-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Jeśli pierwsze zdjęcia są z momentu jak mały do was przyjechał to na pewno nie miał trzech tygodni. Dałabym mu 5-6 . Klaudia sorki za tą małą pomyłkę :oops:
-
3 tyg :crazyeye: Nie chce mi się wierzyć :shake: Masz jakieś zdjęcie suni krótko po przybyciu do waszego domu? Co mała jadła jak do was przyszła? Czym ją karmiliście? Może wiesz ile ważyła jak do was przyjechała? Albo ile waży teraz? Miała ząbki? Ma teraz? Może dałabyś radę zrobić jakąś fotkę zębów? Ja mam w tej chwili w domu szczeniaki, które mają 3,5 tyg i za nic w świecie chrupek jeść nie chcą, chodzić też nie bardzo tzn. chodzą, trochę też broją ale to takie nieporadne jeszcze a Ty tu piszesz, że szczeniaczek biegał :crazyeye: Dziewczyny jeśli ona pisze prawdę to ten szczeniak nie mógł mieć 3 tygodni! Klaudia wstawię tu link do Twojego filmiku [url]http://pl.tinypic.com/player.php?v=w7xz4l&s=5[/url] tu maluchy miały 4 tygodnie i dwa dni jeśli dobrze liczę.. czy Twoja sunia patika wyglądała podobnie? Miała krótsze/dłuższe włoski, poruszała się podobnie ? Nie chce mi się wierzyć, że dostałaś 3-tygodniową sunię :shake: Co do tego "Pana" od którego ją masz to pewnie było tak jak mówisz - pokrył bo gdzieś słyszał, że raz trzeba ale na Boga mógł się trochę dokształcić nim wyda pieski do nowego domu!! Ty tak samo! Dziwię się, że nie kupiłaś nawet zwykłej książki w zoologu :crazyeye: Żal psiaka bo na prawdę powinna jeszcze długo, długo być przy mamie :shake:
-
Cze laski :multi: Jola już ty się nie martw - każda droga prowadzi do.. CIEBIE :evil_lol: Zdjęć nowych nie mam ale jutro mamuśka ma kąpiel to coś tam cyknę ;) Teraz mam Buff w ręczniku właśnie po kąpieli :multi: Nie powiem, żeby była zadowolona :eviltong: Zabrałam ją dziś na relaks na działeczkę, pohasała sobie z sunią Łukiego siostry no i tak się wybrudziła, że kąpiel była konieczna :eviltong:
-
Oooo i tu też słoneczne fotki :multi: Ja dziś zabrałam Buff na działkę to sobie pobiegała z sunią Łukiego siostry :multi: Ale miała radoche :loveu: Szkoda, że aparatu nie zabrałam :roll:
-
[url]http://img411.imageshack.us/img411/605/p1030591y.jpg[/url] czyżby jakieś smaki w tej kieszonce się chowały? :cool3: Świetne zdjecia Klaudia! Fajne takie słoneczne :loveu:
-
Co wy się wszyscy tak tego pyłu boicie przecież on wysoko, wysoko nad ziemią :eviltong:
-
[quote name='agamewa']No właśnie jak to jest Tigrunia z tymi papilotami:)? A co do ustawień to mało wprawy mam!i Problemy mam też z odciąganiem nóg tylnich,co odciągnę to zabiera!mięśnie po zimie ma trochę zwiotczałe(bo aż drżą),dlatego może tu siedzi przyczyna?A jak Ty ustawiasz do pozycji?też odciągasz tylne nogi,czy masz inaczej wyrobioną pozycję?[/QUOTE] Nie wiem o co pytasz jeśli chodzi o papiloty. Jak zakładać czy czy skutkują? Ustawiać musisz od tylnych łapek. Przód wysoko w górę i stawiasz dolne łapki tak, żeby automatycznie jak postawisz górę tylne były z tyłu ;) Nic ręką nie poprawiaj. Jak będzie odstawiał łapki do przodu to jeszcze raz górę podnosisz i tak do skutku :cool3:
-
KW jeszcze nie testowałam ale Bakarat chyba tylko na KW robi swoje psy. Co do papilotów też miałam opory ale szybko się przekonałam. W sumie Jessulkę mało papilotowałam bo włos sam rósł dopiero z Buff zaczęłam tak na maxa ale już też przestałam. Jess teraz zapapilotowana bo dzieciaczki ma. A ustawianie ćwiczcie twardo!
-
Odświeżam ;) Dziewczyny powiedzcie ile mniej więcej wynosi składka? Miałam ubezpieczyć już 1,5 roku temu i teraz sobie pluję w brodę bo miałyśmy niedawno cesarkę :shake: Za tężyczkę też myślicie, że zwracają? 2 razy płaciłam po 100 zł bo napady miałyśmy w nocy tydzień po tygodniu. A co jeśli pies zachoruje na jakąś chorobę długotrwałą w leczeniu? Nie zwrócą za wizytę, którą np. odbędę tydzień po pierwszej wizycie i zachorowaniu?
