-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]Siemanko:evil_lol: MAdzialena poszła juz a ja przyszłam odwiedzić i spytać co słychać u Cię??[/B][/COLOR]:evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]Cześć :) wiem że już popędziła w siną dal :) U mnie? hmmm....byłam w kinie, później od razu do koleżanki i wróciłam z pół godziny temu :oops: zasiedziałam się :) Ustaliłyśmy jak będzie wyglądał nasz weekendowy wypad na domek...teraz tylko trzeba się dowiedzieć czy wyruszamy pks'em czy autem :) [/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia']helllooooo ! o jaki nowy banerus ;-) fajnyyyyyyyy ;-)[/quote] [B][COLOR=Olive]hej :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Cóż tu za przystojniak się marszczy [url]http://images30.fotosik.pl/89/c3e9f45e590d99a7.jpg[/url] :multi: :loveu::loveu:[/COLOR][/B] -
[quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B] Dzisiaj siedziałam 8 godzin w szkole:roll: siem zmęczyłam i zaraz ide odpocząć:cool3: VEga dzisiaj dostała mase smakołyków a ja 5 z wosu i z polaka z arazprawke:evil_lol: No to tyle newsów na dzisiaj:eviltong:[/B][/COLOR][/quote] [B][COLOR=Olive]cieszę się że przeżyłaś tyle godzin w szkole i wróciłaś tutaj dając radochę związaną ze zdjęciami Vegi :loveu::loveu: gratuluje 5 z Wos'u i Polskiego :) [url]http://img401.imageshack.us/img401/4938/sl274296bi0.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: słodki pysiak :) [/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Basiu, wpadłam zdać Ci relacje z moich odczuć co do filmu. Film mi się spodobał...był taki jak myślałam że będzie czyli ciężki i wzruszający. Do końca miałam nadzieje że będzie jakiś happy and ale wiedziałam że nie będzie i nie było...dzięki bogu właściwie bo straciłby wiele, nie przekazywałby tego co miał. Końcówka wywarła na mnie wrażenie i właściwie nie raz łezka zakręciła mi się w oku. Na prawdę polecam Katyń. PS. ku mojemu miłemu zaskoczeniu Małaszyński miał małą rolę...i nie żebym go nie lubiła bo jest mi obojętny ale zdecydowanie skupiono się na treści nie aktorach. [/COLOR][/B] -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]ależ Logan znalazł sobie patyczek [url]http://img264.imageshack.us/img264/7829/zdjcie019jk6.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: jakbym widziała mojego poprzedniego psa :loveu: Jeśli chodzi o film to także końcówka wywarła na mnie wrażenie...miałam nadzieję na jakiś happy and, chociaż wiedziałam że go nie będzie. Smutny film, kilka razy mi się łezka w oku zakręciła :roll: [/COLOR][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Miłego wyjazdy życzę :) i szybciutkiego powrotu do nas :multi::multi::multi: Buziaki :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B] -
[quote name='Pimpek']Witanko paniusie :cool3:[/quote] [B][COLOR=Olive]cześć :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='diabelkowa']czesc fajny bannerek i wreszcie z odnosnikiem :)[/quote] [B][COLOR=Olive]Witam :) Zabierałam się za zrobienie nowego bannerku od dawna...i mi się nie chciało (leniuch jestem) :evil_lol::evil_lol: ale w końcu jest, miło że się podoba :eviltong: [/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]i tu też przyszłam sie pożegnać [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou29.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] wracam za 11 dni [IMG]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou32.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]więc do "zobaczenia" za 11 dni :cool3::cool3: Papuśki :loveu: [/COLOR][/B]
-
[quote name='dealer']oby nie za bardzo tusty...do kieszeni sie zmiesci?:cool3::diabloti:[/quote] [B][COLOR=Olive]co Ty z chomika portfel chcesz zrobić?? :evil_lol::evil_lol: :diabloti::diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] myśmy w Opolu to wozili Luske nad wodę:crazyeye::crazyeye::crazyeye: tutaj też wozimy bo do najbliższego stawu jest z 3 km [/B][/COLOR] [/quote] [B][COLOR=Olive]gdybym miała czym to też bym ją wywiozła ;) :diabloti::diabloti: :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='mia_mia']glaski dla lancucha:cool3:[/quote] [B][COLOR=Olive]głaski były :) wszyscy są zadowoleni :loveu:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi::multi::multi:witam pospacerkowo , pozakupowo , pokawkowo ;)[/B][/FONT][/COLOR][/quote] :multi::multi: [B][COLOR=Olive]ależ z Ciebie czynna kobiecina :evil_lol: Witam :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]:multi::multi::multi: cieszę się że Dilerek zwalił normalnego klotza :cool3::cool3: oby czuł się coraz lepiej :multi: [/COLOR][/B] -
[quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]oo... faaajnie... koleżanka była... podobno ekstra film! :cool2: daj znać, jak się Tobie podobywać będzie;) my się też chcemy wybrać:)[/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]dobrze dam znać :) mam nadzieję że będzie dobry :eviltong: a nie że znów najlepsze kawałki dali do reklamy żeby ludzi zachęcić (tak jak zrobili to w przypadku Świadka Koronnego, który jak dla mnie był...hmm kiepski) :roll::roll: Cześć :) [/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B]:multi::multi::multi:wróciłam od MOJEJ Niebiewskiej ;) [URL]http://img102.imageshack.us/img102/6163/70437367tc9.jpg[/URL] skarpeteczka nieodzowny element zabaw ;) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Witam i tutaj przybrana mamo :multi: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]widziałam