Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]To już 5 miesięcy? Ależ ten czas szybko leci. Widzę że z Marusi towarzyszka pierwsza klasa ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Fifka jak na pchełkę przystało wysoko skacze:loveu: [url]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_6710.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  3. jonQuilla

    Ruda Żaba

    [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jaka dresiara :evil_lol::loveu: tu wygląda jak szczeniorek:loveu: [url]http://images10.fotosik.pl/495/3d01dbf1aa65dbf0.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  4. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]super są te zdjęcia sylwestrowe :evil_lol::evil_lol: modele się spisali na medal! :)[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [quote name='Alicja'][COLOR=navy][B]dobrze że zostawiłaś sobie otwartą furtkę [/B][/COLOR][/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]owszem...pomimo że nie lubiłam tej pracy to lepsze to niż nic[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Kashdog']Ja to nie wiem co z tymi psami się dzieje, bo z tego co mi mama mówiła to Fifka też rano sobie zwymiotowała....:diabloti:[/QUOTE] [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Imprezowiczki zakichane! :) Salsa tak na prawdę z głodu śliną zwymiotowała tylko...to bardzo często jej się z rana zdarza. Nikt nie siedział w kuchni wczoraj ani u mnie w pokoju gdzie ma żarcie więc nie jadła bo ona sama nie łazi po mieszkaniu. Dopiero dzisiaj rano jak puściła pawia to poszła do miski zjeść dwie chrupki żeby żołądek miał na czym się skupić. [/B][/FONT][/COLOR]
  6. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Oj jak ja bym chciała mieć jutro wolne...no ale nie ma tak dobrze. Dogo też imprezowało że odpadło? :evil_lol: Dzięki raz jeszcze :loveu: *** Rozmawiałam wczoraj z kierowniczką w kerfurze, powiedziałam jej że odchodzę bo znalazłam inną pracę. Życzyła mi powodzenia, pogratulowała :) Oczywiście powiedziałam że jak mi nie wyjdzie to jeszcze tu wrócę, spytała czy jej grożę :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Potem dodała że nie ma sprawy, że mam dzwonić jakby co.[/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dziękuję! :multi: Wstawajcie...szkoda życia na odsypianie sylwestra :)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Mój sylwester był bardzo udany, miałam spać u koleżanki ale uparłam się że wracam do domu a jak wiadomo osoby pod wpływem się nie przegada więc postawiłam na swoim i o 4:30 wyruszyłam w podróż z buta do domu. Przyznam że ten spacer bardzo dobrze mi zrobił...odświeżył mój umysł i ciało. W domu byłam parę minut po 5 i poszłam grzecznie spać. Obudziła mnie Salsa o 9 bo się zrzygała....ładną ona tu musiała mieć libację podczas mojej nieobecności! Mała smarkula! ;) Jestem ciut zmęczona. Salsa była sama bo moja mama pojechała ze znajomymi na koncert Farny i fajerwerki do Głównego Gdańska. O dziwo było tylko troszkę nasikane....nic nie pogryzła, nie przewróciła choinki, nie odgryzła sobie z nerwów łap, ogona ani nic innego. Żyje, jest cała i zdrowa....odsypia ;) Hm...może faktycznie sobie sprosiła towarzystwo, pochlali się, posikali w gacie i rozeszli spokojnie :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'] [CENTER] [FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=darkslateblue] [FONT=Impact]Dobrej zabawy też życzę....żeby jutro głowa nie bolała nikogo! :) No i spokojnie tam z fajerwerkami...rączki nam wszystkim są potrzebne![/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] No i wykrakałam :roll: Głowa mnie boli a rękę sobie rozwaliłam fakt faktem nie petardą tylko zahaczyłam o gwóźdź wystający z jakiegoś murku. JESZCZE RAZ DOBREGO! :) [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B][COLOR=black]M&S[/COLOR] dziękuję :) [COLOR=black]Iza, [/COLOR]zobaczy się jak to będzie. Póki co dobre i to :) [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][COLOR=purple][SIZE=6][FONT=Georgia][B]:Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool: [FONT=Impact][SIZE=7][COLOR=wheat]Ws[/COLOR][COLOR=sandybrown]zy[/COLOR][COLOR=orange]st[COLOR=darkorange]ki[/COLOR][/COLOR][COLOR=sienna]ego[/COLOR] [COLOR=darkred]do[COLOR=dimgray]b[COLOR=gray]r[/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=slategray]eg[/COLOR][COLOR=teal]o [/COLOR][COLOR=teal]ż[/COLOR][COLOR=mediumturquoise]y[COLOR=cyan]c[/COLOR][COLOR=paleturquoise]z[COLOR=lightblue]ę[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=palegreen]n[COLOR=seagreen]a[/COLOR][/COLOR] [COLOR=green]N[COLOR=darkgreen]o[/COLOR][/COLOR][COLOR=darkolivegreen]w[COLOR=olive]y[/COLOR][/COLOR][COLOR=navy] R[/COLOR][COLOR=darkslateblue]o[/COLOR][COLOR=indigo]k[/COLOR] [COLOR=purple]![/COLOR][COLOR=darkorchid]![/COLOR][COLOR=plum]![COLOR=pink]![/COLOR][/COLOR] [/SIZE][/FONT] [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B][IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/ny.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=darkslateblue] [FONT=Impact]Dobrej zabawy też życzę....żeby jutro głowa nie bolała nikogo! :) No i spokojnie tam z fajerwerkami...rączki nam wszystkim są potrzebne![/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dziękuję za życzenia noworoczne zamieszczane na Waszych wątkach :cool3:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER]
  9. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]oby więc ta biegunka w przyszłym roku nie była standardem ;)[/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]No w końcu! :) Ostatnio to nawet na fejsbóku Was podglądałam bo byłam ciekawa jak tam Zeusek wyrósł :evil_lol: Śliczne te Twoje chłopaki...tylko pozazdrościć :) Dużo szczęścia na nowy rok życzę!:multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='M&S']Gratulacje!!!! Czytaj uważnie umowę zanim podpiszesz, możesz ją zabrać do domu i przeczytać, jak coś będzie niezrozumiała, to pytaj pracodawcę, ma obowiązek wszystko Ci wyjaśnić.... Dobrego dnia:):)[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Dzieki :) Mam nadzieję że moja radość nie jest przedwczesna ;) Wiem, na przeczytanie będę miała 12h :evil_lol: Wzajemnie :) Pf, książę niezdecydowany w nocy zadzwonił zapytać czy mam plany na sylwka i czy chcę wpaść do niego na domówkę ... cóż za wyczucie czasu. [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ale ładne rysunki, gratulacje dla córki! :) Sabince też chyba się podoba skoro taka wpatrzona w niego na zdjęciu :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Trzymam kciuki żeby to był własnie ten brudek i żeby można było łatwo i skutecznie się tego pozbyć. hahaha...teraz tak doczytałam o tym chow-chow i padłam ;) [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='Unbelievable']właśnie, co kocham w gdańsku! żadnych robali :loveu: u mnie w Łomży gdziekolwiek, czy w mieście czy na polu jest MNÓSTWO robali, zaczynając od komarów, przez chrabąszcze, muchy do kleszczy i pająków. Miła odmiana :diabloti:[/QUOTE] Fakt tu jest tego mało w porównaniu z innymi rejonami polski, w których bywam. Chrabąszczy sporo jest na plaży latem i czasami jak się nagle zbierze na burzę i zerwie się wiatr to zaczynają odfruwać przez co wiatr rzuca nimi w ludzi :evil_lol: Salsa w swojej całej karierze miała dwa kleszcze a tarza się namiętnie we wszystkim na spacerach. Ja na oczy żywego (nie przyczepionego) kleszcza widziałam dwa razy i to nie był Gdańsk :evil_lol: Mieszkam blisko lasu i na prawdę często tam bywam. Co do łapania robaków to wprawnym łowcą była jedna moja szczurzyca...nie odpuściła żadnemu pająkowi, który znalazł się w jej zasięgu. Inne piesze robaki też zjadała, problem był przy lotnych ale też nieraz udało się dorwać muchę albo komara.
  15. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Witam Was dziewoszki! :) Przyszłam się pochwalić a cooo.... No więc byłam tego 29 na 14 się szkolić w tej nowej pracy, powiedziała żebym przyszła też dziś czyli w sumie wczoraj ale na 18 do 24 kiedy będzie większy ruch. Ruchu większego nie było ale po tych 6h dowiedziałam się że zaczynam od 2 stycznia :multi: Ogólnie sklep czynny jest od 12 do 24, na sklepie jest jedna ekspedientka i jest jedna zmiana więc 12h...w piątki i soboty 14h bo do 2 w nocy jest otwarte :roll: To troszkę mnie dołuje ale no cóż, zobaczy się jak to będzie. Póki co i tak nie będę sama bo muszę się zapoznać ze wszystkim, na razie mam w miarę ogarniętą tylko kasę. Dni w miesiącu wychodzi 15 mniej więcej więc jest ok. W poniedziałek mam się upomnieć o dokumenty i namiary na ichnego lekarza medycyny pracy. Z tego co wiem to na początek umowa na okres próbny 3 miesięczny. Jutro idę po kumpelę do pracy i potem od razu do niej idziemy się sylwestrować więc będę miała tez okazję w kerfusiu podziękować za współpracę. [/B][/FONT][/COLOR]
  16. [quote name='Marta666']Jeśli to był Tygrzyk to dobrze,że kolega go nie zabił :cool3: jeszcze wtedy był pod ochroną ścisłą ;)[/QUOTE] Oj tam, skoro już nie jest pod ochroną to w sierpniu mógł zginąć jeden śmiercią tragiczną...widocznie się już odrodziły. Cholera aż strach na wooda jeździć takie to brzydkie było :evil_lol: Swoją drogą z tego co czytałam to ten gatunek do 2,5cm rośnie (samica) a ten 'nasz' był większy mi się wydaje. Btw. i bez przesady ale kto normalny obejmuje pająki scisła ochroną...ten swiat idzie w złym kierunku ;)
  17. [quote name='Unbelievable']a wiesz że fobię najlepiej fobią zwalczać? ;) zapraszam, mam pająka i inne fajne stworki :diabloti: też się kiedyś panicznie bałam, po tym jak wielki ptasznik znajomego się po mnie przeszedł już się tak nie boję[/QUOTE] No tak mówią i pewnie coś w tym jest ale ja chyba nie mam potrzeby jednak przełamywać swojego strachu :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ptaszniki aż tak mnie nie obrzydzają, mogę spokojnie je obserwować z bezpiecznej odległości rzecz jasna ale nie wywołują u mnie gęsiej skórki ani przyspieszonej akcji serca ;) Natomiast najgorsze są te małe 'polskie' pająki powszechnie spotykane...kątniki, krzyżaki :shake: Te małe paskudztwa nawet nie zdają sobie sprawy w którym momencie zaczynają iść po człowieku doprowadzając go niemalże do zawału. Moja fobia też już zmalała, w dużej mierze przez Woodstock :evil_lol: Dwa lata temu po pierwszej nocy gdy się obudziłam w namiocie, ktory nie miał podłogi zauważyłam na swojej podusi zrobionej z bluzy trzy pająki długonogie już 'zdechnięte'. W normalnych warunkach bym się rozdarła i rozpłakała ale z racji tego że obudziłam się jako pierwsza a w namiocie była nas szóstka to uszanowałam ich spokojny sen, z zaciśniętymi zębami strząchnęłam te trupy, zamknęłam oczy i starałam się o tym nie myśleć. Poza tym nie chciałam wyjść na mięczaka wśród grupy punków :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: W tym roku na woodzie podczas rozbijania namiotu kumpel na swoim plecaku znalazł dziwnego bardzo pająka...nie wyglądał na polaka i błagałam żeby go zabił ale wypuścił :roll: Pająk ten był takiego kształtu jak czarna wdowa, był czarny w takie duże jaskrawe żółte plamy. Po powrocie do domu szukałam jakiejś nazwy tego pająka i jedynie Tygrzyka znalazłam, który jest podobny. Mam króciutki filmik na tel z tym czymś. Co do innych stworków to mnie nie ruszają...lubię jaszczurki bardzo a i węże mi się podobają. Nie lubię tylko tego co w jakiś tam sposób jest w stanie mi się skojarzyć z pająkiem np. skorpiony, mają zdecydowanie za dużo nóg.
