Jump to content
Dogomania

Izabela124.

Members
  • Posts

    18886
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Izabela124.

  1. To jak galeria wygrzebana to czas na fotki :D
  2. Mi też jest smutno :( Mimo, że go nigdy nie poznałam to przywiązałam się :(
  3. Ha ha ha :D [IMG]http://wikary.pl/media/cache/6a/41/6a41e17b31f59afbbb5d65d2bd81d361.jpg[/IMG]
  4. Jak wstawisz skan/fotkę rachunku to Ci wyślę na konto ;)
  5. Ha ha ha dobre :D
  6. Dawaj i te jedno :D
  7. Głowa mi tak nawala, że szok :(
  8. To ja poczekam :D
  9. Daj jakieś fotałki :)
  10. [quote name='Angi']pisała, pisała ;P[/QUOTE]Boszzzz mam zaniki pamięci :( Starzeję się
  11. Szlachta wizy nie potrzebuje :eviltong:
  12. [quote name='Ty$ka'] Nie no, już kilka razy Aga na to pytanie odpowiadała :PPP[/QUOTE]Czytam jej galerię, ale nie pamiętam by o tym pisała :eviltong:
  13. Ty masz bliżej niż ja :eviltong:
  14. Durna Ty :(
  15. photobucket.com :)
  16. [quote name='Angi']coś ty :P[/QUOTE]Plakusiam :( A do Sosnowca jedziesz? :D
  17. A czemu Neron w kagańcu a Qwendi nie? :D
  18. http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album/album2/DSC_5021_zps42d8c31b.jpg super fotka :)
  19. Jak masz ferie to wpadaj do Suwałk :D
  20. U mnie jest tyle śniegu, że Joy na pewno zakopałaby się :D
  21. Tak, ten czas stanowczo za szybko leci
×
×
  • Create New...