-
Posts
18886 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izabela124.
-
[quote name='sunshine'][URL]http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Rysunek.jpg.html[/URL] ładne zdjęcie:lol:[/QUOTE]Widzę, że rysunek zrobił furorę ha ha
-
[quote name='Angi']hejka picasso :D[/QUOTE]Hej mendo :eviltong: [quote name='kalyna']Mistrz :D lepiej teraz prośmy o autografy, bo później się nie dopchamy :evil_lol:[/QUOTE]Ha ha na żywo tylko autografy daję :D
-
[quote name='Alicja']wow , jaki piękny rysowany grzywek :grins:[/QUOTE]Ha ha raczej karykatura grzywka :D
-
Kochany agilitowy psiak - Sonia mix Lancashire Heeler
Izabela124. replied to Sonka95's topic in Galeria
[quote name='Ty$ka']:mdleje: Czy tylko u mnie jest śnieg? :([/QUOTE]U mnie też... -
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy']Ja i Aga jesteśmy jak siostry syjamskie :loveu::evil_lol:[/QUOTE]Zauważyłam :D -
[quote name='Ty$ka']Ten rysunek instruktażowy mówi wszystko 8)[/QUOTE]Ha ha to był rysunek na bardzo szybko :D
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy']Dobra, dobra ;) Ty wiesz swoje, a ja mam rację :eviltong: [/QUOTE]Jesteś mały zbok jak Aga :D:evil_lol: -
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy']No i się wydało :diabloti:[/QUOTE]Nic zbreźnego proszę nie myśleć :eviltong: -
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[quote name='3 x']a próbowałas z tz'tem? :evil_lol:[/QUOTE]I w trzy osoby spałam plus 2 psy i źle nie było :eviltong: Tylko wprawdzie dwa małe psy :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Radosne fotki :) -
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
A ja sobie nie wyobrażam spania bez psów :eviltong: -
[B]Ktoś z Warszawy szuka transportu do Bydgoszczy? Jedziemy na sobotę (grupy: I, II, IX) i wracamy po nocnej. Zostały 2-3 wolne miejsca[/B] Kontakt z [URL]https://www.facebook.com/endriu.tracker[/URL]
-
[quote name='maryg22']hahaha, boski rysunek :evil_lol:[/QUOTE]:eviltong: [quote name='dOgLoV']Hejka ;)[/QUOTE]Hej Aga :)
-
[quote name='Izabela124.']Ktoś z Warszawy szuka transportu do Bydgoszczy? Jedziemy na sobotę (grupy: I, II, IX) i wracamy po nocnej. Kontakt z [URL]https://www.facebook.com/endriu.tracker[/URL][/QUOTE] Zostały 2-3 wolne miejsca
-
[quote name='magdabroy']Aleś uzdolniona plastycznie :diabloti:[/QUOTE]No rysowałam w photofiltre na szybko :eviltong:
-
[quote name='Sonka95']Jak oglądam zdjęcia grzywaczy to coraz bardziej mi się ta rasa podoba :cool3: My się nie możemy doczekać kiedy u nas spadnie śnieg :D[/QUOTE]Przyjedź do Suwałk i zabierz śnieg :eviltong: [quote name='Angi']ja nie chciałam, bo skumałam o co ci chodzi :p[/QUOTE]:eviltong:
-
[quote name='Angi']o faken hahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahaha[/QUOTE]No same chciałyście :eviltong::diabloti:
-
[quote name='magdabroy']To rysuj :diabloti:[/QUOTE]:diabloti::evil_lol::diabloti: [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Rysunek.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Rysunek.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Angi']masło maślane :evil_lol: Ale chyba wiem o co ci chodzi :p[/QUOTE]No nie wiem jak to napisać ha ha Narysować mogę ha ha
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Izabela124. replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Jaka ona cudna i chudła :multi::loveu: -
[quote name='Angi']na zdjęciach było widać w niektórych miejscach mniej włosa :)[/QUOTE]No jasne, że tak :) A na tych ostatnich co wstawiałam to widać jaki ma delikatny, rzadki i króciutki ten włosek [quote name='magdabroy']A możliwe jest, że jak podrośnie, to wyłysieje bardziej? Czy zawsze będzie takim zarośniętym łysolem?[/QUOTE]Nie wiem tego. Na pewno juz jak raz zostanie ogolony to łatwiej będzie go golić, bo ten włos jest rzadki i nie jest wcale go dużo. Jak włosek jest dłuższy to wydaje się, że on był pp, bo ten włos opada, nie wiem jak to wytłumaczyć hi hi
-
[quote name='magdabroy']No właśnie miałam się Ciebie pytać skąd były podejrzenia, że on jest hl, a nie pp? Bo na zdjęciach wygląda jak pp :)[/QUOTE]On miał bardzo dużo prześwitów gołej skóry, nie miał wszędzie sierści, miał bardzo rzadką tę sierść, nie puchatą jak grzywacze pp. Ma też dużo wągrów na całym ciele co u grzywacza pp w ogóle się nie zdarza. Dla mnie on od początku był hl, no ale lepiej było badania zrobić by być pewnym na 100% :) [quote name='xxxkaluniaxxx']no to czekam na fotki Aksamitka w wersji łysej :diabloti:[/QUOTE]Będą, na pewno będą :D
-
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Izabela124. replied to łamAga's topic in Foto Blogi
[quote name='magdabroy']Pocieszę Cię, że Iza też życzeń mu nie złożyła, więc...:diabloti: Może jak mu jutro Bodzian przekaże, to Ci wybaczy :cool3: W końcu 11 był w sobotę ;)[/QUOTE]Ode mnie też spóźnione życzenia niech złoży :D