-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='evaxon'] no jutro i piatek mam wolny:multi::multi::multi: achhh dobrze by bylo jak by pogoda dopisala:cool3:[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: ooOO jak zazdroszczę wolnego :loveu: Ja jutro idę na Katyń do kina :cool1: trzymam kciuki żeby pogoda była dobra :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]hmm...chyba na prawdę trzeba zainwestować na jakieś środki nasenne dla Ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img443.imageshack.us/img443/5748/zdjcie027id7.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: cóż za ślicznotek tutaj jest [/B][/COLOR] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];) wyrozumiała jestem ....i tysz roztrzepana :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]to już wiem po kim to mam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: Na tym [url]http://img223.imageshack.us/img223/730/zoknaci2.jpg[/url] zdjęciu Pimposław śliczniutko wyszedł :) :loveu::loveu: [url]http://img128.imageshack.us/img128/3060/okiol7.jpg[/url] hmmm...troszkę prywatności nawet w trakcie siusiania nie ma piesek :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[quote name='Pimpek']Dobry wieczór :cool3:[/quote] [quote name='evaxon']heloł :):) :):)[/quote] [B][COLOR=Olive]Witam Wszystkich zwiedzających/odwiedzających Naszego Bloga :multi::multi: :loveu::loveu: kilka zdjęć Salsy :) [IMG]http://img102.imageshack.us/img102/6163/70437367tc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/9230/95172453xg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img76.imageshack.us/img76/3020/10397762oi2.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/4097/43233840cz5.jpg[/IMG] Salsa dzisiaj po raz pierwszy została spuszczona ze smyczy w miejscu publicznym...czyli w tym przypadku w parku. Poszłyśmy z koleżanką na trawę tam gdzie w miarę daleko jest od alejek po których przechadzają się "zwykli śmiertelnicy" ;) bo mogłaby za kimś pobiec. Musiałam mieć oczy dookoła głowy żeby w miarę szybko wypatrzeć innego psa gdyż Salsa by poszła za jakimś innym czworonogiem i pewnie nie oglądnęłaby się za siebie. Najgorsze są koty bo one wybiegają nagle nie wiadomo nawet skąd :) ale tym razem nie było więc Salsa sobie pobiegała troszkę za butelką (bo niby za czym innym) :evil_lol::evil_lol: teraz śpi :) [/COLOR][/B]
-
[COLOR=Olive][B]za ten uśmieszek [url]http://img413.imageshack.us/img413/4866/s5007441kb0.jpg[/url] należy się dla niego duży uścisk i wytarmoszenie :loveu: również pozdrawiam cieplutko :) [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]:loveu::loveu::loveu::loveu: nie no zakochałam się :) moje marzenie...znaleźć się w takim miejscu, zobaczyć wszystko z bliska :loveu::loveu: kiedyś troszkę rysowałam, co prawda głównie jakieś bazgrołki...ale zakochałam się w tatuażach i mimo że osobistego JESZCZE nie mam to jestem pełna nadziei i wiary że wkrótce się to zmieni :loveu::loveu: [/COLOR][/B] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]moja mama robi tak [IMG]http://yelims3.free.fr/Grrrrrrrrrrrr/Grrrr33.gif[/IMG][IMG]http://yelims3.free.fr/Grrrrrrrrrrrr/Grrr47.gif[/IMG][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/shocked/26321/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/shocked/voskl1.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/a045.gif[/IMG][IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/c060.gif[/IMG][/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]moja też tak robiła :evil_lol: nie chciała dotykać i mówiła że są wstrętne oraz głupie...teraz się zachwyca i chwali się że mamy w domu szczury...zarzeka się że są jej obojętne ale lubi je poprzytulać od czasu do czasu jak nikt nie widzi :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie.... bo u mnie w domu sie pali .... papierochy... i nasze wyjazdy :roll: nie miałby sie kto zająć szczurkami ... moja sis jeżeli chodzi o myszowate- nawet by do tego nie podeszła :roll: ale może kiedyś... jak bede na emeryturze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]no tak...u mnie też zawsze problem kto ze szczurami będzie wojował jak mnie nie będzie, zawsze wypada na moją mamę :eviltong: też nie skacze z radości ale cóż :) emerytka dziergająca sweterek na bujanym fotelu, którą obłażą szczury :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ciekawa wizja :diabloti::diabloti: [/B][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale na czerwono to JA .....ALICJA :eviltong::eviltong::eviltong: KLOCUSZKOWA na niebiewsko :p [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]ojć, własnej przybranej mamy nie poznałam :oops::oops::oops: wstyd, normalnie wstyd :) na przyszłość będę uważna :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[COLOR=Olive][B]ale z Brutuska osiłek :diabloti: [url]http://img413.imageshack.us/img413/4941/s5007418be4.jpg[/url] ciut wysiłku na mordce :) [url]http://img228.imageshack.us/img228/5834/s5007425nk2.jpg[/url] ale tutaj już sama radość :loveu::loveu::loveu: Bardzo podoba mi się jego umaszczenie :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]witanko Żonkilko ;)no na to wychodzi ...powiem Ozzulkowi że ma siostrzyczke Salsę [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć Klocuszkowa :multi: Dziękuje bardzo za to że przekażesz :) Ja powiem Salsie że ma bardzo przystojnego starszego przybranego braciszka :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] ładnemu we wszystkim ładnie :diabloti: [/quote] [B][COLOR=Olive]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: 100% racji :) Witam :multi::multi::multi: Wygłaskaj te swoje ŁADNIOCHY :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B] -
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: o jaaa....co z niej za Bułka :evil_lol: nie ładnie tak jeść kotecka ;) [/COLOR][/B]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] ja Was bardzo prosze... nie dawajcie już szczurków... bo ja coraz bardziej chce :roll::roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]około 80 szczurków z interwencji TOZ'u szuka nowych domów :) :evil_lol: może się skusisz :loveu::loveu: Cześć !!!!!!!!!!! [/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi: Znów przyszłam pośpiewać :evil_lol::evil_lol: ... moja mała Zuzolino, czy Ty o tym wiesz - tyle razy Cię spotykam NA NA NA :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR] -
[B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: [url]http://img444.imageshack.us/img444/8642/img0088dc3.jpg[/url] :loveu::loveu: co za czyściocha z niej :) [url]http://img257.imageshack.us/img257/1603/img0087nn6.jpg[/url] plum plum :) pływamy :loveu: [/COLOR][/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi:[/B][/COLOR] -
[COLOR=Olive][B]Witam Cię przybrana mamusiu i Ozzulka. Wygląda na to że Ozzy jest w takim przypadku przybranym bratem mojej Salsy :multi::multi: :loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć Klocuszki, Klocki, Kloce :evil_lol: :multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B] -
[quote name='paula_z']Witanko :multi:[/quote] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witanko w Waszym łańcuchu:) [/COLOR][/B][COLOR=Purple][COLOR=Black][[/COLOR][/COLOR]/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Witaj mła adoptowana córeczko ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='dealer']dzien dobry:multi:[/quote] [quote name='zuzolandia']kupa jak kupa ....hehehe jak zrobi to sie sprzatnie ot co;-) eheheheh zuzola tyz spi w prykolku szczegolnie nad ranem uwali swoje kudlate cialko kopytkami do gory a ja otwierajac oczy mam ogrom klakow na twarzy heeheheh....... witanko i pozdrawiaqnko !!!!![/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć Wszystkim :multi::multi::multi::multi: Zaczynam się cieszyć że Salsa jest niewielkich rozmiarów i że jej kłaki są krótkie :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[quote name='paula_z']:D Dzięki :loveu: Cieszkam, że Ci się podobają :multi: Axa mogłaby przy okazji nauczyć Salsę niekoniecznie pożądanych zachowań :evil_lol: A próbowałaś ją przyzwyczajać do szczurków np w kagańcu?[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: Ona by je zadeptała, zaskakała a szczury by się bały :shake: ona jest dziwna [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi: Trafiłam na zdjęcia :) huuuraaa !!! :multi: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/BB18.jpg[/url] ślicznie wyszła Zuzka :loveu::loveu: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/BB21.jpg[/url] ale kolega śliczny, a jakie łapy ma wielkie :crazyeye: :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]Kicia jest śliczna :loveu::loveu: i taka mała nie to co mój wielkokot :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]przecież Zuzia się nic a nic nie zmieniła od czasu kiedy był kręcony ten filmik...nadal ma mordkę takiego niewinnego szczeniaczka :loveu::loveu::loveu: życzę dobrej nocki :loveu::loveu: [/B][/COLOR]