Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: co słychać w niedzielne południe? :) Ściskam :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  2. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :) :multi: śliczna cegiełka :loveu: Kiciuś śliczny to jak cegiełka mogłaby być inna? :) Buziaki :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  3. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień Dobry :multi::multi: Widzę Pimposława :) :loveu::loveu: [url]http://img145.imageshack.us/img145/8375/przerobioneik8.jpg[/url] czarny lisek :) :loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  4. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Też chcę takiego kompana do oglądania tv :loveu::loveu: Cześć :multi::multi: [/B][/FONT][/COLOR]
  5. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Nie ma to jak ludzka głupota....ręce mi opadają jak coś takiego widzę :roll: Zastanawiam się zawsze czy są jakieś Larwy, które na coś takiego idą. [/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=Olive] [2007-11-11 11:24:22] [B]<7151691 (GG)>[/B][/COLOR] Witam! :) Moze masz chec zaszalec bez zobowiazań?:) Proponuje cos milego... Jestem studentem 22 lata, 186 cm wzrostu brunet braz oczy 78 kg wagi.. Prosze o szczera odpowiedz... :) [COLOR=Olive][2007-11-11 11:30:58] [B]<ja>[/B][/COLOR] zapomniałeś chyba kilku rzeczy dodać do swojej wypowiedzi ale jestem miłą dziewczyną i Ci pomogę no więc powinno to brzmieć tak ... Może masz chęć zaszaleć bez zobowiązań?:) Proponuję coś miłego... Jestem studentem 22 lata, 186 cm wzrostu, brunet, brąz oczy, 78 kg wagi. Jestem zakompleksioną osobą, która nie potrafi znaleźć sobie dziewczyny w normalny sposób...także jestem troszkę psychopatyczny i skretyniały oraz przejawiam kilka cech występujących u nimfomanów. Uwielbiam robić z siebie błazna pisząc do obcych ludzi z zapytaniem czy będą ze mną uprawiali seks. Wiem, wiem że od tego są sex czaty ale jak już pisałem wcześniej --> "jestem ... skretyniały". Mimo to wiem że jestem wspaniałym kochankiem, chociaż większość dnia spędzam na masturbacji patrząc na zdjęcia nagich dziewczyn w internecie. Szczerze się przyznam ze tak na prawdę nigdy nie uprawiałem seksu i mam kompleks małego przyrodzenia oraz mózgu. Proszę o szczerą odpowiedź... :) Ja Ciebie pozdrawiam serdecznie i współczuję głupoty [COLOR=Olive] [2007-11-11 11:31:57] [B]<7151691 (GG)>[/B][/COLOR] hm niestety twoja opinia nie jest dobra ;) i powinnas bardziej sie przylozyc do studiowania psychologii pozdrawiam [COLOR=Olive][2007-11-11 11:32:37] [B]<ja>[/B][/COLOR] a Ty powinieneś się przyłożyć do leczenia
  6. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Przyszłam tutaj i jak ładnie dogo zaczęło chodzić :multi: ale pewnie tylko chwilowo więc i tak dupa :roll: Tarmoszuje Kudłacze :) :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  7. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dzień Dobry :multi::multi: poPAWCIO ;):evil_lol: jeśli tak będzie wyglądał to rwać panny będzie :evil_lol::evil_lol: Pozdrowienia :) [/B][/COLOR][/FONT]
  8. [COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]to ja też a cooo... cześć EFF poleciana z bocianami :) :evil_lol::evil_lol: wszystkich chyba wkurza dogo :roll: Pozdrowienia i buziaki :loveu: [/FONT][/B][/COLOR]
  9. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć Basiu :multi::multi: Ściskam i buźkuję Zuzannę :) Pozdrowienia :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  10. [FONT=Georgia][B][COLOR=Olive]Cześć mamuniu :multi::multi: nie nadrobię bo zbytnio zamula ale za to przyszłam się przywitać :) i życzyć Wam milutkiego dnia :loveu: [url]http://images27.fotosik.pl/110/c32f73b1980420a6.jpg[/url] mmmm cytruski...to to co jonQuille lubią najbardziej :evil_lol::evil_lol: szczególnie cytrynkę :loveu::loveu: [url]http://images23.fotosik.pl/110/b22692a2f6198051.jpg[/url] psi boss :) :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B][/FONT]
