Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [B][COLOR=Olive]Ha !! Wy wiecie jak sprawić żeby koniec dnia był tak radosny :multi::multi::multi: świetne zdjęcia i filmiki :loveu::loveu::loveu: Z Axy jest świetna szczurza mama :loveu::loveu: weźcie mi ją pożyczcie może Salsa się czegoś od niej nauczy i nie będzie atakować moich ogoniastych panienek przez co mogłabym powiększyć swoje stadko :evil_lol::evil_lol: [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230902.jpg[/url] :loveu::loveu: olbrzymek :) [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230903.jpg[/url] nic dodać nic ująć, słodziak :loveu::loveu: [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/230915.jpg[/url] też tyle chcę :loveu::loveu::loveu::loveu: no i Rudziaki które mi się marzą :loveu::loveu::loveu: ahhh...tym miłym akcentem i taką dużą ilością serduszkowych uśmieszków żegnam się na dzień dzisiejszy, życzę dobrej nocy i kolorowych snów :loveu::loveu: :multi: [/COLOR][/B]
  2. [quote name='Alicjarydzewska'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]hi hi skąd wiedziałaś ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]bo ja też tak mam :evil_lol: życzę dobrej nocki :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  3. [COLOR=Olive][B]ile fotek :multi::multi::multi: Ozzy się świetnie prezentuje :) no i jest kilka zdjęć z cyklu "znajdź szczegół" :evil_lol: [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][B]Zuza ma niesłychanie śliczną mordkę :loveu::loveu::loveu: wiem że się powtarzam ale co tam :) [/B][/COLOR]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_773.jpg [COLOR=Olive][B] [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_768.jpg[/url] dajcie spokój co za bezwstydnica z niej :) fuj fuj :evil_lol::evil_lol: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_771.jpg[/url] a zdjęcia z cyklu - zjadam swoją stopę są genialne :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: uśmiałam się :) [/B][/COLOR]
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:pOzzy też spi w wyrku i co ...komuś się dzieje krzywda z tego powodu ...:hmmmm: nie zauważyłam :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]krzywda się dzieje dopiero jeśli psa do łóżka się nie wpuści...wczoraj miałam gorączkę, wszystko mnie bolało i Salsa próbowała jak zwykle się uwalić na mnie...zrzuciłam ją z łóżka i chyba się obraziła bo całą noc przespała na kanapie obok :roll: ale dzisiaj już wszystko w normie :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='evanescence']witamy super zdjęciaaa :):)[/quote] [COLOR=Olive][B]witam również :multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='diabelkowa']no a co se bedzie cioca bezczelnie do sklepu wychodzic ;)[/quote] [B][COLOR=Olive]niby racja :) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  6. [quote name='Pimpek']Śliczne zdjęcia :loveu: Oooo..... Ona śpi na łóżku, ale ty jesteś dla niej DOBRA :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][B]Nie mam serca jej wywalać z łóżka, jak tak słodko patrzy na mnie tymi swoimi oczkami niczym kot ze Shreka :loveu::loveu: :evil_lol: No ale przez to obecnie mam całe prześcieradło w nogach od jej cieczki :angryy: Salsa dzisiaj pobiła sama siebie :angryy: Ja byłam w szkole, ciocia wyszła do sklepu na chwilę i pies został z dziadkiem. Wtargnęła przez tą chwilę do pokoju cioci, przegoniła tam kota i zrobiła kupę na środku cioci pokoju :roll::roll: eee...czasami mi ręce opadają :/ [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/1791/dsc02441hs4.jpg[/IMG] [IMG]http://img120.imageshack.us/img120/9435/dsc02442zs7.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  7. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: Dziewczyno...Ty masz kłopoty ze snem? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ;) Ja jak mam wolne to wstaje o 9/10 i wtedy dopiero śmigamy na pierwszy spacer :evil_lol: Jeśli idę rano do szkoły...to wtedy wygląda to inaczej :) No ale nie da się ukryć...niebo masz śliczne jak wstajesz :loveu::loveu::loveu: Też jestem Kasia...pozdrawiam imienniczkę :) :loveu: [/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR=Olive]Witam Ciebie i Twoje Pimpka :loveu: :multi::multi: Wygłaszcz i wytarmoś go ode mnie :) [/COLOR][/B]
  9. [COLOR=Olive][B][URL]http://images13.fotosik.pl/108/956a7269a58b4fd2.jpg[/URL] ale łapisko :) [URL]http://images25.fotosik.pl/87/84572b63d7eb348c.jpg[/URL] urocze :loveu::loveu: :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: ja miałam gniazdo os w parapecie od zewnętrznej strony łazienkowego okna...tata zamurował i wszystkie osy wlatywały do łazienki :crazyeye: przez pierwsze kilka dni to całe okno potrafiło być zawalone osami tak że nic nie było widać :/ [url]http://img225.imageshack.us/img225/7008/img0085hx4.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: wygłaszcz Lusię mocno ode mnie :) [url]http://img174.imageshack.us/img174/8947/img0079zi7.jpg[/url] cielaczek mały :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][B]Witam Cię Alu i Twojego Ozzulca :loveu::loveu: [url]http://images27.fotosik.pl/88/31727d35ae687cb6.jpg[/url] nie mogę się na niego nagapić :) :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][B]Witam Was u Was :) :evil_lol: :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
  13. [B][COLOR=Olive]Cześć :) Pozwólcie że jeszcze nawrócę do Vegowej kolczatki :eviltong: Generalnie nigdy nic nie miałam do kolczatek...jednak przerażał mnie widok takiej kolczatki jaką ma Vega na psach o krótkiej sierści, no ale któregoś wieczora musiałam iść z psem (dog argentyński) kolegi bo wszyscy pojechali na wesele i nie miał kto iść z psem na wieczorny spacer. Żal mi było zakładać mu taką wielką kolczatkę, wiedząc że ten pies to taki pieszczoch. Na dworze zobaczył kota i wyrwał za nim...skubany ma tyle siły że pewnie gdyby nie kolce to bym wylądowała na glebie. Salsa ma półkolczatkę...ciągnie dalej, ale zdecydowanie mniej niż na zwykłej obroży. [/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_755.jpg[/url] ale Zuzomiła ma króciutką smyczkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_761.jpg[/url] świetny widoczek :loveu: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_764.jpg[/url] ten też :loveu::loveu: [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_741.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: świetnie Zuzomiła wyszła na tym zdjęciu :loveu::loveu::loveu: zresztą nie ma się co dziwić...nigdy nie mam zdjęć z jej udziałem :loveu::loveu: ma taką pocieszną mordkę :) [/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi::multi: Wysyłam uśmiech, uścisk, buziaka...życzę miłego i pogodnego dnia oraz świetnego humorku do samego końca tego dnia :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  16. [COLOR=Olive][B]Dzień doberek :multi: :loveu::loveu: [url]http://images12.fotosik.pl/108/0bf03880e2e99072.jpg[/url] Panicz świetnie wyszedł na tej fotce w swoim przepięknym polarku :loveu::loveu::loveu: jak już mówiłam/pisałam - w żółtym mu do twarzy :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  17. [B][COLOR=Olive]cześć :multi::multi: [url]http://images25.fotosik.pl/87/8aec8e0dc094d9ee.jpg[/url] jednak czarno-białe zdjęcia mają to coś w sobie :loveu::loveu: Diler jak zwykle cudnie wyszedł :) [url]http://images13.fotosik.pl/108/98d41290060a0714.jpg[/url] ekstra zdjęcia z Zakopanego :loveu::loveu: jeszcze tam nie byłam :) góry widziałam jedynie w Irlandii :evil_lol: i na zdjęciach :) [/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR=Olive]Hej :multi::multi: [url]http://images23.fotosik.pl/88/6e25d6eb98eba174.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dziecko kwiatów :eviltong::eviltong: [url]http://images12.fotosik.pl/109/9bf909829ad952d2.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: lubię tą ramkę, też takową mam w telefonie :cool3: [url]http://images13.fotosik.pl/108/e89856985d515428.jpg[/url] ale przy tym zdjęciu padłam ze śmiechu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  19. [quote name='dealer']witajcie wy na lancuchu:eviltong:[/quote] [B][COLOR=Olive]cześć Dilerzy :eviltong: :evil_lol: :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:loveu:witanko .... pogonić precz choróbsko proszę .... jaka panienka czyścioszek ;) [URL]http://img218.imageshack.us/img218/8185/19847882id2.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć Alu :) :multi::multi: prawdziwa kobieta...czasami potrafi myć się z godzinę :crazyeye: [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=Olive][B]Witam u Nas :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]czeeeeść łańcuszkowe :multi: hehe.. aaale nochaaaleeeek :loveu: [URL]http://img524.imageshack.us/img524/3871/57159650gw8.jpg[/URL] pięęekne fotki... zwłaszcza te z przyjacielem do spania:) buziaaaczki!! :loveu:[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć Zuzolce :multi::multi: buziaki :loveu::loveu: [/COLOR][/B] [quote name='paula_z']Witanko :multi: :multi: :multi: Uwielbiam oglądać foty Salsy, jest przecudna :loveu: [URL]http://img524.imageshack.us/img524/3871/57159650gw8.jpg[/URL] buzi w nochalek :buzi: [URL]http://img230.imageshack.us/img230/4743/74229635vg4.jpg[/URL] a ku ku :D Zdrówka życzę :kciuki:[/quote] [B][COLOR=Olive]Hej :multi::multi: powiedziałam Salsie że jest przecudna, zarumieniła się :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziękuje za życzenie zdrówka, już dzisiaj czuję się dobrze :) jedynie plecki mnie coś bolą, ale to chyba od leżenia wczorajszego :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR=Olive]Przyjaciel od snu :) [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/2784/11ma9.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/4065/12tt5.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  22. [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3871/57159650gw8.jpg[/IMG] [IMG]http://img362.imageshack.us/img362/7099/23934998he6.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/4743/74229635vg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9373/84797349qb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4218/10zm4.jpg[/IMG]
  23. [COLOR=Olive][B]No i są zdjęcia...ja dzisiaj cały dzień przeleżałam w łóżku, pies razem ze mną więc z nudów popstrykałam jej trochę fotek :evil_lol: [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/5060/67372360wq5.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2006/67285074lk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9928/33090817yw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8185/19847882id2.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/766/84953006zh5.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  24. [B][COLOR=Olive]Cześć Basiu :multi::multi::multi: Wygłaszcz mocniutko ode mnie Zuzulkę :loveu::loveu: i daj zdjęcia koniecznie :eviltong: to wpadnę na zimę :D [/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR=Olive]http://images30.fotosik.pl/87/e6839bb20fbb8acd.jpg przecież Ozzy na tym zdjęciu wygląda jak malutki bezbronny szczeniaczek :loveu::loveu::loveu: [url]http://images13.fotosik.pl/106/636abe843686d092.jpg[/url] :loveu::loveu: uwielbiam pieski w takiej pozie :multi::multi: [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...