-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='Shahar']Och moja Sandra przebije wasze wszystkie aktualnie wazy 5,20 :evil_lol: to dopiero caryca :D[/quote] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
-
No z tym serwerem to się dzisiaj nie da żyć!! :angryy: Dziewczyny zapraszam do Jessi na poprawiny :multi:
-
No wiesz Ty co .. a ja specjalnie dla Ciebie kupiłam bo chciałaś i fromażowe i zielono-cebulkowe :mad: Jessi ma się wyśmienicie.. właśnie gania z laczkiem TZa Fotki sprzed chwili: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/c40e0a314a4a4619.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/108/e060e82b9ca6f628.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/37/e6ce7413e8d59fff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/108/63aa2b698ef5b3ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/37/ea6679b0043e251f.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzień dobry :) Jofka - Jessi jest nadal zła! Nie przekupisz jej :angryy: No a teraz obiecane Chipsy i otwieram POPRAWINY :lol: hehe.. Dla wszystkich po fioleciku :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::pepsi: A jak ktoś niepełnoletni to : :pepsi::pepsi: No to balujemy dziewczyny :cunao::cunao::cunao::cunao: :BIG::new-bday::BIG::new-bday::BIG: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/37/9663d0296a7e6b7f.jpg[/IMG][/URL]
-
Fotki super :loveu: Ciekawe tylko jak Jackie zareaguje na nowego mieszkańca ?
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
tigrunia replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
wtatara i jak wyniki ?? -
O mój Boże jak ten kotek wysoko skacze!! :crazyeye: Hehe.. swietne zdjęcie! A co mati ma w uszku??
-
Zlikwidowała?? :crazyeye::crazyeye: Boże .. co ta kobieta miała na myśli :crazyeye::crazyeye:
-
No to słodkich snów mona :bye::sleep2:
-
Kincia słodkie jest to Twoje maleństwo :loveu:
-
nane ja znów ni mogę otworzyc Twojego filmiku :placz::placz::placz: Już ten mery mi się otworzył ale twoje nie chcą ... :placz::placz::placz:
-
Absolutnie nie ma żadnych problemów! Moja Jessi jest codziennie sama min 9 godzin i cały czas śpi! Zawsze jak przychodzę to ona taka zaspana :loveu: Chociaż w domku obok mieszka Pan Yrk i on wszystko obsikuje ze zlości, że go zostawiają!
-
Ojj to się chyba nie zobaczymy bo ja w niedziele będę :shake:
-
No to troche mojej Jessi z kuzynem Łaciem : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/108/90d450d84bcc9fa2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/108/b902258774380ee1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/103/7a07e7ebae3f2cec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/99/591ce2682d4ee697.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/85/1474dadac42b403c.jpg[/IMG][/URL]
-
Wy serio mówicie, ze te Biewery takie siusiajki ??? :-o
-
tworzyło mi sie wreszcie!!! :multi:
-
Dziękujemy ślicznie :multi: Kupiłyśmy nawet Chipsy ale tyle osób zaprosiłam na impresske a tu tylko was pare .. :shake: No nic.. jak się poprawią to dam jutro :eviltong: A są i Fromażowe i Zielono-cebulkowe i nawet kuciakowe :lol: Jofka .. nawet Ciebie nie ma ??? :crazyeye: Wstydź się!! :angryy::mad:
-
Ja będę w Poznaniu! Jak was spotkam to porobię fotki :eviltong:
-
:placz:Mi jak zwykle się nie otwiera :placz::placz:
-
Czesć Kincia!! Ale super, ze będzie następny Yorasek na Dogo!! :multi: Wszyscy cieszymy się razem z Tobą!! :multi:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/108/9fce3aed07a49a08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/36/eaa390d238893008.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/36/fc0110e0b97cba73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/36/c1b6d56286c6a84f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/36/23eccf7cd0bcef25.jpg[/IMG][/URL]
-
Ano trwa, trwa tylkko przerwa na Mostowiaków była ;) Dalszy ciąg fotek (już ostatni z wczoraj) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/108/481b43e4d2cace8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/108/c2255401088990e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/108/00396086b0ef3624.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/108/6037e9fc34a711e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/36/174ffe40a827b527.jpg[/IMG][/URL]