Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [url]http://img15.imageshack.us/img15/9096/dsc02790y.jpg[/url] ooo a tego pieska obok to ja znam :multi:
  2. Może BIS Baby ? :loveu:
  3. [quote name='megi82']niech się howa nowym właścicielom zdrowo[/QUOTE] Właśnie tak :loveu: [quote name='*kleo*']Mam nadzieję, że mała będzie kochana w nowym domu :)[/QUOTE] Ojj jest kochana :loveu: Dostałam już dwa zdjęcia ale MMSem no i oczywiście nie mogę wam pokazać :placz: [quote name='laurin']Witam Beatko:multi: TY pewnie też już o nas zapomniałaś:-( Ja bym nie mogła takich nunusiek oddać:shake: Takie śliczniutkie:loveu: Oby dobre domki miały.[/QUOTE] Cześć Aniu :multi: Jak miło, że do nas wróciłaś :loveu: [quote name='jot11'][URL]http://images41.fotosik.pl/292/d590fbda5755e35cmed.jpg[/URL] śliczne kruszynki :loveu::loveu::loveu: Najważniejsze,że Banieczka będzie miała kochających właścicieli.:multi: Cześć Be.:multi:[/QUOTE] :loveu: Cześć Jolka :multi: [quote name='Pegaza']A ja juz nie wiem ktora to jest moglas fotke nam na pozegnanie dac:razz: niech sie ma tam dobrze:loveu:Lula[/QUOTE] Dam fotki później bo jej zrobiłam sesję pożegnalną :loveu: [quote name='karkakarka']No ja ich też nie rozróżniam... Daj zdjęcie samej Bańki :)[/QUOTE] Później wstawię bo zaraz na Wisłę jadę.. :roll: [quote name='Princess_York']Ja też bym nie oddała :evil_lol: . Niech się im dobrze chowa ;)[/QUOTE] Ach tak gadacie :eviltong:
  4. Ojej.. trzeba Polsat oglądać :-o Często ta reklama jest? Choinka śliczna, bez też :loveu: Kto to mówił, że bez w tym roku nie pachnie przez deszcz? :roll: Twoj pachnie?
  5. Jaką ładną pogodę macie Ulka :multi::loveu:
  6. Ja zmykam spać zaraz a wy nie rozrabiajcie za bardzo :drink1:
  7. [url]http://lh5.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/S_Z3o2sH11I/AAAAAAAACA4/GRPQEg3Qo5A/s512/yugh.png[/url] uuu fiu fiu ale profesjonalnie się przygotowałaś :multi: :evil_lol: :cunao::cunao::cunao: Zdrówko! :drinking: :evil_lol:
  8. :diabloti:........
  9. Dzięki dziewczyny :loveu: Bańka pojechała :placz: Moja złośnica kochana :placz: Coś czuję, że wyrośnie z niej drugi Pudzian :diabloti: :loveu: Banieczka ma nowe imię : LULA :loveu: Będzie mieszkała z kotkiem.. co do kłapouszki czyli suńki nr 2 na razie decyzja nie zapadła czy dołączy do siostry. Będziemy jej szukać domku póki co.. ;)
  10. Gratulacje D-E :multi: :multi: Wreszcie będziesz mogła sama śmigać na solkę i gdzie tylko.. :loveu: :evil_lol: I taki stres jeszcze przed egzaminem :crazyeye: :shake:
  11. [quote name='agamewa']Trzymam kciuki żeby biedactwo szybko doszło do siebie! Be przeraziłaś mnie tą wiadomością o suni ,która się nie wybudziła z narkozy!!!ostatnio będąc na szczepieniu,wet zalecił mi usunięcie kamienia,walczyłam z nim usuwając go ręcznie,ale niestety siedzi on pod kieszonkami.....no i mam teraz problem!!!!kurczę no.......:([/QUOTE] I mnie ona przeraziła.. miałam Jess umówić chociaż już wiem, że dobrze znosi narkozę jednak chyba sobie odpuszczę i spróbuję Twoją metodą ;) Na razie macie dwie fotki i idę spać, potem dam więcej bo zrobiłam jedyneczce :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/292/d590fbda5755e35cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/291/e480a57044ea14a6med.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='Princess_York']Właśnie albo zmierz psiaka i zamówisz większy od wymiarów psa. W ten sposób nie kupisz zbyt małego :) .[/QUOTE] No ale ile większy ?5 cm, 10,20? Z każdej strony dodać? To bez sensu.. Ja mam transporter w który wejdą mi dwa psy spokojnie a i jednego w nim wożę więc ma bardzo dużo luzu.. Na prawdę nie wiem jak doradzić założycielce wątku - na moje najlepszym wyjściem jest fizycznie sprawdzić - psa w kontener i tyle. Nie trzeba przecież kupować od razu w sklepie..
