-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]ale Logan ma kolegę Nietoperza ;) :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu:[/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Hej :multi::multi::multi: [url]http://img213.imageshack.us/img213/6170/s5007407dc3.jpg[/url] sama słodycz....chyba się zakochałam :loveu::loveu::loveu::loveu: co za rozkoszny śpioszek :) [/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=Olive]jako że jestem tutaj dość nowa to jeszcze nie wszystko sobie wgrałam w moją główkę :) także dopiero teraz życzę WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO :) i śpiewam STO LAT STO LAT :siara::siara::siara: [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]JuuuuHuuuuu :) u nas też pada :/ beznadziejna pogoda i jeszcze zmarzłam wracając ze szkoły :angryy::angryy: [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi: [url]http://images28.fotosik.pl/83/d0edda8c77cab209.jpg[/url] jaki gremlinek :D :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]CZEŚĆ !!!! :multi::multi::multi::multi: Kurde miałam w planie dodać jakieś zdjęcia Salsy ale moja siostra znów zabrała mi aparat i nie chce oddać :angryy: więc trzeba się troszkę jeszcze wstrzymać. Tym czasem zbieram się już do szkoły i życzę wszystkim udanego i miłego dnia :) :loveu: [/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć :) :multi: Przyszłam w samą porę na świeżą dostawę fotek :multi::multi::multi: Zuzolinka szuka szczęścia? [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_712.jpg[/url] [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_704.jpg[/url] ale super zdjęcie :eviltong::eviltong: [/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Hej :multi::multi:[/B][/COLOR] [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/150909.jpg[/url] [B][COLOR=Olive]Axa ma tutaj zabójcze oczy :evil_lol::evil_lol: Zdjęcia portrecikowe :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi:[/COLOR][/B] [quote name='furciaczek']jaki dresiaz:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][B]o tym samym pomyślałam :evil_lol::evil_lol: w żółtym mu do twarzy :loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Juhu...przybyłam się przywitać i to czynie - CZEŚĆ :multi::multi::multi: jak tutaj spokojnie :) [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Cześć :) No to integracja się udała krótko mówiąc :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam Klockowych :) :multi::multi:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Jaka śliczna Szyszunia :loveu::loveu::loveu: [url]http://img73.imageshack.us/img73/3914/chorwacjahv4.jpg[/url] super zdjęcie :) zresztą nie tylko to :) [/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]ano cześć :) u nas i Zuzki słychać obecnie odgłos gryzionej kości :evil_lol: nasza gadzina dostała taaaakieeego ogromniastego gnata ze ścięgien (tak ze 40 cm na długość... waży trochę mniej niż pół kilo :eviltong:) - może dzięki temu taka grzeczna hehe :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]jak moja sucz ostatnio dostała to nie wiedziała gdzie z tą kością wpaść...w końcu wystawiła łeb za balkon i spadła kość na dół...zbiegłam po nią ale już pies sąsiadki się kością zajął :)[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][URL]http://images23.fotosik.pl/82/9eda46bb1fa8f538.jpg[/URL][/B][B][COLOR=Olive] ale z nich śliczna "mroczna" para :loveu::loveu::loveu::loveu: takie dwa czarnuszki :) OooO i Klocek z dziećmi :loveu::loveu: [URL]http://images12.fotosik.pl/98/194e2d674ef203cc.jpg[/URL] to zdjęcie mogłoby się niektórym źle kojarzyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Panienko Panieneczko toć Ci się pies skrzyżowany z Królem Lwem trafił :evil_lol: [url]http://images24.fotosik.pl/83/d9f23dd0893bdb46.jpg[/url] [url]http://img259.imageshack.us/img259/6968/29gt2.jpg[/url] On i jego przyjaciel Pan Piłeczka :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu: jaka zryta już ta piłka :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR=Olive]ooo...wcale nie miałam wiele do nadrabiania :) [/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:loveu::loveu::loveu: kiedyś se fundne szczurki... kiedyś :roll:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]Dogomania zamieni się w Rato-DogoManie ;) :evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: wpadam z rewizytką :eviltong: i pewnie nie będę zbyt oryginalna kiedy napiszę że Erga jest śliczna...tak więc napiszę że jest Wariacko Miodowo Koperkowa :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='*luthien*'][B]czesc:) my tu pierwszy raz:razz:[/B] [B]jaka slodka psinka:loveu:chyba dosyc zwariowana:P[/B] [URL]http://img174.imageshack.us/img174/3115/79331099kr9.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Olive][B]Witam bardzo cieplutko u Nas :) a psina bardzo zwariowana ;) :evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='evanescence']Witamy :):):)[/quote] [B][COLOR=Olive]cześć :)[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:razz:...i co z terminem ......[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]krótko mówiąc poczekam sobie trochę :roll: bo dopiero 22 października na godzinę 10:00 :roll::roll: [/B][/COLOR]