-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[quote name='Kashdog']Gratuluję pracy, fajnie, że Ci odpowiada. Ale 12h to bym chyba nie wytrzymała :roll:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Fakt jest to długo ale idzie wytrzymać. W Kerfurze było gorzej, ledwo wytrzymywałam tam 8h bo było to strasznie monotonne zajęcie. Przeważnie miałam wrażenie że czas stoi w miejscu, szczególnie na popołudniowej zmianie. Rzadko kiedy zdarzała się chwila wytchnienia od klientów a nawet jeśli to nie można było nic zrobić bo żeby wstać z kasy trzeba było najpierw zadzwonić i zapytać oraz oczywiście mieć dobry ku temu powód. No ale poznałam tam super ludzi, z którymi kontaktu szybko nie stracę. Obecnie w tej pracy to ja decyduję co kiedy zrobię, mogę zająć się wszystkim albo niczym i tylko czekać na klienta, mam zakres jakiś tam dziennych obowiązków wiadomo że sklep ma być ogarnięty itd. ale 12h to mnóstwo czasu więc wszystko można spokojnie zrobić a i czas na posiedzenie się znajdzie. Poza tym ja też myślałam że 12h to mega długo ale jak już ma się świadomość że idzie się na tyle to człowiek ma inne nastawienie, nie patrzy się co chwile na zegarek. No i nie jest wcale powiedziane że będę pracować po 12h, niektóre sklepy ich są czynne całodobowo a tam zmiany są po 8h więc jeśli tam mnie rzucą to będzie zupełnie inny system pracy...w najbliższym czasie się wszystkiego dowiem.[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Vectra']jednego mam ze schroniska w Szczecinie :diabloti: skaczące mięso na pasztet , świetne :) Cieszę się , żeś zadowolona z nowego arbajta !!![/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]bo to są psy, które mają lepsze rozrywki niż jedzenie...po co jeść jak można świrować albo spać :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='FredziaFredzia']A ja obalam mit o buldogach żarłokach - Franek tez niejadek. :diabloti: Za to Eris odkurzacz. Micha idzie w 15 sekund.[/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:cool3: Eris o linie dbać nie musi bo futro kamufluje niedoskonałości niewielkie :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale wypina dupalona:evil_lol: [url]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/128042574.jpg[/url] świetne ma wdzianko w dodatku :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Kashdog']A ile Salsa ma w kłębie ? Gdy pierwszy raz zobaczyłam Fifkę moja reakcja była taka sama :diabloti:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]50cm i waży 19-20kg ... to na prawdę jest szczypior :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Mój poprzedni pies też zawsze spał w pozycji na wietrzenie jajek :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Mi też się marzył duży pies i co? :) Salsa też jest jak przecinek...nie martw się ;) z tym że ona chociaż na zdjęciach wydaje się być potężna więc tutaj nikt tego nie zauważa ale pierwsze słowa każdej osoby z dogo, która poznała nas osobiście brzmiały 'jaaaaaaka ona jest mała' :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Kashdog']Haha, zabijęęęę!!! :mad::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Nie zabijaj, to urocze! :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Nawet nie wiesz jak parsknęłam śmiechem po przeczytaniu przezwiska Przecinek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Idealnie do Fifki pasuje, ona jak siedzi to faktycznie wygląda jak przecinek :loveu::loveu::loveu: [url]http://i1083.photobucket.com/albums/j400/kataszynoviec/Spacer%2008%2001%2012/DSC_1125.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='chita']z tym agility to musicie rozważyc kategorie sikania na psa, Pasztet wymiata w tym temacie to i moze medal by sie trafil:eviltong: moja zołza tez ma fochy ale ona akurat krzywdy se nie da zrobic, jak widzi ze nic innego niz suche sie nie trafi to i miske oprózni;)[/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]O tym sikaniu nie pomyślałam ale to też dobry pomysł...z tym to w ogóle do mam talent pójdę ;)[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Doginka']Pewnie na koniec przytyje jak zje pasztet z Teodora:roflt:[/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Czasami odnoszę wrażenie że ona zostawia sobie specjalnie miejsce w żołądku na Teodora :evil_lol: Bywają takie chwile że pasztecior biega po pokoju a ruda siedzi, patrzy się na niego i oblizuje pysk :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Onomato-Peja']Skąd wy macie takie niejadki? Raszpla jak pańcia, mogłaby jeść i jeść.[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Zauważ że wypowiedziały się w tej kwestii osoby, które mają TTB :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Coś w tym zatem musi być. Może jest to spowodowane tym że to psy mordercy i tak na prawdę jeść nie muszą bo skupiają swoją uwagę jedynie na pulsującej w żyłach krwi właściciela. [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Nic nie poradzę na to że ona mi się od zawsze z pchełką kojarzy...taka mała, drobna i skoczna :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale fajnie Franciszek bawi się z Cosiami :loveu: Vectra a ja zakochałam się w tych Twoich zdjęciach robionych nowym szkłem...genialne! :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: naciąganie skóry metodami naturalnymi...weź to opatentuj ;) Boguś jest na pewno temperamentny a Ty po prostu przez te wszystkie swoje pozostałe prosięta masz wypaczony światopogląd :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Salsa nie umie tak spać...nie potrafi utrzymać równowagi w takiej pozycji :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: zawsze się przechyla na jeden albo drugi bok mimo wszystko.[/B][/COLOR][/FONT]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
jonQuilla replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]świetna jest ta obrózka:loveu: [url]http://i1102.photobucket.com/albums/g454/kajusza/c04acba1.jpg[/url] [/B][/FONT][/COLOR] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale śliczny prezent pod choinką znalazłaś:loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-zEKONgY1fsU/TwYJlcI5xZI/AAAAAAAADqk/R52ZPbkJEqU/s640/_DSC9985.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]aj tam nie zjadają...zjadają dzieci tylko nie przed obiektywem aparatu, są na tyle inteligentne że wiedzą kiedy zaatakować żeby nie było dowodów :) super zdjęcia Miyki i Bryana :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Cześć :loveu::loveu::multi: Przecież widać że to nie jest skok tylko pies wyleciał w górę po tym jak go kopnęłaś a piłkę rzuciłaś dla niepoznaki :eviltong::evil_lol: ale fajne zdjęcie :) [url]http://i44.tinypic.com/v7qcdd.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
- 21590 replies
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]gratuluję dobrego debiutu! :multi: [/B][/COLOR][/FONT]- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ZuzkoFruzka! Jak miło że zaglądnęłaś :multi: Mam nadzieję że nie jednorazowo :) Wyczochraj te swoje popaprańce kudłate :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale Oscar ma ładną dziewczynę :) [/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]joł Bobiśkowa! :):multi:[/B][/FONT][/COLOR]
-
