Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. :multi::multi::multi::multi: [COLOR=Olive][B]zdjęcia :) Świetna świnka i świnia :loveu::loveu::loveu: [url]http://img227.imageshack.us/img227/5269/swiniakpc1.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][B]Jakie maluszki :loveu::loveu::loveu: [url]http://images21.fotosik.pl/278/9c73fd4b779c3494.jpg[/url][/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][B]Tutaj też witam i również się rozpływam widząc smoczycę :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  4. [B][COLOR=Olive]JEST :multi::multi::multi: Mój ulubieniec :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/93/001c294f1ad1aea6.jpg[/url] ratunku rozpływam się :loveu::loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  5. [quote name='moon_light']Ja też chcce gdzies wyjechac :placz::placz::placz: dobra...myslisz ze jak wkleisz ladne widoczki, to przestaniemy się upominac o zdjecia salsy ? heee? :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]wiem że nie ale chwilowo nie mam aparatu...znów siostra mi go podkradła :) powinnam go dostać jutro a max w czwartek :) [/COLOR][/B] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]czeeeść:loveu::loveu::loveu: wpadłam sie witnać:hand: i spada odrabiac lekcje :scared:[/B] [/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć Emdziolku :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  6. [COLOR=Olive][B]Sprinterka [url]http://images28.fotosik.pl/93/ce7bd6f01f82610a.jpg[/url] :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=Olive][B]:loveu::loveu: ile słodkich zdjęć z kolegą Nuki :)[/B][/COLOR]
  8. [B][COLOR=Olive]Przyszła pora na potwora :evil_lol: sUotkiego potwora :loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  9. [quote name='diabelkowa']czesc wycieczkowiczki swietne foty :)))[/quote] [B][COLOR=Olive]Witam :multi:[/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]się witamy w tym łańcuchu:) :loveu: i zmykamy do zajęć;) (bosz... znów mi się pracować nie chce... :roll:)[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :) Zaraz będziesz wracać do domu...głowa do góry :eviltong: [/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi::multi::multi:Doberek corciu :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Doberek mamciu :loveu::loveu: :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
  10. [B][COLOR=Olive]Witam Maksiowo Axowe stadko :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi: TO JA będę druga :multi::multi::multi:u [COLOR=Orange]W[/COLOR]A[COLOR=SeaGreen]S [COLOR=Red] Witanko poranne:loveu:[/COLOR] [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] [B][COLOR=Olive]to ja mam być dopiero 3? :) oka nie będę marudzić :evil_lol: :multi::multi::multi: witam się cieplutko jako 3 :multi::multi::multi: Buziaki :) :loveu: [/COLOR][/B]
  12. [COLOR=Olive][B]Cześć mamusiu :multi: :evil_lol: Miłego dnia :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  13. [quote name='Vectra']tak cieczki są straszne .... i dlatego Ajda pożegna się z kobiecością :evilbat: dobrze że Franio nie jest casanowa i nie zwraca uwagi na aromat sexi koleżanki.Ale to może dlatego że one ze sobą nie gadają są skłócone :diabloti:[/quote] [COLOR=Olive][B]:) ja też będę pozbawiać Salse kobiecości...po pierwszej cieczce mam dość :shake: psy odprowadzające mnie do kolejki, sklepu itd... chodzące za Salsą...a ona głupia i chciałaby się z nimi bawić, rwie i ciągnie do nich...nie idzie jej do domu przetransportować już jak jakiś nas śledzi :/ Cześć :multi::multi::multi: [/B][/COLOR]
  14. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witankoooo w naszym blogasie! :multi: :loveu: czy u Was też dziś tak paskudnie, pochmurno? :roll: ja już od 7 w pracy... znów nic mi się nie chce...:roll: ale muszę... tyle roboty, ech... BUZIAKI DLA WSZYSTKICH!! zaglądnę tu później;) [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :) U mnie też pochmurno i do tego deszczowo :( nic mi się nie chce...a szczególnie iść do szkoły :roll: Szybkiego dnia w pracy i również ślę Buziaki :) [url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/zuza_839.jpg[/url] :loveu::loveu: psujka :D [/COLOR][/B]
  15. [quote name='paula_z']Witanko nawrócona :multi: :loveu: [/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='evaxon']ale super goscia mieliscie:cool3::cool3::cool3: [URL]http://img103.imageshack.us/img103/4386/72393002nm8.jpg[/URL] witanko:multi:[/quote] [B][COLOR=Olive]Witam :) a no gość fajny tylko po co tyle hałasu rano narobił :evil_lol::evil_lol: a i jeszcze niespodziankę zostawił na parapecie :) świntuch jeden mały :) [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Olive] No i przy okazji życzę dobrej nocy i kolorowych snów :) :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: Widzę że mamy podobne zapędy do fotografowania krów :evil_lol::evil_lol: Wróciłam z weekendu na wsi i mam mnóstwo zdjęć krów/byków, byłam w wakacje w Irlandii i też mam pełno krów i byków :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images12.fotosik.pl/117/62b540d4f8dac929.jpg[/url] na polowanie się udała? :evil_lol: [url]http://images25.fotosik.pl/92/659b6fae34b80ce3.jpg[/url] :loveu::loveu: jaka zacieszona mordka :) [/COLOR][/B]
  17. [B][COLOR=Olive]oj nieciekawie...mam nadzieje że uda się zrobić ogrodzenie nie do przejścia...trzymam kciuki Mój wcześniejszy pies miał perdolca na pkt. suk z cieczkami...potrafił zwiać nam z domu i otworzyć sobie drzwi od sąsiadki mieszkania żeby przelecieć jej sukę, kiedyś nawet jakoś przeszedł przez murek od tarasu, który ma gdzieś z metr wysokości jak nie więcej...później założyli jeszcze płot na ten murek i już mu się nie udało tego powtórzyć...na szczęście nigdy szczeniaków nie zrobił, ale wiem że psy wiele zrobią żeby dorwać sukę :roll::roll: [/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR=Olive]Zdjęcia :multi::multi::multi: i to dużo :D [URL]http://img225.imageshack.us/img225/4591/clipboard05afp0.jpg[/URL] słodziutkie :loveu::loveu: [URL]http://img130.imageshack.us/img130/3715/clipboard03axk0.jpg[/URL] śliczna bluza :loveu::loveu: [URL]http://img162.imageshack.us/img162/3750/lizepd2.jpg[/URL] :loveu: nic dodać nic ująć :) [url]http://img405.imageshack.us/img405/2963/clipboard07uk8.jpg[/url] straszny słodziak :) [/COLOR][/B][B][COLOR=Olive]:loveu:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]chyba mnie tu jeszcze dziś nie było :cool3: to się witam:) buziole Salsiczki - podróżniczki :loveu: fotecki cud miód i orzeszki:) widziałam wszystkie różne stworzonka;)[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :multi: Buziole przyjęte i koniecznie posłane w drugą stronę :loveu::loveu: bo ja lubię przyrodę i strasznie lubię zdjęcia makro :evil_lol: stąd te robaczki i inne jakieś taki ooOO :) [/COLOR][/B] [quote name='mia_mia']witanko dla wycieczkomaniaczek i chrabaszcza:cool1:[/quote] [B][COLOR=Olive]zawsze poluję na takowego żuka, który pcha kulkę gnoju ;) (zboczenie jakieś) :evil_lol::evil_lol: Cześć :) [/COLOR][/B] [quote name='dealer']przybywszy zobaczywszy i ide dalej:p[/quote] [B][COLOR=Olive]Dzień dobry :)[/COLOR][/B]
  20. [COLOR=Olive][B]cześć :multi::multi::multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/AA019.jpg[/url] jaka ona dużaaa wyszła na tym zdjęciu :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
  21. [quote name='emdziolek'] [B][COLOR=#ff8c00]Hej hej zauwazyłam ze cos cie ostatnio u nas ni ma ale wybaczamy:loveu:[/COLOR][/B] [B][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]no to fantastycznie :evil_lol: wszystko wróciło do normy więc będę regularnie składać Wam wizytki i przy okazji tarmosić ;) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR=Olive]Salsa też bywała na początku cieczki dziwna...jakaś zbyt spokojna i także mało jadła. Jak zaskoczyła chyba co się dzieje to przestała się załamywać...wrócił jej apetyt i humor do psocenia :eviltong: Ściskam :) [/COLOR][/B]
  23. [quote name='moon_light'] I z nowości: Figaro zjadł kolejne mydło, mam nadzieje że nic mu nie będzie :roll:[/quote] [B][COLOR=Olive]ja też mam nadzieję że nic mu nie będzie :)[/COLOR][/B]
  24. [B][COLOR=Olive]Przybywam :multi::multi: [url]http://images13.fotosik.pl/120/39fe63bed741256b.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: śliczny portrecik :cool3::cool3::cool3: [url]http://images26.fotosik.pl/91/cc32acc56ee25444.jpg[/url] :loveu::loveu: zawsze uważałam że urocze są pocałunki dwóch facetów :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images12.fotosik.pl/117/18d98f45f71ddfc7.jpg[/url] nie bij mnie jestem taki grzeczny :eviltong: jak Kicia ze shreka :) :loveu::loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  25. [COLOR=Olive][B]Witam poszkolnie :multi::multi: [url]http://images13.fotosik.pl/120/676e27366bdd0373.jpg[/url] jejku jaki on zwinięty śmiesznie leży :loveu::loveu: i oczywiście spacer :) :evil_lol::evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/92/322bd40642322d07.jpg[/url] jeszcze lepiej :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...