-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
No to dobrze, że Pan "rowerowy" wam doradził :multi: -
Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .
tigrunia replied to Princess_York's topic in Galeria
Kurcze szkoda, że tu wczoraj nie zajrzałam :shake: Mam nadzieję, że wysiadłyście z pociągu na stacji Bydgoszcz Leśna? :roll: -
[quote name='Yoko2009']Witam majowo i słonecznie[/QUOTE] Cześć Asiu :multi: [quote name='Princess_York']Nie zgadzam sięę ! Ja wchodze praktycznie codziennie :diabloti:;). śliczne panienki rosną :loveu: .[/QUOTE] Na stronę? Przecież tam się nic nie zmienia :eviltong: Arwenka super dziś wyglądała! Ćwiczcie, ćwiczcie to i efekty coraz lepsze będą :multi: [quote name='Pegaza']No jaka tu sesyja dziewczyn ła co jedna to ladniejsza :loveu: ja tylko odrozniam te chudzinke najmniejsza;) a co slychac u drugiej dziewczyny?[/QUOTE] U drugiej? Największy rojber z niej :eviltong: A dziś dziewuszki wyjątkowo senne no ale pogoda taka to co im się dziwić.. :roll:
-
Cze Klaudia :multi: Nie zdążyłam :-( Doszłam do ringu jak już były szczeniaki :-( A skapnęłam się dopiero jak już młodzież zeszła, że przecież Ty już dawno powinnaś na tym ringu być :shake: A to wszystko przez długi ogon Natalii. Umówiłyśmy się na 8:45 a wyjechałyśmy przed 10 :mad: :eviltong: No szkoda, że nie zobaczyłam Ulinki na ringu :roll: Ale w Grudziądzu jeszcze będzie okazja :multi: W ogóle to byłam w szoku jak usłyszałam, że wystawa jest na zewnątrz bo najpierw na hale oczywiście poszłyśmy :p Czekam na fotki więc.. :cool3:
-
[quote name='megi82']ja w połowie maja jadę z moim mężem do Bielawy na zlocik,ostatnio był w routenburgu-on to maniak i lubi takie klimaty....[/QUOTE] No ja już się nie dam namówić na taki zlot - wolę wystawy psów zdecydowanie :evil_lol: [quote name='*kleo*']A będziesz je od 8 tygodnia oddawać czy dłużej potrzymasz?[/QUOTE] Hmm.. Jeśli będzie chętny i będzie chciał niunię w 8 tygodniu to wydam. Pewnie, że wolałabym trzymać jak najdłużej ale dobrze mi to nie służy :shake: Za bardzo ryczałam za Pudzianem :shake:
-
[quote name='dysia-u']ale cudne te maluszki , aż by się chciało wyściskać uhuhuh[/QUOTE] :loveu: [quote name='iwa63']Maluszki są cudne takie małe kluseczki :)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='*kleo*']Jo w poniedziałek wystawa :) Ja na dobrą sprawę nie dawałam żadnego ogłoszenia, tylko u nas na stronie jest info i na stronie Lazurytu. A jeden już zarezerwowany na 100%, a o drugiego dzwonią i pytają, ale jak na razie same przygłupy leśne, nie oddam go póki się nikt normalny nie znajdzie.[/QUOTE] Ja tam powystawiam ogłoszenia ale pewnie dopiero jak laski 7 tygodni skończą. Nie ma co sie spieszyć :eviltong: A na yorklandzie tak na szybko wystawiłam bo mi się nudziło :lol: :lol: Byłam wczoraj laski na zlocie BMW w Toruniu :roll: Zupełnie nie moje klimaty :shake: Wszędzie pełno nachlanych buraków :p Mam parę filmików jak na torze jeździli ale takie miałam nerwy jak na to patrzyłam, że szybko poszliśmy.. zwyczajnie bałam się o ich życie :crazyeye: Nie wiem jak ludzie mogą oglądać jakieś wyścigi czy inne takie :shake:
-
Kolega rewelacja - nie ma co :cool3: Masz tam pięterko Daria w domku?
