-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Nie jestem w stanie dużo naprodukować :eviltong:
-
[quote name='Doti1986']A ja jeszcze ani razu nie miałam autka jakie bym chciała:( Zawsze mam akurat takie jak sie jakieś trafi w miarę;) Najpierw Megane a teraz Golfa:([/QUOTE] Golfa Ł też miał w planach ale mi się bardzo nie podobają :shake: Chyba mam jakiś uraz :evil_lol: [quote name='Pegaza']Ale tu temat samochodowy a ja lubie samochody duze takie np. jeppy lub vany bo ja wszystko lubie co duze :evil_lol: ino nie wiem kiedy sie takiego dorobie;)jesio jednego mam na oku ino nie pamietam nazwy:roll: piticos tam...[/QUOTE] Joo.. Vany też mi się widzą ale to kiedyś jak dziecka się dorobię :diabloti: [quote name='jot11']Hmmmm......wszystko co duże.....muszę pomyśleć :roll: Be,pokaż laseczki :multi:[/QUOTE] Nie chce mi się jakoś zdjęć robić :roll: Dziewczyny takie niegrzeczne więc tym bardziej... :eviltong: Wczoraj była u nas znajoma obstrzyc dziewczynom uszy :multi: Mój trymer niestety umarł :-( Może jutro z rana cosik zrobię.. :cool3: Pogoda taka byle jaka.. nic mi się od rana nie chce tylko dziewczyny mają siłę żeby się kotłować nie wiem skąd :crazyeye: Małe aż kwiczą z bólu jak jedna drugą ugryzie a Jess z Buff też na nudę nie narzekają dziś wyjątkowo :diabloti:
-
[url]http://images37.fotosik.pl/289/e86949819374f459med.jpg[/url] uwielbiam bez :loveu: Chyba sobie zafunduję takiego krzaczka na ogród :loveu: Pająk fujjj o bleee!! :shake: Przyszłam, fotki wszystkie widziałam :multi:
-
I u mnie pada :placz:
-
Ja też jestem :multi: Przelotem.. :roll:
-
[quote name='Doti1986']Ja miałam okazję w wakacje jeździć Vectrą C mojej siostry i osobiście nie przypadła mi do gustu, ale teraz maja Passata B6 i powiem wam że to jest to:)[/QUOTE] Passat też juz był w opcji :evil_lol: [quote name='jot11']Cześć Be :multi: Wiesz najlepiej będzie jak Ty wybierzesz nowe auto :eviltong:[/QUOTE] Cze Jolka :multi: Tia.. Ja się na to nie piszę :eviltong: Chociaż z moim autkiem poszło raz dwa :multi: Od razu wiedziałam jakie chcę :loveu:
-
[quote name='Doti1986']No co jakiś czas trzeba zmienić autko na nowszy model;) Choć mój M ma astre 3 i nie powiem że całkiem fajne autka te ople:)[/QUOTE] Ł też myślał o Astrze 3 ale chyba jednak woli większe auto i będzie Vectra C no ale on ma 100000 pomysłów na minutę :shake: Już były Audi, BMW, Mercedesy - co tylko :splat: Z otomoto nie schodzi (jak mnie nie ma :diabloti:) :eviltong: W sumie to ciężko mu się zdecydować no ale ma jeszcze czas.. musi trochę jeszcze odłożyć ;)
-
[url]http://img706.imageshack.us/img706/6630/pict9239.jpg[/url] śliczne butki :loveu: Były takie niebieskie też? :loveu::evil_lol: Sukienka też niczego sobie ale musisz się w tym pokazać, żebyśmy stwierdziły czy pasuje :evil_lol:
-
[quote name='Yoko2009']Moja asterka też na sprzedaż wystawiona, ale mój D. kupił już mi nowe wiec aż tak bardzo mi jej nie szkoda:)[/QUOTE] Ja mam swoje auto. Asterka była Łukiego ale i tak mi jej szkoda :roll: [quote name='*kleo*']Ja sobie jeszcze pozawijam trochę ;) Jakbym zdjęła papiloty z pyska to bym musiała chyba jej podciąć te wąsy od razu, bo ona z rozpuszczonymi nie umie łazić, zaraz wszystko do pyska wchodzi :eviltong:[/QUOTE] A widzisz - trzeba było nauczyć :evil_lol: Muszę Pyśkom fotki zrobić ale tak jakoś w ogóle mi się nie chce.. MOTYWACJI SZUKAM!
