Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][B]Witam Luśkową Beatkę i Luśkową Luśkę :) :multi::multi:[/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][B]Witam Was :multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='*luthien*'] [B]teraz jest jakis wirus wiec masz szanse:evil_lol:ja nie chorowalam przez cale wakacje :P [/B] [/quote] [COLOR=Olive][B]wirusy też mnie nie łapią :angryy: Ja ostatnio chora byłam na ospę w 4 klasie podstawówki...a tak to przeziębienia i grypa żołądkowa standardowo raz w roku :angryy::angryy: a jak tam samopoczucie dzisiaj? :) [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[COLOR=Red][FONT=Arial][B]nie aż tak to nie ...to Nasz bardzo bliski znajomy z czasów studium nauczycielskiego ....moj wychowawca :p[/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]:evil_lol: :evil_lol::evil_lol: hmm....a ponoć nie ładnie z nauczycielami być na stopie bliskiej, bardzo bliskiej ;)[/B][/COLOR]
  4. [B][COLOR=Olive]Hej :)[/COLOR][/B] [quote name='evaxon']:lol::lol::lol: a potem na jakies piffko czy cos z TZcikiem :p oczywiscie ja pije on mnie wozi :evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][B]no i prawidłowo :evil_lol::evil_lol: życzę udanego piwka :) [/B][/COLOR]
  5. [B][COLOR=Olive]Witam, przytulam i buziakuję :) Krótko mówiąc wysyłam troszkę nadmorskiej czułości :evil_lol: [/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR=Olive]Witam :multi::multi: ejjj...niesamowicie piękna jest ta Smoczyca :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images12.fotosik.pl/103/c5f2d4fc23063c1b.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [url]http://images24.fotosik.pl/85/b225c958b79a1f06.jpg[/url] co w trawie piszczy? duża jaszczura :evil_lol: :loveu: [url]http://images29.fotosik.pl/85/a5a35d2bc4af15fa.jpg[/url] jaka jest długaśna :crazyeye: :loveu::loveu::loveu::loveu: Kurde ja też takiego zwierzaczka chcę :loveu::loveu: oglądając te zdjęcia zakochałam się na maxa :) [/COLOR][/B]
  7. [COLOR=Olive][B]Cześć[/B][/COLOR] [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B] jezeli macie naprawde silne nerwy-obejrzyjcie... ja musialam brac tabletke uspakajająca... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=cSHA2-BeQiQ[/URL] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]ja zawsze powtarzam że ludzie są najgorszymi i najgłupszymi stworzeniami na świecie...tylko my potrafimy zabić od tak sobie bo nam tak się podoba....a ponoć jesteśmy najinteligentniejszym gatunkiem :shake::shake: popłakałam się przy 3 minucie filmu :-(:-( [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Olive][B]Cześć Zuzie i nie Zuzie :evil_lol: :loveu::loveu: (ale już wymyślam) :evil_lol::evil_lol: Przychodzę na chwilkę żeby się jak zwykle niezwykle przywitać i uciekam bo czas mnie lekko goni a chcę zaglądnąć do innych śliczności :) Ale co najważniejsze to ślę buziaczki dla Was Panny Zuzolanny :evil_lol: :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][B]co za niefart...chętnie bym się dołączyła z moim "jamnikiem" ;) mieszkam przy manhattanie więc nie byłby to problem...ale niestety plany mam nieco inne i żałuje strasznie :) ale może następnym razem Życzę udanego spacerkowania się :multi: [/B][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi: ale Was tutaj mnie odwiedziło :multi: miło mi Was wszystkich u Nas gościć :eviltong: [/B][/COLOR] [quote name='zuzolandia'] [B][I][COLOR=#000080]przylazlam tu za Toba ;-) coby nie bylo ze masz monopol na lazenie za mną :evil_lol:........