Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. Chyba nie. Załóż DuDziaczek i wstaw dzisiejsze zdjęcia i opis Erki. :placz: :placz:
  2. :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: [SIZE=3][B]Warszawiacy pomóżcie go szukać!!!!! Roześlijcie wiadomość do innych osób z Warszawy. Niech te ostatnie miesiące życia ma dobre i godne!!!!!! [/B][/SIZE]:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  3. Nie ..... nie..:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Trzeba go szukać, na pewno osoby z Warszawy pomogą. Xantuś miał na szyi różową, małą chusteczkę więc łatwiej go będzie ludziom poznać.
  4. Xantuś już chyba w Warszawie. Chyba już poznał swoją Panią. Ciekawe jak wyglądało powitanie, bo Xantuś jest taki przyjacielski do ludzi.
  5. No tak, ale myśmy o tym nie wiedziały, gdy go zaprowadzałyśmy na działkę to ta budka stała zupełnie po drugiej stronie działki. Ktoś ją przestawił i bardzo dobrze bo tak przyjemnie chłodno pod tym drzewem. No więc Xant to miejsce sobie wybrał. :lol:
  6. Ojej tekilla trochę szaleństwa nie zaszkodzi :evil_lol:. Pozwól jej czasem coś upolować. :evil_lol: Kochana łakomczuszka :loveu:
  7. No to Wam napiszę jakiego stracha nam Xanuś napędził. Wchodzimy na działkę ...... trzy wariatki piszczą, szczekają i skaczą tak wysoko, że Frutka/Tutka złapała mnie zębami za ucho ....... a Xantusia nie ma ..... rozglądamy się, wołamy ....... nie ma ....... Erka patrzy na mnie, ja na Erkę, DuDziaczek wielkimi oczami na nas obie .... gdzie on jest ...... no nie, wyszedł gdzieś ........ ale gdzie ...... sprawdzamy budy ...... DuDziaczek do połowy wchodzi do każdej budy z tych co stoją na podeście ...... nie ma go ..... pod tym rozłożystym drzewem co zasłania kamienicę stoi jeszcze jedna buda, tak z boku w cieniu ...... włażę pod to drzewo ....... zaglądam do budy ........ a Xantuniu śpi sobie w najlepsze na boczku ....... pogłaskałam go leciutko po głowie, obudził się, wyłaaaaazi z budki,przeciąga się ...... patrzy .....trzy ciotki stoją, trzy wariatki skaczą i piszczą ...... no to on w te pędy do Erki i już wszystko dobrze i już szczeka bo okazuje się że on umie szczekać :D już cieszy się i biega. Nooooooo. Napędził nam na parę chwil strachu. :D Musi niedosłyszeć więc nie słyszał tych krzyków jak weszłyśmy, nie słyszał jak go wołamy. Kochany psiak, oczy mu dziś tak błyszczały i były takie radosne. :loveu: :loveu:
  8. Emilio to zajrzyj może do Xantusia za parę minut [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10643461#post10643461"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10643461[/URL] Napiszę jakiego stracha nam napędził
  9. Emilio dziś dla mnie dzień dobrych wieści i dobrych zdarzeń :loveu: :loveu:
  10. od Xantusia :megagrin: :megagrin:
  11. podaję news : [B]XANTUŚ JUŻ DOJEŻDŻA DO RADOMIA a stamtąd godzina i ...... Janki ..... i Pańcia Xantusiowa czeka :sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:[/B]
  12. Erka robiła zdjęcia na działce i koło Exbudu gdzie czekałyśmy na irysek. Może nam pokaże. "Strzemienne" zdjęcia z Kielc. A na dowidzenia gdy Xantuś już siedział w samochodzie iryska ........ buziaka od niego dostałam :oops:. Irysek ruszył, patrzymy a Xantuś już stoi łapkami na kolanach iryska. Jak on kocha kobiety :evil_lol: :evil_lol:
  13. Jak to skąpe wiadomości :angryy: :angryy: podaję news : [B]XANTUŚ JUŻ DOJEŻDŻA DO RADOMIA a stamtąd godzina i ...... Janki ..... i Pańcia Xantusiowa czeka :sweetCyb: :sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: [/B]Bardzo proszę teraz o festiwal radosnych ikonek :multi: :multi:
  14. No Xantuś za 5 min. wyjeżdżam po ciebie
  15. Angie Xantuś jeszcze w Kielcach, czekamy na telefon od irysek, że nadjeżdża. Wtedy podwozimy go "na trasę". Jak Erka weźmie aparat to ją namówię żeby zrobiła Xantuniowi zdjęcie z Kielc takie "strzemiennego" Telefon!!!!
  16. Ewelinka Xantuś już spakowany???? A Xantuś to pan który potrafi docenić piękno kobiet, więc się nie dziw, że mu się spodobalaś
  17. mnie też nie :shake:
  18. Rudzia jest bardzo wytrzymała i dzielna. A iwop będzie dzielna jutro [IMG]http://christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/car.gif[/IMG].
  19. Selenga :modla: :modla:
  20. Iwop jakie dobre wiadomości. :lol: A Rudzia już ma zdjęty opatrunek, bardzo szybko. Rana wygląda, że się ładnie goi. A ty pojechałaś :klacz:. Dla Rudzi.
  21. Erko czy Xantuś już spakował walizeczkę???? :lol: Pożegnał się z suniami-wariatkami?????
  22. Irysek kto chory???? Tobik???? czy synek????
  23. No tak to rzeczywiście niewiele wiesz. Możesz jechać [B]przez centrum miasta [/B]- bardzo prosta droga i dobrze oznakowana, albo możesz kilkanaście km. [B]przed Kielcami zjechać na obwodnicę[/B] Kraków - Warszawa (przecina się z drogą łódzką). Różnica w km. praktycznie żadna przy trasie prawie 500 km jakie robisz w jedną stronę. Musisz się określić jak Ci będzie wygodniej Wtedy się umówimy w jakiś takim widocznym miejscu.
  24. Irysek skoro jesteś napisz jak zamierzasz jechać??? Jedziesz trasą Łódź - Warszawa przez Kielce, tak????? I czy znasz trochę Kielce????
  25. [quote][quote name='erka']KrystynaS, ponieważ irysek wyjeżdża z Wrocka ok. 9.00, podejrzewam,że będzie w Kielcach ok. 14.00. Jedzie przez Piotrków Tr. i trzeba jej będzie gdzies dostarczyc Xantusia na trasę. Mam prośbę,czy mogłabys to ze mną zrobic?:lol:[/quote][/quote][quote] [quote name='KrystynaS']Na trasę to znaczy gdzie???? Ja jutro MUSZĘ być bardzo blisko Twojej pracy i nie wiem jak to poukładać, [/quote][/quote]Erko odezwij się - gdzie na trasie??? Jak irysek będzie jechała???? wiesz????
×
×
  • Create New...