Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][B]ok, nikomu nie powiem że mały sypia na służbie :evil_lol: [url]http://img401.imageshack.us/img401/2651/070923133550no2.jpg[/url] przystojniak...i w końcu nie w pracy :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  2. [B][COLOR=Olive]Ktoś się tam chowa [url]http://img101.imageshack.us/img101/8561/sl274248dz3.jpg[/url] :evil_lol: [url]http://img204.imageshack.us/img204/3310/clipboard03uu1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: "wstręciucha" :D [/COLOR][/B]
  3. [COLOR=Olive][B]jeju jeju ile zdjęć :multi::multi::multi: [url]http://images24.fotosik.pl/87/d7dd51225369c556.jpg[/url] obserwatorka :) [url]http://images27.fotosik.pl/87/cc6d11e4d5347568.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: Yorczek :) NIE MA TO JAK : [url]http://images26.fotosik.pl/86/7cbf7524a4ed07bb.jpg[/url] wygodnie podróżować :) [url]http://images12.fotosik.pl/106/3ac3392794981553.jpg[/url] dobrze zjeść :) [url]http://images13.fotosik.pl/104/e349a0ff080a0d05.jpg[/url] być kochaną :loveu::loveu::loveu: Świetne zdjęcia, widoki...nic tylko zazdrościć wycieczki :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive]http://images26.fotosik.pl/87/b194203f741f7ceb.jpg [url]http://images25.fotosik.pl/87/679e5cb5234bc6b0.jpg[/url] [B]to się nazywa miłość :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='mia_mia']witam witam-sen dobry na wszystko:) fryzurka ta z rozem byla odwazna-lubie takie eksperymenty ale blondzik tez elegancki:) wytarmosic potwora ode mnie prosze:)[/quote] [B][COLOR=Olive]cześć :multi::multi: no niestety nie na wszystko :( dalej kiepsko się czuje [/COLOR][/B] [quote name='evaxon']czesc łańcuszku pokarmowy :multi:[/quote] [B][COLOR=Olive]Witam :)[/COLOR][/B] [quote name='diabelkowa'] [URL]http://img516.imageshack.us/img516/339/dsc01866eq5.jpg[/URL] na tym zdjeciu wyszla jak chlopiec :oops:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][COLOR=Olive]faktycznie :) ma cieczkę i jej napuchło to i owo :evil_lol: [/COLOR][/B]
  6. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B] witanko dziś :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]Witam u Nas w łańcuchu :) :multi::multi::multi: Pogoda śliczna a ja w domu :( chyba czymś się zatrułam bo źle się czuję :angryy: no i śmigam się położyć, może jak się prześpię to poczuję się lepiej [/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: [url]http://img221.imageshack.us/img221/9678/zdjcie050qn1.jpg[/url] no nie ładnie...Policjant na służbie śpi czy mi się wydaje? :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  8. [quote name='paula_z'] Za karę fotki :eviltong: [/quote] [B][COLOR=Olive]To ja bym chciała taką karę dostawać jak najczęściej :evil_lol::evil_lol: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220903.jpg[/URL] hlip hlip z buteleczki :evil_lol::evil_lol: :loveu: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220906.jpg[/URL] ale Maksiu ma dużą główke do Axy :) :evil_lol: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220913.jpg[/URL] uwielbiam te szerokie uśmiechy :multi::multi: [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220920.jpg[/URL] zabójcze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: też wytknę jęzor :) [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220925.jpg[/URL] jakbym Salse widziała :) :evil_lol: skoczki :) [URL]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/220926.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol: jaką agresywną mordkę ma tutaj Maksiu :) :loveu: ahhh...wszystkie zdjęcia świetne :loveu::loveu: WITAM SERDECZNIE :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
  9. [COLOR=Olive][B]Cześć :)[/B][/COLOR] [quote name='Vectra'] opłytowaliśmy dziś pół łazienki HA , na razie jest zielona - w fazie końcowej wymyśliłam że będzie żółta jak kurczaczek z dodatkiem bieli i granatu :cool3: pokój będzie niebieski ,a kuchnia pomarańczowa :loveu: przedpokój się waham ,ale mam chrapke na ostrą zieleń ... generalnie po przewertowaniu milionów kolorów farb zmieniła mi się koncepcja.[/quote] [COLOR=Olive][B]no to widzę że mamy podobnie :evil_lol: jak wymieniałam meble w pokoju to miałam mieć ściany malowane na żółto, ale dopiero po tygodniu i przez ten tydzień wymyśliłam zielony...później zaczęłam się wahać i zostało na razie tak jak było bo szwagier teraz czasu nie ma żeby zrobić :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  10. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi: [url]http://images29.fotosik.pl/87/0e45c10eb60f0c45.jpg[/url] polegli na polu bitwy? :) :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: [url]http://img216.imageshack.us/img216/4408/clipboard03xg7.jpg[/url] gryzol wstręciuch ;) :evil_lol: :loveu::loveu: [url]http://img218.imageshack.us/img218/249/clipboard04mr5.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: świetnie wyszłaś :) [/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR=Olive]Witam ślicznie :multi::multi:[/COLOR][/B]
