Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Cześć Daria :multi: O kurcze.. poważna sprawa z tą nogą :-( Współczuję :shake:
  2. Aleś Ulka odważna :crazyeye: Ale nieźle Ci poszło :loveu: Ja Ci nie powiem co poprawić bo się nie znam na strzyżeniu :eviltong:
  3. [quote name='dysia-u'][URL]http://images47.fotosik.pl/302/cd468059e3231bfdmed.jpg[/URL] ja bym chciała taką znależć na swoich schodach pozdrawiam[/QUOTE] Szepnąć słówko Twemu TZ ? :cool3: [quote name='Princess_York']Ja bym nie dała rady jeść ciemne pieczywo .. Próbowałam ale jadłam bo jadłam . Nie smakowało mi coś :evil_lol: [URL]http://images47.fotosik.pl/302/cd468059e3231bfdmed.jpg[/URL] - > Nie bij ! :diabloti:[/QUOTE] Pycha jest :loveu: Ale też zależy jakie.. ja nie lubię chleba Pumpernikiel np :roll: A uwielbiam słonecznikowy z mojej cukierni :loveu: [quote name='karkakarka']A maleńka zostaje już z Wami tak na zawsze? [URL]http://images47.fotosik.pl/302/cd468059e3231bfdmed.jpg[/URL] :) maleńka :) Chuda jak mój Cleoniek :)[/QUOTE] Wolałabym ją sprzedać ale na razie nie ma odpowiedniego domku .. Nie pogniewam się jednak jeśli by nikt jej nie chciał :evil_lol: Buff waży całe 2 kg :cool3: Czego w ogóle po niej nie widać :eviltong: [quote name='Viky i Ja']I jak moja Carmen ;)[/QUOTE] Mówicie, że te Restartowe takie malizny ? :roll: Dziewczyny przeprowadziłam się :crazyeye: Szybko mi poszło nawet :multi: Zaczęłam o 14, skończyłam o 18 z całkowitym wysprzątaniem kuchni tu w domu.. :crazyeye: Muszę jeszcze mieszkanie posprzątać i dać jakieś ogłoszenie żeby ktoś wynajął.. Tu też mam jeszcze sporo do sprzątania ale tydzień jest długi :evil_lol: Jutro idę do fryzjera :multi: Ide do nowej Pani i trochę się obawiam ale co tam - włosy nie zęby - odrosną :evil_lol:
  4. Aga kurde nie ociągaj się :eviltong: Zgłaszaj na lipcową Warszawską :loveu: :evil_lol: Ja zaraz Buff zgłaszam do Wawki :cool3:
  5. A ja przyszłam tutaj wieści szukać i ni ma :-(
  6. [url]http://i48.tinypic.com/bgz68h.jpg[/url] cudne złotko :loveu: Świetne pokąpielowe fotki :multi: Faktycznie chyba nowe kosmetyki Fredziuli służą :loveu:
  7. Hihi ja też wiem i też gratuluję :multi:
  8. Moja sucz (Yorczka;)) pierwszy raz rodziła w 57 dniu, drugi poród w 63 wiec chyba reguły nie ma..
  9. [quote name='agamewa']He he mój też tak zadziera nogę jak Buff [URL]http://images47.fotosik.pl/302/cd468059e3231bfdmed.jpg[/URL][/QUOTE] Ona się domaga miziania w ten sposób :evil_lol: [quote name='FREDZIU']Cześć Beatko wszystkie Twoje focie są sliczne, ale Buff śpiąśca na schodach mnie powaliła, prawdzxiwa aparatka:evil_lol: Ale tego tematu Ci nie odpuszczę, jak to zrobiłas, ze schudłas 5kg, ja pije slim, biorę magnez, ograniczam żarcie, ale jak mnie weźmie to musieli by mnie przywiązać cobym do kuchni nie leciala, a ty co dokładnie robiłas?:placz::placz: Wieczorkiem zapraszam na focie:lol:[/QUOTE] Stosowałam dietę Vitalii przez 30 dni ;) Potem jakoś jeszcze trochę zeszło.. Poza tym dużo piłam wody i piję do dziś ;) Jem tylko ciemne pieczywo i nie smaruję masłem :cool3: Chipsów ciężko mi było się wyrzec :-( No ale już pomału wracam do nałogu :eviltong: [quote name='*kleo*'][URL]http://images47.fotosik.pl/302/cd468059e3231bfdmed.jpg[/URL] 'nie mam nic do ukrycia' :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol:
  10. [quote name='agamewa']Witamy się:)Oczywiście piękne focie:) Beata a jak Ty to zrobiłaś że schudłaś 5 kilo?ja nie mogę!!!biorę chrom i nic!!!!do słodyczy mnie ciągnie!zresztą po Damianie coś mi hormony szaleją bo nie mogę zbić tych kilogramów i czuję że wody mam w sobie dużo:([/QUOTE] [url]www.vitalia.pl[/url] :cool3: Wykupisz dietę, będziesz się do niej stosować i efekt gwarantowany ;) [quote name='*kleo*'][URL]http://images43.fotosik.pl/302/406ac19295588b20med.jpg[/URL] spłoszyło się czegoś dziecko? ;) Hehe jak tak na nią patrzę to znowu mi się chce takiej kluchy, ale ile można :eviltong:[/QUOTE] A czy ja tam pamiętam :eviltong: Ja ją jeszcze w domu mam a też mi się chce następnych .. no ale prędko się nie doczekam :-( Przyszły rok będzie bezdzietny :placz: No i Buff aparatka na koniec :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/302/ef5805193179b433med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/302/cd468059e3231bfdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/298/22169efb945b9badmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/302/974f6530623a41c8med.