-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
No co za żarłoki.. kiełbasą się objedzą i potem nie potrafią odróżnić poduszki od balkonu :mdleje::mdleje:
-
No .. wreszcie się Jofka pokazała :multi: I Pati też przyszła :multi: A ja dopiero wróciłam do domku .. jak wyszłam o 4:30 tak teraz weszłam. Byłam u tego fryka i taki se blond walnełam, że szok! :crazyeye: Mi się tam podoba a TZ na pewno będzie wniebowzięty ciekawa jestem tylko co mamina powie :eviltong: Jutro mnie zobaczy :cool3: Jessi dziś dostała od jednej cioci sweterek z polaru :multi: Jest śliczny i ona w nim bosko wyglada :loveu: Niebieski i na pleckach ma napisane "Pieseczek mamusi" :loveu::loveu: Cudo :loveu::loveu: Dobra .. muszę się wziaść za sprzątanie bo TZ nawet naczyń nie umył :angryy: Wrócę potem :razz:
-
Ja też odpadam - ubrana od 4:20 :evil_lol:
-
Przeurocza panienka :loveu::loveu:
-
Wróciły juz ?? :cool3:
-
No wreszcie do was zaszłam i na dzień dobry takie pikne foteczki :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Dzień doberek panienki :multi::multi::multi:
-
Dzień dobry po - weekendowe :placz:
-
Ojej .. zostawili madzię w jej urodzinki :calus: [SIZE=5][COLOR=Blue][I][FONT=Times New Roman] Wszystkiego najlepszego Madziaro!! :new-bday::BIG::new-bday: :cunao::cunao::cunao: :drink1::drink1::drink1::drink1: [/FONT][/I][/COLOR][/SIZE]
-
To co .. jak na przyklad na chleb pasztet to ty pasztet łyżką jesz , czy jak ?? :eviltong: Albo robisz sobie kanapke typu : salata, ser, wedlinka, pomidorek, sosik, szczypiorek na ręce?
-
Moze potańcujem ?? :laola::laola: :cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:
-
No i sie nie pojawiła :placz::placz::placz::placz:
-
Ojej.. jak mozna nie jeść chleba ?? Zadnego?? Wcale?? Ani ciut ciut ?? Masakra! Ja juz dziś 4 kromeczki zjadłam
-
Ano mozemy coś na szybko skręcić .. jakieś party nawet [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_33_12.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb096_ZNxpt237YYPL&utm_id=7924"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb096&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
Pieszczot ciąg dalszy : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/118/238f86163b3d3c87.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/56/df7f1a847ccfb0f7.jpg[/IMG][/URL] Patrzcie jaki mam dłuuugi jęzorek : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/8c2ca02d78359682.jpg[/IMG][/URL] I uciekamy : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/118/65bb9ba830764d28.jpg[/IMG][/URL]
-
No i co.. dała 2 fotki i se poszła ?? No co za .. Alutka śliczna :loveu::loveu: Chcę jeszcze!! :mad::mad:
-
Na pewno impreza jeszcze trwa .. :)
-
Danio zabija głoda - na smierć [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_219.gif[/IMG][/URL][URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb113_ZNxpt237YYPL&utm_id=7921"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb113&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
Cześć Madziara :multi: Płaszczyk szary, zimowy, bardzo , bardzo ale to bardzo ciepły mam.. taki wiązany z kapturem i futerkiem na nim i rękawach ale teraz chce skromniejszy (czyt.krótszy) czarny no i bez futra :eviltong: Ok.. daje fotki Jessi jak się wita z Panem: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/118/0ad18c43fd858895.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/844a9d082b2872e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/118/5ca35d67e4d1378f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/eba940cf0cc7a442.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/4a02040e3fefec6f.jpg[/IMG][/URL]
-
Oczywiście ja też się podpisze :) Fotki , fotki, fotki :mad::mad::mad: Dawać fotki :mad: