-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Super fotki :multi: Arwi coraz ładniejsza :loveu: -
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Ja też przyszłam i czekam na fotki :multi: -
[quote name='Doti1986']Moim zdaniem wybór trafny bo z Opli tylko Signum mi się podoba:) No może jeszcze Insignia:) Co do silnika 2,2 w benzynie to bandyta;) Jak na taką małą budę to można zaszaleć:) Heh moja siostra miała Vectrę też w benzynie miała coś koło 150 koni i była w kolorze "milicyjnym niebieskim" więc jak się wyjechało na trasę to auta przed nami zwalniały:) Sama myślałam o zmianie na Signum ale ostatnio urzekł mnie Passat B6 i kto wie..... ;)[/QUOTE] A mi się ople chyba wszystkie podobają .. Leon mi się też podoba i Hondzina Civic ta nowiutka :loveu: Noo i oczywiście Focusik :loveu::loveu::loveu: Ja mam w Foce 101 KM i na moje to wystarczająco w Signum jest 155:roll:. Jeszcze nie prowadziłam.. poczekam aż Ł ją zarejestruje :oops: Ogónie auto fajne, w pełnym wypasie, Łuki zadowolony a to najważniejsze :multi:
-
[quote name='Princess_York']Do Płocka mówisz ? :cool3: . Na Bielską 50 ? :evil_lol: Może do mojego taty ,on tam ma komis właśnie na Bielskiej :eviltong: A przydomki chyba tylko na dorosłych a zresztą mam taką skomplikowaną i nie do wymyślenia nazwę że spokojnie :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] Nie wiem na jaką - w końcu i tak nie pojechał ;) [quote name='Doti1986']U mnie sąsiad ma pod blokiem Vektrę C na sprzedaż silnik 2,2 benzyna 150 koni jak coś:)[/QUOTE] Już auto kupione ;) [quote name='dagos1']Widzę, że tutaj zamiast pisiorów, jakieś motoryzacyjne forum się zrobiło[/QUOTE] Psiaki były stronę temu teraz będą 3 strony motoryzacyjne :diabloti: [quote name='*kleo*']Miałam okazję jechać kiedyś automatem, dziwnie się czułam :eviltong: Na początku ciągle zapominałam, że nie muszę zmieniać biegów, a przy hamowaniu szukałam nogą sprzęgła :evil_lol: Chyba jednak wolę manual :p Przepraszam, ale muszę - :grin::grin::grin::grin:[/QUOTE] Ja jeszcze nie jechałam i póki co jednak nie będę miała okazji :multi::multi: Łuki kupił jednak auto w Gnieźnie i nie Vectrę a Opla Signum z silnikiem 2.2 w benzynie :mdleje: O ten: [url]http://photos02.otomoto.pl/photos/original/C13/28/50/C13285077_2.jpg[/url] :multi: Jak widać nie tylko kobieta zmienną jest :diabloti: P.S.Niezła komedia na Polsacie leci :evil_lol:
-
[quote name='laurin']Cześć Beatko :) A nie jedziecie razem?[/QUOTE] Mi tam się nie chce, poza tym zaraz do pracy zmykam no i przede wszystkim i tak nie mam nic do gadania :eviltong: Zresztą co ja mu tam doradzę? Powiedziałam mu, że ma wziąć tego z Płocka bo mi się kolor bardziej podoba :evil_lol: A moja mama wczoraj też oglądała i powiedziała, że mają brzydki silnik :roflt::roflt::roflt::mdleje:
-
[quote name='Liszka']No tak...ja tam sobie czekam na obiecane fotki Twoich dziewczyn w [B]Galerii Szczeniaków[/B] i nic...a tu proszę.Takie ślicznotki cichcem po kątach wklejają.Nieładnie:obrazic::evil_lol: Ale laseczki śliczne. :loveu:[/QUOTE] :evil_lol: Ja tam chciałam zajrzeć z fotkami jak będą wszystkie 3 obfocone :eviltong: Dziękujemy :loveu: [quote name='Doti1986']No i w końcu co sobie upatrzył za brykę?;)[/QUOTE] Vectre C ale te co pojechał oglądać obie są w automacie no i tak średnio jest przekonany.. On w ogóle nawet zdecydowany nie jest z jakim silnikiem by chciał czy diesel, czy benzyna.. jemu to sie jakieś 200 KM marzy :shake: Ale to w benzynie i gaz by chciał wstawić.. no nie wiem. Zobaczymy - może wróci już nowym autem :roll:
-
[quote name='jot11'][URL]http://images47.fotosik.pl/298/a10a90435a260b6amed.jpg[/URL] dosyć mam już tych fotek :evil_lol: Be,ale się postarałaś.:multi: Prześliczna ta czerwona sesja.:loveu: Dziewczynki cudowne :loveu:[/QUOTE] :eviltong: Dzięki :loveu: Starałam się :evil_lol: [quote name='agamewa']Ja też lubię takie czerwone sesję aż musiałam sobię taką poduchę z YC zamówić, teraz choruję na takie czerwone podium.......[/QUOTE] Fajne to podium szczególnie do zdjęć :evil_lol: [quote name='Viky i Ja'][URL]http://images43.fotosik.pl/297/e8b795c951e5100cmed.jpg[/URL] jaki słodki mały zadziorek :evil_lol: [URL]http://images40.fotosik.pl/293/7596ddd0b5fa811fmed.jpg[/URL] a Lula na taka przylepkę wygląda :) Śliczne są :)[/QUOTE] No teraz ona w domu rządzi odkąd nie ma Luli.. Wszystkie są przylepy :loveu: :loveu: Ale ładna pogoda się zrobiła :crazyeye: :loveu: Łuki dziś wyrusza po auto.. znaczy się obejrzeć dwa do Płocka i do Płońska :roll: Ciekawe jak tam drogi czy uda mu się jakoś przejechać..
-
[quote name='agamewa']Ale ona śliczna:)jak patrzę na takie maleństwo to aż mi ślinka cieknie by takie mieć w domku ach.....Be zaraziłaś mnie by mieć na prawdę tego szczeniaka,o którym pisałam że rozważam kupno!!!!Oczka pysio,śliczna ślicznotka:loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] No mam nadzieję, że Ci się uda zakup :loveu: [quote name='Pegaza']Czyli Lula to ta co chcialas se na poczatku zostawic?[/QUOTE] Ja żadnej nie chciałam zostawić :eviltong: Ale Lula była najsłodsza ze wszystkich :loveu: [quote name='Princess_York']Śliczne sąą! :loveu: . Banja w moim typie :evil_lol: lubie łobuzice :diabloti: . A można już w moim wieku rezerwować przydomki :cool3: :lol: ??[/QUOTE] Z łobuzicami to tylko kłopot :diabloti: A nie wiem.. a czemu nie? Chyba tak.. zadzwoń do ZK.. [quote name='karkakarka']A w moim typie Bellusia :) Włoski odpowiednik mojej Beauty :loveu: [URL]http://images40.fotosik.pl/293/7596ddd0b5fa811fmed.jpg[/URL] Lula jaką ma niewinną mikę! No i te czerwone tło :loveu::loveu: Super Fotki! W końcu się postarałaś :evil_lol:[/QUOTE] Bella największa jest ale jakiejś rażącej różnicy nie ma ;) Ona to taka cicha woda.. :diabloti: Największa awanturnica, szybko się irytuje - diabeł nie pies :evil_lol: [quote name='laurin']piękne niunie :loveu: super focie Be :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :loveu:
-
U mnie też dziś słonko i ... tylko słonko :loveu: :multi:
-
Ajjj mleczko prosto od krówki jest miodzioooo!! :loveu::loveu::loveu: Uwielbiam i gdyby nie było takie tłuste to codziennie mogłabym pić :evil_lol:
-
Klaudia - faktycznie widać go :multi: Się dopiero przyjrzałam :eviltong:
-
[quote name='Pegaza']No narescie foty:) teraz widze roznice w nich..;) sliczna Lulka :loveu: ma spojrzenie psa niewinnego;) to ile one teraz mają tygodni? a ta chora to ma malutka tak?[/QUOTE] 9 tygodni jutro będą miały ;) Chora to ona tylko 2 dni była i 2 następne udawała, że ją szyja boli :evil_lol: Nie taka malutka - pośrodku jest ;) Najmniejsza Lula była :lol:
-
Hej Aga :multi: Wpadłam Cię do mnie wyciągnąć na fotki dziewczynek :loveu:
-
[url]http://www.atlas.com.pl/zaprawa/film_reklama.html[/url] mam :multi: Ale jakiś taki kawałek tylko.. :-(
-
[url]http://img44.imageshack.us/img44/2999/pict9344.jpg[/url] pańcia coś pysznego dała :loveu: :multi:
-
[quote name='*kleo*'][URL]http://images47.fotosik.pl/298/81671fcadf94392amed.jpg[/URL] ta to mi wygląda na takiego małego zbója ;) Be ukradłaś mi imię :eviltong: Jak za rok się pojawią następne szczyle to jedna dziewczynka ma się tak nazywać, tylko w trochę innej pisowni ;)[/QUOTE] Największym zbójem to była Lula :eviltong: Które imię? Bella czy Banja? Bella to forumowa pomoc :loveu: Miała być Betty Claire, potem Betty Boo ale jednak nie pasowała Betty do reszty ;) Fajne imiona mam dla chłopaków na A ale musi się urodzić minimum 3 a najlepiej to 4 :loveu: [quote name='Doti1986'][URL]http://images38.fotosik.pl/294/d0bfed8ec9297104med.jpg[/URL] Śliczna:))))[/QUOTE] :loveu:
-
Sunia nr 3 czyli : BANJA LUKA Romantic Passion fci (w nowym domku - LULA) :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/293/7596ddd0b5fa811fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/294/393ee65ff36ee9e3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/152/129e63b33abff290med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/298/c445597f314a3badmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/294/003041bcb75d55b6med.jpg[/IMG][/URL] To na razie tyle.. zdjęcia są z zeszłego tygodnia. Sunia nr 2 jeszcze sesji nie miala bo akurat byla chora jak robiłam zdjęcia.. ;)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/293/49b01bd189a6a066med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/297/e8b795c951e5100cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/294/93cefb62188b9e72med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/298/a10a90435a260b6amed.jpg[/IMG][/URL] Bella to sunia nr 1 jakby kto nie pamiętał :cool3:
-
[quote name='Borówka16']Hej ;) Witamy się i na foteczki czekamy :p[/QUOTE] Witam, Zaraz będą :multi: [quote name='jot11']Jak tam Be u Ciebie? Nie zalewa? Fordon był/jest zalany? Coś tam siostra mi pisała.U niej na szczęście spokojnie.:roll:[/QUOTE] Bylam wczoraj w Fordonie. Wylewa.. :shake: Już na podwórka podchodzi. Brdyujście to samo. Wczoraj kierowca ode mnie z firmy jechał wyprowadzać ciecia na plebanię bo mu pod dom woda już podchodziła :shake: [quote name='Pegaza']No to zgrywaj te foty bo cos dlugo Ci idzie;)[/QUOTE] Już mam :multi: [quote name='Princess_York']No nie ,ale to jeszcze troche czasu minie zanim te szczeniory będą :) . Jakoś będę musiała się rozstać :-D . Najpierw przydomek jakiś wykombinować muszę ,nawet jakiś mam :cool3:[/QUOTE] No to szybko wywyłaj jak masz, żeby Ci ktoś nie zajął :eviltong: [quote name='karkakarka']Zdjęcia, zdjęcia! ;) Hej Be[/QUOTE] Zaraz :eviltong: [quote name='laurin']chceee-my zdję-cia !!! :x Chceee-my zdję-cia! ;) Cześć Be:multi:[/QUOTE] :evil_lol: Cześć Andzia :loveu: BELLA DONNA Romantic Passion FCI :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/294/d0bfed8ec9297104med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/298/03072724dd694ad9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/298/81671fcadf94392amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/294/a8e298db610069d2med.jpg[/IMG][/URL]
-
Klaudia jak znajdziesz to daj znać bo też nie mogę trafić w tv :eviltong:
-
Ten piesek wygląda jak Pudel a nie jak York :roll: Yorki mają włos prosty :p Sprawdź czy pies ma w ogóle tatuaż, jeśli ma to odczytaj i sprawdź z metryką. Jeśli będzie się zgadzać od razu dzwoń do ZK i zapytaj co z tym fantem zrobić.. Że rodowodu nie dostałaś to nic dziwnego - pewnie po prostu nie miał wyrobionego ale, że oryginału metryki nie dali to bardzo dziwne :shake:
-
No wiecie - wszystko zależy od tego jak pies jest wychowywany, w jakim środowisku i do czego przyzwyczajany.. Zdarza się tak , że pies jest pierwszy raz na wystawie a czuje się jak ryba w wodzie.. pewnie dlatego, że na co dzień ma do czynienia z wieloma psami np. na spacerach, przyzwyczajany jest do hałasu/zgiełku..
-
[quote name='Katie']Hej Be :lol: sliczne dziewczynki :loveu: nowi wlasciciele maja pewno z nich duza radosc, ale pewno sporo tez dokazuja :diabloti:[/QUOTE] Hejka :multi: Na razie jedna niuńka jest w nowym domku. Największa rozrabiara :evil_lol: Za swoją nową mamą chodzi krok w krok, Państwo bardzo z suńki zadowoleni :loveu: [quote name='*kleo*']Nooo kobito, a jak Arwi będzie miała dzieci to wszystkie zatrzymasz? :evil_lol: Cześć Be :multi:[/QUOTE] Właśnie :eviltong: Cze Klaudia :multi: Będę miała dziś fotki Bańki na maila wysłane :multi: Wezmę dziś też do pracy kabel do tel. to może uda mi się zgrać te co już dostalam :multi:
-
[quote name='jot11']Czyli mam rozumieć,że jak ktoś nie wystawia w kl.szczeniąt to już kariery nie zrobi? O co chodzi z tym "10 znaków" ? :roll:[/QUOTE] No coś Ty Jolka - jest tyle psów, które dopiero jako 1,5-2 letnie wychodzą na ring i wymiatają ;) Nie ma reguły.. Mało która znana hodowla wystawia szczeniaki :shake: 10 znaków w poście być musi bo inaczej nie wyślesz :eviltong: Klaudia no BIS był czy nie :eviltong: