Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Nie - mam takie z Royala z Yoreczkami :cool3: Identyko jak to małe tyle, że duże :cool3: Kupiłam na dogo kiedyś na bazarku :loveu: A na wystawy to zabieramy takie małe pudełeczko Curver Snack Pet - w Kakadu kupiłam jak byliśmy na kryciu w Piasecznie bo u nas oczywiście Kakadu nie ma :mad: [url]http://www.zoo-sklep.pl/galerie/c/curver-petlife-pojemnik_17207.jpg[/url] taki tylko z pieskami :loveu: [url]http://www.nokaut.pl/obroze-dla-psow/curver-pet-life-pojemnik-na-karme-z-motywem-psa-1-5kg.html[/url] tu masz fajny pojemniczek 1,5 kg :loveu:
  2. Ja też mam takie pudełko :multi: A nawet dwa :cool3: Jedno na pół kilo drugie na 1,5 chyba albo 2.. Bardzo fajne do karmy :multi:
  3. [quote name='*kleo*']Oj coś tam marudziłaś :eviltong: Gracja też ma na uszach 3 włoski, reszta na szczęście jakoś jej zgęstniała ostatnio :) Ale wąsów do ziemi to chyba nigdy nie udałoby mi się zapuścić :shake: Z resztą ponoć ostatnio wszystko sobie oberwała... Ulki hamować nie ma po co, ona tak ma i dobrze wygląda jak tak sunie, za każdym razem była chwalona za dynamiczny ruch :) ja po prostu tak 'umiem' chodzić na obcasach, że miałabym problem :eviltong:[/QUOTE] Ale Buff w ogole nie ma włosów na uszach o to chodzi :eviltong: Ma taki "meszek" tylko :shake: O włos do ziemi to raczej nie trudno jak się papilotuje tym bardziej się dziwię, że Gracka nie ma.. :roll: Ja już przestałam Buff papilotować bo zamierzam zrobić jej tylko hodowlankę.. plany o "wielkiej karierze" wystawowej już dawno legły w gruzach :-( Ze skórą Buff na reszcie zaczyna się polepszać.. wczoraj dostałam jeszcze nowe leki plus szampon złuszczający, dziś wykupiłam receptę - 50 zł za 14 tabletek :shake: Jestem bankrutem :evil_lol: A jeszcze wyprawki dla dziewczyn mi zostały do kupienia :crazyeye: Właśnie .. muszę zadzwonić co z nimi :roll:
  4. [url]http://i47.tinypic.com/27x19om.jpg[/url] Ale niuńka bystra :evil_lol:
  5. Ale mama ma fajnego ciucha :multi: A mały kiedy do nowego domku wybywa ? :roll:
  6. [url]http://images47.fotosik.pl/295/42648d1597d2fbbfmed.jpg[/url] jaki słodki pycholek :loveu: Aga Ty to chyba nie możesz faktycznie rozstać się z tym dogo.. non stop się świecisz na zielono :evil_lol:
  7. [quote name='Princess_York']Uśmiech najlepszy:evil_lol: i jakie bielusieńkie zęby :p :loveu: .[/QUOTE] Sie wie :cool3: [quote name='agamewa']Super zdjęcia........[/QUOTE] Ano :loveu::evil_lol: [quote name='dzasta']Be dawaj wydziargane Lachony Be dobrze że błocka nie było bo by Ci się jeszcze obcasik złamał ;)[/QUOTE] Później będą :eviltong: No średnio wygodnie mi było w tych butach ale że zabierałam koleżankę, która zawsze się spóźnia to nie zdążyłam już podjechać do letniej rezydencji po trzewiki :shake: [quote name='karkakarka'][URL]http://images42.fotosik.pl/207/0c93d200a2ced15emed.jpg[/URL] ale Buff ma włosy! A ile Buff waży, ze tak na nią narzekają, że drobna?[/QUOTE] Gdzie? Serio ma? :crazyeye: Tu nie o wagę chodzi tylko o budowę ;) Aktualnie waży 2 kg. Jakiś czas temu ważyla 2,2 kg ale wiele lepiej nie wyglądała .. [quote name='Doti1986'][URL]http://images42.fotosik.pl/207/0c93d200a2ced15emed.jpg[/URL] Ta mi się podoba najbardziej:)[/QUOTE] :cool3: [quote name='*kleo*']Tak psioczyłaś na ten włos, a ja widzę że on całkiem długi :) Be jak Tobie się udaje wystawiać na obcasach? Ja to nie umiem ni chu chu, z Gracką to może jeszcze by uszło, ale Ulka tak zapierdacza że bym chyba zgubiła te buty, nawet takie niskie :evil_lol:[/QUOTE] Ja mówiłam, że jest krótki? Coś mi się nie wydaje :eviltong: Włos nie rośnie jej na kufie, uszach (nie miałam nawet za co złapać uszu przy robieniu fryzu wystawowego:shake:) .. grzbiet jak urósł tak się trzyma. Ale włosy Buff są bardzo bardzo rzadkie!! Jak zapierdacza? Trza ją przyhamować :roll: No chyba, że ma taki szybki chód ale jak to możliwe ? :roll: [quote name='Viky i Ja']Be, ale laska z Ciebie :) Buff pieknie wygląda :) Ona aż taka kruszynka jest, że sędzina się czepia ??? Ja to sie boję, że jak ze swoją olbrzymką Viky pojadę to dopiero bedzie gadania ;) Czy mi sie wydaje czy suczka wystawiana przez kobietkę z różowymi rękawami do maleńkich nie należy ???