-
Posts
18886 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Izabela124.
-
[quote name='dOgLoV'][URL]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/bracia1.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]Też się rozpływałam jak zobaczyłam te zdjęcie :loveu:
-
A tu jego braciszek. Tez czeka na nowy kochający domek, ale nie jest jeszcze ogłaszany, bo czekamy na testy na nagość, ponieważ najprawdopodobniej też jest łysy. Za kilka dni przyjdą wyniki :) [B]AKSAMITNY DOTYK Pretensja[/B]- 12 tygodni [url]http://www.chinesecrested.no/en/registry/118861/Aksamitny+Dotyk+Pretensja.html[/url] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/dotykstoi4.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/dotykstoi4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/dotykstoi.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/dotykstoi.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/dotyksiedzi.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/dotyksiedzi.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/dotyksiedzi2.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/dotyksiedzi2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/dotyksiedzi3.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/dotyksiedzi3.jpg[/IMG][/URL]
-
Obiecałam, że dziś będą fotki Szmardzia to wstawiam :D [B]AKWAMARYNOWY SZMARAGD Pretensja[/B]- 12tygodni, czeka na wspaniały domek :) Gdybym mogła sama bym go "ukradła" :D [url]http://www.chinesecrested.no/en/registry/118864/Akwamarynowy+Szmaragd+Pretensja.html[/url] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/szmardziustoipopr.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/szmardziustoipopr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/poprawipnyszmardziu.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/poprawipnyszmardziu.jpg[/IMG][/URL] Z bratem Dotyczkiem :) [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/_DSC0126.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/_DSC0126.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s216.photobucket.com/user/Izabela124/media/New2/bracia1.jpg.html][IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New2/bracia1.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='dOgLoV']No wiesz , mieszkasz w Suwałkach czego sie spodziewałas :diabloti: a u nas niemiłosierny wiatr i co chwilę pada a zimno jak nie wiem :roll:[/QUOTE]U mnie też bardzo mocno wieje i jest zimno :(
-
[quote name='dOgLoV']Fajnie masz buahahahahaha :diabloti:[/QUOTE] Bardzo :roll::eviltong:
-
[B]Pada u mnie śnieg[/B] :placz:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Izabela124. replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-EuBiUYa-t18/Us_2wdaYN1I/AAAAAAAATEw/eALET-84BBI/s576/DSC03714.JPG[/url] jaki zapatrzony :) -
[quote name='Majkowska']A znalazłam już ;) I nawet chyba go widzialam wcześniej, bo przypomina mi się że strasznie mi się spodobało że jest trzymany chyba za włosek na ogonie :D[/QUOTE] Na facebooku jest jego nowe zdjęcie :)
-
[quote name='Majkowska']Pokaż fotę tego synka :)[/QUOTE]Jutro wstawię :)
-
[quote name='dOgLoV']ej no Twoje dwa to dopiero ogon Qwendi :eviltong:[/QUOTE]Ha ha no niby tak :D
-
[quote name='xxxkaluniaxxx']Rodzice nie dadzą się przekupić? :razz:[/QUOTE]Nie ma takiej opcji. Dopóki z nimi mieszkam nie ma szans na trzeciego psa :(
-
