Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. A Szczotka to taka przyjazna suczka. Ale doczeka się swojego człowieka, który się na niej pozna
  2. Wklejam wiadomość, którą dostałam przed chwilą [quote][B]kielecki gonczy[/B] ....śpieszę donieść, ze nasz czekoladowy gończy pojechał przed godziną do swego nowego domu w Warszawie. Ludzie odezwali się z ogłoszenia w necie, konkretni, zdecydowani przyjechali...... Zakochali się od pierwszego wejrzenia w czekoladce, ale czemu sie dziwić. ;-)[/quote]:bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: I moja odpowiedź [quote]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Nie mogę uwierzyć!!!!!! Przecież dopiero wczoraj pojechał do Pani. Przekaże tę informację dalej. :multi: :multi: :multi: :multi: NIEDOWIARY !!!!!![/quote]No to mamy od dziś nową rasę psów - "Kielecki gończy" :D :D :D
  3. Kropeczko nie strasz już więcej :wolfie: A w ogóle to jak ona się sprawuje w DT???
  4. Wielbiciele Xantusia trzymamy kciuki [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] przede wszystkim za jego zdrowie, bo idzie do lekarza na badania i potem [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] za dobry dom aby jak najszybciej się znalazł.
  5. Xantuś słyszysz o czym Ciocie tu rozmawiają????? Kciuki, kciuki koniecznie za tę rozmowę. [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0158.gif[/IMG]
  6. Irysek oczywiście, że inni też byli z wizytą :lol: Zdjęcia bardzo ładne, wzruszające są te na których jest Tobiś śpiący przy klatce chomiczka. Na zdjęcia z kotkiem musiałam się dobrze przyglądać gdzie Tobik ma głowę bo na pierwszy rzut oka to leży taka kupka ślicznego, srebrnego, pokręconego futerka i gdzie tu pies :D
  7. Do tego samego lekarza jedziecie co robił zabieg???
  8. A Szczotka jak dziś fajna. :lol: Chodzi sobie po podwórku, przyjazna do wszystkich, lubi przytulać się do nóg no i oczywiście nadstawia głowę do głaskania. Pożegnała wyżełka, który dziś odjeżdżał do Warszawy.
  9. Orpha z tego co mi kiedyś mówili na poczcie, polecony list dostarczają w ciągu 5 dni roboczych.
  10. Rodzice Maciusia nie opowiadaj tu takich herezji :mad: A ty Kapsel co - do domu maszeruj
  11. Kilkanaście minut temu dostałam wiadomość, że "łyżew" wraz ze swoją Panią szczęśliwie dojechali do domu :multi:. Był bardzo grzeczny w podróży :lol:
  12. Kropeczko co sie stało??? W Kielcach wyglądała na całkiem zdrową. Może coś zjadła na dworze???
  13. Czyli wszystkie maluchy znalazły domy????
  14. Czyli Micia już zaczyna wiedzieć do czego służą pluszaki :evil_lol: :evil_lol: :multi: :multi:
  15. Xantusiu przypominamy się wszystkim, przypominamy że szukasz dobrego, ciepłego Domku :lol:
  16. A może dałoby się w tej rupieciarni jakiś kącik "odgruzować" i wydzielić dla niej, tak żeby nie uderzała łapką o różne przedmioty.
  17. A czy u tego Pijaczka to Rudzia jest w mieszkaniu czy w pomieszczeniu gospodarczym typu rupieciarnia????
  18. Wiesz pomyślałam teraz tak : czy ta biedna, zalękniona suczka w schronisku pomyślała choć raz że takie życie będzie jej dane (o ile psy potrafią myśleć o takich sprawach :lol:)
  19. Trudno teraz o dom dla psa, zresztą łatwo nie było chyba nigdy. Alf jest takim przymilnym pieskiem, biegnie do człowieka
  20. Jak tam Xantusik po nocnej burzy??? Ciekawe czy boi się burzy????
  21. No to miłe są wieczory u Was u domu. :lol: Co świętowałyście????
  22. Xatusiu wszyscy chyba wyjechali na długi weekend, nikt od ciebie nie zagląda.
  23. Ale fajne Miciowe wieści :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  24. [quote name='andzia69']tak, Emilio - to TA sunia...niestety kolejny raz nowy termin:shake: Załatwiłam od Myszuni opatrunki...tylko czekają na sunię, a jak tak dalej pójdzie to obawiam się, że będą długo czekać....:-([/quote] A mnie się po prostu chce płakać z bezsilności. I właśnie to robię andzia
×
×
  • Create New...