Jump to content
Dogomania

Izabela124.

Members
  • Posts

    18886
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Izabela124.

  1. [quote name='magdabroy']A ja mam małego psa z dużymi zębami :eviltong:[/QUOTE]Tia :eviltong: Idę do sklepu i obiad robić- gołąbki bez zawijania :D
  2. [quote name='magdabroy'][URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz2852.jpg[/URL] jakie małe ząbki :D:D:D[/QUOTE] Mały piesek małe ząbki :lol:
  3. [quote name='Angi']nie.:eviltong: Zlot i wyjazd nad morze, bo prawdopodobnie tata przyjedzie właśnie w tym terminie...[/QUOTE]Zlot nad morzem? :lol:
  4. [quote name='Angi']No zgadnij :P[/QUOTE]Jakie Ty mi trudne zagadki zadajesz :eviltong: Wystawa i co?
  5. Co słychać u Rustiego? Czy ktoś dzwoni/pisze w jego sprawie?
  6. Co słychać u Bertuni? Ktoś w ogóle dzwoni w sprawie jej adopcji?
  7. Fajnie zobaczyć Moruska :)
  8. Grzywacze pofoć :D
  9. Ha ha jak to mówią: boksery to wieczne szczeniaki :D
  10. A czemu Soni nie wysterylizujesz? :)
  11. A między jakimi wyjazdami musisz wybrać? :cool3:
  12. [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz2852.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz2852.jpg[/IMG][/URL] Bobik też dostał smaka, ale uciekł z nim do transportera, by nikt mu nie ukradł :D [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz2853.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz2853.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz2851.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz2851.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz2847.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz2847.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Obraz2848.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Obraz2848.jpg[/IMG][/URL]
  13. [url]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/WP_20140110_001_zpsfe115b09.jpg[/url] ha ha ha ha
  14. Ja zawszę piszę do Vectry i ona wszystko migiem mi zmienia :)
  15. [quote name='magdabroy']Tylko to trochę mało czytelne :roll: Np. ja nie patrzę w ogóle na te suwaczki :eviltong:[/QUOTE]Jest też link do bazy i tam jest jej imię domowe :)
  16. [quote name='magdabroy'] P.S. Ja bym podpisała na pierwszej stronie, że domowe imię to "Indi", bo ktoś tępy może nie zatrybić, że to ta sama suka :evil_lol:[/QUOTE]Na suwaczku urodzinowym jest napisane jej imię :eviltong:
  17. [quote name='Majkowska'] Wez tu z koleżanki przykład jakie ma piękne opisy i zdjęcia ;)[/QUOTE]Dziękuję :) [quote name='kalyna'] ja poszłam za przykładem Izy i wreszcie zaktualizowałam :diabloti:[/QUOTE]No i tak ma być :D
  18. [quote name='Angi']nie chce mi sie :P[/QUOTE]Leń :eviltong: [quote name='kalyna']Noo piękna pierwsza strona :loveu: I wsio wiadomo :evil_lol: [/QUOTE]Dzięki :) [quote name='Angi']kto ma wiedzieć to wie, zawsze zapytać się można ;)[/QUOTE]Ja ogarniam Twe psy, Coma- grzywacz, Alpina- ON, Pusia-starucha i Misia- west :eviltong:
  19. Zapisuję sobie galerię, będę zaglądała :)
  20. [quote name='Majkowska']Jakaś Lala mi mignęła bardzo ładna - to ona może? No własnie, pierwsza strona taka wybrakowana :P Zapraszam też do nas jak macie ochotę - choć wyście kiedyś u mnie byli :)[/QUOTE]Już ją dodałam na pierwszą stronę :) Zaraz do was zajrzę :) [quote name='Angi']moja pierwsza strona w galerii to dopiero ma braki :P[/QUOTE]To ją uzupełnij :D
  21. [quote name='Majkowska']Ja tu wcale nie taka znowu nowa bo was podglądałam kilka razy ;) Właśnie przeglądam wątek żeby się zapoznać z bohaterami - Bobik cudny:loveu:, na temat grzywka się już wypowiedziałam a jeszcze szukam Indii lub Indiego...[/QUOTE]Indi to suczka, też chiński grzywacz, jej fotek za dużo nie ma, bo mieszka u współwłaścicielki, ale bardzo często ją widuję :) Zaraz na pierwszej stronie ją dodam :)
×
×
  • Create New...