Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Jak się macie Milutkie ? :cool3: Czekam na nowe fotki z niecierpliwością i buziaki ślę w tym czasie :loveu::loveu: miłego sobotowania się :) [/B][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]..no czkoda herbatki ;) ja mam kaff ...zapraszam :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]a mogę powybrzydzać? ;) Bo ja bardzo chętnie wpadnę do Was ale nie pijam kaff czy mogłabym dostać herbatkę? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][B]Witam Wszystkich :multi::multi: w rytm Białego Misia :evil_lol::evil_lol: ;) tylko weselej :)[/B][/COLOR] [quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ktoś salsie zepsuł piłeczkę :razz::razz::razz: [URL]http://img517.imageshack.us/img517/5131/dsc03241vn9.jpg[/URL] witaneczko :multi::loveu::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]Przyznaję się bez bicia to ja jej rozgryzłam tą piłeczkę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zaraz po tym jak przyniosłam ją z dworu ;)[/B][/COLOR]
  4. [B][COLOR=Olive]Cześć :multi::multi: witając się z Wami potrąciłam właśnie herbate :evil_lol: to chyba te emocje :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  5. [COLOR=Olive][B]Cześć :)[/B][/COLOR] [quote name='Vectra'] a nie mówiłam wam :diabloti: TZ mi opowiada .. wiesz że ten facet co nam wstawiał drzwi ma na imie tak jak nasz staffik :evilbat: pytam z lekkim drżeniem w głosie -ale nie mówiłeś mu o tym ? TZ - no mówiłem że mamy psa co sie Franek nazywa :mdleje: [/quote] [COLOR=Olive][B]:roflt::roflt:padłam ... Mój kolega mieszkający na wsi ma krowę o imieniu Kaśka. Kiedyś prowadziliśmy ją i mówił do niej Kaśka chodź, Kaśka stój itd...a ja nie wiedziałam że krowa tak ma na imię i myślałam że on do mnie to mówi :evil_lol:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Cieszę się że Zuzka ma się dobrze i mam nadzieję że nie będzie już wymiotować. Kciuki na szczęście mi nie odpadły ale trzymałam tak mocno że czasami zaczynały cierpnąć :evil_lol: ;) Wiem że wygłaskałaś ją już bardzo dużo razy, ale nie zaszkodzi jak wymiziasz ją jeszcze ode mnie mocniutko :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  7. [quote name='evaxon'] po 1. nie mam zapasowych ...[/quote] [COLOR=Olive][B]mam ten sam problem :evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='evaxon'] po 2 ni ebylam na spacerku ladna pogode widzialam przez okno:grin:[/quote] [COLOR=Olive][B]cieszę się więc że nie wyskoczyłaś przez okno za ładna pogodą ;) :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][quote name='evaxon'] po 3 butelka to podstawa:evil_lol:[/quote] [COLOR=Olive][B]skąd ja to znam? ;) Cześć :multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Olive][B]Witam :) Sunia faktycznie bardzo podobna do Logana...tak samo śliczna :loveu: Mam nadzieję że szybko znajdzie kochający dom bo te smutne oczka są najgorsze :( trzymam kciuki, może Tobie się uda ;) [/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Olive][B]Zdjęcie ekstra...śliczny chłopczyk :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=Olive][B]Świetnie że Zuzka ma się dobrze :multi::multi: Wycałuj ją ode mnie mocno :loveu::loveu: Dzielna Babka ;) [/B][/COLOR]
  11. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: [url]http://images31.fotosik.pl/20/9deef5f0f9c2a75f.jpg[/url] ale Klocuś się błyszczy :loveu::loveu: blink blink normalnie ;) [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Olive][B]ja widzę że Ozzulek ma problem z utrzymaniem ozora w mordce [url]http://images34.fotosik.pl/21/171487b4156d0732.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images31.fotosik.pl/21/2b7e803b638e0826.jpg[/url] mina cwaniaka ;) :evil_lol: [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Olive][B]oooOO i jest Białasek :loveu::loveu: [url]http://images11.fotosik.pl/102/10f47f106de9d965.jpg[/url] jakbym moją Salse widziała :evil_lol::evil_lol: ona też tak koty wypatruje i ptactwo różnorodne :) [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Olive][B]Kurcze następnym razem na spacerki zabieraj jeszcze zapasowe akumulatorki :evil_lol::evil_lol: Tigra znów bez wody :evil_lol: ale za to z butlą :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Olive][B]Śliczny maluszek :loveu::loveu::loveu: [url]http://images33.fotosik.pl/20/fa93537210ccf498.jpg[/url] nie ma to jak rzucić się starszemu pod nogi :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Olive][B]Mam kilka zdjęć :) [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/2096/dsc03232ai0.jpg[/IMG] Piłeczka, którą znalazłam na podwórku...nie miała szans "pożyć" długo :evil_lol: [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/217/dsc03238ur8.jpg[/IMG] Rozbrojenie jej zajęło Salsie hmmm 5 minut? ;) [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/113/dsc03239hn1.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/5131/dsc03241vn9.jpg[/IMG] [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/1589/dsc03243oc2.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Przychodzę się zrewanżować za odwiedziny u Nas :) Bardzo miło u Was :) no i koniecznie ode mnie wymiziaj swoje maleństwa :loveu::loveu::loveu: Pozdrawiam :) [/B][/COLOR]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll: Witanko:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi:[/B][/COLOR] [quote name='evaxon']a moja jest klockiem i wazy okolo 30 kg:diabloti::evil_lol:a taka malusia dzidzia z niej:loveu: w wsyscy mysla ze jest szczeniaczkiem:loveu:a ma okolo 57-58cm :) ale nie jest astem ani pitem ani nic takiego hahahaahahah chejkaaaa:multi::multi::multi:[/quote] [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Bokserki jak dla mnie przeważnie długo wyglądają jak młode psy :) może to przez te ich zmarszczki na mordkach :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Olive][B]Witam Serdecznie :multi::multi: Miło tutaj u Was i powaliło mnie na kolana jedno zdjęcie ---> [url]http://img89.imageshack.us/img89/7554/obraz152smallwo6.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Z moim zamiłowaniem do Dogów podejrzewam że jeszcze nie raz tutaj zaglądnę :) Pozdrawiam :) [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=Olive][B]Cześć :) Ja nie wiedziałam że Lalunia ma takie dobre wyczucie gustu jeśli o szelki chodzi...normalnie cud miód i malina :loveu::loveu: Trzymam kciuki żeby udało się Klementynce też takie zdobyć :loveu: Pozdrawiam Milutko :loveu: [/B][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: Mam nadzieje że po takiej ilości czekolady jak zjadłaś wczoraj dzisiaj będziesz się dobrze czuła ;) :evil_lol::evil_lol: Wymiziaj modeleczkę ze zdjęć butelkowo spacerowych :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  22. [COLOR=Olive][B]Przyszłam się z Wami pościskać z rana :loveu: :evil_lol: Witajcie :multi::multi: [/B][/COLOR]
  23. [COLOR=Olive][B]Basiu ja mocno zaciskam kciuki...tak mocno że wiesz co się z nimi stanie :) Wszystko będzie dobrze bo Zuza to duża silna baba i w końcu Zuza nie?? ;) Trzymajcie się obie...Zuzka z wiadomych przyczyn a Ty żebyś bardzo się nie stresowała. Wymiziaj pięknotę :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Olive][B]lalala Panieneczki :evil_lol: Witam :multi::multi::multi: [/B][/COLOR]
  25. [COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi: Miłego dnia przyszłam tutaj życzyć :) :loveu: [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...