[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#000080]sliczny psiuniek ;-) w sumie nie ma duzo do nadganiania wiec sobie pozna noca obejrze te TWOJE cudenka dokladnie :loveu:[/COLOR][/I][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]mogę się założyć że jeszcze nie raz będę Cię śledzić :evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='paula_z'] Witanko [/quote] [B][COLOR=Olive]hej Paulinko :multi:[/COLOR][/B] [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]widziałam foty............... a czemuż to wyprowadzasz psa na ...............beton?????? witaj [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][B]Witam :multi: hmm....gdyż ja nie mogę jej puszczać wszędzie gdzie bym chciała bo ona zdolna jest do ucieczek a na stadionie są sektory, zamykam wyjścia z sektorów i ją puszczam...mało ludzi tam chodzi, nie ma ptaków więc nie muszę się bać że gdzieś mi zwieje :cool1: No i to dobre miejsce do uczenia jej żeby przychodziła na zawołanie do mnie i wykonywała moje polecenia na dworze :) z czasem mam nadzieję że stadion zamieni się na otwarty las lub park :) [/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]witanko żonkilowa!! buzi buzi dla Was:) P.S. a zajrzyjcie na bloga do Madzi i jej króliczki Frani...;) pusto tam strasznie... nikt ich nie odwiedza...:( a Franiusia taaaka śliczna:) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=78767[/URL][/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Olive][B]Hej [/B][/COLOR] [B][COLOR=Olive]Dla Was też buziaki :) Do Madzi zaglądnę rzecz jasna, ale ciut później :) [/COLOR][/B] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye: jaka zaś higiena??? przecież on go*/ona jego*/ on ją*/ ona ją*.... konsumuje :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT] *niepotrzebne skreślić [URL]http://img204.imageshack.us/img204/5109/34836871mm9.jpg[/URL][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] Salsa KIBIC super :multi: [URL]http://img220.imageshack.us/img220/8190/shirouf7.jpg[/URL] aaaaaaaa :mdleje: łysolki :multi: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]jak.... nie lubisz:crazyeye:??? przeca MY kochamy :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B][COLOR=Olive]ona ją :evil_lol: zdecydowanie iska, a nie konsumuje :evil_lol: z Salsy wierny kibic :) jak wczoraj kopnęli piłkę w naszą stronę to podbiegła, zaczęła szczekać i myślałam że pod barierką będzie się przeciskać żeby dorwać piłkę :evil_lol: [/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR=Olive]Cześć :) :multi::multi: Jak tam macie się Panienki? :cool3: Pozdrawiam i ślę uściski :loveu::loveu: [/COLOR][/B]
  12. [quote name='paula_z'][COLOR=Olive][COLOR=Black]Ale zdać zamierzasz[/COLOR][B] :razz: [/B][/COLOR]Hihi, obsesja w postaci piłeczki :evil_lol:[/quote] [B][COLOR=Olive]spróbuję zdać, ale jak nie uda się to świat mi się nie zawali :eviltong: hmm...właściwie powinnam się domyślić, Salsa też ma ześwirowany wzrok ale jeśli zobaczy butelkę, ja biedna nigdy niczego w spokoju nie mogę wypić :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  13. [quote name='paula_z']Hejka :multi: A Ty nie masz matury w tym roku :hmmmm: Ucz się :p Zdążysz się napracować w życiu ;) [/quote] [COLOR=Olive][B]Mam, ale hmm...jestem z tych co to nie uczą się, tak więc mam wolny czas i wolałabym go spędzić w pracy żeby mieć na swoje wydatki :evil_lol: :multi::multi::multi::multi::multi: Ile zdjęć i do tego takie śliczniutkie :) Jak ładnie słoneczko świeci :loveu::loveu: Zarówno z Maksia jak i z Axy są super słodkie psiaki :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/190919.jpg[/url] [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/190920.jpg[/url] Axa na tym zdjęciu ma ześwirowany wzrok :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/190903.jpg[/url] [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi: No więc udało mi się i tutaj dotrzeć i bardzo mnie to cieszy bo Zuzka to ślicznotka :loveu::loveu::loveu::loveu: a to że Zuza ma na imię Zuza dodaje jej jeszcze większego uroku :loveu: Nie jestem w stanie nadgonić :) ale przeglądnęłam troszkę na szybcika i znalazłam przecudne zdjęcie [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/DD12.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: ahh, ohhh cóż za miłość :evil_lol: [/B][/COLOR]
