Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Cześć :multi: Ja też dziś pospałam :crazyeye: Myślałam, żeby gdzieś o 9-10 wstać a się obudziłam o 11:30 :crazyeye:
  2. Ojej dziewczyny - gratulacje dla was :multi::loveu:
  3. D-E dobrze, że masz to pole chociaż :eviltong: Klaudia mnie tylko u weta zaczepiają .. na ulicy raczej nie :eviltong: No i wtedy to tylko jak z Buff jestem "A to jest ta miniaturka, tak? " Mam jednego sąsiada co mówi, że jego "York" jest z tych "kanadyjskich" - one są takie hałaśliwe i szczekliwe :evil_lol: Cześć Jolka :loveu: Hej Aniu :multi: U mnie jak pada to muszę ja wejść na trawnik, dopiero wtedy za mną pójdzie Buff :mad: A zdjęcia może zrobię później.. Karinka tak - Belcia została :loveu: Megi na fotki przyjdziemy ciut później bo muszę do łóżka jeszcze wrócić na troche :eviltong: Wolne dziś mam a o 4 Luki mnie obudził ( bo on pracuje :diabloti:) potem przed 5 wyszedł z psami no i awaria :angryy: Jess się zatkała :crazyeye: Masakra :shake: Mam w planach dziś się pakować i do domku.. ciekawe czy mi to wypali :eviltong: Idę spać..
  4. Aniu ogromne gratulacje raz jeszcze :multi: :loveu: A chłopaczek to w czyich rękach? U Ciebie jest jeszcze?
  5. Western nie będzie pierwszym Yorkiem startującym w agility :cool3: [url]http://positivedogs.blogspot.com/[/url] Aga napisz do Atki naszej forumowej .. ona z psiakami trenuje - na pewno pomoże :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/members/16889-PositiveThought[/url]
  6. [url]http://img176.imageshack.us/img176/6612/pict9380.jpg[/url] ojej jaki łysolek :loveu:
  7. Aga jak nie na dogo to na allegro :evil_lol: U mnie właśnie wychodzi słonko :crazyeye:
  8. Cześć Daria :multi: ALe fajnie trafiłam na fotki :loveu: A może podkłady Seni dla prosiaka spróbuj?
  9. No tylko, że ja wychodzę z 3 naraz :eviltong:
  10. [quote name='Princess_York']Ja też bym się martwiła ;) .To dzwoń .[/QUOTE] [quote name='laurin']Hey :multi: Wpadłam Cię na zdjęcia zaprosić ;) Dobrze że masz wieści od nowych rodziców Lulci:loveu: A jak u Buenki? Dwoniłaś?[/QUOTE] [quote name='agamewa']Becia ja też jestem ciekawa co tam u kochanej mordeczki????jak spędziła nockę????najważniejsze żeby kochała i była kochana![/QUOTE] Cześć dziewczyny :multi: U Buenki wszystko ok, noc spędziła z nową koleżanką i w ogóle nie tęskniła :loveu: Dzielne te moje maluchy :loveu: A Bellusia uczy się załatwiać na dworku :loveu: Tylko Ł mi nie pozwala z nią wychodzić :mad: Mówię; "Idę z Pyśką" On: "Ty lepiej z tą Pyśką nie wychodź bo pomyślą, ze jakąś psiarnie mamy" :evil_lol: Ale ja tam się nie przejmuję :eviltong: Belcia kocha dworek, kocha obgryzać trawkę i biegać za mamusią ewentualnie ciocią Buffy :loveu: Dziś było pierwsze siusiu :multi: Co prawda na chodnik :oops: no ale zawsze :evil_lol:
  11. [quote name='Nati28']Witamy :) ale sie te Twoje male szybko rozeszly ;) ale jak ta fajna to zostaw sobie :loveu:[/QUOTE] No szybko ale dla mnie to lepiej bo nie przeżyłam tak bardzo rozstania.. ;) [quote name='*kleo*']Gracka była prana raz, że zmokła, a dwa - żeby była ładna na wyjazd ;)[/QUOTE] No no teraz Ci tam ładnie pachnie przy nauce:evil_lol: [quote name='Princess_York']Buenka jest śliczna ! :loveu: Ten ryjek :-D . ------------------- Juz tylko jedna jest .. Szybko czas mija :lol: . Zostaw sobie ją ,zostaw !! :p[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Buźkę faktycznie ma przekochaną :loveu: Mam wieści od Lulki : "Lulcia ma się wspaniale!Śpi w łóżku, bawi się z kotem, całuje go na dzień dobry a on jej główkę wylizuje. Rośnie jak na drożdżach ;) i chodzi przy nodze swojej mamusi. Jest słodka." :loveu: A Buenka dziś się nie odezwała ale zaraz ja zadzwonię .. martwię się o malutką jak tam nockę przeżyła.. :roll:
  12. Magdaleno!! :mad: Po innych forach śmigasz a tu nawet nie zajrzysz do starych koleżanek :mad:
  13. A kiedy koniec tych egzaminów? Fajnie, że masz Graculę :multi: A Ulka to co? :roll:
  14. [quote name='agamewa']U mnie to już pada od 18!!!z małymi przerwami no i znów mi zaczął przeciekać sufit!!!! a do tego jak przed chwilą walnęło-burza jest:(nie lubię takich większych burza zwłaszcza nocą,kiedy to tak widać jak się błyska brrrrr.....[/QUOTE] No u mnie też w dzień padało ale potem był długo spokój.. [quote name='*kleo*']To teraz już jedna mała Ci została w domu? Moje lasencje dziś zmokły na działce, więc jak wróciliśmy to od razu było pranie...[/QUOTE] No jedna.. ale fajna jest i w sumie nie wiem czy sprzedam :evil_lol: Zobaczymy :eviltong: Jess miała wczoraj z rana pranie - przed deszczem :angryy: A Buff właśnie mam w ręczniku bo niedługo do Pana doktora idziemy więc musi być pachnąca :evil_lol:
  15. Cześć dziewczyny :multi: [url]http://i46.tinypic.com/244ozzt.jpg[/url] jaka ładna fotka :loveu:
  16. Aga może Twoja skrzynka zapchana ;) Jak tam dziewczyny - kiedy następna wystawa ?
  17. Pańcia jaka wymagająca - złoto ma i jeszcze zniesmaczona :evil_lol: kurcze z tymi jedynakami to tak chyba zawsze jest.. :shake: Chociaż za dziewczynami też płakałam ale na pewno nie tak bardzo jak za Pudziulkiem kochanym :shake: Nigdy więcej jedynaków! Stanowczo odmawiam :eviltong:
  18. Wieści super, zdjęcia super :loveu: Za tydzień już odbierasz malucha?
  19. [quote name='FREDZIU']Cześć witamy, podziwiamy i do nas zapraszamy:lol:[/QUOTE] Cześć :multi: Zaraz wpadniemy ;) [quote name='agamewa']Witamy:)oj to już pojechała????oby kochaniutkiej tam dobrze w nowym domku było:)Zapraszamy na fotki.[/QUOTE] Nio pojechała.. :-( Moja gwiazdeczka kochana :-( Domek bardzo podobny do poprzednich znaczy się Lulkowego i Pudziowego :lol: Bezdzietny, u młodej pary.. fajnie. I Buenka będzie miała koleżankę bo siostra nowej Pańci Buenki też ma Yoreczkę 8-mio miesięczną :multi: Byłam u Ciebie tak przelotem - widziałam śliczne fotki :loveu: Kurcze czekam głupia aż się TZG skończy żeby z psami wyjść a tu jak lunęło :crazyeye: Nie wiem jak ja teraz z nimi wyjdę :crazyeye::shake:
  20. Dzięki dziewczyny , milo, ze niuńka się podoba ale .. zdjęć więcej nie będzie :-( Właśnie Buenka pojechała do nowego domku :placz: Smutno się robi... :shake:
  21. Macie dwie fotki Buenki (zrobiłam na potrzeby aukcji :cool3:) :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/299/1b2021b2e5be7b82med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/299/8f53613efd88cc80med.jpg[/IMG][/URL] Mała nie chciała zbytnio pozować więc foty w sumie takie same.. :evil_lol: Babcia zabrała dziś Buff na działkę więc jej na fotach nie będzie :roll: Mi za to przywiozła siostrę i czeka u mnie aż skończą kota cewnikować :roll: Muszę jechać z nią po niego :mad:
  22. [quote name='Viky i Ja']To jak herbaty nie ma to ja innym razem przyjdę :( Kurcze chyba nie w temacie jestem, co to za Łaciaty ???[/QUOTE] No dobra - masz :kaffee_2: :eviltong: Łaciaty to kot mojej siostry - gdzieś jest tu na fotkach.. [quote name='Yoko2009']A ja przyszłam ze swoją kawusią:) Pozdrawiam słonecznie[/QUOTE] Cześć Asiu :multi: Faktycznie pogoda super :loveu: A ja siedzę i allegro męczę :diabloti:
  23. Justysia wiem co czujesz - nie zazdroszczę tych chwil :shake: Pierworodny i do tego jedynak .. miałam to samo :-( Faktycznie szkoda, że z wami nie zostaje bo fajny jest .. mógłby zawojować Yorcze ringi ;)
  24. Cześć laski :multi: No dziś juz przyszłam z poranną kawą - herbaty nie ma :eviltong: Łaciaty się pochorował biedak :shake: Siusiać nie może :oops: Właśnie go uśpili i będą USG robić i cewnik zakładać :oops:
  25. Jasne Aśka :multi: Kawka raz! :morning: A ja tymczasem czmycham z niuńkami na siusiu i spać :loveu: paaa
×
×
  • Create New...