Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. No proszę .. tyle fotek i potem taaka długaaa przerwa :mad: Gdzie wlascicielka?? :mad:
  2. [quote name='Kincia']Ale swietne :loveu::loveu: Widocznie cos chowasz ciekawego w torebce :diabloti:[/quote] No nie wiem .. poza portfelem tylko jakies paiery tam są [quote name='Ola164']Jakie słodkie foty :loveu: Ja też bym tak nie pomalowałam...[/quote] Dzięki Pomalowany jest tylko kciuk i serfeczny .. reszta to akryl [quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Słodziutka, mokra mordeczka:loveu:[/SIZE][/FONT][/quote] Witam Aniu :multi:
  3. Witaj!! :multi: Piękne masz zwierzaczki .. nie myślałam , że aż tyle ich będzie :) Ja i Jessi gorąco pozdrawiamy :)
  4. No co Ty.. ja nie miałabym cierpliwości :shake:
  5. Musze ją uczesac bo wygląda jak 7 nieszczęść :evil_lol: A teraz paznokcie: (tylko jedna fotka, bo samej mi ciezko zrobic .. ) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/118/26b1c1ba66b8b056.jpg[/IMG][/URL]
  6. Znowu do mojej torebki się dobiera .. :mad: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/44111942406fc818.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/df8d3b03925a89cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/118/ecdddf4526d87a93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/56/499115ae6954ad76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/56/211bc8314c0b2037.jpg[/IMG][/URL]
  7. Czytałą gdzieś, ze szczury tak robią jak w łapkę wpadną ale piesek .. :-( Biedactwo :-(
  8. [quote name='Kincia']Ale ma mokrego pysia :loveu::loveu: Pokaż nam pazurki :cool3:[/quote] Bo ona chodzi i niucha ta trawe to potem taka mokra przyłazi .. pazurki zaraz bedą
  9. Po-spacerkowy brudasek :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/55/1fcf7cb30dad49fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/117/0e32ab5f5fd5efc8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/55/60ee53bef0320bbb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/55/560747cab6c1ac32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/56/c74c24c8ff5e69fb.jpg[/IMG][/URL]
  10. :p To ile ty tych baterii ladujesz, zeprzez noc się nie naładowały ?? :crazyeye:
  11. No jestem juz. Byłam na giełdzie.. szukałam płaszczyka, ale wszystkie takie jesienne a ja chce na zime :placz: Zapomnaiałam wam powiedzieć,ze jak byłam w mieście tą wycieczkę rezerwować to kozaczki sobie kupiłam :multi::multi: Tylko obcas troche mały mają :p Zaraz beda fotki... musze je tylko na fotosik wrzucic
  12. Chyba zasneła przy tej ładowarce.. no co za zolza :mad:
  13. Dzieńdoberek :razz: Ta jak zwykle ma zapas wody pod ręką .. No to może ja się zająknę ... kiecka extra, ale czerwony to nie mój kolor ..
  14. Witaj Libres :multi: Napisz coś o swojej suni .. to wspaniale, ze mamy następnego Yorka na forum :multi::multi:
  15. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]Beatko no prawie trafiłaś [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]to Vasco :multi:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Osz Ty .. :mad: ... Na początku byłam pewna, ze to Vasco , a jak napisałaś coś tam, ze to "ona" to już zglupiałam :-o Witam się w niedziele! P.S. Stolik w piątek odebrałam na poczcie .. zaraz bede go rozkładać i potrenujemy sobie trochę ;)
  16. To świetnie, ze dziewczynki sie dogadują :multi: Pozdrawiam kochaną Pixi i Tabunię oczywiście też :loveu:
  17. Piękne fotki :loveu: Ale z tą ręką brata to przesadziłaś - mogłaś ją wyciąć bo teraz się wszystkie "wolne" na niego rzucą :eviltong: Juz widzisz jak się podniecają :eviltong:
  18. Ta nasza nadzieja taka zapracowana, że nie ma czasu nawet na dogo wejsc :)
  19. Witaj Kasiu!! :multi: Zdaj nam potem relacje jak poszło ;) Trzymamy kciuki ;)
  20. Cuda po prostu !! :loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='Aga76']Jacie, ale cudeńka... Dziękuję Anusia, zakumałam [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20face/15_9_21.gif[/IMG] Dzień dobry Beatko.[/quote] [quote name='Pegaza']Ce Tigrunia:p byłam na galeryjkowej wycieczce w Egipcie u koleżanki Alkil poszukaj ją zobaczysz ostatnie fotki z jej wycieczki i powiem tak Egipt mnie nie zachwycił:shake: syf syf syf zdechnięte krowy,smieci,pozostawiane wraki aut itd..... no chyba że interesuje Cię zwiedzanie piramid bo ja tam wole leżeć i się smażyc na plaży:eviltong: ale oczywiście życze udanego wypadu w te miejsce:p[/quote] [quote name='Anusia & Alutka']Na plazy smazyc sie nie lubiem :shake: Indie drogie bo tak sie zwiedza, a nie oglada piasek tudziez niebo niebieskie! Agus, zawsze do uslug Ci ja :loveu:[/quote] [quote name='madziasto4']Ja też nie lubiem. Ja to się szwendać muszę gdzieś, a nie plackiem leżeć..[/quote] Dzień dobry :) [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_39.gif[/IMG][/URL] Ja jak zwylke ranny ptaszek ;) Ale dziś to wina TZa bo na 7 do pracy jechał cegiełki z piernika robic do domku z piernika (to juz 3 niedziela z rzędu :angryy: ) no i oczywiście zaspał! A ja przy okazji z Panną Jessi na dworek wyszłam bo mnie męczyła. Co do wycieczki to jest to 7+7 czyli 7 dni zwiedzania i 7 dni leżenia :)[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_68.gif[/IMG][/URL] Mi osobiście bardzo takie rozwiazanie odpowiada bo być w Egipcie na samym objeździe i nie wykąpać się w morzu czerwonym to grzech! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_1_18v.gif[/IMG][/URL] Może i się roztopie, tak jak w Turcji , ale co tam.. swoje trzeba wycierpieć! Wiem, ze syf, zdechłe krowy i.t.d. ale nie martwie się .. w Turcji też nie było za czysto! Najgorzej w Stambule - największe miasto i największy syF!! Turcy to się chyba nie myją bo co jeden to smierdział :shake: Masakra!! Jutro ide do fryzjera bo juz zarosłam jak nie wiem [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_60.gif[/IMG][/URL] Poprzechadzam się trochę po doo i ide spowrotem spac chyba! No to pa.... aaa.. jakby kto o fotki pytał to mówcie, że dziś będą ;) [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb097_ZNxpt237YYPL&utm_id=7925"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb097&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
  22. Witam sie weekendowo :multi::multi:
  23. Witaj :multi: Jutro wielki dzień :multi::multi:
  24. No ząbek jej jeszcze jeden został i nie wiem czy wypadnie sam :shake: Mam nadzieję,ze urośnie , bo takie maleństwo to się boję na ręce brać. Wczoraj TZowi spadła z rąk :placz: Straszny widok, ale nic jej się nie stało na szczęście. I mi z samochodu wypadła bo otworzyłam drzwi a ona sie o nie łąpkami opierała no i bum.. A to było przy rynku i chciała mi uciec małpa jedna :mad:
×
×
  • Create New...