-
Cze Ulka :multi: Wypoczęłaś chociaż na tym wyjeździe? Ogród masz przepiękny :loveu:
-
Cze Daria :multi: Daj no prosiaka też fotek parę :loveu:
-
Pixunia ma talię jak modelka :crazyeye: Jak urodzinki mijają? :loveu:
-
[quote name='Liszka']Aleś Ty szybka :crazyeye: :evil_lol: Ten słodziaczek to najmniejsza dziewczynka i największy łobuz,czyli 2 w 1 :loveu:[/QUOTE] Takie cuda raz dwa namierzam :evil_lol: Mam słabość do najmniejszych :loveu: :evil_lol: Moje dziołszki jutro kończa 7 tygodni więc też bedą nowe foteczki :multi:
-
Ale słodziaczek [url]http://soulofmagic.eu/soulofmagic/gallery/main.php?cmd=image&var1=Szczeniaki%2FMiot+D%2FDELIGHT2.jpg&var2=600_500[/url] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='*kleo*']Czyli mnie jeszcze nie pogięło ;) Ja ciągle toczę dyskusje z mamą, bo ja namiętnie papilotuję, a mama mówi że po co jej już teraz te wąsy. A ja bym chciała ją wystawić ostatni raz, dla samej sztuki ;)[/QUOTE] No ja nie papilotuję :eviltong: Przy szczeniakach miała jakiś czas ale też szybko jej ściągnęłam. Włos ma dość długi - fakt na kufie by się przydał dłuższy ale jak się wystawia dla sportu to po co ;) [quote name='karkakarka']Kurna Be, Trolka też się nie zmienia a pokazuję ;)[/QUOTE] Nie marudź :eviltong: Buff nie lubi się prezentować :diabloti: [quote name='jot11']No ja to pomyślałam o lokalnej TV a Ty chcesz gazetę.:roll: Cześć laska Be :multi:[/QUOTE] TV :crazyeye: No jeszcze tego brakowało :shake: Dziewczyny Łuki wczoraj swoje autko sprzedał :-( Tak mi smutno, że już nim nie pojeżdżę :placz: Co prawda nienawidziłam go prowadzić ale jako pasażer było całkiem przyjemnie :loveu: Łuki miał zawsze wszystko wypolerowane, wypachnione, wychuchane :evil_lol: Spędzał przy Asterce więcej czasu niż ze mną :evil_lol: Kochał to autko no ale cóż.. przyszedł czas na zmiany. Do września prawdopodobnie będziemy tylko moją niunią jeździć co też niezbyt mnie cieszy no ale trudno.. :p Łuki sprzedał auto swojemu koledze więc pewnie czasem widzieć ją będę ale żal mi, że poszła w jego ręce bo on tak nie zadba.. :shake: Idę śniadanie robić.. :roll:
-
Najlepszego Dotinka :multi: :multi:
-
A ja tak wczoraj czytałam i czytałam i nie mogłam skumać gdzie ta wasze wygrana :eviltong: Dopiero na NK dziś wyczytałam więc GRATULACJE!! :multi:
-
[quote name='agamewa']Dla hecy,nie myślę zrobienia gwiazdy z Westa.[/QUOTE] Nie wiem Aga .. To trzeba zobaczyć więc pokaż Małgosi najlepiej ;)
-
[quote name='agamewa']Beata ale taki zgryz to nie uważasz że to wada?i czy jest sens z czymś takim się pokazać??,co byś zrobiła mając dobrego psa ale z takim zgryzem-wystawiałabyś go????[/QUOTE] Nie wiem co to znaczy "na pograniczu". Jak bardzo on idzie w cęgi.. nie wiem jak sędziowie na to patrzą ale myślę, że do oceny się nada. Zależy czy chcesz wystawiać dla hecy czy dla zdobycia uprawnień i reprodukcji ;)