Jump to content
Dogomania

jonQuilla

Members
  • Posts

    5099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jonQuilla

  1. mnie tam jako facet się podoba Ian Somerhalder ;) chociaż nie zawsze...czasami dziwnie jakoś wygląda ale ogólnie te oczy :loveu:
  2. [quote name='Amber']Tak, grał razem z DePPEm, dzięki niemu w ogóle dało się obejrzeć ten film :evil_lol: [/QUOTE] czyli nie tylko mi się ten film nie podobał? ;) żałowałam że wydałam kasę na kino wtedy :evil_lol:
  3. On chyba grał we Wrogowie Publiczni i mi się podobał w tym filmie aczkolwiek ogólnie nie w moim typie gościu :) z Goslingiem jeszcze 'blue valentine' mi się fajnie oglądało
  4. Chciałam właśnie pisać że jedna z nielicznych komedii romantycznych która mi się podobała to właśnie 'kocha, lubi, szanuje' z Goslingiem ;)
  5. ooo w tym filmie też mi się podobał, nie tylko wizualnie rzecz jasna ;)
  6. [quote name='Amber']Gosling :diabloti: Kisiel w gaciaaaach :evil_lol:[/QUOTE] buahaha... a pomyśleć że w 'Liceum na morzu' wyglądał okropnie i nic nie wskazywało na to że wyrośnie na ładnego osobnika płci męskiej ;) no proszę co matka natura za figle potrafi spłatać ;) tak swoją drogą oglądaliście ten serial? xD haha
  7. ja lubię grę aktorską Goslinga i popatrzeć też lubię na niego :loveu: a lubię go od kiedy zobaczyłam film Fanatyk gdzie grał główną rolę...swoją drogą bardzo podobał mi się ten film
  8. Vectra mam do Ciebie mały romansik ;) mianowicie chciałabym zapytać o co chodzi z tymi skrótami IC, AVK, RC :) [url]http://www.bazabgs.com/baza.php?op=dog_details&dog=1816[/url]
  9. [quote name='FredziaFredzia']Czyli Rowan Atkinson. Mnie bawi, ale czasem jego miny są przesadzone... ;)[/QUOTE] dla mnie to on nigdy nie będzie miał prawdziwego imienia i nazwiska...ma tak tępy wyraz twarzy że nie zasłużył na nic więcej niż Jaś Fasola xD hahahaha a ja lubię filmy z Morganem Freemanem :) aczkolwiek ogólnie to swojego ulubionego aktora ani aktorki nie mam...oglądam filmy z kim popadnie jeżeli wydadzą mi się odpowiednie :)
  10. jedyny aktor którego nie lubię na tyle żeby nie oglądnąć z nim filmu to Jaś Fasola...nie trawię typa, nie mogę nawet na niego patrzeć :shake:
  11. [quote name='Okamia'] Burtona uwielbiam :loveu: Alicja w Krainie Czarów, Edward, [B]Gnijąca panna młoda.[/B] Jedynym konkurującym z nim panem jest Tarantino (jadę dziś na Django :diabloti:), który również jest genialny :evil_lol: [/QUOTE] Gnijąca jest fajna ale Miasteczko Helloween to jest to co uwielbiam :) [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#000000]na pkt. Jacka Skellingtona miałam kiedyś odpał :) sporo gadżetów z nim miałam [/COLOR][/FONT]:loveu:
  12. [quote name='vege*']Edward :loveu::loveu::loveu: zawsze płacze na tym filmie :oops: A stara 30 minutowa wersja [B]Frankenweenie? [/B][/QUOTE] oglądałam bo Obamowa kiedyś coś o tym u siebie pisała więc się skusiłam i łezki poleciały e tam J. Depp... też nie robi na mnie żadnego wrażenia, nie mam zdania na temat tego typa ale Burtona filmy uwielbiam ze względu na przedstawiany w nich świat, klimat i tak dalej :) są przyjemnie brzydkie, nieco mroczne :)
  13. [quote name='Amber']Nie trawię Burtona :grins:[/QUOTE] nic a nic? nawet Edwarda Nożycorękiego? toć to klasyka xD
  14. Burtona też uwielbiam, 'Sweeney Todd' nie oglądałam ale nadrobię :) nie mogę się doczekać 'Rodziny Adamsów' :loveu:
  15. z kostiumowych to ja polecam tym co nie mieli okazji widzieć: - Jane Eyre - Zakochany Szekspir - Zakochana Jane - Patriota - Ostatni Samuraj - Wyznania Gejszy
  16. Olek o tym samym pomyślałam ;) Amber speszyl for ju [IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/ddd_zps1b9f31b0.jpg[/IMG]
  17. ja lubię kostiumowe i wojenne filmy bardzo :) melodramaty lubię szczególnie te, które powstały na podstawie książek Nicolasa Sparksa...lubię jego książki choć literatura wysokich lotów to to nie jest ale czyta się fajnie ;) choć mój najukochańszy film to 'Pearl Harbor', za każdym razem łezka w oku się kręci gdy oglądam... podobnie zresztą przy Gladiatorze
  18. po prawo jaka fajna reklama jest ;) w sam raz coś dla Olka...babska, wilgotna dupa! ;)
  19. Blair Witch Project też mi się podobał i jeszcze spoko był Eden Lake, była tam krew ale rzezi nie kojarzę ;) Ogólnie nie za wiele horrorów widziałam, zdecydowanie bardziej lubię dramaty, akcje, sensacje i oczywiście melodramaty xD haha... lubię czasami popłakać na filmach, to jest takie słabe :loveu:
  20. Horrorów też nie lubię ogólnie ... szczególnie tych wszystkich Pił, Masakr, Wzgórz z oczami itd. Na wzgórzach się porzygałam, kumpel namówił mnie na oglądnięcie...są obleśne te filmy i uważam że autorzy takich scenariuszy powinni się leczyć u psychiatry.
  21. hahahaha....jakiś czas temu byłam u Marty i załączyłyśmy sobie Laleczkę Chucky tak dla beki ale było to tak durne że wymiękłyśmy po 20 minutach :evil_lol:
  22. [quote name='Aleks89']Jak Salsa nic nie żre to nie dziwne ,ze jej pizga po 5min:lol: [/QUOTE] hahaha.... dzisiaj jadła i to sporo ;) ugotowałam jej te odpady z ryżem a potem robiłam gulasz i ścinki z mięsa jej dałam a jutro pewnie będzie rewolucja :multi:
  23. na takie mrozy też mam sposób na rudzielca...otóz puszczam ją w śnieg, przebiegnie się kawałek, wróci do mnie, obsypię ją śniegiem i chce już do domu bo jest jej mega zimno i się trzesie jak galareta przeskakując z nóżki na nożkę :loveu: nie sądziłam że kiedykolwiek pies będzie kochał sen tak samo jak ja...pod tym względem jest idealna :) jak coś robię przy Salsuni...pazury, opatrunki czy cokolwiek to się trzęsie też jak galareta ze strachu ale nie myśli nawet o próbie ucieczki...wie że nie wolno pańci spitalać w takich okolicznościach....wstrętna panikara zastraszona xD
  24. też jestem tego zdania! :) jak to mawiają - co się odwlecze to nie uciecze ;)
×
×
  • Create New...