Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='laurin']Cześć Be :) Fajna spódniczka :) nie narzekaj tak na figurę:eviltong: ja bym chciała mieć szersze biodra :roll: ale tylko biodra :evil_lol:[/QUOTE] Ja tam bym nie narzekała gdybym w "górnych partiach" miała te 10 cm więcej :eviltong: [quote name='jot11']Be,spódnica jest fajna.Mi się podoba chociaż sama nie noszę.:roll: Moje psy jak były małe to wszystkie nosiły obroże z dzwoneczkiem.Jak na podwórku zniknęly mi z pola widzenia to je przynajmniej słyszałam.:multi:[/QUOTE] Ja tam lubię spódniczki :loveu: No widzisz.. dla Bellusi też się przyda na dworek :eviltong: [quote name='Doti1986']Spódniczka fajna ja uwielbiam jeansowe mam ich chyba sześć:) A co do problemu to mam taki sam bo w pasie mam znacznie mniej niż w biodrach:( i też oscyluję na pograniczu dwóch rozmiarów a sposób na to jest jeden trzeba kupować jeans ze streczem:)[/QUOTE] 6 mówisz? Ja nie mam żadnej :oops: Chyba sobie kupię od razu dwie :loveu: [quote name='FREDZIU']Cześć, spódnica ok, rozmiar suuper:lol:. Pozdrawiamy. Zapraszamy na nowe foteczki:lol:[/QUOTE] Hehe rozmiar Ci się nawet podoba? :evil_lol: Fotki byłam, widziałam ;) Takie jeszcze znalazłam: [url]http://ifotos.pl/img/1_ephreq.JPG[/url] tej kolor mi się mega podoba: [url]http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/68/48/11/1068481196[/url] [url]http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/68/56/91/1068569164[/url]
  2. Jak fajnie, że można u Ciebie morze pooglądać :loveu: :multi:
  3. Dokładnie - jak dla kota :eviltong: Laski szukam kiecki.. zwykłej, dżinsowej, za kolana.. [url]http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/10/66/00/44/1066004474[/url] może być? :roll: Jak zwykle mam problem z rozmiarem.. w pasie mogłabym mieć z 29 a w biodrach 31 :angryy:
  4. Cze Daria :multi: Jak porządki idą ? :cool3: Widziałam twego mena w TV :multi: Aż raz mi się udało trafić :oops: Ale jaką miałam radochę, że mogłam się Ł pochwalić, że tam est mąz mojej koleżanki z dg :loveu: :evil_lol: On dg nie lubi :eviltong: A tu takie gwiazdy :crazyeye: :evil_lol:
  5. A gdzie net będzie? No nieee.. nie zgadzam się :mad:
  6. [quote name='dzasta']U mnie się już TZ naumiał sprzątać :) Dawaj jeszcze fotki jak masz :D[/QUOTE] Fajnie masz.. :evil_lol: [quote name='jot11']Cześć Be !! Też zalotnie przylazłam do Ciebie [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/4_2_207.gif[/IMG] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif[/IMG][/QUOTE] Cześć Jolka :eviltong: Spoko dziołchy - możecie się u mnie gonić - nie pogonię :evil_lol: [quote name='Pegaza']Pare dni mnie nie bylo a Be juz poszalala na galerii z fotami;) wstawiaj je czesciej bo juz naprawde zapomnialam jak Baff wyglada a wyglada slicznie:loveu: zreszta wszystkie 3 sa sliczne:loveu: i nastepnym razem z wypadu nad jezioro foty widze!!!!![/QUOTE] No jak się przeprowadzę to będą częściej fotki ;) Ale dziewczyny nad jeziorem nie były to co ty chcesz za fotki? Jeziora? A może grilla? :eviltong: [quote name='agamewa']Cześć Be,ale fajnie miałam okazję obejrzeć foteczki,suuuper!!![/QUOTE] Cześć Aga :multi: [quote name='Princess_York']Cześć Be :multi: ;)[/QUOTE] Cześć :multi: McChickena dziś zjadłam :oops: Z frytkami :oops: I colą :oops: Zaraz wskakuję na rowerek.. :shake: A Pan z karmą przywiózł dla Bellusi obróżkę z dzwoneczkiem :crazyeye: Teraz biedna nie wie co się dzieje :evil_lol:
  7. [url]http://img139.imageshack.us/img139/9436/img9177.jpg[/url] świetne ujęcie :evil_lol: :loveu: Cześć Ulka :multi: Wiesz.. ja raczej nie pomogę co do maszynki :oops: Ja mam taki mały trymer tylko dla piesów firmy WAHL no ale się zepsuł :mad: Ale co z tymi ludzkimi? Niby czemu rady nie dają? :roll: Przecie York ma delikatny włos nie jakiś tam szorstki, żeby ciężko szło..
