-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Ale piękna damulka :loveu::loveu: Aniu można wiedzieć ile ona ma m-cy?
-
No ślicznie maluszek śpiocha na tej pralce :loveu: Ja tez już idę spać bo Jessi od godziny już lulka z TZem więc czas do nich dołączyć :lol: To do juterka :razz:
-
Witaj :multi: Ojj tak .. ona bardzo często chodzi z języczkiem na wierzchu :loveu: Mała terrorystka :loveu: Śpiocha sobie właśnie na głowie TZa :loveu: Dziś miałam zalatany dzień. Po pracy zleciałam do miasta (mam bardzo blisko do centrum) w poszukiwaniu butów, ale niestety szybko okazało się, że nie mam za dużo czasu bo TZ po mnie przyjechał. Musiałam z nim do urzedu sk. jechać, potem na wymianę opon , potem pojechaliśmy zamówić stół do kuchni ale laska mnie wkurzyła i nie zamówiłam.. Ja chce żeby mi pokazała jakie robią a ona mi mówi, że mam sobie w internecie poszukać i oni zrobią taki jaki mi sie upatrzy :angryy: Co za tępa blondyna :mad: Na wymianę oleju ju nie zdążyłam ale za to na solarium pojechałam :cool3: No i tak sobie spędziłam dzisiejszy dzień. Oczywiście od opon była ze mną Jessinka :loveu: Teraz ide spać bo TZ juz od godziny chrapie i trochę mu zazdroszcze :eviltong: O 4 pobudka :placz: To dobrej nocki wszystkim! paa :sleep:
-
Łaciny .. no no no .. :cool1: Czekamy w takim razie do następnego jutra .. :p
-
No ślicznie :loveu: Buzi buzi :loveu::loveu::loveu:
-
Też mam taką nadzieję :cool1: Na pewno jeśli nie będę jej wystawiać to będę jako wasz kibic ;)
-
No jest też opcja zrobienia prawka, ale do swiąt raczej nie zdążysz ;)
-
[quote name='Anusia & Alutka']A ja mam przepis na likier kokosowy. Ale zanim to by sie zrobilo, to chyba wszystkie skladniki osobno bym pochlonela.[/quote] Ale to Malibu tez bardzo długo sie robi. Moja mama zdążyła do Warszawy jechać w miedzy czasie i wróciła na następny dzień to coś tam się zrobiło i mogła kontynuować. Dowiem się potem jak to się robi dokładnie.
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dzien dobry Tigrunia :hand: Jak malibu sie robi? Ja mam tylko przepisa na likier kokosowy :razz: [/quote] Szczerze mówiąc to ja nie wiem. Mówiła mi, ale nie pamiętam.. ale toć zapytać moge
-
Witaj Mona :multi: Ja cały czas czekam na zdjęcia Coraliczka!! :placz:
-
Ale słodkie poczochrańce :loveu:
-
Malibu to moja maminka dobre robi :lol: Witam się w środę :multi:
-
o proszę i nawet jedzenie do łóżka dostaje! Nieźle go tam rozpieszczasz :loveu:
-
Rośnie jak na drożdżach :multi: .. kiedy pierwsza wystawa??
-
[quote name='Kasia_zg']Witamy :) Śliczniutkie fotusie a jak pieknie jest uczesana mój oszołom to nawet minutki nie wytrzyma w kitce a panienka tak slicznie jescze pozuje słodka :) Pozdrawiamy[/quote] Witaj Kasiu Jesst już do kitki się przyzwyczaiła i nie ma problemów :razz: [quote name='Kincia']Witam dziewczyny :loveu::loveu:[/quote] Cześć Kincia [quote name='Anusia & Alutka']Oj oj jakie cuda tu widze! Po pirsze hmmm... albo nie bede numerowac. Kolejnosc losowa: super torcik, piekna Jessi i sexowny sweterek ;)[/quote] Witamy Anusię :multi: Też numerować nie będę .. po prostu dziękujemy :cool3:
-
Hehe.. ale się nam Kincia schowała :lol: Jak ten Lackuś ślicznie stoi .. żeby moja Jessi tak się wreszcie nauczyła :placz: Iberia jak zwykle urocza :loveu: No i wreszcie piękny kucorek :multi:
-
Ale maleńka kruszynka :loveu: Tak to jest z tymi psami..ta kto wyglądaja jak olbrzymy a jak sie wykąpie to szczurek się z nich robi :loveu:
-
Witam ekipe cieplutko :loveu:
-
No wiesz Ty co?? W gości z pustymi rękami ?? :mad: A co w nocy robiłaś?? Trzeba było spać!
-
Cześć Ci pilna uczennico :multi:
-
[quote name='Szafir']Uszka mu dęba stanęły nagle po przyjeździe do domu.Chyba z tego całego stresu postawił je do granic możliwości.:p[/quote] No i dobrze :) Przynajmniej nie będziesz miał z nimi problemów :lol: Jak widzę takie szkraby to i mi sie zachciewa następnego maleństwa :loveu:
-
Witam wszystkich w ten niezbyt piękny ( :angryy: ) wtorkowy poranek Moja Panna dziś wstała sobie o 9! Śpioch jeden! A ja jak zwykle w pracy siedzę :placz: Juz sie zaczyna pomału "okres przedświąteczny" w firmie .. :placz: Czyli kupa, upa, przeogromna kupa pracy!!:angryy: Nie cierpię tego :placz: No nic.. wracam wiec do pracy .. pozdrówcie wszyscy swoje Yorczki czy inne stworki :lol:
-
Dzieńdoberek :multi: Znalazłam następną galerie Yorczkową :multi::multi: Jak to sie stało że jeszcze jej nie wypatrzyłam?? Arisek jest świetny! Czadowy normalnie!! :loveu: Ja i Jessi gorąco pozdrawiamy :)
-
dzień dobry :) A ja sem przyszłam z soczkiem winogronowym :lol: