-
Posts
5099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jonQuilla
-
[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]Salsa uwielbia owoce :) co zresztą widać :evil_lol::evil_lol:[/FONT] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5408/dsc02354la5.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/1331/dsc02356im7.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8894/dsc02362yl6.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/7731/dsc02364uk6.jpg[/IMG] [FONT=Georgia] [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/3098/dsc02422tw6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.cachorrosweb.com/fotos/shar_pei.jpg[/IMG] widzicie podobieństwo? :evil_lol: czyżby jeden z rodziców był Shar Peiem a nie Yorkiem? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: OKŁAMALI MNIE :roll: i co ja teraz pocznę :evil_lol: [/FONT] [/B][/COLOR]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i teraz telefonowe :) [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1887/dsc02604fn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img126.imageshack.us/img126/7169/59193049vr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/439/dsc02647tx8.jpg[/IMG] czasami nie pozostawia mi wyboru i klawiatura ląduje na niej :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8342/dsc02626bm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3710/dsc02619sc0.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]No niestety nie mam z dzisiaj zdjęć Salsy ale za to dam kilka starych :) Na początek aparatowych a później telefonowych więc jakość będzie taka sobie ;) [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5759/dsc01188km1.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/2997/dsc02040kw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/273/dsc02047eo2.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8633/dsc03547ib6.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ile fotów :) ta jest dobra [url]http://img132.imageshack.us/img132/2958/1001393es4.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: pewnie dlatego mi się podoba że mam taką samą czapkę :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: melduje się tu:multi::multi::multi: z samego barrrrdzo zimnego poranka :placz:...uchi mam jeszcze na miejscu ale były obawy ze odpadną :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :multi::multi: meldunek przyjęty :) cieszę się że uchy na swoim miejscu :) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']dzien do bry :multi::multi::multi:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam :multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Rybka_39']Witam! A co do za Onek? Ślicze fotki!:multi:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :) Onkowa pani jest mojej przyjaciółki, zwie się Aza i już kilka razy gościła na zdjęciach razem z Salsą :) [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ależ on groźnie wygląda w tym namordniku :evil_lol::evil_lol: [url]http://images27.fotosik.pl/105/576695dda33ff333.jpg[/url] nie ma to jak wygodnie sobie zasiąść :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale znalazłam ładne jesienne liście na zdjęciu [url]http://images24.fotosik.pl/107/8ac9034fd6952c26.jpg[/url] :) [url]http://images30.fotosik.pl/107/50b375e0a8041170.jpg[/url] fajna ta jedna podkolanówka u Tigry :loveu::loveu: spodenki masz bardzo fajne ale zgadzam się że zimne :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ooOO Ozzy w aucie podróżujący :) [url]http://images28.fotosik.pl/107/171934d235111897.jpg[/url] hmmm...ciekawy sprzęt do drapania psa...muszę w coś takiego zainwestować :evil_lol::evil_lol: nie trzeba się schylać ;) :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='evaxon']zapalilam umylam sobie zeby pomalowalam sie wzielam suszarke wlaczylam do kontaktu nacisnelam guziczek i czekam az zacznie dzialac... :grin:[/quote] :grin: [COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]haha...dobra jesteś :evil_lol::evil_lol::evil_lol: mi raz zdarzyło że nie miałam prądu i postanowiłam wziąć kąpiel...nalałam wody do wanny i zabrałam radio do łazienki żeby muzyki posłuchać :evil_lol: [/FONT][/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
jonQuilla replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dzień Dobry :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] -
[COLOR=Olive][B]jaaakaaa, nie daje Bułeczce jeść i ona musi patyki na dworze jeść ;) :evil_lol::evil_lol: no ale nie powiem...śliczny z niej patykożerca :) :loveu: [/B][/COLOR]
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
jonQuilla replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Odwiedzam Was ponownie i ściskam Loganika :loveu: [url]http://img117.imageshack.us/img117/6748/1001434dl2.jpg[/url] zdecydowanie jedno z fajniejszych zdjęć, ładnie Loganik na nim wyszedł :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Klementynka pięknieje :multi::multi::multi: takie chucherko z niej było a teraz piękna lśniąca sierść i już żeberek tak nie widać :loveu::loveu: śliczna jest :) [/B][/COLOR][/FONT] -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
jonQuilla replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: ślę głaski dla ślicznej Kory :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]to się nazywa gustowne nakrycie głowy [url]http://tinypic.pl/t1/out.php/i59459_Psiakjesieni0489..jpg[/url] :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Dzisiaj nie wybyłam do szkoły gdyż prąd mi padł i czułam się jak amisz :evil_lol: bo od 9 do 12 nie było...a ja zmęczyłam się tak tym czekaniem na prąd że zasnęłam i obudziłam się o 13...więc kiedy już mogłam się ogarnąć (głównie o suszenie i prostowanie włosów chodziło...bo naturalnie to mam szopę) to stwierdziłam że już mi się nie opłaca bo zanim się wyrobie to będzie 14, dojadę do szkoły 14:30 i tak ooOO :evil_lol::evil_lol: wiem leniwa jestem :oops: Czytając łańcuszek się uśmiałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=Teal][I]KAC (Ku***ska Abrakadabra Czachy) :roflt:[/I][/COLOR] [FONT=Georgia][/FONT] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
jonQuilla replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[LEFT][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]Witam :multi: [url]http://images34.fotosik.pl/34/62bc75f98ceb8633.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: super zdjęcie :evil_lol::evil_lol: Franio jest kilka razy mniejszy :loveu::loveu: No i był słodziutki, to mu zostało :) :loveu::loveu: a jak Lalkę zaczepiał :evil_lol::evil_lol: odważny szczeniaczek :) [/FONT][/B][/COLOR][/LEFT] -
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dzień Dobry :) :multi: Maksiu na fotkach domowych ma całkiem inny kolor niż na fotkach podwórkowych :) przyznaj się że farbujesz go :evil_lol::evil_lol: :) [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/img013-1.jpg[/url] ależ się ukrył :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Toć przecież Fruzia zagubi się w spanku dla Zuzi :evil_lol::evil_lol: [url]http://i87.photobucket.com/albums/k135/zuza73/1G1.jpg[/url] prawdziwy relax :P :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jonQuilla replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi: A kto Basiu lubi poniedziałki? chyba tylko ludzie, którzy spędzają je tak jak niedzielę ;) Ja mam znów do 16:35 i w domu będę około 18 :roll: a najgorsze to że zmienili mi plan od dziś na jeszcze gorszy :angryy: No ale nie ma co marudzić bo skoro mus to mus :eviltong: Buziaki :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] Witam :multi::multi: [url]http://images26.fotosik.pl/107/675b68ceee9a7f07.jpg[/url] super fotka, strasznie mi się podoba :loveu::loveu: Ozzy wygląda na niej bardzo dumnie ;) [/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Bułka na pierwszej fotce ma zabójczą pozycję :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]świetna jest :)[/COLOR][/B][/FONT]
-
[COLOR=Olive][B]a to Axa takiego przystojniaka ma przy boku a nie zwraca na niego uwagi :evil_lol::evil_lol: ale widać woli starszych albo mniejszych osiłków :evil_lol: ;) [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/img017.jpg[/url] :loveu::loveu: Ślicznotek z niego :) [/B][/COLOR]