Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Anusia & Alutka'] Ale czemu Jean Paul wyglada tak dziadowsko i staro a Antonio nie??[/quote] Nie wybrzydzaj tylko bierz co jest :evil_lol: [quote name='Pegaza']Cześć czesć czesć cześć..... itd pisze tyle razy bo ostatnio mnie nikt nie wita :mad:oprócz.... Anusi i Agi:p a reszta to oslepła:eviltong: a ja tam wole hmmm:eviltong: M-A[/quote] Cześć, Cześć, Cześć, Cześć Dario - Ewo :multi::multi::multi::multi: Pisze tyle razy, żeby na pare dni było , żebyś potem nie marudziła :D Ja też wole swojego Ł-A :evil_lol:
  2. [quote name='Mysia_']ja bym wolała ciacho niż przepis :D[/quote] No tak lekko to nie ma :evil_lol: Pati a tam nie ma żadnego biszkoptu?? No daj ten przepis bo ciekawa jestem jak to się robi
  3. [quote name='Agata_B']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Możesz powtórzyć jeszcze raz, bo ja coś niedowidze :-o:-o Wyganiasz mnie?[/quote] No co Ty Agatka :lol: Pomyliłam dni po prostu :oops: Byłam pewna,ze dziś jesteś na tej wycieczce :oops:
  4. [quote name='Agata_B']Wyjechałam o 4:30 - o 9:30 na miejscu. od 10 do 18:30 zwiedzanie . 19:00 - koniec wycieczki. 23:55 :lol: - dom[/quote] O kurcze... to chyba pomyliłam dni bo byłam pewna, ze dziś tam jedziesz Gdzie nasza Kikunia się podziewa?
  5. [quote name='roszczyk']Dla mnie to dużo nie jest.. ale też zależy... niektórzy nie mają dużo czasu.. :P A co do imienia :P Postanowione!!:multi::multi::multi: [SIZE=6][COLOR=darkred][B]~~[/B][U][B]SZAFIR[/B][/U][B]~~[/B][/COLOR][/SIZE][/quote] No to mamy kolejnego Szafirka :multi::multi: Niestety ten pierwszy długo z nami nie był [*] ale też był tak uroczy jak Twój [quote name='roszczyk']Nie mam zamiaru... :P Niedługo zrobię więcej fotek i założę galerie :P Też sie wpisze do waszej listy Yorków ;) Pozdrawiam :P[/quote] Czekamy z niecierpliwością :loveu:
  6. [quote name='roszczyk']Tatrzańskie (4don) :P A ty ?? :P[/quote] [quote name='roszczyk']Bez przesady nie aż tak daleko :D Gorzej jak byś mieszkała na Osowej Górze :)[/quote] No nie wiem czy nie daleko .. Ty na jednym końcu Bydgoszczy , ja na drugim :p Ja z domu na Tatrzańskie autem jadę 40 minut jak nie ma korków :crazyeye:
  7. [quote name='madziasto4']A czy ja Cię częstowałam?:evil_lol: To jakim cudem przez moje babeczki :evil_lol:[/quote] Sama sobie wziełam :evil_lol:
  8. [quote name='roszczyk']Tatrzańskie (4don) :P A ty ?? :P[/quote], Ojej :placz: Daleko :placz: Ja Glinki
  9. [quote name='Chefrenek'][COLOR=SeaGreen][B]Dopóki nie łamie regulaminu, ma prawo wypowiadać się na forum jak inni użytkownicy.[/B][/COLOR][/quote] A Ty coś znowu do mnie pijesz ?? Zabroniłam jej sie wypowiadać ?? Pytanie "co Ty tutaj robisz" zadałam ponieważ Agata miała być w Berllinie !
  10. Hejo Mikołajkowe [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_101.gif[/IMG]
  11. [quote name='Anusia & Alutka'] Tigrunia, cos Ci sie chiba przytylo? Z tego co widze....[/quote] To przez te Madziowe babeczki .. no i jeszcze u Pati wczoraj Rafaello było :evil_lol:
  12. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/26/26_24_1.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_21_2.gif[/IMG]Mówisz i masz Francuz też się znajdzie .. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/26/26_12_4.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_21_4.gif[/IMG]
  13. [quote name='Agata_B']Wróciłam juz :cool3:[/quote] Hmm.. nie kumam .. wyjechałaś o 2 w nocy i miałaś następnego dnia wrócic .. o 18 mieliście skończyć zwiedzanie o ile dobrze pamietam ..
  14. O kurcze ! Mamy wreszcie na Dogo Yorka z Bydgoszczy!! Mozesz powiedzieć jakie osiedle ?? Bo Jessi nie ma się z kim bawić :eviltong: hihi
  15. [quote name='Agata_B'][URL]http://img362.imageshack.us/img362/9853/doii002nm7fv2.jpg[/URL] Może ja jestem jakaś zgredziała, ale ja nie widze w tym nic śmiesznego :shake:[/quote] Ty Agata zawsze wszystko bierzesz na powaznie .. Ponawiam pytanie - Co Ty tutaj robisz w ogóle ??
  16. [quote name='Agata_B']Pati - zamierzasz powiększyć rodzinkę ? Psią oczywiście ;) Nowe foty kcemy ;d[/quote] A Ty skąd się tu wzięłaś ?? Miałaś być w Berlinie :crazyeye:
  17. No prosze jak Madzia się z Chińczyka cieszy :cool3: Jessi to uwielbia tulaski i całuski :loveu::loveu: Co chwilę sie miziamy :loveu::loveu:
  18. No i w niebieskim tez piknie :loveu::loveu::loveu:
  19. [quote name='Kasia']Jak nie chce niech nie bierze, same se tego chłopa weźmiemy a Madźkę będzie skręcać z zazdrości później :evil_lol: Do Beatki dziś Mikołaj z listą zawitał co by sama se prezenta wybrała [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20holyday/36151.gif[/IMG][/quote] Ojj.. jak fajnie :multi::multi::multi: Dziękuję :multi::multi::multi: Ale kochany Mikołaj :multi::multi::multi:
  20. Cześć Kapryśki i Fionki :multi::multi:
  21. Nie wybrzydzaj!! bierz Japończyko - Chińczyka!! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/26/26_26_1.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/26/26_23_2.gif[/IMG]
  22. Libres wszystkiego najlepszego dla Twojej niunki :multi: I gratuluje maluchów.. mam nadzieję, ze nam je pokażesz jak już sie urodzą :loveu::loveu: A moja Jessi kończy dzis 7 m-cy :multi:
  23. Jaki głód, co Ty opowiadasz?? Przeciez to chłopek dla Ciebie Madziu jako że 18 lat juz skończyłaś .. Ach .. Ty głuptasie :glaszcze:
  24. No brawo Madzia :sweetCyb::sweetCyb: A wygrana niech będzie niespodzianką :D tworzysz to zobaczysz .. bardzo prosze [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_101.gif[/IMG]
  25. A ciekawe kto zgadnie kto jeszcze ma dziś święto poza Mikołajem ? :cool3:
×
×
  • Create New...