Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Ojej :-( Jakie tu smutne wieści :-( Jedź jak najszybciej do Małgosi! Ona Ci doradzi co robić! Może nie wszystko stracone!
  2. [quote name='jot11']Cześć Be :multi: Ja tam bym popatrzała sobie jak skaczesz z okna.:evil_lol:[/QUOTE] Nie bądź za mądra Jolka :mad::eviltong:
  3. Aga moja skrzynka już wolna mozesz śmiało pisać :multi:
  4. [quote name='Yoko2009']Oj to Cię chłop urządził:) Mnie tez kiedys mój ex tak zamknął ale mieszkalismy wtedy na patrerze i poprosiłam przez okno sąsiadkę, dałam klucze i mnie otworzyła:)[/QUOTE] Mi się żadna sąsiadka nie pokazała :shake: [quote name='*kleo*']Czyli ja jeszcze nie zwariowałam, że mam ochotę Graculę raz wystawić ;) A byś chciała coś bardziej powalczyć czy tak dla sportu tylko? (tak pytam, bo nie widziałam Jess na żywo :oops:) Konfrontacja Sztuk Walki - czyli właśnie 'Pudzian, który późno leciał' :eviltong: A Smithów już kiedyś widziałam, sympatyczny filmik :) Jess już ma cieczkę znowu? Niezły numer Twój Ci wyciął :evil_lol:[/QUOTE] Powalczyć niee.. tak mi tęskno za wystawami więc coś z kimś muszę robić przecież :eviltong: [quote name='karkakarka']A może masz jakieś zdjęcia ze spacerku z Buff? Dawno jej nie pokazywałaś :([/QUOTE] Ni ma fot :shake: Nie zabrałam aparatu.. Buff ciągle tak samo wygląda więc po co mam ją pokazywać :diabloti: [quote name='Pegaza']Cos szybko ta cieczka przyszla.. abo sie pomylilas z dziewczynami hihi trza bylo oknem wyjsc Be hihih[/QUOTE] Nic się nie pomyliłam :eviltong: W zeszłym roku też tak szybko miała cieczkę a następna będzie za 7 m-cy :cool3: Jak w zegarku :multi: Buff jeszcze cieczki nie miała :shake: Też o tym myślałam ale wiocha tak skakać z okna w biały dzień :evil_lol:
  5. Ciacho? :crazyeye: Toć ja na diecie :shake: :eviltong:
  6. [quote name='Yoko2009']Hej hej, zapraszamy do nas na fotki pokąpielowe:):) No i witam serdecznie:)[/QUOTE] Cześć Aśka :multi: Byłam, zaliczyłam :loveu: [quote name='Ppx']Będziecie na York Show w Dębicy :3 ? [30 maj][/QUOTE] Nie - nie będziemy ;) Posiedzę z wami trochę bo Ł mi dziś numer odwalił nieziemski.. zamknął mnie w domu tak, że nie mogę wyjść :crazyeye: Mam taki czarodziejski zamek, że jak od zewnątrz go zamkniesz to od wewnątrz nie otworzysz - nigdy go nie zamykamy jak jest ktoś w domu no i masz .. zamknął mnie gamoń :shake: Dzwoniłam już do mamci co by przyjechała mnie otworzyć ale kto wie kiedy ona się zjawi :eviltong: Tak więc mam musowe wolne a tyle roboty mam na dziś :shake: No.. a wczoraj Buff była na randce :loveu: Byłyśmy na spacerku z takim Yoreczkiem fajnym :cool3: Jess nie brałam bo ma cieczkę a Buff wyganiała się za wsze czasy :multi:
  7. Wpadłam na fotki :multi: Faktycznie długi włos ma Yokula :loveu:
  8. Cześć Aga :multi: Przyszłam z poranną .. herbatką :loveu:
  9. [quote name='Pegaza']Zafunduj zafunduj:eviltong: cze Be:) spoznione naj dla Jesiczki:loveu: jaka ona zarosnieta mocno;) a dzieci to widac ze ją kochają ale ona juz ich mniej hehe[/QUOTE] Zjadłam :eviltong: Cze Daria :multi: Dzięki :loveu: Nic nie ścinam to sobie włos rośnie :multi: Chciałam ją ostatnio pod maszynkę wziąć :crazyeye: Ale się opamiętałam na szczęście i nabieram coraz większej ochoty na wystawy z nią :loveu: Dzieci kochają jej cycki najbardziej :mad: [quote name='*kleo*']Ja też chciałam oglądać, ale zapomniałam że leci KSW, więc Smithów nie oglądam ;) Kogel mogel błeeee, ja bym nie tknęła :evil_lol:[/QUOTE] Co to KSW? Ja oglądałam Smithów do końca - super film :multi: Kogel-mogel pychaaaaa :loveu::evil_lol: [quote name='Princess_York']Ja 30 min Smithów oglądałam do reklamy ,a potem mi się znudziło przyszłam na dg :) I włączyłam polsat z Pudzianem :evil_lol: . Hmm .. Kogel mogel . W sumie dobre ,ale jak tylko pomyśle że to z surowego jajka to już mi się nie chce jeść ..