-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
orpha daj znać czy Xanti miał zrobione badania, jakie i wydobądź wyniki o ile się uda. Wtedy mogłybyśmy iść z tym wszystkim do mojego lekarza i poprosić o weryfikację diagnozy. Jeśli wyników nie będzie to pójdziemy tak na badanie i zasugerujemy, że w W-wie podobno był badany i dano mu 3 m-ce życia. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
PW DuDziaczku PW do andzia -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Jak Xatuś dzisiaj??? czy nadal taki wesoły i zadowolony drepta po działce? Erko zadzwonię do Ciebie wieczorem z pracy, bo teraz jestem zalatana. -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Andzia wyżełka może na razie nie !!!!! -
Kielce /świętokrzyskie - wątek do zamknięcia.
KrystynaS replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Xantuś pięknieje nam w tempie ekspresowym. Radosny i szczęśliwy na działce. Byłoby bardzo dobrze jakby znalazł dom w Kielcach lub gdzieś w pobliżu. -
Co się dzieje????
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='orpha'] Pewnie ze bede dalej szukac dla Xantusia domu i pomagac jak tylko bede mogla.[/quote] No normalnie Cię :iloveyou:. Doskonale Cię rozumiem, ja też jestem człowiekiem, ale szkoda naszego zdrowia, a ulżyć czasem sobie trzeba to oczywiste. Mnie chodzi o nas a nie o panią czy pana. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ja też myślę, że widzi, słabo ale widzi. A wczoraj w lesie gdy szliśmy drogą za nami jechał samochód i tak silnik zawarczał. Xantuś zatrzymał się i obejrzał do tyłu. To może znaczyć że choć trochę słyszy. Trzeba by to jakoś sprawdzić. Może Ci się uda zaobserwować podobną sytuację. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Orpha bardzo Cię polubiłam za Twój stosunek do Xantusia, ale tak jak Cię lubię tak Cię proszę ....... skupmy się na szukaniu domu dla Xanta. Musimy też koniecznie zająć się jego stanem zdrowia, bo to bardzo ważne. Niepotrzebnie szarpiesz sobie swoje własne nerwy i nikt Ci ich nie zwróci. Zachowaj siły bo trzeba pisać znów te ogłoszenia, a ja zdradzę Ci w tajemnicy, że niebawem podeślę Ci link do wątku, który założymy i na którym bardzo chętnie spotkamy się z Tobą no bo pomoc będzie konieczna, a Ty jesteś bardzo operatywna. Widziałaś jaki Xantuś szczęśliwy na działce??? Taki radosny przed wyjazdem nie był. No i jakoś wypiękniał :lol: -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ewelinka bardzo, bardzo Ci dziękuję za świetne zdjęcia Xantusia. Jak tą wiercipiętę uchwyciłaś "w kadr", przecież on się kręci niesamowicie. A wygląda na bardzo zadowolonego i chyba szczęśliwego, że jest na działce, tak jakby był u siebie. On tam lubi być. Matko, jak dobrze go takim widzieć. On się naprawdę tak rozprawił z tymi poduszkami???? same wióry zostały. No to nie można mu nic wkładać do budki bo porwie i wyrzuci. Co za palant. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Wybaczcie off ale dostałam takie PM z pytaniem [I][I][I] [I]" czy to ze sprowadzalam "obcego" psa bez kaganca po klatce ale na smyczy i nagle zaczal szczekac i szczeknal kurcze z 8 moze razy a bylo przed 22 jest powodem dla ktorego mozna to zglosic na SM:-("[/I] [COLOR=Blue]"Z tego co wiem to nie. To znaczy zgłosić można, ale do godz. 22.00 możesz wiercić dziury, rozwalać ściany, szczekać ale nie gryść. Cisza obowiązuje od 22.00 To widzę, że masz życzliwych sąsiadów o wrażliwym słuchu., Odpowiedz grzecznie i spokojnie, że cisza nocna obowiązuje od 22.00 I co to znaczy obcego psa??? A swój pies mógłby szczekać??? Pop******* człowiek."[/COLOR][/I] "Ja mieszkam na pietrze 2gim a awanture zrobil sasiad z parteru :cool1: Juz przez niego mialam raz problemy :angryy: I wole zeby mi sie to nie powtorzylo :placz: Bo wyszlam z psem na spacer tj wychodzilam i jak juz zamknelam drzwi to nagle jej cos odbilo... Na klatce nikogo a ta sie drze jak opetana... :-( Byla chyba 21:30. Uciszylam ja "jako tako" schodzac jeszcze cos mruczala glosniej) i schodzac z nia na parterze wyskoczyl sasiad i darl sie na cala klatce ze to nie psiarnia ze dzwoni na policje (pootem stwierdzil ze na SM jednak :angryy:) Na ta awanture wyskoczyl 2 sasiad :cool1: I powiedzial ze on absolutnie to wszystko potwierdzi :angryy: Ja nie wiem czym im tu zawinilam.. Moze dlatego ze od kiedy sie wprowadzilam 2 osoby wziely psa a moj przez pol roku byl 1 psem ( i czasami poszczeka jak ktos do nas wchodzi...) Naprawde mam juz dosc zawsze mam awantury :shake: Wystarczy ze sie zatrzymam na paterze poprawic psu szelki to slusze ten cholerny wizjerek jak sie rusza :cool3:"[/I] [COLOR=Blue]"według mnie nie mogą Cię ukarać za to, że pies zaszczekał 5 razy o godz. 21.30. To chyba jakiś kłótliwy człowiek ten sąsiad i ten co chce poświadczyć również. Wszystko mu przeszkadza. Pies nie może zanieczyszczać klatki, szczekać w nocy czyli w godz. 22.00 - 6.00, gryźć, rzucać się na ludzi. Nieważne czy to swój pies czy obcy. Za psa odpowiada osoba, która go wyprowadza więc co to za znaczenie swój nie swój. Zgadzasz się abym skopiowała to PW i wkleję na jakiś wątek niech inne osoby się wypowiedzą???" [/COLOR][/I][COLOR=Blue][COLOR=Black]Czy dobrze odpowiadam tej osobie ?????[/COLOR][/COLOR] -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
mru - sprawiedliwe, niesprawiedliwe. Jakie to ma znaczenie dla Xanta?? Żadne!!! Pies szuka domu, trzeba znów ogłaszać, szukać. Pani nawet przez myśl nie przeszło że będziemy szukać Xanta i to jak szukać, ba że go znajdziemy w dwumilionowym mieście i odstawimy do Kielc w ciągu 24-25 godzin. Co my za jedni????? :eek2: Pies jest już bezpieczny, zadowolony z jego punktu widzenia. Trzeba zatem szukać mu domu, zawieść do lekarza, wyczarować pieniądze na badania ot i to wszystko. -
Pamiętasz jak mówiłam Ci na początku, że Dinuś bardzo pomoże. Stary pies pokazuje nowemu dom, uczy go zwyczajów panujących w domu, uczy go różnych zachowań nie zawsze dobrych (np. obszczekiwanie ludzi). Nowy patrzy co stary robi i zaczyna go naśladować no bo jak staremu wolno to jemu też. Pozdrawiam Was serdecznie.
