Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [B][COLOR=Olive]Witam "z rana" :multi::multi::multi: Taki śliczny dzień, słońce świeci, ciepło tak że spokojnie na krótkim można pochodzić a ja z wyra podniosłam się o 13:30 :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR=Olive]Hej :) :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='evanescence']obydwie fryzury super ale wybieram nr 2 :D:D:D:D strasznie mi się takie włosy podobają[/quote] [B][COLOR=Olive]mi też się podobają różne dziwactwa na głowie :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='paula_z']Heloł :multi: Też fajnie :) A powrót do normalności to ze względu na szkołę? :razz:[/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B];)oki ....to MY wpadamy na imprę ....tylko czemu tak daleko :hmmmm: fryzurka fajna ;) [URL]http://img301.imageshack.us/img301/3208/48843109za1.jpg[/URL] tylko poprzednia była taka .....wyrazistsza :razz:...ale wiadomo ...szkoła :cool1: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]nie, nie przez szkołę...po prostu mi się szybko wszystko nudzi :) No i odrosty to drugi problem...włosy szybko mi rosną a przy takich jasnych strasznie ten odrost widać :) chciałam coś innego "wyrazistego" sobie zrobić na głowie, ale nie znalazłam żadnego motywującego mnie zdjęcia :evil_lol::evil_lol: a że musiałam pofarbować to zdecydowałam się na normalność :) Alu trzeba było wpadać...było wesoło ;) ale fakt odległość nie mała :) Dzisiaj dodam zdjęcia Salsy :multi::multi: Tylko że później bo teraz bateria w aparacie jest dokarmiana i jak tylko się nasyci to będę ściągać foty na kompa :) [/COLOR][/B]
  3. [COLOR=Olive][B]oho ho ho ile zdjęć Dilera :loveu: :multi::multi::multi: [url]http://images28.fotosik.pl/86/2c6c6473d633f49e.jpg[/url] jaki on ma zadarty nosek :loveu::loveu::loveu: [url]http://images25.fotosik.pl/85/af42c408c7d0e65b.jpg[/url] i seksi tyłeczek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images13.fotosik.pl/102/0bafd5f74551a6d9.jpg[/url] a to zdjęcie jest świetne :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  4. [quote name='Nesuniaaa']JonQuilla uwierz, że Twoja suczka padła by od samego biegania po lesie :) Moje psy leżą zdechłe :) [/quote] [B][COLOR=Olive]Salsa niestety biegać nie może, stąd ta niespożyta energia. Ma chore stawy i na jedną z tylnych łap kuleje, a jak troszkę ją przemęczy to w ogóle nie staje na niej :( Zdjęcia śliczne :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  5. [COLOR=Olive][B]szkoda że Salsa ma cieczkę :shake: może udałoby się poznać ją z jakimś równie żywiołowym psem, który by mi ją wymęczył w zabawie :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  6. [B][COLOR=Olive]Witam Cię Madziu i Twoją Vegunię w ten cieplutki i jakże słoneczny dzień :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR=Olive]aaa :) Tigre wąż goni [url]http://images26.fotosik.pl/85/dfc49014137e3069.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;) Pozdrawiam :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR=Olive]Basiu Mamunia jest prześliczna :loveu::loveu::loveu::loveu: a to zdjęcie rozkoszne [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/Saba_006.jpg[/url] :loveu::loveu: śliczne maluszki i jestem ciekawa co z nich wyrośnie :loveu::loveu: oby rosły szybko i były zdrowie :) [/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR=Olive]Witam u Nas Wszystkich :multi::multi::multi::multi::multi: [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive] mała metamorfoza :) dzisiaj była u mnie kuzynko-fryzjerka i wróciłam do normalności z włosami :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3208/48843109za1.jpg[/IMG] a dla przypomnienia...było wcześniej o Tak :) [IMG]http://img127.imageshack.us/img127/3926/97154036vu4.jpg[/IMG] haa....cała familja pojechała na ślub na jakąś wioskę za Gdańskiem parenaście km. Wrócą dopiero w niedzielę wieczorem...zostałam jedynie z dziadkiem :) No ale dziadek idzie spać, do mnie wpada kilka osób i robimy małą imprezę...wpadajcie jak nie macie innych planów :multi::multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
  11. [quote name='Vectra']Lalcia jak ja jest wybitnie ciepłolubna :loveu: Franio też , śpi w polarku i pod kołderką :cool3: Kano na stare lata się zrobił gorący chłopak :crazyeye: ostatnimi czasy wynosi się spać do zimnej kuchni :crazyeye: jemu serio się pod czachą dymi .. nigdy w życiu nie chciał spać sam .. :evil_lol: [/quote] [B][COLOR=Olive]Powinnaś się cieszyć że pies Ci się usamodzielnił :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Zrób zdjęcie kiedyś Lalci ubranej :loveu::loveu::loveu::loveu: Cześć :) :multi::multi: [/COLOR][/B]
  12. [quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]dopsz....zaadoptuję Cię ...nie ma sprawy ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi::multi::multi: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][COLOR=Olive]no to świetnie :) [/COLOR][/B] [url]http://images27.fotosik.pl/86/f7d4f6e2658d2e2cmed.jpg[/url] [COLOR=Olive][B]toć on jest w strasznym niebezpieczeństwie :crazyeye::crazyeye: :evil_lol::evil_lol: ten olbrzym go zabije :evil_lol: świetne zdjęcia :) Cześć :multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR]
