-
Posts
18886 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izabela124.
-
Czy pozostał jakiś dług Rustiego w lecznicy? Powysyłałam pw do deklarowiczów z informacją o Rustim
-
[quote name='magdabroy']Przecież nie napisałam, że się z tym nie zgadzam :eviltong:[/QUOTE]:eviltong: Ha ha :D
-
[quote name='sunshine']Dobra dobra niech Ci będzie :evil_lol:[/QUOTE]:eviltong: [quote name='magdabroy']To Ty tak twierdzisz :diabloti:[/QUOTE] :crazyeye::obrazic:
-
[quote name='magdabroy']Raczej ktoś mu w tym pomógł :eviltong:[/QUOTE]Oj tam :D [quote name='sunshine']Ejj nawet ładny jak na łysego :P[/QUOTE]Mój Kiss też ładny :eviltong:
-
[quote name='magdabroy']Jakiś łysy teraz jest :evil_lol::eviltong:[/QUOTE] Wyłysiał biedny ha ha
-
[quote name='Angi']wolałam go chyba w dłuższej wersji :evil_lol:[/QUOTE]A ja nie :eviltong:
-
[quote name='Kaaasia']Fajny chłopaczek :loveu:[/QUOTE]Przyznam, że udany miocik wyszedł :)
-
[B]AKSAMITNY DOTYK Pretensja[/B]- prawie 13 tygodni, czeka na nowy domek :) [url]http://www.chinesecrested.no/en/registry/118861/Aksamitny+Dotyk+Pretensja.html[/url] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Dotyk.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Dotyk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Dotyczekstoi.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Dotyczekstoi.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Angi']no pewnie :diabloti:[/QUOTE]No serio, bo miałam dziś sprawę do załatwienia :eviltong: [quote name='magdabroy']O 8 to ja już na zakupach byłam :eviltong:[/QUOTE]Ja dopiero wstawałam z wielką niechęcią :D
-
Strasznie mi przykro......... :( Biegaj kochany za TM [']['][']
-
[quote name='dOgLoV']hejka w leniwy dzień ;)[/QUOTE]Hejka :) [quote name='Angi']wstawaj już Izka :diabloti:[/QUOTE]Już od 8 nie śpię :eviltong:
-
Wpływy: 110,70zł- z tego bazarku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/249892-Rozliczamy-2?p=21715721#post21715721
-
Jestem z wami myślami. Biedny Rusti :(
-
[quote name='xxxkaluniaxxx']Ślicznie Aksamitek teraz wygląda :diabloti: właśnie na fb zobaczyłam foto :loveu:[/QUOTE]Też uważam, że śliczny jest, nie ten sam pies :D
-
[quote name='magdabroy']Tak jakoś, nie przypadł mi do gustu :shake:[/QUOTE]No każdy ma inny gust :)
-
[quote name='Sonka95']Mój pies też ma strasznie mało obroży ... licząc wychodzą ze 4 :diabloti: Zamiast obroży to kupuje jej zabawki :evil_lol: zabawek to ma mnóstwo aż trudno je zliczyć , bo niektóre chowa :evil_lol:[/QUOTE]Ja nie kupuję zabawek, najczęściej dostaję od kogoś pluszaki, a to ulubione zabawki moich psów :)
-
[quote name='Błyskotka']Ja kiedyś oglądałam :)[/QUOTE] Ja zaczęłam oglądac przez internet jakiś czas temu, jestem na 3 sezonie
-
Czym jest spowodowany ten nagły zły stan? Czy jest to uleczalne? Jeśli nie i Rusti się męczy to wiecie dziewczyny co trzeba zrobić...
-
[quote name='magdabroy']Nie lubię tego serialu :roll::eviltong:[/QUOTE]Dlaczego? :)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ale ja mam w domu psy geje, więc to rozumiem, tolerancyjna jestem :D -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Izabela124. replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Psie lesbijki :D -
I jak dziś Rusti się miewa? Polepszyło się?
-
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
Izabela124. replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Całuski przesyłam Bertuni :) -
[B]Jakiś dziś leniwy, senny dzień... Pooglądam chyba Dr.House :D[/B]