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='pixie'][quote]dziewczyny czy macie pieniadze na te badania? [/quote][IMG]http://christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/nosmiley.gif[/IMG] [IMG]http://christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/nosmiley.gif[/IMG] [quote] trzeba zrobic zrzutke?[/quote] [IMG]http://christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/yessmiley.gif[/IMG] [IMG]http://christiantechhelp.com/forums/images/smilies2/yessmiley.gif[/IMG] spytajcie ile to bedzie kosztowalo, moze jakis bazaarek Xantusiowy ? [/quote] Spytamy o możliwość wykonania badań i o koszty diagnostyki -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Angie dzięki za relację. Dziękuję Ci Angie, że tu jesteś. To między innymi dzięki Tobie Xanti był dziś ze mną na spacerze w lesie. :multi: Nie masz pojęcia jak się cieszył. Biegał z lewej strony na prawą, wąchał trawę, wchodził w krzaki a ja za nim (był na smyczy). I w ten sposób znaleźliśmy malutką Kropkę. Widziałaś zdjęcia ze spaceru. Gdy weszliśmy na działkę to był taki zadowolony jak ktoś kto wraca do siebie. Poszedł sprawdzić swoją budę, teraz ma jeszcze lepiej bo Erka przyniosła mu gąbkowe poduszki żeby mu było wygodniej. Witał się z suniami-wariatkami a one cieszyły się że wrócił. :lol: Powiedz czy on nie jest kochany, taki ciapuś. Tylko chudziutki jeszcze bardzo. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kometa'] ....[B]psiaka do lecznicy przyprowadził starszy pan, który nic nie mówił gdzie go znalazł, ale ze nie ma czasu i ochoty sie nim zajmowac [/B]i jaka jest procedura przy znalezionym psie i czy moze go tu zostawic... tylko tyle wiem[/quote] :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: I co Wy na to?????? Ciekawe czy to nie ten pan O Beznamiętnym Głosie????? -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kometa']psiakowi nalezaloby przede wszystkim zrobic RTG klatki piersiowej i badania ogólne krwi, a dopiero potem mozna sie wypowiadać. [/quote] Dzięki kometa. Dowiemy się (mam nadzieję, że dowiemy) czy był robiony RTG, jeśli tak poprosimy o opis i zdjęcie. Pokażemy wetowi u nas. [U]Jak często można robić RTG klatki aby nie narażać psa na jakieś komplikacje zdrowotne?????[/U] Bo obawiam się, że opisu a tym bardziej zdjęcia nie otrzymamy. Nawet sam opis bez zdjęcia ...... nie, dla mnie to za mało. Pisać sobie można różne rzeczy, a osoba Pani jest dla mnie co najmniej pokrętna delikatnie mówiąc. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Teraz przedstawię jedną z moich hipotez : Xantuś się nie spodobał "na żywo" no bo prawdę mówiąc urodziwy za bardzo nie jest (ma tzw. trudną urodę). No więc co aby nie wyjśc na osobę małoduszną ..... Pies jest bardzo chory, ma 3 m-ce życia. Za dwa m-ce telefon (lub nawet nie), że pies właśnie umarł. A psa w tym czasie ...... Może tak być????? Może. Wszystko może być. Ta Pani to dla mnie nie jest osoba wiarygodna. Dlatego należy przebadać go i dowiedzieć się jak naprawdę jest z jego zdrowiem. Chyba, że są wyniki badań no to wtedy zabrać je i iść do lekarza jeszcze raz i poprosić aby potwierdził/obalił tę diagnozę. Niech wykona stosowną diagnostykę. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
W Kielcach przed zabraniem na działkę Xant był u weta, został zaszczepiony i klinicznie obejrzany tak to nazwijmy. Wet stwierdził guz na jądrze operacyjny. Badań krwi, RTG czy USG nie miał robione. Czy tylko tyle to erka potwierdzi lub sprostuje. Natomiast Pani B. po odebraniu go od irysek zaprowadziła go prosto do lecznicy chyba tej przy PL. Hallera bo miała tam znajomego weta. I to ten warszawski wet stwierdził nowotwór z przerzutami do płuc w fazie chyba już terminalnej. Czy robił badania??? jakie???? czy miał czas na takie badania???? To są właśnie te liczne znaki zapytania w sprawie Xantusia. To sprawy bardzo ważne, no bo jak mamy szukać mu domu, co mamy mówić ludziom zainteresowanym Xantusiem??? -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
o widzisz pixie - dobra robota, wreszcie jakieś konkrety od osoby postronnej, która coś może wie