[quote name='magdabroy'] Normalnie ;) Odgryzasz kawałek, gryziesz w ustach i połykasz...:evil_lol:[/QUOTE] Ha ha ha :evil_lol: [B]Ja chcę Kissa syna- Szmaragda, jak zobaczyłam dziś jego fotki to się zakochałam :loveu: Jest idealny :loveu: Czemu ja nie mogę mieć trzeciego psa? :shake::placz: [/B]
-
Przykro mi [']['][']
-
[quote name='Ty$ka']Fuuu, jak możecie jeśc fast foody? :p[/QUOTE]Normanie :D
-
[quote name='maryg22']No właśnie ja też :evil_lol:[/QUOTE]Coś słodkiego mi się chce :D [quote name='Sonka95']Ja jeszcze obiadu nie jadłam , bo po 13 dopiero śniadanie jadłam :evil_lol:[/QUOTE]Ha ha no to ładnie :D
-
[quote name='unikatowydiament']Marcin McDonald lubi najbardziej,a Ja natomiast wolę do Pimy albo Chaty na pizzę,lubię też KFC[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']A ja wolę do naszego miastowego Best Bar-u iśc na pite albo kebaba ;) mysle czy jutro sie nie wybrac :lol:[/QUOTE]U mnie MCDonalds na pierwszym miejscu :D Kebabów, pit nie cierpię fuuuuuuu :eviltong: [quote name='maryg22']Głodna się przez Was zrobiłam :diabloti:[/QUOTE] A ja po obiadku :D
-
[quote name='Sonka95']Z fast foodów lepszy od KFC jest McDonald :cool3: tam mi jedzenie o wiele bardziej smakuje :)[/QUOTE] [quote name='magdabroy']A mi już McDonald nie smakuje :shake:[/QUOTE] [quote name='maryg22']To będziesz nam na zlocie robić, może dobre będą :evil_lol: Jak nie to se mięso wyjmę i same ciasto będę jeść :eviltong: McDonald też dobry, ale kfc lepsze :eviltong: No i wiadomo, że okazjonalnie :D[/QUOTE] [quote name='dOgLoV']Mi nigdy Mc donalds nie smakowal ....[/QUOTE]Ha ha a ja wolę MCDonalds :eviltong:
-
[quote name='maryg22']Ale w tych domowych też mi to dziwnie smakuje :eviltong:[/QUOTE]Przyjedź do mnie to Ci posmakują :D [quote name='magdabroy']Ja z fast foodów to tylko kfc :loveu: Bo kebab to nie fast food :eviltong:[/QUOTE] [quote name='maryg22']Zgadzam się, z fast foodów kfc najlepsze :D A kebabów nie lubię :P[/QUOTE]No ja miałam na myśli KFC, MCDonalds lub pizze, kebabów, gyrosów też nie lubię :D
-
[quote name='magdabroy']Dokładnie ;) My tu piszemy o swoich wyrobach, a nie kupnych :eviltong:[/QUOTE]Mi kupne to tylko fastfoody smakują ha ha
-
[quote name='maryg22']Bo to mięso w pierogach smakuje jakoś dziwacznie :evil_lol:[/QUOTE]W kupnych tak i takowych nie jadam, ale takie co sama zrobię lub mama uwielbiam :D
-
[quote name='maryg22']Hejka :D Ja nie znoszę pierogów z mięsem :eviltong: Kulinarnie się tu zrobiło :lol:[/QUOTE]Nie wiem jak można nie lubić pierogów z mięsem :D
-
[quote name='magdabroy']Wiem, że dobre, bo robiłam kilka razy ;) [/QUOTE]Ja je bardzo lubię :) [quote name='kalyna'] z mięsem? bleee.. nie lubię ani krokietów, anie pierogów z mięsem :shake:[/QUOTE]Ja uwielbiam pierogi z mięsem i owocami, innych nie lubię :eviltong: [quote name='Błyskotka']No musi swego pilnować ;)[/QUOTE]:)
-
[quote name='Angi']a ja nie mam dziś obiadu hehe :evil_lol:[/QUOTE]U mój się piecze w piekarniku :eviltong:
-
[quote name='kalyna']A my dzisiaj robiliśmy krokiety :loveu: choć gołąbków dawno nie było u nas :roll:[/QUOTE]No to trza zrobić gołąbki :D [quote name='sportdog']ale fajowska fryzurka :D[/QUOTE]Kissa? On tak ma naturalnie :eviltong: Tak w ogóle witam nowego gościa i zapraszam częściej :)
-
[quote name='magdabroy']Tak ;) Co to jest 30kg psa :diabloti: To smacznego ;) Ja miałam wczoraj robić gołąbki, ale normalne. Tylko zapomniałam kupić kapustę :oops: Zrobię w przyszłym tygodniu :)[/QUOTE] U mnie jednak mama poszła do sklepu, czekam aż wróci :D Z tymi bez zawijania znacznie mniej roboty a też dobre :)