-
Posts
18886 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izabela124.
-
Ha ha Angi :D
-
Ha ha ha :evil_lol:
-
[quote name='maryg22']A temu, że chce mnie zjeść :lol:[/QUOTE]Ha ha bo ona ma chętkę na coś słodkiego :D
-
[quote name='maryg22']Bo jesteś sadystką :eviltong:[/QUOTE]Czemu? :D [quote name='(:Buńka:)']Nie prawda! Nie jestem :P Marikeł i Angineł to dwie największe szantażystki :diabloti: Przekonałam się na własnej skórze:evil_lol: Izeł jedna z ludzkim sercem :loveu:[/QUOTE]No ba, ja żem idealna :D Ha ha
-
[quote name='(:Buńka:)']A mnie nikt nie kocha:placz:[/QUOTE]Ja Cię leż loffffciam :D [quote name='Angi']Chcesz żebym Come wzięła, to MUSISZ mi pożyczyć :* :* :* :* :* :*[/QUOTE]Ha ha to jest szantaż :eviltong:
-
[quote name='maryg22']Siemka :D[/QUOTE]Hejka :D [quote name='Angi']mi Iza na zlot pożyczy :D :D :> :> : > bo mnie kofa <3[/QUOTE]No jasne :D Love forever :D
-
[quote name='(:Buńka:)']Chyba że kupię klatkę dla Leośki na wyjazd a potem zamieszka tam królik hahahh Patisonek jest prześliczny :loveu:[/QUOTE]Bardzo dobry pomysł :D [quote name='unikatowydiament']:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE]:)
-
[quote name='(:Buńka:)']Nie mam klatki i funduszy:evil_lol: Wszyscy mamy podobne problemy hahahah Do tego myszy.... dwie klatki do sprzątania by mnie przerosły:diabloti:[/QUOTE] No ja też nie mam klatki, fundusze będą musiały się znaleźć :D
-
[quote name='(:Buńka:)']Ja też chcę :placz:[/QUOTE] To bierz :D
-
[quote name='(:Buńka:)']Uszanowanko:D Szczepienia obowiązkowo... mój Pielucha odszedł właśnie na pomór... I mój najwspanialszy Tuluś którego z butelki karmiłam jak był malutki... był zaszczepiony ale chyba było juz za późno... także szczepienie to podstawa ;) Też mam przez was ochotę na królisia :p[/QUOTE]No jak trzeba to będę szczepiła :) Ja chcę już królisia w domku :D
-
[quote name='magdabroy']Nie masz cenzurować Kisielka, tylko jego cohones :diabloti::eviltong:[/QUOTE]Ha ha mi tam jego jajeczka się podobają :eviltong:
-
[quote name='magdabroy']Iza, jakąś cenzurę byś na tych zdjęciach zrobiła :mdleje::diabloti: Miałam 2 króliki i nigdy żadnego nie szczepiłam :shake:[/QUOTE]Nie będę mego Kisoelka cenzurowała :lol:
-
[quote name='Angi'][URL]http://www.veterynaria.pl/articles.php?id=66[/URL] :P[/QUOTE] [quote name='Angi']mój pierwszy królik umarł właśnie na pomór.[/QUOTE] Dzięki już czytam :)
-
[quote name='Angi']pfy, co to takiego... Karma, siano (dużo siana :evil_lol: ), suszki... okres szczepień się zbliża :evil_lol:[/QUOTE]Jaki okres szczepień? :O
-
[quote name='Angi']klepię biedę i nie mam kuwetki :grins: ale chyba zamówię, jak będę tym mendą karmę i różne suszki zamawiać :D[/QUOTE]Ha ha mnie już przerażają wydatki :D
-
[quote name='Angi'][URL]http://allegro.pl/klatka-krolik-swinika-morska-120-cm-5xgratis-ocynk-i3858311407.html[/URL] Miseczkę inną polecam :P porcelanową.[/QUOTE]Dzięki, już oglądam. A masz kuwetkę dla swoich królików? Jak je nauczyć by tam się załatwiały? :D [quote name='Błyskotka']Ale poza :lol::lol::lol: [URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140110_003.jpg[/URL][/QUOTE]On tak ciągle śpi :D
-
[quote name='Angi']łącznie to chyba 140 złotych z kurierem za pobraniem. Tak to sama klatka 119 :)[/QUOTE] A daj linka :D
-
[quote name='Angi']ja w końcu zamówiłam nową 120 :P[/QUOTE] Ile zapłaciłaś?
-
[quote name='Angi']jak na złość to nie będzie, miałam tak samo :)[/QUOTE] Lipa, ale może ktoś będzie miał :D
-
[B]Ma ktoś do oddania klatkę dla królika lub tanio na sprzedaż? :)[/B]
-
[quote name='Angi'][URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140110_002.jpg[/URL] nie wiem, czy zniosłabym taki widok hahahh robiłaś mu coś z uszami? czy tak się kłaki ułożyły? :>[/QUOTE] Przyzwyczaiłabyś się :) On tu wstał po spaniu, tak mu się ułożyły :D
-
Ha ha króliki zjedź :D
-
[URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140110_004.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140110_004.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140110_007.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140110_007.jpg[/IMG][/URL]
-
Moje niuniunie :loveu: [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140110_002.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140110_002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140110_005.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140110_005.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140110_003.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140110_003.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/WP_20140110_006.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/WP_20140110_006.jpg[/IMG][/URL]