Jump to content
Dogomania

Izabela124.

Members
  • Posts

    18886
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Izabela124.

  1. Można już tytuł wątku zmienić :)
  2. [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_4906_zps657468f5.jpg[/url] :evil_lol:
  3. [B]Przyszłam zarzucić newsem, że Kissa syn- AKSAMITNY DOTYK Pretensja jest mocno zarastającym łysielcem :D[/B] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WynikiDotyka.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WynikiDotyka.jpg[/IMG][/URL]
  4. Gratuluję! :)
  5. [url]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/1555521_251561298343349_492016805_n.jpg[/url] ta fotka fajna :D
  6. Zrobiłaś zdjęcia grzywaczy? :D
  7. Fajne fotki :)
  8. [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/1d22993c-3f62-43b7-9ba8-98cedb2f41ea_zps0f8c11d3.jpg?t=1389543669[/url] jaki śpioch :)
  9. Obyś zrealizowała wszystkie plany na ferie :)
  10. [quote name='Angi']ejejejej, ludzie.. z czego macie internety? Myślimy nad zmianą, ale nie wiemy na co...[/QUOTE]Ja mam z Vectry, bardzo polecam, żadnych problemów z netem nie miewam
  11. Witam się :)
  12. Super fotorelacja, miło się oglądało :)
  13. Jak maluchy się mają?
  14. [quote name='bety']Trochę się załamałam na początku jak zobaczyłam pond 150 stron do nadrobienia (tylko u Ciebie, a jeszcze nadrabiałam i w innych galeriach też podobne zaległości, ale u Ciebie to był rekord - ha ha ha) - zaparłam się i przejrzałam wszystko. :) Wiem, że znasz jego właściciela - pies ładny, ma super głowę, ale moim osobistym zdaniem nie sprawdził się jako reproduktor - jego dzieci już nie są takie fajne. Poza tym właściciel zaniedbał jego wychowanie i potrafi być agresywny wobec mężczyzn (kobiety lubi :) ) - a to już dla mnie jest duży minus, pies nie może się tak zachowywać. Także posiadanie akit przez tego pana jest nieporozumieniem, bo nie umie ich wychować i zupełnie sobie nie radzi z rasą. :shake: Pzdr[/QUOTE]Wow to wytrwała jesteś, że nadrobiłaś 150stron! Nie widziałam jego dzieci, tylko tego samca poznałam, dla mnie był przyjazny :) Wiem, że akity są trudne w wychowaniu, dlatego ja na taką rasę nie zdecydowałabym się :)
  15. [quote name='bety']Daaaaaaaaaaaawno mnie tu nie było, więc pokolei: - zdjęcia (Egipt, spacery, wystawy, szczeniaczki) obejrzane - jak zwykle super, aż miło popatrzeć :thumbs: - gratulacje dla Kissa za wyniki wystawowe i miejsce w rankingu (ja swoim amerykańcom też liczę ranking ale na innych zasadach niż u grzywków i dzielę na kategorie - dorosłe, młodzież, szczeniaki, weterani - szkoda że u Was tego nie ma) - gratuluję dzieciaczków Kissowych, śmieszne są małe grzywki :grins: - Tobie gratuluję nowego nabytku - Indi wygląda fajnie, pewnie podbije ringi :) Chyba o niczym nie zapomniałam :roll: A tego pana znam - dzięki za wstawienie tych fotek Głaski dla mojego ulubieńca - Bobika. Pzdr[/QUOTE]Super, że do mnie zajrzałaś :multi: Nic nie pominęłaś :) Dziękuję za miłe słowa :) To pies mego nauczyciela z technikum, bardzo ładny moim zdaniem :) Ale nie znam się na akitkach
  16. [quote name='Angi']Głodny głodnemu wypomni :diabloti:[/QUOTE]Wiedziałam, że ktos to napisze :lol: [quote name='magdabroy']:mdleje::diabloti:[/QUOTE]:evil_lol:
  17. [quote name='dOgLoV']przeczytałam " z miłą chcicą " :diabloti:[/QUOTE]Głodnemu chleb na myśli :evil_lol:
  18. [quote name='magdabroy']To jak będziesz wysyłać, to dorzuć też Dotyk :loveu: Powiem Bogdanowi, że to gratis :evil_lol:[/QUOTE]Ha ha na pewno Bogdan by uwierzył :D
  19. [quote name='magdabroy']Hej Iza :) Oddasz mi śnieg? :cool3:[/QUOTE] Z miłą chęcią :D
  20. [quote name='xxxkaluniaxxx']Przedmuchaj śnieg do mnie :cool3:ja miałam słoneczko cały dzień :cool3: Myślicie że Aksamitek ma V stopień zarastania? :razz:[/QUOTE]Ha ha dmucham i nie ucieka :D Wprawdzie teraz nie pada na szczęście, ale jest zimno. Zobaczymy jak przyjdą wyniki badań :) Widziałam go na żywo i dla mnie on od początku był mocno zarastającym hl. [quote name='Angi']kaprys taki :P[/QUOTE]:eviltong:
  21. [quote name='Angi']siema Izabela124. :evil_lol:[/QUOTE]Ha ha ha a co Cię wzięło na napisanie mego nicku? :eviltong:
  22. [quote name='unikatowydiament']dzień dobry :) :) :)[/QUOTE]Witam się :)
  23. [quote name='sportdog']Będziemy często odwiedzać :D śliczne fotki[/QUOTE]Dziękuję :)
  24. [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/WP_20140112_002_zpse6e4f5f0.jpg[/url] Kisiel tak na łóżku albo w klatce sypia :D
×
×
  • Create New...