Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [url]http://img580.imageshack.us/img580/4052/p1030552.jpg[/url] śliczne zdjęcia zrobiłaś Klaudia :loveu:
  2. [quote name='karkakarka']Jeny która to ta moja najmniejsza wirtualna... bo nie rozpoznaję heh[/QUOTE] Sama nie wiem :evil_lol: Ja je tylko od dołu rozpoznaję :evil_lol: [quote name='dzasta'][URL]http://images41.fotosik.pl/279/e8b019a822790897med.jpg[/URL] A mój bidulek z kim się będzie bawił pewnie ze staffikami :D[/QUOTE] No bidulek faktycznie - też mi żal Pudziulka było :oops:
  3. Macie jeszcze trochę: :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/279/e8b019a822790897med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/171/b7b4ca40790bc923med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/284/1e7e2e764794cc28med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/283/e4159f9de9866627med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/138/7761943047f4d689med.jpg[/IMG][/URL]
  4. Laseczki mam :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/279/6f31c431edfe44e5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/284/74812d552485aa10med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/284/2cdc29cc2edf7d8emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/284/2d3bf0f9d7aa1a0cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/279/32ddc1b39824b12amed.jpg[/IMG][/URL]
  5. [url]http://i39.tinypic.com/dwxcg0.jpg[/url] śmiesznie wygląda z tym oczkiem jednym :loveu:
  6. Ja też chce na wystawy :placz: Nie dość, że zgłosiłam po tak długiej przerwie to jeszcze mi przestawili :angryy: Ale to i tak tylko te dwie i w czerwcu pewnie Szczecin i koniec znów na długo :placz:
  7. [quote name='*kleo*'][URL]http://images38.fotosik.pl/279/5579c8fc0491dddemed.jpg[/URL] mała zadziora rośnie :cool3: to Twoja faworytka może? :cool3:[/QUOTE] Mała jest kochana i urocza ale na tą chwilę nie wybiorę naj.. Zresztą nie wiem czy w ogóle któraś będzie mogła zostać :roll: [quote name='dzasta']Ale fajne laseczki :) Z zadziorki bardzo fajna Babka jest :) A imionka już masz?[/QUOTE] Imionka są dwa nad trzecim wciąż myślę ;)
  8. [quote name='megi82']slicznie spiochają ,ale powiedz mi-ładnie tak maleństwo robic w bambuko?nie dobra cioteczka ;p[/QUOTE] :diabloti: [quote name='Pegaza']Piekna ta mala:loveu: [URL]http://images38.fotosik.pl/279/5579c8fc0491dddemed.jpg[/URL] widze ze male juz wstawają na nozki:)[/QUOTE] Próbują :loveu: Ale naparzają się już nie lada :crazyeye: [quote name='Doti1986'][URL]http://images46.fotosik.pl/282/8d74e260f68f204bmed.jpg[/URL] Ojej ale słodziaczek:)[/QUOTE] :loveu: [quote name='jot11']Jakie Laseczki są ŚLICZNE :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images46.fotosik.pl/282/8d74e260f68f204bmed.jpg[/URL] Ty tu o mleku piszesz a Mała chciała Twoje długie pazury obgryźć :eviltong:[/QUOTE] I ta jej mina mówiąca " brzydkie paznokcie, ściągaj je Pańcia! " :evil_lol: Cześć wam z wieczora :multi: No i uciekam karmić i spać :eviltong:
  9. Mam nadzieję, że te zmiany nie są na stałe :angryy: O kurcze - faktycznie sam ją obciął? :crazyeye: Hihi to Ci numer :evil_lol:
  10. Inowrocław również odwołany..
  11. [quote name='megi82']och jakie słodkie mlaleństwa...mogłabym patrzeć się na nie godz.[/QUOTE] :loveu: Jeszcze 3 ;) Myślała, że mleko będzie :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/282/8d74e260f68f204bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/170/5adc2b104ceebb78med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/279/8d13768ff9c161eamed.jpg[/IMG][/URL]
  12. Ja już się chyba od roku zastanawiam czy ścinać Jess czy nie :evil_lol: Włos jej się pogorszył odkąd w oleju nie chodzi no i nie wiem.. Z jednej strony bym chciała i dla jej i swojej wygody z drugiej York to pies długowłosy więc po kiego grzyba.. :eviltong:
  13. Nono willa niesamowita :loveu: Cze Daria z rana :multi:
  14. Ale niecierpliwe :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/283/9b82959fdd899ef4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/283/63d862f010c3290bmed.jpg[/IMG][/URL] No i mała zadziorka :loveu:: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/283/a14942ba71792fdamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/279/5579c8fc0491dddemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/278/8ae0a28a9901b8c8med.jpg[/IMG][/URL]
  15. [url]http://i42.tinypic.com/23tpq2f.jpg[/url] jacy oni śmieszni :evil_lol: Mówisz chcesz zostawić? A ja już ogłoszenia widziałam malucha :eviltong: Też o mało co Pudź nie został z nami ale byłam twarda :diabloti:
  16. Tak właśnie spojrzałam na termin i turystycznie też mnie nie będzie :shake: Wyjeżdżam na majówkę :multi:
  17. No ja do Bydgoszczy nie zgłoszę bo już kasy nie mam :angryy:
  18. Cześć wszystkim :multi: Zrobiłam dziś fotki małej :loveu: Chciała mnie zjeść :crazyeye: Rozbrykała się gadzinka :loveu: Ale serio - nie mam sił już tu siedzieć.. uciekam spać bo taki dziś dzień miałam zalatany, że padam na twarz.. Niedawno wróciłam od weta gdzie w gabinecie spędziłam godzinę a zapłaciłam tylko 20 zł a byłam z dwiema na raz :crazyeye: hihi Tylko jutro rano jadę znów z Buff i już chyba tak mało nie zapłacę :placz: Ochrzanili mnie tylko w lecznicy, ze dzieciaków nie zabrałam bo chcieli zobaczyć :evil_lol: No.. i to by było na tyle . Uciekam - jutro będą fotki!