  13. [quote name='york']ja niestety nie mam takiej możliwości, ponieważ chcę kupić przez Internet, bo tak jest taniej. Wciąż liczę na pomoc.[/QUOTE] To podejdź do sklepu z psiakiem, przymierz, wymierz , wróć do domu i zamów na internecie o takich samych wymiarach ;)
  14. [quote name='karkakarka']Maleńka bidoczka.... Jutro pewnie będzie lepiej... Dzieci też różnie po szczepieniach reagują - jednym nic nie jest, a inne mają gorączkę, są osłabione itp...[/QUOTE] No właśnie wet też mi to tak tłumaczył i uspokajał. Jak pojechałam drugim razem to nawet żadnego leku nie dał no bo nie miał na co nawet :oops:
  15. [quote name='karkakarka']A to Bańka idzie :loveu: Super :) Czyli sama się do nich "wybrała" :loveu:[/QUOTE] Bańka to sunia nr 3 - od początku tak miało być, potem miała być Bańką sunia nr 1 ale przy tatuowaniu pomyliłam jedną z drugą no i tak wyszło :eviltong: No a do Pani miziała się sunia nr 2 czyli Bella dlatego chciała i ją no ale maluńcia taka chora dziś.. biedactwo w kocyku trzymam ale oka zmrużyć jakoś nie może :-(
  16. [quote name='karkakarka']YYYY, tak widziałam... niestety... na wystawie też , pani prostowała prostownicą, aby były idealne :) Oby dziołszki znalazły taki dobry dom jak Pudzio :D[/QUOTE] Jak się dobrze wysuszy to nie trzeba prostować no ale niektórzy idą na łatwiznę ;) "lokowanego" Yorka bardzo ciężko spotkać na wystawie.. są to bardzo rzadkie egzemplarze;) Ojj domek wygląda na superaśny :multi: Znaczy się przyszli właściciele wyglądają na konkretnych, sympatycznych ludzi. Niedawno stracili Yoreczkę - suńcia nie wybudziła się z narkozy przy usuwaniu kamienia z ząbków :-( Bardzo zrozpaczeni są do dziś i ciężko im było podjąć decyzję o następnym piesku no ale stwierdzili, że muszą jakiegoś pieska pokochać na nowo :loveu: Mam nadzieję, że ta mała złośnica przyniesie im wiele miłości :loveu: Bańka wkupiła się od razu - Pan był oporny przed kupnem nowego pieska ale mała ciągle do niego przychodziła na mizianko więc serducho zmiękło :multi:
  17. Oooo daj fotki - będzie szybciej :multi:
  18. [quote name='dzasta']A Ty je dopiero Be szczepiłaś? Mój maluch już tydzień po szczepieniu :) No to trzymamy kciuki co by i chorutka wyzdrowiała i do laseczki nr 3 dołączyła szybciutko :D[/QUOTE] To było drugie szczepienie ;)
  19. My tam się same wpraszamy :evil_lol:
  20. O jaki tytuł śliczny :loveu: Imprezka na weekend się zapowiada - super :multi:
  21. [quote name='*kleo*']Ja też się dziwię, że nie ma, no ale co zrobić... Tzn. na grzbiecie już by miała spokojnie do ziemi, gdyby nie była podcięta do porodu, ale wąsy stanęły jakby (albo mi się wydaje). Ale też z nią kariery robić nie będę ;) Toś się wykosztowała fest. Ale przynajmniej jest poprawa :)[/QUOTE] No z wąsami ciężko, ciężko :shake: ;) [quote name='karkakarka']No jak to gdzie! Ma ładny, długi, prosty włos :loveu: Może jak nie będzie miała problemów ze skórą to zrobi się gęściejszy :) Masz jeszcze jakieś zdjęcia Buffinki?[/QUOTE] A widziałaś Yorka z kręconym włosem? Ja nie :eviltong: Ona odkąd pamiętam miała rzadki włos. Tylko jak miała jeszcze szczenięce kłaczki była bardziej puchata a im starsza tym włosa było mniej :roll: Buffinki fotek niet.. [quote name='jot11']Cześć Be i dziewczyny :multi::multi:[/QUOTE] Cześć Jolka :multi: Niuńki wczoraj na szczepieniu były no i jedna mi się pochorowała :shake: Gorączkę ma biedactwo.. :-( Taka mizerniutka. Przed chwilą byłam drugi raz u weta i się okazało, że niepotrzebnie panikuję ;) Mała nie wymiotuje, biegunki nie ma, brzucho miękki, odwodniona tyż nie jest, osłuchana, wybadana na 100 sposobów :loveu: Miała robiony w południe rtg który nic nie wykazał (wczoraj laski rozszarpały gąbkę balam się , że może połknęła..), teraz dostałam kontrast, podam jej później i jutro znów na rtg co by wykluczyć gąbkę na 100% ale wet mówił, że jeśli gąbka by gdzieś zalegała to by były wymioty lub biegunka.. No i biedactwo też cierpi bo szyjka boli po szczepieniu :eviltong: Ojj jak kwiczy :crazyeye: Dotknąć nie można :shake: :lol: No i z tego wszystkiego zdjęć niuńkom nie zrobiłam :oops: Zaraz coś wykombinuję z jedynką i trójką ;) Aaa jeszcze jedno - niuńka nr 3 idzie jutro do nowego domku :loveu: Miała iść też 2 do tego samego domku ale że się pochorowała wydać jej nie mogę póki co.. Zobaczymy - jeśli 3 za bardzo nie narozrabia to pewnie wezmą tą 2 też :loveu::evil_lol:
  22. Dobrze Ulka, że Ci działki nie zalało :multi: A jak piwnica?
  23. [quote name='agamewa']Beata pisała że ma taki sam z royala tylko na 1.5kg.taki by się przydał:)[/QUOTE] Ten z curver też przecież fajny i na 1,5 kg ;) Szukałam na allegro ale nie ma tego z royala.. :shake:
  24. [quote name='agamewa']To kiedy maluchy wyruszają na swoją nową drogę życia?[/QUOTE] Nic nie mówię bo nie chcę zapeszyć ;) Może jutro coś będzie wiadomo..
×
×
  • Create New...