[/QUOTE] No jest kruszynka :-( Słusznie się czepia .. Większe są fajniejsze :loveu: Nie martw się o Vikunię tylko zacznij Ty dbać o ten włos :mad: Z różowymi rękawami to nasza Ada (która zamknęła galerię i zwiała z dogo:mad:) i jej Zahira, która zdobyła 1 lokatę + CWC :multi: Suczka jest wielkości Buff ale jest mocniejszej budowy - bardzo fajna no i włosa ma sporo więcej :loveu: Sama widzisz dwie suki podobnej wielkości a jak diametralnie się różnią.. :roll: Laski dziś były na szczepieniu i odsypiają teraz stres. Ja zaraz też idę spać więc fotki będą wieczorem :multi:
  8. [quote name='jot11']Be,lepsze są bez cenzury :siara: Oj,będą laski :loveu:[/QUOTE] Faktycznie - obyło się bez cenzury :cool3: [quote name='*kleo*']A moje chłopaki nie musieli nigdzie jechać, tatuaże przyjechały do nich ;) Gdzie tatuujesz, uszy czy pachwiny? Mam nadzieję, że laski będą dzielne i obędzie się bez płaczu :)[/QUOTE] Uszy.. Trochę pokwiczały, jedynka nawet mnie użarła :crazyeye: No i oczywiście pomyliłam psy :splat:Trójkę zamieniłam z jedynką :shake: O ja gapaaa :roll: No trudno.. Pani kierownik dziewczyny się podobały i radziła zostawić jedynkę no ale nie spełnia ona moich oczekiwań i zostawiać niestety żadnej nie planuję .. Jutro zrobię laskom zdjęcia bo dziś już sił mi brak.. :roll: No i Buff w Inowrocławiu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/296/f543d8c119d40bcamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/207/0c93d200a2ced15emed.jpg[/IMG][/URL] Szczery uśmiech do sędziny :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/291/70c312efa6385456med.jpg[/IMG][/URL] A tu Pani sędzina narzekała oczywiście, że Buff drobna.. znaczy się w żartach oczywiście no ale wiadomo o co cho.. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/295/ad1a075ddaf12f8dmed.jpg[/IMG][/URL] Jakaś ja zgarbiona :oops: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/150/efc3bdef05d97ab9med.jpg[/IMG][/URL] Ada bardzo, bardzo dziękujemy za zdjęcia :loveu:
  9. U mnie w domu przeciekał dzień przed Wigilią ale chyba szpara się "zasyfiła" bo już nie leci. Co nie oznacza, że nie czeka mnie remont dachu.. :-(
  10. Najpierw Ada mi pokaż do ocenzurowania :evil_lol: Jadę dziś z dziewczynkami na tatuaże :cool3: Teraz to dopiero będą laski :multi:
  11. Ulka biedaku :shake: Do nas też w '97 dotarła wysoka woda .. Wisła wylała i nie można było się przedostać na drugą część miasta ale ja mieszkam od niej dość daleko i do tego na "wyżynach" :multi: Aśka - w radiu dziś mówili, że zagrożenie jest tez w zach.-pomorskim :shake:
  12. [quote name='karkakarka']Jak nie ma się czym chwalić! Brawo dla Buff :) Zdjęcia prosimy :roll:[/QUOTE] Dzięki Karina ;) Zdjęć nie ma :eviltong: Jak miałąm sobie sama zrobić? :eviltong: [quote name='jot11']Gratulacje dla Buff :B-fly::B-fly::B-fly: Zdjęcia z wystawy masz? :cool3:[/QUOTE] Dzięki Jolka ;) Nie :eviltong: [quote name='dzasta']No to jak już wyniki znamy czekamy na zdjęcia :)[/QUOTE] Ni ma i nie będzie :evil_lol: [quote name='*kleo*']Taaak, zdjęcia, zdjęcia!!! ;) W sobotę wystawiasz? Bo sklerozę mam :eviltong:[/QUOTE] Nie wystawiam. Wycofałam zgłoszenie.