-
[quote name='chaotic']Dzisiaj na wystawie w Łodzi córka Fasti - ANGELINA JO Magic Lider FCI ukończyła młodzieżowy championat!!! Gratulacje Aniu! Pierwszy champion z Twoim przydomkiem ;) pozdrawiam sebastian[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb: Gratulacje dla was! Gratulacje dla Ani no i oczywiście dla Andzi :sweetCyb::sweetCyb:
-
Aga gdzie Ty się dziś podziewasz cały dzien? :crazyeye:
-
[url]http://i44.tinypic.com/mrfywl.jpg[/url] ale jej dobrze :loveu: Czy to ważne gdzie co jest? :evil_lol:
-
[url]http://img64.imageshack.us/img64/3999/dsc00007wk.jpg[/url] opalanko było :multi::loveu:
-
[quote name='jot11']He już ja wiem jaki masz w tym cel.:eviltong: Co weekend u mnie :eviltong: Ale przyznam,że byłoby fajnie :multi: Dziewczyneczki na filmikach cudowne :loveu:[/QUOTE] Hihi.. rozgryzłaś mnie :eviltong: :loveu: [quote name='*kleo*']Nie wiem czy będzie na co patrzeć jak będzie miała takie chimery jak dzisiaj przy ćwiczeniu... :shake: Myślałam, że zamorduję...[/QUOTE] E tam miała zły dzień po prostu ;) Wystawa jest w poniedziałek? Byłam święcie przekonana, że w niedzielę :shake: Jak w poniedziałek to jest większa szansa, że się pojawię :cool3: A ja dziś dałam pierwsze ogłoszenie - na yorkland :roll: Miałam wcześniej już dwa telefony i jedna kobieta na maila mi napisała. Nie wiem skąd Ci ludzie znaleźli moje panienki :crazyeye: Przecież tylko na stronie miałam info a tam mało kto wchodzi :roll: Jak tak dalej pójdzie to nie martwię się o los dziewczynek :loveu::evil_lol: Chociaż na Yorklandzie napisałam, że dwie są wolne :cool3: No.. z zakupów wróciłam lżejsza o 200 zł :-( Tyle fajnych ciuchów ale wszystkie takie drogie, że aż żal :shake: Ale zadowolona jestem bo fajne sobie spodnie w Bersh'ce kupiłam :loveu: No i nie mam nic na obiad na jutro :crazyeye: W sklepie już żadnego mięsa nie było same kości :crazyeye: :evil_lol:
-
[quote name='Yoko2009']Jakie mordeczki przecudne!!!!!!!!!!:):):) Słoneczka malutkie Pozdrawiam słonecznie[/QUOTE] Cześć Asiu :multi: [quote name='Doti1986']O jejku rozczulają mnie takie malutkie kluseczki, ale bym chciała mieć takie maleństwa w domu:)[/QUOTE] Nie widzę przeciwwskazań :evil_lol: Noo.. zrobiłam porządek na stronie :multi: Trochę mi to zajęło ale są i fotki dziewczynek i linki wreszcie działają :multi: A panienki właśnie twarożkiem się zajadają :loveu: Pychaaaa :loveu:
-
U mnie też piękna pogoda :loveu: Aż by się chciało na działeczkę skoczyć :multi: Mama u siebie na działeczce buduje kibelek właśnie więc niedługo też będziemy częściej tam jeździć :cool3: A ja dziś mam wolne :multi: Na zakupy się wybieram z siostrą tylko czekam aż się obudzi, żeby ją o tym poinformować :evil_lol:
-
[quote name='*kleo*']Noooo aleś się postarała z ilością, sesyja jak ta lala :) To mówisz, że może się zjawisz na wystawie? Do nas numerek przyszedł i jedziemyyy!!! Tylko cały czas myślę jak mi się ula zachowa :razz:[/QUOTE] Mam jeszcze parę fotek wspólnych ale muszę zgrać.. No może się zjawię - chętnie popatrzę na debiutującą Ulkę :multi: [quote name='jot11']Nie cytuję żadnego zdjęcia bo wszystkie są przepiękne i trudno wybrać. Jakie one są maleńkie :loveu: Wszystkie trzy mogłabym mieć u siebie :multi: Śliczne te małe [B]Be[/B] są.:loveu::loveu::loveu: Cześć większa Be. :D[/QUOTE] Hihi Jolka nic nie stoi na przeszkodzie - chętnie Ci sprzedam wszystkie trzy :evil_lol: Zupełnie zapomniałam dać wam filmiki, które już parę dni temu robiłam.. :oops: [url=http://tigrunia.wrzuta.pl/film/0ovSYUAuo1N/dziewczynki_-_miot_b2][img]http://c11.wrzuta.pl/wm14537/ad523030000d96194bd5dbac/dziewczynki_-_miot_b2?[/img][/url] [url=http://tigrunia.wrzuta.pl/film/4WNJ8yXG9hZ/dziewczynki_-_miot_b1][img]http://c15.wrzuta.pl/wm3961/e07b2b6a0007e48c4bd5d731/dziewczynki_-_miot_b1?[/img][/url] [url=http://tigrunia.wrzuta.pl/film/avL69x6M4RV/dziewczynki_-_miot_b][img]http://c1.wrzuta.pl/wm19924/033d4d880014c9224bd5cfe3/dziewczynki_-_miot_b?[/img][/url]
-
