Wklejam wiadomość, którą dostałam przed chwilą
[quote][B]kielecki gonczy[/B] ....śpieszę donieść, ze nasz czekoladowy gończy pojechał przed godziną do swego nowego domu w Warszawie. Ludzie odezwali się z ogłoszenia w necie, konkretni, zdecydowani przyjechali...... Zakochali się od pierwszego wejrzenia w czekoladce, ale czemu sie dziwić. ;-)[/quote]:bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool:
I moja odpowiedź
[quote]:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Nie mogę uwierzyć!!!!!!
Przecież dopiero wczoraj pojechał do Pani.
Przekaże tę informację dalej. :multi: :multi: :multi: :multi:
NIEDOWIARY !!!!!![/quote]No to mamy od dziś nową rasę psów - "Kielecki gończy" :D :D :D