Jump to content
Dogomania

Izabela124.

Members
  • Posts

    18886
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Izabela124.

  1. Czy pozostał jakiś dług Rustiego w lecznicy? Powysyłałam pw do deklarowiczów z informacją o Rustim
  2. [quote name='magdabroy']Przecież nie napisałam, że się z tym nie zgadzam :eviltong:[/QUOTE]:eviltong: Ha ha :D
  3. [quote name='sunshine']Dobra dobra niech Ci będzie :evil_lol:[/QUOTE]:eviltong: [quote name='magdabroy']To Ty tak twierdzisz :diabloti:[/QUOTE] :crazyeye::obrazic:
  4. [quote name='magdabroy']Raczej ktoś mu w tym pomógł :eviltong:[/QUOTE]Oj tam :D [quote name='sunshine']Ejj nawet ładny jak na łysego :P[/QUOTE]Mój Kiss też ładny :eviltong:
  5. [quote name='magdabroy']Jakiś łysy teraz jest :evil_lol::eviltong:[/QUOTE] Wyłysiał biedny ha ha
  6. [quote name='Angi']wolałam go chyba w dłuższej wersji :evil_lol:[/QUOTE]A ja nie :eviltong:
  7. [quote name='Kaaasia']Fajny chłopaczek :loveu:[/QUOTE]Przyznam, że udany miocik wyszedł :)
  8. [B]AKSAMITNY DOTYK Pretensja[/B]- prawie 13 tygodni, czeka na nowy domek :) [url]http://www.chinesecrested.no/en/registry/118861/Aksamitny+Dotyk+Pretensja.html[/url] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Dotyk.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Dotyk.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/Dotyczekstoi.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/Dotyczekstoi.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Angi']no pewnie :diabloti:[/QUOTE]No serio, bo miałam dziś sprawę do załatwienia :eviltong: [quote name='magdabroy']O 8 to ja już na zakupach byłam :eviltong:[/QUOTE]Ja dopiero wstawałam z wielką niechęcią :D
  10. Strasznie mi przykro......... :( Biegaj kochany za TM [']['][']
  11. [quote name='dOgLoV']hejka w leniwy dzień ;)[/QUOTE]Hejka :) [quote name='Angi']wstawaj już Izka :diabloti:[/QUOTE]Już od 8 nie śpię :eviltong:
  12. Wpływy: 110,70zł- z tego bazarku: http://www.dogomania.pl/forum/threads/249892-Rozliczamy-2?p=21715721#post21715721
  13. Jestem z wami myślami. Biedny Rusti :(
  14. [quote name='xxxkaluniaxxx']Ślicznie Aksamitek teraz wygląda :diabloti: właśnie na fb zobaczyłam foto :loveu:[/QUOTE]Też uważam, że śliczny jest, nie ten sam pies :D
  15. [quote name='magdabroy']Tak jakoś, nie przypadł mi do gustu :shake:[/QUOTE]No każdy ma inny gust :)
  16. [quote name='Sonka95']Mój pies też ma strasznie mało obroży ... licząc wychodzą ze 4 :diabloti: Zamiast obroży to kupuje jej zabawki :evil_lol: zabawek to ma mnóstwo aż trudno je zliczyć , bo niektóre chowa :evil_lol:[/QUOTE]Ja nie kupuję zabawek, najczęściej dostaję od kogoś pluszaki, a to ulubione zabawki moich psów :)
  17. [quote name='Błyskotka']Ja kiedyś oglądałam :)[/QUOTE] Ja zaczęłam oglądac przez internet jakiś czas temu, jestem na 3 sezonie
  18. Czym jest spowodowany ten nagły zły stan? Czy jest to uleczalne? Jeśli nie i Rusti się męczy to wiecie dziewczyny co trzeba zrobić...
  19. [quote name='magdabroy']Nie lubię tego serialu :roll::eviltong:[/QUOTE]Dlaczego? :)
  20. Ale ja mam w domu psy geje, więc to rozumiem, tolerancyjna jestem :D
  21. I jak dziś Rusti się miewa? Polepszyło się?
  22. [B]Jakiś dziś leniwy, senny dzień... Pooglądam chyba Dr.House :D[/B]
  23. [url]http://i40.tinypic.com/20a7vpc.jpg[/url] widać, że zima jej nie odpowiada :evil_lol:
×
×
  • Create New...