-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale one błyskawicznie rosną :) widzę że wiewióra potrafi już łapkę dawać :evil_lol: [url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/28122011-009.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Izabela124.'][URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06291.jpg[/URL] ja też chcę taką podpórkę ha ha[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Bobika sobie wytresuj :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='M&S']No proszę królik intelektualista.....co mu czytałaś?[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Przepis na pasztet z królika ;)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='FredziaFredzia']Jaka, męczy królika! :diabloti: :lol:[/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]No ja nie wiem kto kogo męczy :eviltong: To on zanim się ułoży to podgryza moje ubrania, często przy tym szczypie mnie w ciałko co boli albo drapie moją koszulkę w zamiarze uformowania jej w wygodne posłanko a pomimo że obcinam mu regularnie pazurki to ma dość długie i potrafią boleśnie zadrapać. Trącanie głową moich rąk i książki oraz jej podgryzanie też jest dość powszechne...wszystko po to żebym ją odłożyła i go głaskała. Większość moich książek ma uroczo poobgryzane rogi. Dodatkowo działa jak bumerang...ja go zrzucam a on od razu wskakuje. Ostatnio wskoczył mi na szyję i jak go zrzuciłam to mnie zadrapał tak że miałam szramę jakby mi ktoś nożem gardło chciał poderżnąć. Naturalnie w tym samym czasie Salsa rozpycha się w nogach przy czym stęka i jęczy bo nie ma tyle miejsca ile by chciała. [/B][/FONT][/COLOR]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Też się zmartwiłam że wiewióra wybarwiła się już do takiego koloru jaki prezentuje Hania i Emilka. Białaski w tej stylizacji się najlepiej prezentują :):loveu:[/B][/COLOR][/FONT] -
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Praca gdzie ma się bezpośredni kontakt z przypadkowym człowiekiem ogólnie jest pracą niewdzięczna i tyle, zawsze znajdzie się ktoś kto jak nie dostanie tego co chce to wyładowuje swoje napięcie z całego dnia, tygodnia, miesiąca ... My poświątecznie :) Czyli błogie lenistwo. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06261.jpg[/IMG] [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06287.jpg[/IMG] Moja osobista podpórka pod książki. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC06291.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja']Spoko , nie popijemy sie , ze mnie raczej kiepski kompan do picia , co nie znaczy że nie potrafię się dobrze bawić :cool2:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Bo wcale nie jest powiedziane że trzeba się napić żeby się bawić chociaż i takie przypadki znam. Ja należę do osób które mogą się bawić bez alkoholu ale uważają że po co skoro można wypić :evil_lol: Wszystko też tak na prawdę zależy od towarzystwa. [/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='unikatowydiament']Jest jeden taki wieczór w roku gdzie niebo z ziemią się łączy. Gwiazda z nieba spada by ten wieczór ogłosić. To wieczór miłości gdzie zostaje pokonane wszelkie zło, panuje zgoda i miłość a w oku łza się kręci, że to tylko taki jeden wieczór. Życzę Wam, aby takich chwil w Waszym życiu było jak najwięcej. Niech Boża Dziecina, która jest miłością ogarnia Was w nadchodzącym Nowym Roku 2012 i Wam błogosławi. Z darem modlitwy przy żłóbku.[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Dzięki :)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja']No to Córcia szalej w Sylwka :cool2: my w domeczku z Ozzym , bo Kuba wyjeżdża na impre ze swojego forum ...ale damy radę dobrze i miło spędzić noc na przełomie dwoch roków ;)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Tylko się nie popijta! :evil_lol: Moja mama też ma dyżur w domu ze zwierzyną ale ja jej mówiłam że mogę sobie coś zorganizować w domu jeśli chce gdzieś wyjść...powiedziała że nie ale jest wujek i ciocia jeszcze więc znając życie pewnie sąsiedzi zwalą się do nas :evil_lol: Dzisiaj leci CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY !!! :) [/B][/COLOR][/FONT]
-
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Wyłupki są spoko...ja bym powiedziała że to oczy są tak brzydkie że aż urocze ;):evil_lol: Ale Olcia jest już duża i jakie włosy ma :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Alicja']To ja zaciskam :kciuki: za nowa pracę Co do klientów w wigilię ...[B]chcemy by nas szanowano , szanujmy innych [/B], [B]więc ja szanując ludzi pracujących w sklepach[/B] , w wigilię tudzież inne święta [B]nie robię zakupów , mam wszystko kupione w dniu poprzedzającym [/B], nawet pracując od 6 do 15 da sie radę zrobić wszystkie zakupy w dniu powszednim . Jeśli każdy snob by tak pomyślał to ludziska pracujący w sklepach naprawdę mogli by mieć wolne albo pracować w naprawdę okrojonym składzie .Wystarczy w myślach postawić się za ladą w wigilijne popołudnie by dotarło że Ci ludzie też mają prawo na godziwe przygotowanie świąt , ogólnie była bym za tym by wolne było nie 6 stycznia w 3króli a w wigilię właśnie[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dziękuję :) Zakupy same w sobie nie są złe w wigilie skoro już jest otwarte ale kurde trochę pomyślunku. [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='FredziaFredzia']Jak dla mnie to Wigilia powinna być dniem wolnym od pracy - ja wczoraj widziałam jeszcze ludzi biegających po sklepach i szukających prezentów! A z nową pracą na pewno się uda! :)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dla mnie też a jak już muszą być otwarte te sklepy to jeśli jest zamykany o 15 to wszyscy którzy nie zdążyli do kasy dojść do tej pory to powinni robić wypad zostawiając zakupy. Dzięki za wiarę :)[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='agaga21']mój mąż też był w pracy. co prawda tylko do 13 ale dla mnie to i tak paranoja. wyobraź sobie, że w wigilię co niektórzy MUSZĄ kupić panele, listwy czy nowy dywan...[/QUOTE] [COLOR=olive] [/COLOR][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Na prawdę nic nie jest w stanie mnie zdziwić. *** Jak nie miałam planów na sylwka to nie miałam a dziś się posypały propozycje :multi: Całe szczęście bo nie chciałam spędzać go w domu. Napisała kumpela z pracy że albo do Sopotu na jakąś domówkę uderzamy albo u niej na chacie ;) No i chwile temu też znajoma Fenrisa napisała że u niej sylwek także jeśli słabo będzie w Sopocie to na Gdynię się uderzy :multi: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dziękuję Izuś :) [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Aha! Pod choinką znalazł się prezent dla mnie, zupełnie niespodziewany. Dostałam książkę, którą baaardzo chciałam mieć... od ok. roku planowałam sobie ją kupić ale zawsze miałam inne wydatki aż w końcu Mikołaj się zlitował i mi ją dostarczył na święta :evil_lol: Książka to 'Ręka Fatimy' Ildefonso Falcones, jest grubaśna bo ma ok. 950 stron czyli jest idealna :loveu: Jedna z moich trzech ulubionych książek to 'Katedra w Barcelonie' właśnie tego autora i dlatego tak bardzo zależało mi na tej pozycji. Literatura hiszpańska rządzi! :multi:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Odwiedzałam Wasze wątki ale nie pisałam z braku czasu ale widziałam życzenia i teraz zbiorowo każdemu DZIĘKUJĘ! :) Mam nadzieję że nikt nie poległ z przejedzenia i spotykamy się dziś w tym samym składzie co wczoraj :evil_lol: Wczorajszy dzień mnie wykończył i zasnęłam już po 22. Wstałam o 5:30, skończyłam pracę o 15:30 bo ludzie sobie na koniec przypomnieli że zakupy jeszcze trzeba zrobić i o 15 gdy zamykali sklep kolejki sięgały jeszcze w regały :angryy: Egoizm ludzki mnie osłabia. Jedna baba jako ostatnia łaziła po sklepie z siateczką mandarynek, kasjer czekał już tylko na nią więc lider kasjerów przez głośnik mówi 'pani z mandarynkami proszona do kasy' ale ona nic więc liderka ochrony podeszła do niej i ją opieprzyła a baba uznała że sklep powinien być otwarty do ostatniego klienta i że to jej sprawa kiedy podejdzie do kasy...oj wtedy została zrównana z ziemią. Miałam ochotę bić brawo. No ale jest duża szansa że był to mój ostatni dzień pracy w tym syfie. Kilka dni temu dzwoniła do mnie babeczka w odpowiedzi na moje CV i w czwartek idę na próbne bezpłatne 6h do monopolowego :cool3: Jak się uda to będą żule mówić do mnie 'szefowa gdzie te buteleczki zostawić' :evil_lol: Ogólnie kasa lepsza, warunki też myślę że lepsze więc mam nadzieję że się uda. [/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]kocham to zdjęcie! jest boskie :) Nie pękłaś z przejedzenia? :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:calus:[/B][SIZE=2][COLOR=white][FONT=Arial].[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]tak świątecznie przyszłam Cię utulić :)[/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