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie ...to nie był nauczyciel :evil_lol::evil_lol::evil_lol:to był wykładowca psychologii [/B][/COLOR][/FONT] :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]A bardzo bliski znajomy mój i TZta;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: wytłumaczenie przyjęte ;) CIEPLUTKO WITAM :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: No ładnie nagadałyście o tej fecie tyle że nabrałam ochoty na sałatkę kebabową :eviltong: :evil_lol: [/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: Nie mogę się nagapić na nią :) [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA33.jpg[/url] [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA36.jpg[/url] mała dziewczyneczka :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  16. [COLOR=Olive][B]Ja tu chciałam się z Wami wybrać a zapomniałam że moja sunia przechodzi właśnie swoją pierwszą cieczkę, więc mam nadzieję że jak skończy jej się cieczka to będzie okazja żeby się wybrać z Wami :cool3: o ile Wasze psiaki tolerują psy z wielkim ADHD, skaczące, naskakujące, biegające w każdą stronę i rzucające się z wyskoku dla zabawy. [/B][/COLOR]
  17. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]oj:-( Ja ryczałam 2 godziny i musiałam tabletke uspakajającą brac... a teraz lece spać musze wstać o 7 rano:roll: Dobranoc na naszym blogasku:lol:[/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]Nie płakaj już :glaszcze: Dobranoc i Kolorowych Snów życzę :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  18. [COLOR=Olive][B]na prawdę Ci kiedyś schrupię tą ślicznotę :) [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_725.jpg[/url] ona na każdym zdjęciu wychodzi na taką "sierotkę" :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Ciapciaczek Malutki :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  19. [B][COLOR=Olive]:) hmmm...proszę zostań moją mamą :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: moja się nie da przekonać na jaszczura w domu, uważa że są wstrętne :angryy::angryy::angryy: nie zna się kobieta :) [url]http://images29.fotosik.pl/85/f07c58deafb3df0c.jpg[/url] Pierwszy kontakt :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][B][/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]o masz ...ale mi robisz tymi nadmorskimi klimatami ...lubiam :razz: przytulanki i buziaki Ozzy przekaże;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]cieszam że lubiasz :evil_lol: mało co mam innego do zaoferowania jak nie nadmorskie klimaty :)[/COLOR][/B]
  21. [quote name='Vectra'] u mnie przebieranki ? jak zimno Lalka też sama wskakuje w bluze :eviltong: [/quote] [B][COLOR=Olive]no to trzeba przyznać że boskie masz te pieski :loveu::loveu::loveu: ciepluchy :)[/COLOR][/B]
  22. [quote name='zuzolandia'][URL]http://img232.imageshack.us/img232/247/15668969qq0.jpg[/URL] NIE MA TO JAK PORZADNIE SIE WYSPAC heheheh;-) nowe foty kaj mosz co ?????? witanko eheheheheh[/quote] [B][COLOR=Olive]niestety nie mam zdjęć Salsy...ale będą znów szczurze, tym razem mordki :evil_lol: wymęczyłam je troszkę dzisiaj :) Tutaj boczek Dewi... śladu po szwach nie ma, zarasta wszystko sierścią :multi::multi: [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/850/79346965ml1.jpg[/IMG] jej cudna mordka :) :loveu: [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/8650/80554306zy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4775/61336218td9.jpg[/IMG] Shiro :loveu::loveu: specjalnie dla tych, którzy nie lubią czerwonych oczu :evil_lol: [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6206/77620075ru9.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8518/70913325ff8.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3796/12206152kt7.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  23. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: ale trafiłam :) w sam raz na nowe zdjęcia :) :multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA31.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: śliczności :) [/B][/COLOR]
  24. [quote name='paula_z'] To trzymam :kciuki: a nóż widelec się uda :lol: :D To pij ze szklanki :p [/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: Dzięki za kciuki, przydadzą się :eviltong: :oops: nie lubię pić wody ze szklanki :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi:[/COLOR][/B] [quote name='Vectra'] Polarek jest w ciągłej eksploatacji , Franio w nim śpi :cool3: sam przynosi by go ubrać przed snem .. ale uszyje drugi , tylko znajdę dłuższą chwilę i natchnienie ;) [/quote] [B][COLOR=Olive]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: a to strojniś z tego Frania :) nigdy nie spotkałam się z psem, który lubiłby przebieranki :evil_lol: [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...