fotyyyy!! :multi: pięęękny pycholek z Salsiczki :loveu::loveu::loveu: całusy gorące dla niej i dla Ciebie:) pozdrawiamy i ściskamy:)[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]obie dziękujemy za te gorące całusy i przesyłamy takie same :loveu::loveu::loveu: również pozdrawiamy i ściskamy :) [/B][/COLOR][CENTER][COLOR=Olive][B]:multi::multi::multi: Kolejny Dzień Na Naszym Blogu Czas Zacząć :multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [/CENTER]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] przecież to wolny kraj :diabloti: Kano od jakiegoś czasu zaczął znowu wstawać bladym świtem o 8 :angryy: i wyje mi nad uchem , bo chce iść na podwórko .. Więc ja otwieram jedno oko , wysuwam się z pod kołdry , robie kilka kroków by otworzyć wrota po czym idę spać dalej .. coś się tam dzieje nie wiem .. jak ja się budzę to Franek i Lalka śpią koło mnie pod kołdrą a szanowny doberman siedzi samotny na podwórku i nas pilnuje :evil_lol: [/quote] [B][COLOR=Olive]eee to tylko pozazdrościć pieska z zapędami obronnymi :loveu::loveu: osobiście nie chciałabym być włamywaczem, który natrafia na takiego stróża....nie żebym w ogóle chciała być włamywaczem ;) :evil_lol::evil_lol: Witam :) [/COLOR][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'] [B][COLOR=Purple]witanko:) wooow... ależ mi się muzycznie zrobiło :loveu: :cunao: pięęęęęknie:p zdecydowanie się tu marnujesz, kobieto :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]lubię śpiewać w wąskim gronie słuchaczy :evil_lol: i szczerze to szczęście że to tylko takie śpiewanie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witam i życzę pogodnego dnia...w każdym tego słowa znaczeniu :multi::multi: [/COLOR][/B] -
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
jonQuilla replied to agbar's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=Olive]Witam Cieplutko :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][/FONT] [RIGHT][SIZE=1][COLOR=Red]niech Mnie ktoś przytuli :cool3:[/COLOR][/SIZE] [/quote] [LEFT][B][COLOR=Olive]:calus::calus::calus::calus: chcesz to masz :evil_lol: [/COLOR][/B][COLOR=Olive][SIZE=1]mam dobre serduszko :loveu:[/SIZE][/COLOR] [/LEFT] [/RIGHT] -
[B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi::multi::multi: Dużo uśmieszku dzisiaj życzę :) :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='BeaC'] w[COLOR=DarkRed][B]itaj u nas...........a no tak Luśka uwielbia pływać...jeszcze w tamtym roku wchodziła do wody ale nie pływała.........jak traciła grunt pod łapami robiła biedną minę i wracała..............teraz muszę ją wołać..........ZAWRACAJ:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=Olive][B]Witam rano i wesoło :multi::multi: Ja żałuje że w pobliżu mnie nie ma żadnego jeziorka ani nic takiego...są tylko ścieki i stawy, które zaczynają się od metra głębokości. Salsa powinna dużo pływać bo to dobre byłoby na jej stawy :roll::roll: [/B][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']u nas cala szkola idzie jutro na Katyn :)[/quote] [B][COLOR=Olive]u mnie tak samo :)[/COLOR][/B] -
[quote name='diabelkowa']oo jaka fajna skarpeteczka pewno ladnie pachnie:diabloti: dzwony tez fajne ;][/quote] [B][COLOR=Olive] pachnie ślicznie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: powiedzmy że na drugiej stronie ulicy jest kościół...stąd te dzwony :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] [quote name='paula_z']Hehe :D Fajny skarpetkoperz :loveu: Witanko z wieczorka :multi:[/quote] [B][COLOR=Olive]Witanko i żegnanko bo spadam spać :) Dobranoc :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/B]
-
[quote name='diabelkowa'][URL]http://img403.imageshack.us/img403/4097/43233840cz5.jpg[/URL] jaka szczesliwa ze wreszcie bez smyczy ;)[/quote] [B][COLOR=Olive] :evil_lol::evil_lol: bez przesady, puszczana była czasami szłam z nią do lasu gdzieś na polane albo na stadion gdzie mogła potupać sobie bez smyczki :) [url]http://pl.youtube.com/watch?v=ye0KbdD9ejA[/url] <-- filmik o Skarpetoperzu czyli Salsa i jej skarpeta :) [/COLOR][/B]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[quote name='diabelkowa']a tam problemy ze spaniem... ja bym sobie jeszcze chetnie pospala ... ;) wstaje przed 6 wychodze z psem o 6 na ok 40 min wybieram sie a 7:23 mam busa wiec musze tak wstawac... na szczescie jutro do kina a nie do szkoly:diabloti:[/quote] [B][COLOR=Olive]ja ma problemy ze wstaniem o godzinie 8 :evil_lol::evil_lol: Jutro też idę do kina :multi: na Katyń :) [/COLOR][/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] witaj witaj , wygłaskane ;) [/quote] [B][COLOR=Olive]no to masz olbrzymie szczęście :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] -
[quote name='paula_z'] Cześć :multi: A jak się zachowuje, jak widzi szczurki przez klatkę?[/quote] [B][COLOR=Olive]Póki się nie ruszają to jest ok ale jak wstają i chodzą po klatce to rzuca się na klatkę, szczeka, szczerzy kły i wali łapami :roll: raz miała okazje pokazać tak naprawdę na co ją stać w stosunku do szczurzej klatki...prawie by ją przewróciła, od tamtej pory szczurki stoją na szafie :roll::roll::roll::roll: a jak robie coś ze szczurkami albo je puszczam to Salse wyrzucam z pokoju i zamykam drzwi na klucz. Wiem że Salsa zanim do mnie trafiła to urywała się czasami z łańcucha i niejedna kura skończyła jako jej ofiara więc boję się ją puścić do szczurów. [/COLOR][/B]