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry! :) Widzę że i ona coś od Ryśka podłapała...mianowicie chodzenie po drzewach :evil_lol: zmutowały Ci się zwierzęta :) [/B][/FONT][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Przyszłam się przywitać :):loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Zarówno Ozzy jak i Sabinka się zlewają z otoczeniem :evil_lol: mniam ale bym wszamała takie coś :):eating: [url]http://images10.fotosik.pl/530/a75c9fefea456527.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]DZIEŃ DOBRY BARDZO :multi::multi::multi: [COLOR=black] Doginko, [/COLOR]dzięki wielkie...nieco poleciało z czasem ale nic nie szkodzi. Ja Wam również życzę wszystkiego dobrego [/B][B]:loveu: [COLOR=black]Mamuś [/COLOR]a byś się zdziwiła jakbyś mnie zobaczyła na jakiś 'miszczostwach' w paszteciarskim agilty [/B][B]:evil_lol: Ja, On a na zachętę kromka z pasztetem coby wiedział jak skończy gdy się nie postara...każdy inny smaczek myślę że wymięka przy takim stylu motywacji, dlatego odnosilibyśmy sukcesy, mieli medale i 'groupies' ;). Żeby psa zaangażować w całe to przedsięwzięcie to by oczywiście jeździła z nami na zawody, nauczyłabym ją siedzieć na mecie z wrogim wzrokiem żeby wywierała jeszcze większą presję na Teodorze. Myślę że takie rozrywki to super pomysł...zabawa dla całej naszej trójki :multi: Ubaw po pachy. Pytanie tylko czy Teo podziela moje zdanie...myślę że tak, nigdy się nie sprzeciwia :evil_lol: Czy to zatrąca z lekka sadyzmem? Bo już ostatnio mi to zarzucono :evil_lol: A tak całkiem poważnie to czasami robię mu albo jedną jakąś hopkę albo zachęcam go żeby chociażby kilka razy przez moje nogi przeskoczył bo on to leniuch i czasami trzeba go motywować żeby zrobił coś więcej niż leżenie i udawanie martwego.[/B] [B] [COLOR=black]Unikowydiament[/COLOR], a Ty się nie przejmuj tym że Oscar nie je...sam się nie zagłodzi. Przynajmniej ja z takiego wniosku wychodzę. Salsy do żarcia nie zmuszam, ma cały dzień pełną michę i podjada po jednej kulce ... czasami na 2 albo 3 dni starcza miska. Raczej nie dokarmiamy jej, czasami dostanie jakieś mięso z zupy albo kotleta który został z obiadu. Moja mama raz na jakiś czas kupuje jej kaszankę albo taką psią kiełbasę. No ale to są 'dni szaleństwa' na co dzień ma chrupki i mam ją w nosie. No ale jest zdrowa, sierść ładnie błyszczy, sprawy fizjologiczne w porządku a i nie muszę się martwić że przytyje a to akurat duży plus w jej sytuacji ze względu na łapę, z którą ma problemy. Gdyby ważyła więcej to na pewno łapsko dawałoby się jej ostro we znaki. [/B][B] Jedyne co zmieniam w naszym stylu karmienia to latem przechodzę na karmę dla psów energicznych z większą zawartością tłuszczu bo Rudzielec przy dużej ilości spacerów w ruchu traci kilogram w porywach do dwóch a wtedy już wygląda jak zabiedzony pies :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Dzięki jeszcze raz :) Salsa to niejadek...gardzi jedzeniem ale tylko tym dla psów. Wszystko to co jest dla ludzi jest przez nią pożądane, kocią miskę wylizuje nawet jak jest pusta (kot też je suche), królikowi kradnie warzywa ale do swojego żarła idzie tylko wtedy kiedy na prawdę musi. Ja przestałam nadskakiwać już dawno, z głodu nie zdechnie a przynajmniej oszczędzam :evil_lol: Praca jest całkiem spoko. Wczoraj i dzisiaj byłam na 12h, jutro i pojutrze też idę a potem 4 dni wolne. Po wczorajszym dniu miałam trochę kryzys bo delikatnie mówiąc przeraziła mnie ilość nowych rzeczy i to że do 15.01 (jakieś 6 albo 7 dni pracy w tym) będę na tym sklepie z tą dziewczyną, która mnie szkoli a potem przeniosą mnie na inny sklep gdzie kilka dni jeszcze będę z kimś a potem już sama. Boję się że nie ogarnę ale to się okaże. Dzisiaj mi powiedziała na koniec ta dziewczyna że jestem jedną z nielicznych osób, które po dwóch dniach są tak samodzielne :cool3: Faktycznie kasę mam opanowaną bardzo dobrze bo Kopernik miał podobny system więc poniekąd znane mi są te zasady funkcjonowania. Jutro sama samiusieńka będę robić końcowe wydruki bo dzisiaj jeszcze potrzebowałam wsparcie :) Dostałam dokumenty, połowę wypełniłam...drugą połowę wypełnię jutro w pracy i jutro też chyba pójdę do lekarza ich...który mieści się gdzieś koło tego sklepu więc w trakcie pracy mam tam podskoczyć. Poodwiedzam Was w weekend...buziaki :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]