-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Cze Aga :multi: Co na obiad dobrego było? :cool3:
-
Cześć dziewczyny :loveu: Miło, że laski się podobają :loveu: A co do kolorków to na moje wszystkie pójdą w ślady mamy :eviltong: Niestety żadna z dziewczynek na 90% nie zostaje u nas :-( Chyba będę musiała poczekać na następny miocik zanim jakaś gwiazda się u mnie pojawi :-( Nie stać mnie chwilowo na 3 psa :shake: Dziewczyny jak tam z pogodą na ten weekend nie wiecie? Ja chce nad morze :placz: Muszę dziś z Ł pogadać czy gdzieś pojedziemy.. :roll:
-
A Duś jak zwykle oryginalna fryzurka :multi: [url]http://i41.tinypic.com/zodied.jpg[/url] Rewelacyjna grzywka! :loveu:
-
[url]http://i40.tinypic.com/349ccg7.jpg[/url] Fidulek nasz się pokazał w końcu :multi: Asia wpadaj częsciej! Co u was ? :loveu:
-
Ale ma śliczną gumeczkę :loveu:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/287/d3a5661e68943d99med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/287/dbcff70b7a4bbef6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/283/f7b29ac20672be51med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/142/ff83747a54e337c8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/287/c4645110aa57df7amed.jpg[/IMG][/URL]
-
Daria telefonem nie zrobię bo sterowniki nie pasują do tego windowsa :angryy: Ale już mam fotki :multi: Świeżutkie :multi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/200/1d534e2dce21accamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/287/50febc1cade6da60med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/283/62fdd4a86c195091med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/142/039cc2299ccdf279med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/287/d7814d2c1bdb1d77med.jpg[/IMG][/URL]
-
Halo halo Asia :multi:
-
Cze laseczki :multi: Fryzurka piknie odrasta - Pixunia coraz piękniejsza :loveu:
-
Ile tu ślicznych fotek :loveu: Postępy "postawowe" faktycznie widoczne :cool3:
-
A ja myślę nad zmianą koloru z blondu na coś innego bo moje biedne włosy chyba dłużej nie zniosą tego rozjaśniania :shake: Może toffi? :cool3: Daria nie jest tak źle - pasuje Ci kolorek :loveu:
-
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/176.jpg[/url] ale jesteś fajnie tujkami odgrodzona :multi: Dbaj o szmaragdy - ostatnio czytałam, że mało odporne są :roll:
-
[quote name='Asiaczek']No i co dalej? Pzdr.[/QUOTE] To się działo 4 tygodnie temu :eviltong: Dziś już biegają i broją 3 dziewuszki :loveu:
-
Ja o 3:50 rano byłam z moją Jessi na siusiu i nic się nie działo. Nawet nie dyszała. Ok 5:30 odeszły niespodziewanie wody :crazyeye: Ok urodziła się pierwsza panienka ;)
-
iwa jak na salon fryzjerski to fryzura jest fatalna :shake: Nie obraź się ale na prawdę - nie zapłaciłabym :mad: Toffiś oczywiście uroczy a ładnemu we wszystkim ładnie :loveu: ale fryzura ewidentnie wymaga poprawy :roll:
-
Śliczna ale 30 cm to nie za dużo? :hmmmm:
-
Filipek chyba się trochę rozluźnił :cool3: Wreszcie chłopaka macie w domu :eviltong:
-
Zapisuję się w kolejkę do fryzjera :multi: :eviltong:
-
Niestety co do stawów nie pomogę :shake: A z papilotami to zależy od włosa ale na pewno bez papilotów nie uzyskasz takiego włosa u Westerna jak ma np.Wrangler ;)