[/QUOTE] Pudzian był tak późno, że nie chciało mi się czekać zresztą ostatnio czekałam i walka trwała chyba jakieś 30 sekund więc się rozczarowałam :eviltong: [quote name='karkakarka'][URL]http://images40.fotosik.pl/287/0a9edde9e3f7ad75med.jpg[/URL] ale duże dziołchy! A Jess jaka wyczesana :cool3::cool3: Ty pytasz o kogel mogel a ja przed chwilą wtryniłam chikenburgera... takiego "świńskiego" z budki\...:roll:[/QUOTE] No rosną Pyśki :loveu: Jess specjalnie kąpałam wieczorem, czesałam, suszyłam żeby zdjęcia urodzinowe zrobić :loveu: No i po 5 zdjęciach aparat padł.. :-(
  10. Ile tutaj pięknych fotek :crazyeye: :loveu: Cześć Aga :multi:
  11. [url]http://c3.asteroid.pl/a.eu.fotka.pl.s3.amazonaws.com/048/920/48920552_640.jpg[/url] wygląda jakby miała tłusty/mokry? włos na dole. Po co wam prostownica? Ma ładny prosty włos - szkoda go niszczyć ;) Kokardkę niżej przypinaj bo nieładnie wygląda jak tak odstaje od głowy :shake: Ogólnie efekt bardzo fajny - gdzie się wybieracie na szoł? :loveu:
  12. Najlepszego dla Arwi :multi: :loveu:
  13. [quote name='jot11'][URL]http://images49.fotosik.pl/291/5dd45498be10e3aamed.jpg[/URL] w takiej pościeli też bym poleżała :razz: [URL]http://images35.fotosik.pl/145/a45dbd8578874e87med.jpg[/URL] śliczne wszystkie cztery panny :loveu::loveu: Ta najmniejsza bardzo mi do gustu przypadła :loveu: Cześć laska Be :multi:[/QUOTE] Hihi.. Jess ją wyjątkowo lubi :evil_lol: Cześć laska Jolka :eviltong: [quote name='Princess_York']spóźnnione życzonka ! Najlepszego dla Jessi :loveu:. :multi: :multi: :loveu: Faktycznie duże dzieuchy są :loveu: :-o :evil_lol:[/QUOTE] Dzięki :loveu: Ale dziś mi się nic nie chce :roll: Dobrze, że Państwo Smithowie lecą to jakoś wieczór zleci :cool3: Mam ochotę na kogel-mogel myślicie, że mogę sobie po takich wyrzeczeniach zafundować taką bombę kaloryczną? :crazyeye:
  14. [quote name='Doti1986'][URL]http://images35.fotosik.pl/145/a45dbd8578874e87med.jpg[/URL] Śliczna rodzinka:)[/QUOTE] :loveu: [quote name='*kleo*']Ale już duże dziewuchy się zrobiły :) Wszystkiego najlepszego dla Jess :new-bday:[/QUOTE] No rosną i rosną :eviltong: Dziękujemy :loveu: [quote name='iwa63']Witamy Ale śliczne widoki ,takie małe aniołeczki ,a rosną jak na drożdżach A śpiąca królewna cudna:)[/QUOTE] Cześć Iwcia :multi: [quote name='megi82']jakie kluchy wielkie na ja też przegapiłam urodzinki-ale zdrówka,pieszczot,duzo przysmaków i mizianko po brzuszku[/QUOTE] Dzięki :loveu: [quote name='Yoko2009'][URL]http://images35.fotosik.pl/145/a45dbd8578874e87med.jpg[/URL] inwazja na Jess:) Piękna mamusia z córeczkami:) one rosną jak na drożdżach:) Spóźnione życzonka dla jess pzresyłamy, wszystkiego naj naj naj:):):):loveu:[/QUOTE] Dzięki Aśka :multi: [quote name='dzasta']Ale duże już lachonki :D Wszystkiego Naj dla Jess!!![/QUOTE] :cool3: :loveu:
  15. Ja robiłam RTG . Zrobiłam trochę za wcześnie ale to z lenistwa :eviltong: U mnie weci zawsze robią przed porodem. Średnio wyszło bo były 4 a RTG pokazał 3 :roll:
  16. Dziękujemy :loveu: A dla naszych gości świeżutkie fotki :multi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/291/5dd45498be10e3aamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/287/0a9edde9e3f7ad75med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/291/fa2236815e192d3cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/145/a45dbd8578874e87med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/145/d128f01b291fb26dmed.jpg[/IMG][/URL]
  17. Buuu.. nikt do Jessi nie zajrzał w jej urodzinki :placz:
  18. Tak megi - tak właśnie wygląda ;)
  19. [quote name='agamewa']Dziewczyny polecacie może takie ubranko? [URL]http://www.dla-psa.pl/ubranie-bordowe-bialymi-lapkami-p-73.html[/URL][/QUOTE] Nie kupuj :shake: Mam od nich podobne. Nie nadaje się do niczego. Jest sztywne i od razu się pozaciągało :shake: Bubel :mad: [quote name='megi82']fotki: nic dziwnego,ze bała się jak była zmokła i ta pani taka straszna papiloty-widzę że tak sobie gadacie a ja was podłuchuje....ja bym chciała Lili spróbować papilotki-z tego względu,ze musze znalezc najlepsze rozwiązanie do lasu na wycieczki-albo papiloty,albo kupie jej te ubranko z siatki....i tu moje pytanko-czym moge zastąpic ten papier do papilotów-nidgy go na żywo nie widziałam a ni nie dotykałam,więc nie wiem jaki on jest-czy moze byc kartka papieru czy cos innego? a tu jak szybko idzie: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=RLg5Q0X6_x8&feature=related[/URL][/QUOTE] Megi zamiast papieru do papilotów możesz użyć ręczników papierowych - takich kuchennych. Polecam - sprawdzone ;)
  20. Witam się pierwszy raz :multi: Dziewczyny masz urocze :loveu: Co do tłustego włosa to może źle spłukujesz olej?
  21. [quote name='Pegaza']A co z nia?cos nie tak? a ja wlasnie pytam o Buff co u niej slychac...:)zle mnie zrozumialas o ta drugą;)[/QUOTE] Z nią ciągle jest coś nie tak .. ot taki pech :roll: Ze skórą ma problemy wciąż.. :shake: Co z jednego ją wyleczę zaraz mamy następny problem :shake:
  22. Cze Daria :multi: Mi dogo też szwankowało :angryy:
  23. Ojej jak ten czas szybko leci.. :shake: Do mnie dzwoni coraz więcej ludzi ale wszystko to takie niezdecydowane :roll: Na razie miałam jeden konkretny telefon ale Panu oczywiście w oko wpadła suńka nr 2 a jej póki co nie dam :eviltong: No i Pan jest z daleka więc wątpię czy się zdecyduje w końcu.. Filmik rewelacja - moje non stop się naparzają tylko piski słychać :shake: Furiatki małe :eviltong: A co do Ulki to Franka mi ona zupełnie nie przypomina :p Faktycznie bardziej za dziadkiem chyba poszła ;)
  24. [quote name='jot11']Cześć Be !! Jak tam?Pada jeszcze u Was? U mnie od rana bez przerwy.:shake:[/QUOTE] Pada do teraz :eviltong: Znaczy się nie pada ale tak wygląda jakby zaraz miało padać :angryy: [quote name='Princess_York']Sprawdzam poprostu czy coś nowego jest ;) . No mam nadzieję że jakieś będą :lol:[/QUOTE] Nic się nie dzieje ostatnimi czasy to rzadko aktualizuję ;) [quote name='*kleo*']Moje też leżą i przysypiają, a Ulka się zmęczyła wystawą. Krótko byłyśmy, ale to i tak dużo wrażeń jak na pierwszy raz ;)[/QUOTE] No i droga ją też pewnie zmęczyła.. ale fajnie - pierwsze koty za płoty :multi: [quote name='karkakarka']hej BE :)[/QUOTE] Cześć Karinka :multi: Wróciłam z pracy i lecę z Buff znów do weta :roll: Już mi się odechciewa :shake: Jutro dziołszki jadą na szczepienie.. ehh
×
×
  • Create New...