- 78403 replies
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B][COLOR=black]Agaga21,[/COLOR] dzięki bardzo :) Mnie mógłby ktoś kopnąć żeby mi się zachciało iść do pracy...dzisiaj jeszcze od 8 do 15 siedzę w tym pierdzielniku :placz: [SIZE=6][COLOR=purple] [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Georgia][COLOR=indigo][B][SIZE=6]:x-mas:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=indigo][B][SIZE=6]:tree1:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=indigo][B][SIZE=6]:x-mas: Wszystkim życzę zdrowych i spokojnych świąt oraz jakiegoś fajnego prezentu pod choinką. [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/lusmiech-1.gif[/IMG] [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[COLOR=olive][FONT=Georgia][B]brzmi smacznie, nawet bardzo i uświadomiłam sobie że głodna jestem...trzeba śniadanie jakieś zmajstrować sobie[/B][/FONT][/COLOR] -
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]na tym zdjęciu jej głowa wygląda jak doklejona :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images10.fotosik.pl/454/e661adf3eb98af10.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ja mam mróz bo stoi póki co na balkonie ;) Ryszard ładnie się wkomponował w igiełki :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]co Wam tak wszystkim śniegu brakuje?! :shake:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jaka ciapa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] -
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
jonQuilla replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[quote name='FredziaFredzia']Haha, basset to wymarzony pies mojej mamy - może jej kiedyś sprezentuję na starość. :lol: [/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Moja mama natomiast uważa że bassety są brzydkie ale ona ogólnie jest fanka psów 'ładnych' czyli długa sierść, klasyczna kufa bez dużych fafli...jej ulubiona rasa to shih tzu ale pogodziła się z tym że dopóki mieszkamy razem to nie będzie miała takiego psa bo ja uwielbiam psy z krótką sierścią, pomarszczone i fafluniaste a poza tym małe psy 'ozdobne' mnie nie urządzają ;) [COLOR=black]monia&nero,[/COLOR] mój wcześniejszy pies też był żywiołowy i to bardzo. Był mieszańcem owczarka niemieckiego i potrafił calutki dzień aportować kamienie. Zawsze ujadał jak opętany jeśli nikt nie rzucał, trzeba było to robić bo nie szło wytrzymać. Teraz mając na co dzień do czynienia z temperamentem bulla uważam że Bingo był po prostu psiakiem, który lubił sobie pobiegać :) Zresztą tak jak Vectra pisze ciężko o tym opowiedzieć, to trzeba zobaczyć i niekiedy poczuć. :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]no no no...ich pierwszy boomer :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[QUOTE=ania >;18252633]a kiedy jest odpowiedni czas? :cool3:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] takiego nie ma...no chyba że gdzieś tam na Syberii :)[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='sabinka40']Łał pakowanie prezentów:eviltong:, a dla nas coś jest?????:multi::multi::multi: Przygoda na Antarktydzie.....piękne i beczałam jak dwa bobry.....bardzo!!!!![/QUOTE] [quote name='Alicja']Kurcze , nie umie się zdecydowac na obejrzenie całego filmu :( Aborygeni wymiatają :lol: No Teo , jest jedyny w swoim rodzaju :loveu:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Zdecyduj się mamcia. Podobnie jak 'Mój przyjaciel Haticho' czy 'Biały Kieł' ten film powinien zobaczyć każdy ;) Teo ma to po mnie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]