No popatrz - dziewuszki też mnie o 7 wywalają :mad: W przyszłym tygodniu to ja je będę o 3:30 wywalać :diabloti:
-
Pyśka 3 cd.. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/143/e00bcd7503d6ab60med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/289/02aabd40f08d1faemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/284/5e74820abda5e74cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/288/b918a84e2c75f15amed.jpg[/IMG][/URL]
-
2 cd. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/288/fa107d55d952460amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/289/dc5ad694d3e6d8bamed.jpg[/IMG][/URL] i Pyśka nr 3 :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/284/2b1eeb7f23456f5emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/201/bc668c70ca319d71med.jpg[/IMG][/URL]
-
Pyśka nr 2 :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/284/54920860eaf5edb4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/289/948775c9037400e0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/284/ecfaf64d8cb8e64bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/201/d5c7f804b144302emed.jpg[/IMG][/URL]
-
Pyśka nr 1 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/201/5ea879304ceb5a71med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/201/7c8cb7daab357812med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/176/e5ea52f7ea97f585med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/289/ee4731ed788d3b0bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/284/5b5a637c99474c50med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='karkakarka']Słodkie wszystkie trzy! :) A czemu ci się wydaje, że wszystkie ciemne będą?? No trzeci pies to kolejne koszty, a tym bardziej jak się go chce wystawiać... napewno jak przyjdzie odpowiedni czas to się urodzi gwiazdeczka, którą będziesz sobie mogła zostawić :) Na pomorzu ma padać ponoć.[/QUOTE] Tak myślę :eviltong: Jess ma silne geny :razz: No właśnie.. przyjdzie czas - będzie rada ;) [quote name='dzasta'][B][URL="http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/10,88722,7820693,IMiGW__Pogoda_w_weekend_majowy_bedzie_bardzo_dynamiczna.html"]Długi weekend bez grilla? Pogoda będzie kapryśna - deszcz i ochłodzenie[/URL][/B] Buuuuuuuuuuuuuuuuuu Be Ty nad morze a ja się będę wystawiać w deszcz pewnie ale na szczęście mam staffika ;) Śliczne te Twoje laseczki!!! I nadal mam swoją faworytkę ;) Czasem trzeba podjąć taką a nie inną decyzję....[/QUOTE] Jak bez grilla? Grill na pewno będzie :loveu: Musi być :evil_lol: [quote name='jot11']Podobno cały weekend ma być deszczowy więc nieciekawie się zapowiada.:shake: Cześć Be i piękne dziewczynki :multi:[/QUOTE] Z dnia na dzień prognozy się zmieniają.. już sama nie wiem jaka ta pogoda będzie :mad: [quote name='megi82']zadziorki małe-w oczkach maja takie diabełki-słodkości[/QUOTE] Diabełki nie tylko w oczkach :evil_lol: [quote name='*kleo*']Ty nad morze, a ja do Bydgoszczy :eviltong:[/QUOTE] Zależy od pogody ale jest szansa, że jednak się zjawię na wystawie :multi: [quote name='dysia-u']cze Be . Twój-mój oleander juz ma pąki. buuuu pomysleć że mógł stać na twoim tarasie. Kokardke mu juz odczepiłam bo komicznie wyglądał[/QUOTE] Cze Ulka :multi: Ula Ty mi się tam nim dobrze opiekuj bo ja jeszcze po niego przyjadę :diabloti: [quote name='Pegaza']Chyba u Ciebie Jola:eviltong: bo u nas ma byc sloneczko choc ze 2 dni:) cze Be:)[/QUOTE] Cze Daria :multi: Już miałam opcję, żeby na śląsk jechać ale jednak moja mama wyjeżdża i nie mogę nigdzie dalej jechać i zostawić dziołchy same.. :shake: [quote name='jot11']No mam nadzieję,że u mnie też będzie słońce i te prognozy deszczowe się nie sprawdzą. Cześć Be :multi:[/QUOTE] Cze Jolka :multi: Fotki mam :loveu:
-
[quote name='*kleo*']Aga Ciebie to chyba nieźle dogo wciągnęło, co wchodzę to jesteś ;)[/QUOTE] Też to zauważylam:evil_lol:
-
Buff też kiedyś na stół wskakiwała ale jakoś z wiekiem jej przeszło więc i w Pixi nadzieja :evil_lol:
-
No pewnie, że lubię :multi: Ale dietka nie pozwala :oops: