Orpha :buzi:
Angie nie mogę wysłać zdjęcia bo nie umiem :oops:
Xantuś tak wygląda jak na ostatnich zdjęciach, są bardzo wierne.
[B]Ma[/B] na szyi czarną obrożę ze srebrnym, odblaskowym paskiem.
[B]Miał[/B] czarną smycz i różową chusteczkę na szyi. Ale to mogło się zgubić.
[U][B]Nie ma[/B] dwóch przednich górnych zębów - ta cecha jest bardzo pomocna w identyfikacji.[/U]
[B]Jest [/B]chudziutki, kości wyraźnie wyczuwalne przez skórę zwłaszcza kości miednicy
Przepraszam, że wygląda to na instrukcję.