-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[B][COLOR=Olive]higiena to ważna sprawa --> Dewi robi myju myju Shiro :)[/COLOR][/B] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/4436/dsc01251or0.jpg[/IMG] [B][COLOR=Olive]Cykl --> coś rozkosznego :) czuli takie małe były :) Dewi :) kupiłam ją jak miała około 2 miesiące więc nie była taka całkiem malutka :) Z Bazylą :) [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4817/53682069mb0.jpg[/IMG] [/COLOR][/B] [B][COLOR=Olive]Pierwszy dzień u mnie :) [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4719/70911024io8.jpg[/IMG] Znów ze swoją Przyjaciółką Bazylką (jaka różnica, Bazyla miła rok wtedy) :) [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/6163/49951394ht1.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]No to Hop ze szczurami :loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1248/49068507oc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8738/96690265la9.jpg[/IMG] z innej strony czyli ---> SZCZUR OD SPODU :) [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/493/dsc01285yu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img512.imageshack.us/img512/208/dsc01286jh5.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1339/dsc01225xh6.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi: witanko .... słoneczko u mnie ale temp ....:crazyeye:...tylko +3 stopnie ...na 4 piętrze ....czy One powariowaly :razz: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :) u nas śliczny dzień :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [quote name='evaxon']witanko:multi:[/quote] [B][COLOR=Olive]Witam :) :multi:[/COLOR][/B] [quote name='groszek83']Daj fotke scura:modla::grins::cool3:[/quote] [B][COLOR=Olive]Specjalnie dla Ciebie zaraz wrzucę kilka fotek szczurków :cool3:[/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]hej Salsiki:loveu: witamy w Waszym układzie pokarmowym - aale... chyba nie zostaniemy z Zuzolcem zjedzone? :eviltong: :evil_lol: buziaki!!:loveu: [/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]Hej :) Nie bój nic, nikt u mnie nikogo nie zjada...wszyscy żyją w pełnej symbiozie (albo prawie :diabloti::evil_lol: ) Nie licząc tego że kot nie przepada za psem, który nie przepada za szczurami, które wolą unikać obu czworonogów :) :evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje sie na momencik.. bo dziś nie nadrobie znowu....nawet nie pamiętam gdzie jestem :oops: ale pozdrawiam CIE, WAS... ONYCH... :evil_lol: kiedy ja znajde chwilke czasu :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :multi: Jeśli to coś da to napiszę Ci że ja też mam bardzo mało czasu :roll: Chciałabym poodwiedzać wszystkich i wszędzie spędzić troszkę czasu na nadrabianiu ale nie ma możliwości...weekend się zbliża więc może wtedy :) Ślę wszystkim buziaki i zaraz te obiecane szczury wrzucę :) :evil_lol: [/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]Witam ponownie :multi::multi: Szybko wracaj do zdrowia :) kurde dlaczego ja nigdy nie choruje :angryy::angryy::angryy: [/B][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam Zuzole :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witajcie Salsiczki:) jak tylko będą fotki, to zaraz do Was z nimi przybiegnę :loveu:[/COLOR][/B] [/quote] [B][COLOR=Olive]:multi::multi: to świetnie że z nimi przybiegniesz :) ale biegnąc zwalniaj na zakrętach ;) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam :multi: [/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][B][COLOR=Red];)[/COLOR][/B][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo On zawsze jest śliczniutki ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]Właściwie to masz 100% racji :) :loveu::loveu:[/COLOR][/B] -
[COLOR=Olive][B]Cześć :) :multi::multi: Tigra na każdym zdjęciu ma taką promienną i uśmiechniętą mordkę :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images12.fotosik.pl/101/220269a3d4caf9ee.jpg[/url] [/B][/COLOR]
-