-
Aaaa myślałam, że to wy go obcięliście ;) No nic.. chłopak rewelacyjny! Wranglera również widziałam osobiście - na żywo , super chłopak :loveu: Tak więc nic tylko pielęgnujcie ten wspaniały włos :multi:
-
Ooo a czemu był obcięty? :mad:
-
Witamy się po raz pierwszy u ślicznego Westerna :multi: Westernik był podcinany? :roll: Ja myślę, że z tym ząbkiem to nie będzie problemów na wystawach. Na pewno P.Ania go sprzedała bo nie zrobiłaby mu Championatu ale dyskwalifikacji na pewno by nie dostał ;) Być może się mylę.. zapytaj Małgosi ;)
-
Oooo czyżby się fotki zapowiadały? :cool3: :multi:
-
Oooo Mejsi ma kolegę :multi:
-
[url]http://img683.imageshack.us/img683/3512/pict8929.jpg[/url] ale ma dobrze :loveu: Co wy z tą pogodą? Ja mam cały tydzień prawie non stop słonko. Wczoraj po południu się trochę chmurzyło ale dziś już mega superanckie słonko :multi:
-
[quote name='karkakarka']Jakbyś mieszkała trochę bliżej... To pewnie bym na ciachu już siedziała :)[/QUOTE] Kiedyś zrobimy sobie Yorkowy zlot gdzieś.. :loveu: [quote name='dzasta']Be nie kuś bo dla mnie odległości nie są problemem :)[/QUOTE] Wsiadaj w auto i dawaj :multi: [quote name='Viky i Ja']Jasne bo to kosmiczna odległość i ciężko dojechać :mad: Cze Be i dziewczynki sliczniutkie :) Znowu wpadłam na nocny obchód dogo ;)[/QUOTE] Cze Marzka :multi: Dobrze, że ktoś pilnuje naszych Yorków w nocy :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='megi82']zakochałam się[/QUOTE] Ja też :loveu: hehe :evil_lol: [quote name='*kleo*']Eee to ja lepsza jestem, wiem który na mnie patrzy nawet jak tylko jeden głowę wystawia :eviltong: Chyba Ci zazdroszczę, fajnie się patrzy jak moje dwa się tłuką, to co dopiero taka trójeczka :loveu:[/QUOTE] Ty to masz dwóch i to zupełnie innych więc żaden problem :eviltong: A co dopiero jak jest 6 sztuk się musi dziać :crazyeye: [quote name='Pegaza']Buziaki sobie rozdają:loveu: [URL]http://images36.fotosik.pl/171/b7b4ca40790bc923med.jpg[/URL] Jedna uszko siostrze myje a druga siostre dusi :evil_lol: a mine ma przy tym niewinną haha [URL]http://images47.fotosik.pl/284/1e7e2e764794cc28med.jpg[/URL][/QUOTE] Słodziaki są :loveu: Raz się naparzają, raz kochają :loveu: [quote name='Viky i Ja'][URL]http://images48.fotosik.pl/284/a21f84236999c286med.jpg[/URL] Ale rosną te Twoje laseczki :) Jak fajnie poplątane śpią :) Śliczne :)[/QUOTE] A Marzka znów ma nocny dyżur na dogo :evil_lol: Już wszystkie pozy chyba wypróbowały podczas snu:evil_lol:
-
[quote name='megi82']nie no ja zaraz wsiadam w auto i jade do ciebie,a pozniej po koleji do kolejnych dogoyoreczkow mini[/QUOTE] Hihi zapraszamy serdecznie :multi: Ostatnie trzy foteczki na dobranoc :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/284/a21f84236999c286med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/284/73eb82a2ad671c13med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/284/c948f87724113330med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Zuza i Noddy']Jejciu co za słodziaczki, ile one już maja, bo ja tak nie na bieżąco jestem?[/QUOTE] 3 tygodnie skończyły wczoraj :loveu: [quote name='megi82']jakie słodkie i jak jedno na drugie wchodzi...cudny widoczek[/QUOTE] No śmieszne takie są i nieporadne jeszcze :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/284/ff777154c71de4d3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/279/0ff429e2b5cff750med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/279/51b0e0bf172a8754med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/284/f2f905e0a7ec2967med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/284/6bf5d6bb922224b3med.jpg[/IMG][/URL]
-
Uuuu ale nam się tych dzieci narobiło :loveu: No to moje laseczki też się tu ujawnią :loveu: : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/279/0ff429e2b5cff750med.jpg[/IMG][/URL]