  8. Po co Ty go jeszcze natłuszczasz Aga ? :eviltong: A gdzie się wybierasz? Jakieś wczasy czy cuś?
  9. Ucz się, ucz - my będziemy trzymać kciuki i na pewno zdasz :multi:
  10. Cześć Justysia :multi: Super ten Twój chłopaczek :loveu: Udał się mamie :evil_lol: A moje laski widzicie przez kalkę robione :oops: Wszystkie takie same :evil_lol: I wszystkie w mamę się wdały :eviltong:
  11. [quote name='dzasta']No nie mogę u Be fotki! I to ile! I wszystkie Laski się na sesyjkę załapały :D Tak to ja lubię :)[/QUOTE] A widzisz jak trafiłaś :cool3: To trzeba mieć szczęście :evil_lol: [quote name='jot11']Be może tak wyczyściłabyś skrzynkę? PW nie może dojść do Ciebie :mad::mad::mad:[/QUOTE] :eviltong: [quote name='laurin']Cześć:multi: Ale duuużo zdjęć, i to jakich :loveu::loveu::loveu: Tak fajnie się oglądało, jak album :lol: Dziewczyny Twoje prześliczne :loveu: a malutka taka urocza:loveu: Z tego co piszesz to Ł nie będzie zadowolony jak mała zostanie:evil_lol:[/QUOTE] Dziękujemy za miłe słowa :loveu: No nie będzie.. mówiłam już, że nie pozwala mi z Bellusią na dwór wychodzić :evil_lol: Ostatnio zapakowałam wszystkie 3 do kontenerka i Ł je niósł do samochodu. Ktoś tam sie zapytał czy to pieski a on "no - dwa" :evil_lol: [quote name='*kleo*']O taaak, to jest najlepsze. Mnie to w domu rozwala, jak mój ojczym albo brat bawią się z psami, tulą, ładnie mówią do nich, a za chwilę wołają "Klaudia/Iwona, kupa tam leży!" :diabloti:[/QUOTE] Miziać tak, ale posprzątać już ciężko :eviltong: [quote name='Viky i Ja']Mój M też tak się wydziera tylko czasem brzmi bardziej dosadnie "Marzena nasr... jest". Wtedy ja też się wydzieram żeby nie gadał tylko posprzątał ;) Be wszystkie fotki śliczne :loveu: A maleńka jest coraz piękniejsza :loveu:[/QUOTE] Łe to masz fajnie, że posprząta bo Ł potrafi mnie obudzić o 4 rano żebym posprzątała :eviltong:
  12. [quote name='Princess_York']Hehe . nie powiesi :) . Jak zobaczy te piękne czarne oczy u Belli to serce będzie miękkie od razu :evil_lol: . [URL]http://images39.fotosik.pl/298/669f21f7eb55ad34med.jpg[/URL] --> :loveu: :loveu: :loveu: Ja ją chce !! :)[/QUOTE] On tam na czarne oczy nie leci :evil_lol: Zresztą co ją zobaczy to słyszę teksty w stylu: " Kupa tu jest", "Bierz mi ją z tego łóżka", "ona znowu gryzie kanape" it.d.. :eviltong: [quote name='karkakarka'][URL]http://images39.fotosik.pl/298/669f21f7eb55ad34med.jpg[/URL] ślicznotka mała :D [URL]http://images35.fotosik.pl/156/08274b8903d876bamed.jpg[/URL] ale z niej kruszyna :) Ile teraz waży? [URL]http://images43.fotosik.pl/302/945509489d69079dmed.jpg[/URL] boshe ta oto ma włos![/QUOTE] :loveu: 2 kg Ano ma.. szukam motywacji żeby obciąć :evil_lol: [quote name='Doti1986'][URL]http://images43.fotosik.pl/302/945509489d69079dmed.jpg[/URL] hihih ale włos się rozwiał;)[/QUOTE] Po tych szaleństwach ile czesania miałam :crazyeye: Bo Ł nie zgrabił trawy :mad: [quote name='jot11']Jak super,że następne fotki są :multi: [URL]http://images48.fotosik.pl/302/312c48a4e4c9e70dmed.jpg[/URL] ło matko,jakie piękne długie włosy :loveu: Cześć Be po raz kolejny :multi:[/QUOTE] Na dziś już koniec - naciesz się :evil_lol: :loveu:
  13. Nie martw się - zdolna jesteś, łatwo pójdzie :multi:
  14. Super fotki dziewczyny tu u was :loveu: Cześć z wieczora :multi:
  15. [quote name='karkakarka'][URL]http://images37.fotosik.pl/297/f2b83c5f3dcfdddemed.jpg[/URL] Buff ma śliczne kolorki :) Wydaje mi się, że z wiekiem zmienia się z korzyścią :D[/QUOTE] Raczej to zasługa szamponu, który gdzieś tam przy okazji dostałam ;) No i mini sesyjka Buffinkowa :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/297/b117df679571ff11med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/298/ff38acd6d4135aa2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/189/bad3cfb85d0697c5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/156/08274b8903d876bamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/302/312c48a4e4c9e70dmed.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Princess_York'][URL]http://images36.fotosik.pl/189/74c5f5c879bb4f8amed.jpg[/URL] -- > Kocham te jęzorki :loveu: ! . [URL]http://images48.fotosik.pl/302/0f2649d3afd65845med.jpg[/URL] -- > hah . Jak zaczepia :cool3: :loveu: . No właśnie też o tym pomyślałam Yoko ,Be zostawiasz młodą ? :lol: :loveu:[/QUOTE] Jak wyżej napisałam bardzo chętnie :eviltong: Chociaż wiem, że Łuki by mnie powiesił jakby mała została :crazyeye: Nie wiem co z tego wyjdzie.. Na razie czekam na odpowiedni domek.. [quote name='Princess_York']A ja wiem czemu Wy wolicie prać :cool3: . Pralka wszystko robi za Was :evil_lol: :p[/QUOTE] Też mi wygoda - mi całą zimę mama prała. Ba - nawet przyjeżdżała po pranie i przywoziła już wyprane :crazyeye: Ale moja mama nie używa płynu do płukania :crazyeye: :angryy: Nawet jak jej zawiozłam kupiony przeze mnie i tak leżał w szafie :angryy: Jeszcze pare.. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images42.fotosik.pl/214/d4c0f242b39a84f3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/298/669f21f7eb55ad34med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images43.fotosik.pl/302/945509489d69079dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/302/fd0343f2285a9471med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/302/04071a465c578fc7med.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='FREDZIU']Cześć poniedziałkowo:multi:. Zapraszamy na foteczki:lol:[/QUOTE] Zaraz wpadniemy ;) [quote name='Yoko2009']Witam:) Bellusia to taki mały słodziak:) do wymiziania i wycałowania:). zostawiasz ją sobie?[/QUOTE] Jak nikt jej nie kupi to się nie pogniewam :evil_lol: [quote name='Doti1986'][URL]http://images50.fotosik.pl/302/0ef16a4d29b61031med.jpg[/URL] Śliczne maleństwo:)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='*kleo*']Nooo w końcu Be dała fotki!!! :multi::multi: [URL]http://images48.fotosik.pl/302/0f2649d3afd65845med.jpg[/URL] mała jaka zaczepiara :eviltong: by dała matce odpocząć :evil_lol: Z tym się zgodzę, też wolę sobie sama poprać. Jakoś ta pralka, którą mam u siebie bardziej mi odpowiada niż ta w domu.[/QUOTE] :diabloti: Matka sama ją zaczepia :evil_lol: Ogólnie to obie na wzajem ostatnimi czasy się zaczepiają :eviltong: Mi tam bez różnicy jaka pralka bylebym sama prała :p [quote name='jot11'][URL]http://images48.fotosik.pl/302/0f2649d3afd65845med.jpg[/URL] zadziora mała :evil_lol: Śliczne dziewczynki :loveu: Prać też lubię,gorzej już z prasowaniem.:shake:[/QUOTE] :loveu: Ja tam nie wiem co to prasowanie :evil_lol: Bardzo mało mam rzeczy, które trzeba prasować. Jesienią/ zimą koszule nosiłam ale zawsze pod jakimś swetrem więc tylko kołnierzyk prasowałam :evil_lol:
  18. [quote name='Princess_York']Spóźnione życzenia urodzinowe dla pana Ł :evil_lol: ;) . chcemy zdjęcia ,chcemy zdjęcia ! ;) .[/QUOTE] Ojej dziękuję, przekażę :evil_lol: Już są :eviltong: [quote name='*kleo*']Ło matko, Be się zamienia w szopa pracza :evil_lol:[/QUOTE] Ja tam uwielbiam prać :loveu: Cieszę się, że mogę wreszcie z mojej pralki korzystać :multi: Nie lubię jak moja mama pierze :shake: Jeszcze parę : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/302/200f92e569425669med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/297/3ae865f4ecbf6036med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/298/07cac7f0bae5171dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/298/109c1aa21cc1d8e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/302/0ef16a4d29b61031med.jpg[/IMG][/URL]
  19. No to na dobry początek parę fotek mojej bandy .. :loveu: Bellusia :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/298/2e86228e4a7baccbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/189/74c5f5c879bb4f8amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/302/0f2649d3afd65845med.jpg[/IMG][/URL] Dziewczyny już trochę zmęczone :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/297/f2b83c5f3dcfdddemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/156/2d30565206522651med.jpg[/IMG][/URL]
  20. Cześć Aga :multi: Gdzie to dziewczyny na Chojnice Cię namawiały? :cool3: Ja jestem za :loveu: :multi: Też chętnie bym się przejechała.. może nawet Buff bym zgłosiła ? :cool3: Tylko będziesz miała czas, żeby malucha zarejestrować i jesio w terminie zgłoszeniowym się wyrobić?
  21. [quote name='Yoko2009']Witamy niedzielnie :)[/QUOTE] Cześć Asia :multi: [quote name='Princess_York']Hej Be :) . Dawaj zdjęcia :-D[/QUOTE] Cześć Martyna :multi: [quote name='ladyyork']Napisałąś złotko że się narazie na wystawy nie wybierasz ,a gdzie będziesz najszybciej by cię zlokalizować:lol:[/QUOTE] Nie wiem :eviltong: [quote name='jot11']Będą fotki,będą fotki.:Cool!: Oj,bidulko znowu w niedzielę do pracy musiałaś iść.:buzi:[/QUOTE] hihi no będą :eviltong: [quote name='agamewa']Witamy się:)wpadniemy póżniej na obiecane foteczki a teraz Becia trzymaj się:)pa[/QUOTE] Cześć Aga :loveu: [quote name='laurin']Cześć Be:multi: zdążyłaś na tą 14:evil_lol:[/QUOTE] Cze Ania :multi: Nie zdążyłam :diabloti: [quote name='jot11']No coś Ty,pewnie,że się spóźniła :evil_lol::evil_lol: Gdzie te zdjęcia ? :mad: Cześć Becia :multi:[/QUOTE] :eviltong: Zaraz :eviltong: Cześć :p Dajcie mi trochę czasu toć ogarnąć się muszę :crazyeye: Wczoraj do późna na działce na grillu byliśmy, dziś dopiero wróciłam z pracy ale muszę lecieć dalej.. tzn. zabieram psiaki do domu co by sobie na ogródku pobiegały :multi: A ja prać dalej muszę.. :angryy: Będę za jakiś czas to dam wam te fotki :eviltong:
  22. Mam fotki :multi: Byłam dziś z dziewczynami w domku i na działeczce fotki porobiłam :loveu: Potem wstawię bo teraz znikam do pracy na 14 :oops: Upsss.. chyba będzie spóźnienie :diabloti:
  23. [quote name='ladyyork']Ja też już słuchałam o pielęgnacji ,pewnie dlatego że ciężka jest się zdecydowałam:eviltong: Jak się spotkamy na wystawie to sobie ją obejrzysz;) [/QUOTE] Nie no podziwiam Cię .. skąd Ty bierzesz na to wszystko czas :crazyeye: Sunia koleżanki jest przepiękna :loveu: W Inowrocławiu zgarneła Rasę, w zeszły weekend skończyła Championat Litwy.. ogólne bardzo dużo ma wygranych za sobą - jest przeurocza ale mimo wszystko wolę swoje Yoraski :eviltong: A na wystawie to nie wiem kiedy się spotkamy bo ja to się nigdzie nie wybieram w najbliższym czasie :p Zastanawiam się nad Warszawą ale pewnie nic z tego nie wyjdzie :roll:
  24. Ale trafiłam na fotki przystojniaka :loveu: :multi: Na steperku ćwiczysz czy tylko sobie stoi? :eviltong:
  25. Ula w Nowym Sączu masz najszybciej .. 18.07. potem Zakopane w sierpniu a Kraków to dopiero międzynarodówka we wrześniu ;)
×
×
  • Create New...