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: Wczoraj widziałam sobowtóra Twojego Ozzuliego :eviltong: W parku biegał za kijem i nazywał się Tajson :) :evil_lol: [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: To mam nadzieję że jak najszybciej się da polarek będzie skończony :) i oby nie było już niespodzianek w postaci braku prądu :) :eviltong: [/B][/COLOR] -
[quote name='paula_z'] Sama się posłała :eviltong: Zarabia na czesne :lol: :evil_lol: Może Madzialenka sama się pochwali :razz: [/quote] [COLOR=Olive][B]Hej :multi: Ja też mam zamiar się posłać do pracy ale coś nie mogę się za to zabrać :evil_lol::diabloti: mam strasznego lenia żeby czegoś poszukać :roll: [/B][/COLOR]
-
[quote name='paula_z']Witanko :multi: Powiedz niedobrej siostrze :mad: niech odda aparat :razz:[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Wczoraj już oddała...szłyśmy z koleżanką na wieczorny spacer z psami do parku i chciałam porobić zdjęcia, ale okazało się że nie porobię bo bateria była wyczerpana :angryy::angryy: Dzisiaj coś z pewnością dodam bo aparat już nakarmiony :) :multi: [/B][/COLOR]
-
[quote name='diabelkowa'][URL]http://img174.imageshack.us/img174/3115/79331099kr9.jpg[/URL] ile bym dala zeby miec taka talie...[/quote] :evil_lol::evil_lol: [B][COLOR=Olive]haha....mnie też powalił ten komentarz :)[/COLOR][/B] [quote name='paula_z']Witanko z wieczorka :multi:[/quote] [COLOR=Olive][B]ja witam popołudniową porą :multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Witanko poranne:multi::multi::multi: i pogodne aczkolwiek zimno [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]cześć :) :multi: u nas dzisiaj bardzo słonecznie :) ale troszkę chłodno :) [/COLOR][/B] [quote name='*luthien*'][B]Witanko:multi::multi::multi:[/B] [/quote] [B][COLOR=Olive]Hej :multi:[/COLOR][/B] [quote name='evaxon']dziendoberek:cool3::cool3::cool3:[/quote] [B][COLOR=Olive]Doberek Doberek :) :multi:[/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cześć Basiu :multi::multi: Zuzka jak zwykle śliczna :loveu::loveu::loveu: No i daj fotki szczeniaczków :) jak będziesz miała możliwość :loveu: a historia faktycznie "fajna" :roll: [/COLOR][/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam radośnie :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]ale on na tym zdjęciu szczuplutko wyszedł....taki śliczniutki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: poprzytulać aż się chcę :)[/B][/COLOR] -
[B][COLOR=Olive]Cześć Ozziaki :multi::multi: ślę uściski :) [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][B]Hej :) Kiedy będą zdjęcia? ciekawi mnie skończony polarek Frania :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR] -
[B][COLOR=Olive]Witam Serdecznie :loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]Witam Srebrzyście Srebrzystych :) :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[COLOR=Olive][B]Cześć :) troszkę późno dzisiaj przyszłam się przywitać :evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Olive][B]a ja trafiam tutaj na sam koniec :evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi::multi::multi: Witanko z raniolka :multi::multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]już co prawda nie rano, ale witam również pod wieczór ;) :multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='evaxon']no własnie:multi::multi::diabloti:[/quote] [B][COLOR=Olive]hej hej hej :) :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='dealer']dzien dobry:multi:[/quote] [B][COLOR=Olive]Dobry Dzień :)[/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]melduje sie że jestem ale nie ma szans żebym wyrobiła sie z nadrabianiem :shake:[/B][/COLOR][/FONT]:shake:[/quote] [B][COLOR=Olive]Meldunek przyjęty i skrucha także ;) :diabloti::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR=Olive]ale apetycznie ten torcik wygląda :cool3::cool3: [url]http://images28.fotosik.pl/83/29afb7edcdcae61e.jpg[/url] :loveu::loveu: Ozzulek jak zwykle prześliczny :) [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR=Olive]ale super zdjęcia :loveu::loveu::loveu: strasznie mi się podobają....do tego jeszcze czarno białe :) co nadaje niesamowity efekt :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]