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Doti1986']Coś mi się wydaje że ta rozmiarówka jest chyba zawyżona. Bo tak się przyjrzałam teraz na tą aukcje i się zastanawiam dlaczego nie ma rozmiarów 25, 26, 27?[/QUOTE] Zawyżona myślisz? Nie wiem.. Chciałam właśnie zamówić a aukcja się skończyła :mad: Muszę poczekać na następną :roll: [quote name='FREDZIU']Cześć, tak rozmiar mi sie też podoba, bo chciałabym mieć taki, a chyba mam wwiekszy:angryy::angryy: a dieta nic nie daje:angryy: bo wieczorem mi sie chce slodkości:angryy: Boze nie mam siły!!!!!!!!!!!!!!!!1:diabloti::angryy::angryy::-(:placz::placz::placz: Zapraszam na foteczki:lol:[/QUOTE] Hehe bo trzeba się stosować diety a nie jakieś ciasteczka wcinać :eviltong: Ja w 6 tygodni schudłam 5 kg i wagę trzymam już drugi miesiąc :cool3: [quote name='laurin']najfajniejszą wybrałaś :) i jak malutka przeżyła szczepionko???[/QUOTE] Przeżyła :evil_lol: Macie jeszcze trochę fotek :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/297/b512f6eaa3896fd4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/189/6ce067f15651e40fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/302/406ac19295588b20med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/302/210f6ded6f5a0e46med.jpg[/IMG][/URL]
  12. Dobrze, że powiedziałaś NA RAZIE :evil_lol: No.. to bawcie się dobrze i zdaj nam relacje jak wrócisz :loveu: U mnie pogoda niestety nie zachwyca :placz: A to przecież nie ja na nią narzekałam :evil_lol:
  13. Ja tam cziłki też bym sobie pewnie nie kupiła ale ta Twojego brata jest chyba najfajniejsza jaką widziałam :loveu: Kolorki ma rewelacyjne :loveu:
  14. Cześć Klaudia :multi: To ostatnie zdjęcie Buci przesłodkie i rewelacyjne :loveu: Fajna maluda :loveu:
  15. Cześć Aga :multi: Ale pogoda.. :shake:
  16. Dziwi mnie, że koleżanka właśnie tym ogłoszeniem się zainteresowała.. Szuka suki na wystawy z wagą docelową 1,5 kg? :shake: Do mnie wczoraj jakiś dzieciak zadzwonił "Dzień dobry - czy mogę kupić Yorka?" :-o Jeszcze z zastrzeżonego numeru :p Oczywiście powiedziałam, że NIE :diabloti: No Martyna - trzymam kciuki mocno za was :multi:
  17. Dziewczyny wam też dogo szaleje? :angryy:
  18. Co wy tak narzekacie ? Zimno źle, ciepło niedobrze :shake: :eviltong: Ja tam kocham lato i mogę się prażyć do woli :loveu:
  19. Ula poczytaj sobie tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/13612-Strzy%C5%BCenie-Yorka[/url] Dużo o strzyżeniu i są też zdjęcia :multi:
  20. Ojj Daria bedaku co ty teraz poczniesz.. :shake:
  21. Ula wpadłam na idealny pomysł!! Widziałam, ze Mila dała Ci linka do maszynki z Germapolu. ZADZWOŃ DO NICH! Albo napisz maila .. Oni Ci idealnie doradzą! Znają się na maszynkach.. powiedz, że chcesz tylko do domowego użytku na dwóch psiakach i oni Ci na prawdę pomogą! Ja tam kupowałam trymer i tak samo zrobiłam. Najpierw proponowali mi takie powyżej 250 zł ale powiedziałam, ze takiego drogiego nie potrzebuję bo tylko dwa psiaki i mi polecili taki z niższej półki :multi:
  22. [quote name='laurin']ale pierwszą - pierwszą czy pierwszą z drugiej serii pokazanych ;) Dobrze ze malusia ma się dobrze :D A jak się jej imionko wymiawia?[/QUOTE] Pierwszą pierwszą :cool3: Abbey to ABI ;) [quote name='agamewa']No to super że ma się dobrze:)Abbey-ładne imię:)No to jednak pierwsza?i bardzo dobrze bo jest najfajniejsza:)[/QUOTE] Jeszcze się 3 razy zmierzę i wtedy zamówię :eviltong: Lecę z Bellusią do weta .. kuj kuj będzie :oops:
  23. Cześć :multi: Upał Ci doskwiera? No wiesz .. toc to dopiero pierwszy taki dzień a jeszcze ile ich będzie przez całe lato :loveu: (mam nadzieję:eviltong:) Co do działki to nie wiem czy to taki rarytas :shake: Ja się boję zostawiać dziewczyny same a poza tym one wcale nie chcą być na dworze jak mnie nie ma :roll:
  24. Cześć laski :multi: Na 99% biorę pierwszą :loveu: Zapomniałam wam wczoraj powiedzieć, że mam wieści od Buenki - ma się świetnie, dostała imię ABBEY :loveu: Mam też dwie fotki ale na telefonie więc jutro jak nie zapomnę zgram w pracy :multi:
×
×
  • Create New...