Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [url]http://img97.imageshack.us/img97/3810/dsc0265resize.jpg[/url] Śliczna :loveu:
  2. [quote name='agamewa']Odpuść może sobie dzisiaj,a na spokojnie jutro czy pojatrze powalcz z tym allegro,ale powiedz mi z czym masz problem????ja ostatnio wystawiałam i było ok!!![/QUOTE] Z wczytaniem szablonu :angryy: Mam taki ładny - mieciu mi zrobił co mi robił strone no i wykasował z serwera instrukcje :mad: A na gg go złapać nie moge :placz:
  3. No prosze jakie chętne na tort :evil_lol: Nie no przecież wam nie żałują ale mówię - mam tylko 1 kawałek :diabloti: Uporałam się z Lulą - brzydulą :loveu: :evil_lol: Zdjęcia z kom.. w nowym domku - tylko 2 :oops: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/299/9d4ea10ab972c1a6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/298/1f2dc71ca50e997bmed.jpg[/IMG][/URL] Mam jeszcze jedno fajne na kom ale to dopiero w poniedziałek zgram..
  4. Na razie anonse zrobiłam.. z allegro walczę ale już nie mam sił - powoli się poddaję :eviltong:
  5. [quote name='jot11']Jak mam już wybór to wolę kawkę.I tort bezowy z bitą śmietaną poproszę.Marzka na pewno herbatkę zechce.:lol:[/QUOTE] Kawkę? Nie ma mowy - na noc kawką Cię nie będę faszerować :eviltong: Tort mam tylko serowo-cynamonowy ale też dobry :loveu: Baaa - nawet lepszy :loveu: Ostatni kawałek to jak - kroić na 4 ? :diabloti:
  6. [quote name='chaotic']Ten błękitny pies to BLUE BAYO KING Florida. Niewiele starszy od Andzi - jej najlepszy kumpel ;) Tak Ania zostawiła sobie suczkę JENNIFER LO Magic Lider... A wystawiała ją moja Marta ;) Ania tylko pozowała do zdjęcia :D[/QUOTE] Aaaa... Ehh.. fajnie mieć takiego kumpla :loveu: :evil_lol: Super :multi: Macie zdjęcia małej z ringu? :loveu:
  7. O kurcze długo ta herbatka się robiła :oops: Ale już jest :multi: Świeżutka i pachnąca :kaffee_2: :loveu: Chciałam Ci Aga pokazać Lulkę bo zgrałam w pracy fotki z aparatu ale teraz fotosik ich nie chce :angryy:
  8. No psy przecie :eviltong: Pyśki moje :loveu: Muszę się ich pozbyć bo coraz gorsze są :diabloti: Niegrzeczne takie :evil_lol:
  9. [URL]http://img218.imageshack.us/img218/3610/dsc0822resize.jpg[/URL] to tata? :cool3: [URL]http://img294.imageshack.us/img294/5026/dsc0224resize.jpg[/URL] jakie maluchy już duże :loveu: Aneczka nasza też wystawiała? Czyżby sobie zostawiła jakąś kluseczkę ? :loveu:
  10. No ciekawe .. piątek wieczór - może na działki powyjeżdżały :hmmmm: Ja walczę z ogłoszeniami.. dałam na allegro przed chwilą, 30 zł zapłaciłam i tak sobie teraz myślę i się wściekam, że adresu www nie napisałam :splat:
  11. [quote name='agamewa']Ładnie????a mi się wydaje że maszkarnie!!!próbowałam tego topka knotka i tylko wyszło coś takiego....[/QUOTE] Jak na próbę to bardzo ładnie :loveu: Aga same jesteśmy na dogo? :roll:
  12. [url]http://images50.fotosik.pl/299/3691ee3b242629dfmed.jpg[/url] jak go ładnie uczesałaś :loveu: Pewnie, że mogą być!! :multi:
  13. Western w każdej scenerii wygląda pięknie :loveu: Dawaj fotki :multi:
  14. [url]http://i47.tinypic.com/350l9g1.jpg[/url] tutaj widać jaki do mamy podobny :loveu:
  15. Cze Jolka, Daria, Asia :multi: D-E Ł jak ma coś wieźć swoim autem to całego folią obkłada :roll: Dlatego tak nie lubi remontów :diabloti: Po choinkę jechaliśmy moim autem np. :mad:
  16. Cześć Aniu :multi: Dorosłych fotek nie mam :eviltong: W weekend coś zrobię ;)
  17. [quote name='*kleo*']Ale to nowe też wygląda na zadbane :p Ja to mam trochę hopla na autka, ale delikatnego. Chociaż jakbym miała swoją wymarzoną Hondzię to byłaby pewnie moim trzecim dzieckiem :loveu:[/QUOTE] No jest zadbane a jeszcze lepiej będzie wyglądać po weekendzie który Ł w nim spędzi przy polerowaniu jak znam życie.. :mad:
  18. [quote name='agamewa']Chcę zacząć od Nowodworskiej,bo to też mój debiut i wolę być u siebie...no i się boję!!!!! Pażdziernik:)[/QUOTE] hihi ja pracuję na ul.Nowodworskiej :evil_lol: Tak się mi skojarzyło :eviltong:
  19. Ale prosiaczek ma salony niebieskie :loveu: Rewelacja :loveu:
  20. Noo.. miło, że wam się auto podoba :loveu: Ja tam się nie podniecam tak jak Ł np. bo uważam, że zrobił totalną głupotę sprzedając swoją wypieszczoną Astrę :shake: Marzena te Twoje dyżury to coraz częściej :evil_lol: [quote name='Pegaza']Hej Be heh ja wczoraj tez ogladalam autko dla siebie..:D zobaczymy co z tego wyjdzie.. a co do opli to nam z M znow sie nie podobają, nie wiem jakos tak nas do tych samochodow nie ciagnie;) kazdy ma swoją ulubioną markę i takich szuka przy zakupie..;) ale masz racje wazne ze L zadowolony i niech mu dlugo sluzy:)[/QUOTE] No jednym się podobają Audi innym Daewoo czy jak to sie pisze :cool1: I cześć Jolka :multi: Lenia mam dziś totalnego :shake: Miałam jakieś ogłoszenia porobić ale zupełnie mi się nie chce :roll:
  21. Może Wrangler? :cool3: Jak braciszek Weścia :loveu:
  22. [url]http://i45.tinypic.com/2wlx6pe.jpg[/url] :evil_lol: Śmieszny niuniek :loveu: Będziemy za nim tęsknić .. :-(
  23. [url]http://img405.imageshack.us/img405/6610/dsc0372resize.jpg[/url] Śliczna :loveu: Gratulacje dla was i dla Aneczki !! :loveu: Jak to dziwnie brzmi "dorosła" a jeszcze niedawno taką kluską byla.. :loveu:
  24. Też oglądałam kawałek tej komedii ale tylko do YCD .. wiecie kto odpadł? Bo usnęłam przy końcówce. Coś mi się tylko o uszy obiło, że Iwona ale z chłopaków też ktoś?
×
×
  • Create New...