Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Dzień dobry we wtorek :multi:
  2. Jest naprawdę ładny :loveu: I jak mu ślicznie uszka stoją :loveu: Uroczy chłopiec
  3. No niby nie powinni sie czepiać u szczeniaków, ale Jessi i tak nie jest jeszcze gotowa. Ja ją dostałam dość późno (miała prawie 4 m-ce) a hodowca nie uczył jej pozycji wystawowej :shake: Jesteśmy daleko w tyle. Już w sumie potrafi ładnie i grzecznie stać ale tylnych łapek nie chce odsunąć i za krótko stoi. A co do ząbka - zauważyłam, ze delikatnie się rusza więc może wypadnie sam :multi: I tak na razie nie ma zadnej wystawy w okolicy. Dopiero w lutym będzie w Bydgoszczy i jak dobrze pójdzie pojawię się na niej z moją panienką :lol:
  4. Ojej.. jaki słodki bobas :loveu::loveu: Szafir - wymiziaj go ode mnie :loveu::loveu:
  5. Witaj :lol: Moze napiszesz coś o sobie i swoim piesku?? Żeby zrobić Avatar musisz wejść w Panel użytkownika.
  6. [quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ale ona jest śliczna, uroczo wygląda w kucyku:loveu:[/SIZE][/FONT][/quote] [quote name='natija']ale tu duzo foteczek :):)jest co ogladac:):)super jest malenka:loveu:[/quote] Dziękuję bardzo :loveu: Witamy natija w naszej galerii :multi::multi:
  7. Dzieńdoberek czekoladowe żarłoki :lol:
  8. Bawią się już chłopcy razem czy nie?? :cool3:
  9. No na pewno jest cudowny :loveu: To wspaniale mieć takiego maluszka w domu :loveu: Szafir - cieszymy się razem z Tobą :multi:
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/115/628ff5c5eec4e59f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/114/26c13ac92ed00fba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/49/16d894be67e665b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/49/0762ca5c1c8a28d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/49/73f818c09d0d8864.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/115/c0ce65b4a0262d93.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/115/bdd5c74711cfcf1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/115/d5ceadfaf1e5559f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/49/fae93924b64db70a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/49/b790f23e21cf410c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/114/5916b63cea7708f6.jpg[/IMG][/URL]
  12. No no no .. ale wy tu cukrujecie :eviltong: Ja sie napatrzę bo co chwilę zamawiają jakieś cudo a wierzcie mi czasami te kształty potrafią być zaskakujące :oops: hehe C.D. fotek : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/49/2687af7beede8237.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/115/e4c298952b1efef6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/115/522e1280b9d6fe9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/49/8682ac5a1618ae01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/49/a63f57a775694074.jpg[/IMG][/URL]
  13. No wreszcie się Jofka zmobilizowałaś ale nam jest i tak mało :eviltong: Zapraszam do Jessi - są już nowe zdjątka :)
  14. Bardzo proszę .. Oto wczorajsze fotki:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/115/335b6ff106bf5a9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/114/5cc7c8ae318da776.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/49/8648590573fe3d37.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/115/096b469e4902ae33.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/49/41e6778249e066c7.jpg[/IMG][/URL]
  15. Pięknosci :loveu::loveu: Mona - uwielbiam Twoje psiaki! :loveu::loveu:
  16. Ale z niej damulka :loveu: I bardzo podobna do siostry :)
  17. :multi: Ojej :multi: Jak fajnie .. dziś będzie nowy piesek na forum :multi:
  18. [quote name='AmiX']No to czekam na fotki twojej ślicznotki:loveu:[/quote] Fotki właśnie wgrywam 4 raz! :angryy: Mam nadzieję, że tym razem się uda [quote name='Aga76']Dzień dobry :loveu: Tort wygląda rewelacyjnie, jeszcze nie widziałam takiego dzieła kulinarnego, palce lizać - gratuluję :klacz: To początek wielkiej kariery! pozdrawiam poniedziałkowo :calus:[/quote] Witaj Aga :multi: Dziękuje bardzo :) Mam nadzieję , że chlopak rozwinie skrzydła ;) hihi
  19. Witamy gorąco Mona :multi: Wkleję potem fotki Jessiki . Juz 3-ci raz je wgrywam bo TZ mi psuł ciągle.. mam nadzieję, ze tym razem się uda :cool3:
  20. Extra Jofka!! :multi::multi: Tylko fotki pokaż w galerii Tolka :mad:
  21. Ale śpioch :loveu: I jaka pozycja :loveu: Jak dla mnie extra ;)
  22. PSY GÓRĄ ;) Chyba pierwszy raz widzę je bez kitek .. słodkie :loveu:
  23. No czekamy, czekamy bo jak nie to wiesz co cie czeka ... :mad::mad:
  24. [quote name='Jofka']UUUuu no proszę!!! Zdolny ten Twój TZ!!!! chciałabym żeby mi ktoś takie torciki serwował!!! mniam mniam[/quote] [quote name='Kincia']Witam:multi: No to gratulacje dla Tz-ta :cool3: A torcik Bomba mniam :loveu:[/quote] Dzięki, dzięki tylko on mi w domu takich rzecz nie robi!! Ociecał, że na urodziny zrobi mi torcik.. zobaczymy :) A tego kawałek mi przyniósł i był pyszny :lol:
  25. No więc Panie i Panowie oto torcik w całości wykonany przez mojego TZ-a (tylko maliny kupne ;) ) : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/114/894cf75c9d67f721.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/48/d82495930b8bf5f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/48/db7179102c249961.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...