  11. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam Paulinko :multi::multi: [url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/img083.jpg[/url] to się nazywa mieć przydługi język do przykrótkiej mordki ;) :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu: Dogo tak muli że chyba zaraz wyjdę z siebie i stanę obok :roll: mi też jakieś busy tędy jeżdżą :roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='diabelkowa']oby to nie byla dysplazja...[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Też mam taką nadzieję że jednak może jest to jakiś stary uraz była na tym łańcuchu a ona do spokojnych psów nie należy i może podczas jakiejś ucieczki itd. Chciałabym żeby tak było. Witaj u Nas :) :multi: [/B][/FONT][/COLOR] [quote name='Paula_']Witanko :multi: Bardzo dobry pomysł z prześwietleniem przy sterylce :lol: Nie trzeba męczyć dwa razy narkozą. A kiedy sterylka? Dobrze wiedzieć jak najwcześniej co z łapką, bo niektóre operacje można przeprowadzać tylko do pewnego wieku psa :roll: Mam nadzieję, że to nic poważnego i nie będzie potrzebny chirurg :kciuki: A co jej dajesz na stawy? Pozdrówka i buziaki :loveu:[/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :multi::multi: Dostaje obecnie [/B][B]ArthroScan, jednak ostatnimi czasy czytałam sporo i wiem że ArthroFlex jest o wiele lepszy i kiedy skończy nam się opakowanie to zmieniamy. Dokładnie nie jestem umówiona z weterynarzem na sterylizację ale będzie to w przyszłym miesiącu. Tak mi się nie chciało jechać na te urodziny a tak fajnie było :evil_lol: to było do przewidzenia bo tak jest zawsze ;) Na początku trochę drętwo było ale później jak towarzystwo się rozkręciło to bajka :loveu: Coś czuje że będę przeziębiona...bo sobie urządziłam w środku nocy z koleżanką pogawędkę na dworze, chyba z 20 minut tam stałyśmy a było cholernie zimno. Wróciłam do domu przed 4, w kolejce spałam :evil_lol::evil_lol: byłam padnięta. No i oczywiście jak wracałyśmy to sypał śnieg, a dzisiaj jest mróz bo kałuże pozamarzane i trochę śniegu się utrzymuje na trawie :roll: nie chcę zimy, zima sio!!! [/B][/FONT][/COLOR]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][FONT=Arial][COLOR=Red]czyli co ?? czeka was w przyszłości jakieś specjalistyczne badanko , prześwietlenie ... a moze wszystko z czasem minie ;-)[/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Olive] [FONT=Georgia][B]Weterynarz powiedział że póki stan łapki się poprawia przy podawaniu wspomagaczy to na razie zobaczymy co i jak. Prześwietlenie zrobi przed sterylizacją. Dzięki za życzenie dobrej zabawy :) przyda się :) [/B][/FONT] [/COLOR]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: śnieg czy słoneczko .... śniegu nie scem :shake:...a słoneczko mam tylko na szczęście nie blindzi mi po oknach :evil_lol::evil_lol::evil_lol: za chwilę muszę iść na zakupy i na mus bedę przeprawiać się nad torami po mostku .....jak szłam z Ozzym to bylo masakrycznie ślisko :angryy:a jemu sie to podoba i skacze na lodzie :cool1:...kiedyś wywinął fikoła:diabloti:....więc się ku uciesze innych przechodniów z nim juz dzis kłóciłam aby szedł jak na psa przystało ......madrego :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]sUoneczko chciałam Ci podesłać ale skoro masz to nie podeślę :) Chwilowo u mnie zaszło za chmury i widzę co nieco :) :multi: Mam nadzieję że Ozzy ładnie się zachowa i nie będzie skakał bo jeszcze Ty wywiniesz fikoła :evil_lol::evil_lol: :) Udanego zakupowania :) [/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='Anetka83']witamy po dłuższej przerwie:)[/quote] [B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]Witam :) :multi::multi: miło Cię u Nas gościć :)[/COLOR][/FONT][/B]
  16. [quote name='Alicja']:multi::multi::multi: [FONT=Arial][COLOR=Red][B]witanko .... u nas pogoda byłaby fajna ....tylko ten śnieg :hmmmm: kto go tu zapraszał :cool1: mamunia też narazie się obija ....znaczy nie ...mamunia obija opuszki o klawisze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dziękujemy za pozdrowionka i uściski :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale głupi śnieg :roll: tutaj zimno ale słońce tak świeci że nic w monitorze nie widzę...mogę troszkę zapakować i przesłać :) :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  17. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: hmm chyba muszę się przeprogramować na tryb nocny skoro w nocy tak dogo śmiga :) :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  18. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi::multi: Buziaki i pozdrowionka :loveu: [/B][/COLOR][/FONT]
  19. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Dzień dobry z rana :):multi:[/B][/FONT][/COLOR]
  20. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::multi: w ten piękny sobotni poranek :) aż miło mi się wstało z łóżka jak pomyślałam że dzisiaj będę się obijać :eviltong: :evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam mamuniu :loveu: i ściskam mocno Ozzulca :loveu::loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR]
  21. [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Cześć :) :multi: No to ja przybywam z rana i przynoszę zestaw poranny :evil_lol: [IMG]http://www.gardfoods.com/coffee/coffee.tea.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
  22. [quote name='Paula_']:multi: Witam się na lekko odmulonym dogo :roll: Hihi :D Głupawka, dupka w dół i zaiwania :grin: ;) Śliczna jesienna Salsiczka :loveu: a co dziewczynce jej w nóżkę? Buziaki :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Salsa ma coś ze stawem biodrowym w prawej tylnej łapie. Jeden wet stwierdził że może być to dysplazja, inny że może być to spowodowane jakimś wcześniejszym urazem. Salsa dostaje wspomagacze na stawy i jest o niebo lepiej niż jak do mnie trafiła. Wtedy co drugi krok to podskakiwała, a teraz czasami podskoczy i jak długo pobiega to wtedy troszkę bardziej kuleje...ale jak odleży swoje to znów idzie ładnie. [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:Witanko :loveu: o tej porze dogo nie muli :p ...kiedy szalona imprezka z okazji 18 tki ;)...bo chcę życzyć milej zabawy:grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cześć :multi::multi: dzisiaj jest impreza :eviltong: a mi nadal się nie chce iść :evil_lol::evil_lol: No ale cóż...ponoć kiedy się gdzieś nie chce iść to jest fajnie. ;) [/B][/COLOR][/FONT] [quote name='evaxon']ooo impreza bedzie:multi::evil_lol: siem z ran :multi::evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :) :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [quote name='emdziolek'] [COLOR=DarkOrange][B]ot sklerotyczka:shake: Ja mam ekwipunek włąmywacza, nawet dwa! dałabym ci jeden i zrobiłybyśmy napad:evil_lol: Wpadaj bo musimy zrobić dokłady plan małego sabotażu i późniejszej akcji Odbić kicie:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]kurde, gdybym wiedziała że masz zapasowy zestaw to bym się nie cofała do domu :evil_lol::evil_lol: wiem, wiem...dużo planowania przed nami :) ale wszystko dopniemy na ostatni guzik i to będzie Odbicie Kici doskonałe :diabloti: :evil_lol::evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR]
  24. [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :multi::multi: Kurde...Franio to jednak niezwykły pies ;) kiedy ja oglądam Animal Planet to Salsa zawsze chrapie pleckami do tv :evil_lol::evil_lol: Współczuje Ci że tak te Twoje bestyjki na Ciebie napadają i wyjadają Ci to co najlepsze...na przyszłość rób każdemu od osobna porcję a nie tylko sobie :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]I cemu cie nei było. he?:mad: Ta baba nie chce mi dac nr!:angryy::angryy::angryy: Nasle Toza:cool3::evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Bo w Giżycku sobie przypomniałam że zapomniałam ekwipunku włamywacza...musiałam się cofnąć i ooOO :angryy: ja i ten mój łeb :diabloti: Co to za ludzie, którzy nawet nr nie chcą dać :mad: zgroza :shake: [/B][/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...