  13. [COLOR=Olive][B]że tak pozwolę sobie stwierdzić dość dosadnie :diabloti::evil_lol: [url]http://images13.fotosik.pl/104/391651574bfec64f.jpg[/url] zayebisty kolor włosów :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images25.fotosik.pl/86/83ab44691279e79f.jpg[/url] ale Ozzulek okazuje miłość i sympatię :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  14. [B][COLOR=Olive]Cieplutko witam :) jak mija niedzielny dzień? mam nadzieje że lenicie się i odpoczywacie :) [/COLOR][/B]
  15. [quote name='mia_mia']ano ucichlo bo byłysmy na wakacjach w Chorwacji:) dzis wrocilam i mam spoooooooooooooooro fotek.. z Bułki jestem bardzo zadowolona bo grzecznie spedzila 30godzin w samochodzie w drodze powrotnej wlasciwie bez przerwy [nie liczac krotkich przystankow na siusiu i kilku wypadow na zwiedzanie Bosni po drodze].. fotki wrzuce jak sie z nimi uporam czyli pewnie jutro:)[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: to ja nie mogę się doczekać fotek...skoro aż tyle :loveu::loveu::loveu: Wygłaskaj Bułkę mocno za to że była taka grzeczniutka w czasie podróży :) Pozdrawiam :loveu: [/COLOR][/B]
  16. [COLOR=Olive][B]Salsa jest bardzo wygodna i uwielbia leżeć na kimś :) :evil_lol::evil_lol: nie ważne na kim...ran na mnie, a innym razem na mojej koleżance :evil_lol: [/B][/COLOR] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5138/dsc01875fu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/9616/dsc01889uk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1306/dsc01890de6.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/9919/dsc01901no5.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/3526/dsc01907tc9.jpg[/IMG]
  17. [COLOR=Olive][B]No i są fotki :) :multi::multi: [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/6999/dsc01814pk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/537/dsc01850gf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8069/dsc01863yk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/6728/dsc01869sb0.jpg[/IMG] [IMG]http://img516.imageshack.us/img516/339/dsc01866eq5.jpg[/IMG][/B][/COLOR]
  18. [quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]Hej hej:lol: Wybaczam;) Wygłaskałam Vege, ty wygłaskaj swą brygadę:evil_lol: A Vega jest zbudowana aż za dobrze..:eviltong: za dużo tego tłuszczyku na boczkach:evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive] wygłaskam :) Vega za dużo? :) jak dla mnie jest w sam raz :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  19. Cześć :multi::multi::multi: http://rocky.owczarki.eu/galeria/krzemionki-22.09.07/24.jpg zdecydowanie moje ulubione :loveu::loveu::loveu: ślicznie wyszedł :)
  20. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Nie wierzę co tutaj tak spokojnie :) :laola: trzeba rozruszać towarzystwo :) [/B][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Widzę że trafiłam bardzo dobrze żeby oczy nacieszyć widokiem ślicznych psiaków :loveu::loveu: [url]http://images13.fotosik.pl/102/455260bf33b68019.jpg[/url] tylko proszę powiedzcie mi kto temu psiakowi wsadził soczewkę do oczka :loveu::loveu::loveu::loveu: od zawsze podobały mi się zwierzęta z Odd Eye :loveu::loveu::loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/86/5d9b754545c4379f.jpg[/url] strasznie mi się spodobało to zdjęcie, ma coś w sobie :) [url]http://images13.fotosik.pl/102/063ed080b2ee6efd.jpg[/url] z Frania to jest ślicznotek :) :loveu::loveu::loveu: Super zdjęcia i wszystkie pieski bardzo fajne :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  22. [B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: [url]http://img70.imageshack.us/img70/8876/070916083327jw9.jpg[/url] robimy buju buju :evil_lol: :loveu: [url]http://img76.imageshack.us/img76/4639/obraz018vm8.jpg[/url] JA TUTAJ RZĄDZĘ :) :evil_lol::evil_lol: świetnie wygląda w tych szelkach [url]http://img517.imageshack.us/img517/5276/obraz020jg6.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: straszny słodziak :) [/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR=Olive]Witam :multi:[/COLOR][/B] [COLOR=Olive][B]Dzisiaj i wczoraj była taka śliczna pogoda że zaczęłam znów myśleć że lato, lato ... lato czeka :) :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  24. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi: [url]http://images26.fotosik.pl/86/36de77d1cbe7b413.jpg[/url] niczym konik :loveu::loveu::loveu: [url]http://images12.fotosik.pl/106/8ebe707d5db4e29c.jpg[/url] :loveu: [/COLOR][/B]
  25. [COLOR=Olive][B]Hej :multi::multi: Wybacz pomyłkę Emdziolku :oops::oops: [url]http://img294.imageshack.us/img294/9483/clipboard03vi6.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [url]http://img241.imageshack.us/img241/2605/clipboard11tg8.jpg[/url] podoba mi się jej budowa :loveu::loveu: Wygłaszcz swoją Vegunię :) [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...