Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. :crazyeye::crazyeye: Dziewczyny o czym wy mówicie?? :crazyeye::crazyeye: Jak już to z ratlerkiem ale nie rottwailerem!!! :shake::shake:
  2. Ja też uważam to za głupote :shake: Przecież pieski muszą sie wybiegać. Potrzebują bardzo dużo ruchu - jedynie to co powiedziała Pati jest do przyjęcia na wystawach ale nie przesadzajmy ! Pies to nie zabawka !!
  3. wtatara odezwij się po wizycie u weta . Mam nadzieję,że nic jej nie będzie :shake: Biedna Pixi :placz:
  4. Faktycznie to mógłby być dla nich wielki stres. Może lepiej wpisz w umowie,że muszą być zachipowane :)
  5. Nadziejo nie martw sie , będzie dobrze :) Kto wie, może jakis nowy piesek zawita do Ciebie i będzie pełnił jego rolę ;)
  6. Jakie śliczne te wasze niunie :loveu::loveu: Zakochałam sie!! :loveu::loveu:
  7. Tfu.. co ja gadam !? Poniedziałkowy poranek przecie!! :eviltong:
  8. Dzień dobry w poniedziałek :)
  9. Witajcie w ten piekny i zimny sobotni poranek:lol: Właśnie spijam kawusię - ktoś się dołączy ?? Może jakiegoś pączka Anusia? Ile rogali wczoraj wciągnęłaś , co ? Przyznaj sie :eviltong:
  10. Ale macie fajnie!! U nas jeszcze wcale nie padało! :placz: A którego pieska wystawiałaś?
  11. No i witam się w poniedziałek! Ja juz pół godzinki w pracy siedzę a Jessi smacznie śpiocha!! Ale jej zazdroszcze!! :placz:
  12. Ojej .. zapomnialam o zyczonkach!+ no wiec dla kochanego Luckiego wszystkiego naj naj naj najlepszego! Obys byl lobuzie grzeczny, sluchal panci i zadnych niespodzianek nie zostawial na dywanach!! :loveu: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_34_1.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_4_3.gif[/IMG]
  13. Ale śliczne fotki!! :loveu: I jak ich dużo :multi: Normalnie padłam z wrazenia! :mdleje::mdleje::mdleje:
  14. Mona ocenialas, czy wystawiałaś??
  15. binka ale Ci zazdroszcze tego śniegu!! U nas jeszcze w ogóle nie padał :placz:
  16. Śliczna damulka :loveu: Czy ja dobrze widzę - za oknem snieg ??? :crazyeye:
  17. Cześć wszystkim :) Właśnie wróciłam do domku, Jessi szama obiadek a ja chyba pójde spać :eviltong:
  18. Witamy gorąco [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_16.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb114_ZNxpt237YYPL&utm_id=7922"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb114&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
  19. Witaj Jofka i Toluś :multi::multi:
  20. Słodki bobas :loveu::loveu: Ja tez takiego chce!! :placz:
  21. No tak.. chipsy jadł w łóżku i teraz Jessi jest cała w okruszkach :angryy: Teraz wstali. Jessi je sniadanie a TZ robi herbatke :)
  22. upsss :oops:... Jessi juz sie ladnie nauczyla i nie robi w domku :multi: Ja jeszcze do sniadanka sie nie zabieram - TZ chipsy wcina:eviltong:
  23. No bdzie musiala sie teraz zajac malenstwem :loveu:
  24. Wiem, wiem , pamiętam że koncentraty :) No dziewczyny które są na wystawie powiedziały mi , że nie wpuszczają z psami :shake:
  25. Witam wszystkich w nioedzielny poranek :) Zamierzam się z Jessi wybrać na jesienny spacerek więc może troche fotek będzie :) Na wystawę jednak nie pojechałam :shake: Nie wpuszczają piesków więc niech się wypchają .. a rogoali mam pełno w swojej cukierni więc nie musze jeść poznanskich :eviltong:
×
×
  • Create New...