  19. Hej Daria :multi: Wiedziałam, że nowy prosiak będzie :eviltong: Fajny :loveu:
  20. To ja Ci powiem na kiedy - 22 maja :angryy: Też jestem wściekła jak nie wiem .. już się nastawiłam a tu klops :angryy: Mam nadzieję, że Inowrocławia nie odwołają :mad:
  21. [quote name='Pegaza']Przyszlam pozdrowic bydgoskie dziewczyny;) Be az trudno w to uwierzyc..ja wpadlam rano na dogo wczoraj..mialam puszczone Dzien dobryTVN i jednym uchem uslyszalam informacje o samolocie ze cos sie stalo.. jednym okiem zerknelam..Molek dziwnie zareagowala ale to byly 1 informacje.a ja jeszcze nie wiedzialam co tak faktycznie sie stalo..poszlam po chwili wziasc prysznic i slysze po chwili jak sasiadka sie dobija do mnie, mloda otworzyla drzwi a ona wola slyszalas co sie stalo..no wielka tragedia [*][/QUOTE] Cześć Daria ;) Ja na początku nie chciałam wierzyć jak mi znajomy w pracy powiedział a że ja w soboty jestem sama w biurze to radia nigdy nie włączam, na internecie poczte miałam włączoną więc też nie widziałam.. Włączyłam zaraz radio i faktycznie :shake: Już miałam dzień z głowy choć do końca to do mnie nie docierało :-( Niedawno wróciłam z miasta. Byliśmy z Łukim na rowerach zapalić znicz przy pomniku na Starym Rynku .. nie mogę się pozbierać po tej tragedii :-( [quote name='PositiveThought']Ojejku, mnie tu tak długo nie było a tu taaaakaaa niespodzianka! A własciwie trzy niespodzianki :cool3: [URL]http://images38.fotosik.pl/277/8424e21a264c2438med.jpg[/URL] gratulacje! Mega spóźnione, ale szczere :)[/QUOTE] Cze Be1 :multi: Ojj dawno, dawno nie zaglądasz.. a szkoda :-( Dziękuję :loveu: [quote name='FREDZIU']Tak tak ciężkie chwile smutne dla wszystkich, a najbardziej dla rodzin osób które zginęły, ja tez przezywam bardzo takie tragedie, ale cóż samo życie:-([/QUOTE] Nie wyobrażam sobie dramatu tych rodzin :-( Niby to nic w porównaniu chociażby do trzęsienia ziemi na Haiti i ludzi, którzy tam zginęli jednak to nas - Polaków dotknęło 1000 razy bardziej, głębiej i dotkliwiej :-( [quote name='jot11']Jak tam Be,lepsze masz już samopoczucie? Co tam u Laseczek? :loveu:[/QUOTE] :shake: byłam tu już dwa razy na dogo. Podczytuję co piszecie ale pisać .. nie mam sił. Laseczki przed chwilą miały wieczorne karmienie i mam nadzieję na parę godzinek dadzą mi pospać. Zmęczona jestem dziś potwornie..
  22. [url]http://i44.tinypic.com/9tz8lw.jpg[/url] przynajmniej widać, że małemu dobrze i ma spokojny sen ;)
  23. Cześć dziewczyny ;) Trzecie imię jeszcze nie wybrane.. Szczerze to nie mam czasu nawet pomyśleć nad nim. Okropny dzień dziś.. dopiero włączyłam komputer bo cały dzień w telewizor się lampię.. W nocy nie mogłam spać, za to w pracy prawie na biurku przysypiałam. Do tego ta katastrofa :-( [*] całkowicie mnie rozchwiała dziś.. Ja zawsze bardzo przeżywam takie chwile, żal mi potwornie rodzin tych ludzi, którzy zginęli.. Okropna tragedia :-( Uciekam do łóżka bo dziś nic ze mnie tu nie będzie.. Trzymajcie się !
  24. Tylko stwierdzam fakt :evil_lol: Zamówiłam dziś Vulpesa tym razem zestaw dodający objętości - może to podziała na łysinkę Buffinkę :cool3:
×
×
  • Create New...