  15. [B][COLOR=Olive]No i Salsa odpoczywająca po spacerku :loveu: [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7044/75872410sy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/1964/50530642ae4.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/247/15668969qq0.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  16. [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/5789/31582672tu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/7254/11755488hz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/5353/75851113dy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/410/95866428bw4.jpg[/IMG]
  17. [quote name='groszek83'][B][/B]Cudne zdjęcie:loveu: Takie rozczulające:loveu:[/quote] [B][COLOR=Olive]też lubię zdjęcia małych szczurów :) :loveu: No ale jest to Dogo a nie Szczuro - Mania :) Dostałam aparat, baterie naładowałam, psa zabrałam na spacer i narobiłam zdjęć :) a teraz z Wami się nimi podzielę :evil_lol: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/8940/85732238gb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4200/46213219eu2.jpg[/IMG] hmmm....ciekawe :evil_lol: [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3035/57577650jb1.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8761/23478233gc5.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5109/34836871mm9.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  18. [quote name='zuzolandia'][B][I][COLOR=black]jonQuilla ..........normalnie mnie sledzisz ;-) heheheheheheh[/COLOR][/I][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: nieumyślnie :)[/COLOR][/B]
  19. [COLOR=Olive][B]Grzecznie się przywitam :) Dobry Wieczór :multi::multi: [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=Olive][B]Nuka będzie wino pędzić z winogron :) :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu: małe cudo :)[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][B]Dobry :multi::multi: Przyszłam na chwilkę, przeglądnęłam po łepkach i znalazłam fotki Klocka :loveu::loveu::loveu: jak zwykle śliczne :) aż miło było się na nich zatrzymać i poprzyglądać jaki z niego przystojniak :loveu::loveu: No i oczywiście mam swoją ulubioną fotkę [url]http://images26.fotosik.pl/84/05b75fdbd3febf4b.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  22. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] a ona dalej z mordą... że tam taki dół wyrąbany!! se myślę.. o co jej chodzi... :crazyeye: :roll: a ona, że taki dół... że chodzimy tu z psami, że nie mamy gdzie chodzić...[/COLOR][/B][B][/B][/quote] [B][COLOR=Olive]mnie kiedyś opierniczono w lesie że mój poprzedni pies szczekał :crazyeye::crazyeye::crazyeye: eeee....do teraz nie wiem co o tym sądzić, ludzie na prawdę czasami nie mają się do czego przyczepić to chociaż o taką pierdołę :shake:[/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR=Olive]Hej Hej Hej :) :multi::multi: Posikuje prawie ze śmiechu patrząc na fotki w seksownym fartuszku :loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images30.fotosik.pl/84/3da8ee83aaf04e6c.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  24. [quote name='dealer']nie lubiem scurow:cool1:dawaj Salse:p[/quote] [B][COLOR=Olive]No to dla takich jak Ty, nielubiących scurów :) będzie Salsa za chwil pare :)[/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR=Olive]Ciąg dalszy maluchów :) Shiro :) kilka dni po urodzeniu :) hmm...Shiro to jeden z tych całych różowiutkich, ale który to nie wiem :evil_lol: braciszek, który też jest albinoskiem również mieszka w Gdańsku :) [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/8190/shirouf7.jpg[/IMG] Jeszcze w Elblągu :) jakieś 3 tygodnie miała [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1952/maashiroym3.jpg[/IMG] 5 tygodni :) pierwszy dzień u mnie :) [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/585/dsc01956gp2.jpg[/IMG] Wspomnienia :) Mój pierwszy szczurek --> Bazyla :) Pierwszy dzień u mnie - 3 tygodnie miała :) [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4949/46483208sm5.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6287/41386670to3.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...