  13. [quote name='*kleo*'] Oczywiście że nie stanie na lokacie, mogę się nawet z Tobą założyć ;)[/QUOTE] Klaudia co Ty za bzdury opowiadasz? :shake: Zgłosisz na wystawę gdzie będą 2-4 w klasie to stanie :multi: :evil_lol:
  14. Gratulacje dla was dziewczyny!! :multi:
  15. Ale ciekawskie :eviltong: Buff dostała ocenę bdb czyli bez rewelacji, opis taki sobie więc nie ma się czym chwalić ;)
  16. [quote name='Pegaza']Czary mary hokus pokus slonko mknie do Be..;) [IMG]http://topola.c0.pl/images/chmurki/slonko.gif[/IMG][/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [quote name='Viky i Ja']Daria ja też poproszę o słonko ;) Cze Be i dziewczynki :)[/QUOTE] Cze Marzenka :loveu: [quote name='iwa63']Witamy Ale słodko wygląda w tym sweterku [URL]http://images35.fotosik.pl/148/f5bc7ed2b721129dmed.jpg[/URL] :)[/QUOTE] Cze iwcia :multi: [quote name='jot11'][URL]http://images47.fotosik.pl/294/bbe015cbec3ae9eamed.jpg[/URL] śliczny :loveu: To są właściciele Pudzianka? Be,masz banerek.:crazyeye::crazyeye:[/QUOTE] Jola to są jak Daria niżej juz napisała dziadki Pudzianka :cool3: Ano znalazł się :eviltong: [quote name='Pegaza']Marza ale teraz to tylko ksiezyc moge podeslac;) Jola to dziadkowie Pudziana;)[/QUOTE] Właśnie :cool3: [quote name='agamewa']No w końcu Cię znalazłam!!!!!!!Witam Cię w wieczorną już sobotę!!!!nie mogę sobie darować że dopiero teraz tu jestem,tyyyle straciłam!!!!Prześliczne dziewczynki!!![/QUOTE] Witamy w naszych skromnych progach :loveu: Rozgość się :loveu: [quote name='karkakarka']Pudzio ma śliczny włos :D Kciuki trzymamy za małą![/QUOTE] Dzięki Karina.. pogoda w miarę znośna znaczy się nie pada więc jest nadzieja, że psy nie będą na ringu wyglądały jak zmokłe kury :roll: Idę szykować Buff..
  17. Do zobaczenia na wystawie :multi:
  18. [url]http://c9.asteroid.pl/a.eu.fotka.pl.s3.amazonaws.com/049/356/49356748_640.jpg[/url] fajna laska :loveu: Trzymam za was kciuki :multi: Mam nadzieję, że debiut okaże się udany :multi:
  19. Cze laski :multi: Co za pogoda :shake: Ja też dziś cały dzień śpię :roll:
  20. [url]http://images41.fotosik.pl/290/a8408642cddb2626med.jpg[/url] Ale słodziaki :loveu: [quote name='agamewa']Wykasuj wszystko to co masz w polu do pisania,następnie do tej kuli ziemskiej wpisz swój adres galeri,i zatwierdz do pola wiadomośći,póżniej adres do kuli banerku i zatwierdz:) Powinno działać![/QUOTE] Nie chce mi się już z tym walczyć :angryy:
  21. [quote name='agamewa']Hej:)no widzisz jak trafiłaś:)za chwileczkę będą jeszcze ciekawsze:) O banerek widzimy:)[/QUOTE] Jeszcze? :crazyeye: Szalejesz :loveu: Jo ale nie umiem go podlinkować :mad:
  22. Ale trafiłam :multi: Czekam na więcej :loveu:
  23. [quote name='Doti1986'][URL]http://images35.fotosik.pl/148/f5bc7ed2b721129dmed.jpg[/URL] Jakie śliczne wdzianko:)[/QUOTE] Pudzian ogólnie bardzo modnie się ubiera :evil_lol: [quote name='Pegaza']Be to maly Pudzianowski? :loveu: ale ma czarne wasy fajne :)[/QUOTE] Tiaaa zgadłaś :multi: [quote name='dzasta']Wreszcie się na zdjęcia załapałam :) Mam nosa co wejdę to akurat fotki :) Pudzian jest super!!! A ja tam Vany lubię bo z moim stadem ciężko czymś małym się poruszać hehe[/QUOTE] No widzisz jak trafiłaś :multi: [quote name='Viky i Ja']Śliczny Pudzianek :) Ale wyrósł chłopak :)[/QUOTE] Przekażę Pudzianoskiemu :loveu::loveu: Dziewczyny umiecie odczarować ten deszcz ? :roll: Jedziemy jutro do Inowrocławia na szoł chociaż Buff jeszcze nie wie czy się pokaże no ale będziemy tak czy siak więc wolałabym żeby nie padało :mad:
  24. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/181/6393a741e8ae35c0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/294/6977b7249e50fc58med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/290/64dd678311b1b463med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/148/f5bc7ed2b721129dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/294/bbe015cbec3ae9eamed.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu:
  25. Mam fotki :diabloti: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/294/f4e3d16ae96f8d89med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/294/2ef0fe6d5e58da47med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/294/87603817d3c79028med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/148/f1b97920bfb60daemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/206/0f805628503a41c3med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...