  18. [quote name='Chiquita&DeeDee']Jakbyś miała trojaczki i w dodatku głodomory to byś wiedziała jak to jest... ja mam 3 jęzory w oczach o 7 rano..:D nie istotne, że wróciłam późno czy coś... niedziela? Jaka tam niedziela... głodne to wstawać i już :D:D:D heheheh[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B] Mój poprzedni pies miał wbudowany zegarek w dekielku...o 6 wstawał i domagał się spaceru, bo tak był od małego nauczony. Dzięki temu wiem że przy każdym moim psie będę się starała uniknąć takiej sytuacji...do minimum 8 ma spokojnie leżeć, najlepiej jednak do 10 :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][COLOR=olive][FONT=Georgia][/FONT][/COLOR]
  19. [quote name='Alicja']u Vectry nawet z pająka zrobi sie stafik :grins:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]jako przedstawiciel osób, które na co dzień zmagają się z arachnofobią wolę sobie nawet nie wyobrażać pająka wychowanego wśród staffików :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Alicja']kurde , nie przeczę że mroczny się mnie bardziej podobje Tengusia tylko :modla: nie idź do big brothera :)czy gdzie tam była ta od jednorożca :hmmmm: bo Latarnik się w sobie zamknie :shock:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]o matulu...padłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='Alicja']jednorożec :grins:[/QUOTE] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a co...jak szaleć to szaleć ;) ale można jeszcze pójść o krok dalej i jeszcze dać coś z pegaza ;) coś mniej więcej w ten deseń ;) [IMG]http://shadeewolf.com/art/misc/Unicorn.png[/IMG] oczywiście nie taki mroczny tylko w różu :) [/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='Vectra'] to już nawet nie jest wałach tylko koński gej :evil_lol: [/QUOTE] :roflt::roflt: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]diagnoza została oficjalnie postawiona widzę jednak że to gejostwo jest powszechne u koni ;) No a ja jeszcze dodam że właściciele koników w różu ze zdjęć oraz Ty Tengusiu nie zdziwcie się jak, któregoś dnia rumaki przestaną współpracować...brak poczucia męskości może odebrać im power! ;):evil_lol: taki róg mu przyodziej ;) [URL]http://www.dawnanimalagency.com/DAA_HorseTroyUnicorn.jpg[/URL] też jestem ciekawa co TŻ mowi :cool3: [/B][/FONT][/COLOR]
  23. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]czuję się jakaś taka upośledzona że nie wiem nawet jak funkcjonuje szczeniak, że tak go potrafi zmęczyć jedzenie posiłku :placz: ja chcę takiego srajtka! :) Przyznaj się w końcu że Boguś to nie żaden bulgot tylko staffik z tym że w maleńkości oberwał w mordkę piłką i trochę mu się zharmonijkowała :evil_lol: Mordercza z niego bestia ;) [URL]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/28122011-219.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT]
  24. [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]i powiadasz że ten koń nadal Cię lubi? :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
  25. [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]nie wiem jak teraz odnalazłabym się w sytuacji gdy pies mi mówi kiedy mam wstać...przyzwyczaiłam się do tego że Rudzielec śpi tyle co ja i nie marudzi, niekiedy to ja muszę ją z łóżka zrzucać na spacer :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...