-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
No macie jeszcze troche i ide sobie herbatke zrobić .. ktoś chce ? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/71/82782ef354b3d3d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/71/a2d021349bda246b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/71/5d0b7e681ed38201.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/122/7cd2610390cba46b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/71/998d896561060ca0.jpg[/IMG][/URL]
-
No wreszcie jakieś fotki :multi::multi: A kiedy będą aktualne ?? :razz:
-
[quote name='Agata_B']Bo to tak jakoś dziwnie zabrzmiało... ;)[/quote] Tylko zabrzmiało .. miało wyjść inaczej ;)
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ale ladnie zebrane wloski w kucola. Tigrunia powiedz Ty mię kiedy zamierzacie sie wystawiac?[/quote] Mamy w lutym wystawę w Bydzi, ale chyba jeszcze niee.. potem bedzie w kwietniu w Grudziadzu i Inowrocławiu - na którejś z nich na pewno :loveu: [quote name='Aga76']Śliczna Jessi [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/2201.gif[/IMG][/quote] [quote name='madziasto4']:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Ajaja nosek ma jak śliczny czarny węgielek :loveu:[/quote] :loveu::loveu:
-
[quote name='Kincia']Witam :multi: No no ale sie mała odszczelila :loveu::loveu::loveu: Sto lat sto lat :D:D :drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drink1::drinka::drinka::drinka::new-bday::new-bday::new-bday::new-bday::new-bday::BIG::BIG::BIG::BIG::tort:[/quote] Wiedziała , że będzie sesja dla cioteczek z dogo więc się wystroiła :loveu:+ Witaj Kincia :multi: [quote name='Pegaza']to dla Jessi wszystkiego dobrego:loveu: [/quote] Jessi piknie dziękuje :lol: Zaraz bedzie ciąg dalszy fotek
-
Czy wy przez to DOGO zarażacie ?? Bo jak tak to stąd uciekam .. co jedna to bardziej chora.. no masakra!
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/121/8add3c9f91e77635.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/123/67e1ebde99e65cec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/71/664cab581c4d04d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/71/1e5d53af69ca2888.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/121/8056614886044863.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Pegaza']hihi Madzi ten murzyn chyba przypadł do gustu :evil_lol: ja też tak mykam co chwile a teraz myk włosy myc[/quote] Ja tez dzis włosy myłam, ale juz powolij wysychają .. ide spać jak wyschną do końca :eviltong:
-
No wreszcie Pani domu się pojawiła :evil_lol:
-
No co za.. na gg siedzi ale do galerii swoich zwierzaków to wejść nie łaska :obrazic:
-
Znajdzie się i murzyn [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/26/26_30_2v.gif[/IMG][/URL] Nawet rozrywkowy :D [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb096_ZNxpt237YYPL&utm_id=7924"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb096&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
[quote name='madziasto4']Matko kochana, czeci, drugi, pirszy, czeci po raz drugi, ale tym razem inny, się połapać nie można :shake:[/quote] Nie martw się .. ja tam widze tylko dwóch (tzn.1 i 3) i w ogóle nic nie kumam :shake:
-
No wreszcie jestes :multi: Jak tam idzie w nowym salonie??
-
Noo .. plama na całego :eviltong:
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
tigrunia replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek'] Budyń: 0,5 szklanki mleka zmieszać najpierw z mąką ziemniaczaną i przenną oraz żółtkami. Zagotować (bardzo często mieszając) wlać resztę mleka oraz dodać cukier waniliowy i zwykły. Gotować ciągle mieszając aż będzie miało konsystencję budyniu. Gotowy budyń utrzeć z margaryną oraz kokosem. [/quote] Hmm.. a nie lepiej kupić taki budyń gotowy - z paczki?? -
[quote name='pysiulka86']Oooooj ! oczywiscie chodziło mi o imieniny :) Dobrze że tego nie widział :evil_lol:[/quote] o kurcze.. czyli urodzinek nie ma ?? A ja myslałam.. no nic .. w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji samych imieninek :evil_lol: :multi::multi:
-
[quote name='roszczyk']A co sie z nim stało ??[/quote] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=90931[/URL] Poczytaj sobie tutaj :-(
-
[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_15_61.gif[/IMG][/URL]Cześć Kinciaa.. co tam u chłopaków?? Daj jakieś fotki [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_32v.gif[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_34_1.gif[/IMG][/URL] Ajj.. no to wszystkiego najlepszego dla Mikołajka :multi: Z okazji imieninek i urodzinek :multi:[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/13/13_11_10.gif[/IMG][/URL]