Jump to content
Dogomania

KrystynaS

Members
  • Posts

    5940
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KrystynaS

  1. O jest odpowiedź : Jeszcze nie, jest pewnie nadal zajęta w pracy
  2. A niech tam, wysłałam SMS do Erki z pytaniem o P. Beatę
  3. Orpha na to pytanie to tylko chyba Erka mogłaby odpowiedzieć bo to ona z pewnością jest w ciągłym kontakcie z P. Beatą. Denerwuję się tak samo ale chyba trzeba poczekać na Erkę i jej informacje. Mam nadzieję, że P. Beata zabierze go ze schronu a co dalej ..... zobaczymy
  4. [quote name='mru']no, że mógł go ktoś podrzucić pod lecznice bo tak daleko sam by zaszedł... :roll:[/quote] Acha, ktoś zobaczył zagubionego psa i chciał mu jakoś pomóc. Możliwe. Dzięki
  5. [quote name='Kora']Zastanawiam sie czy mu ktos nie pomogl dostac sie na Schroegera, tam jest calodobowa klinika wet.[/quote] ????????????????????????? Przepraszam, ale po wczorajszym mam trochę przyciężkie myślenie.
  6. [SIZE=3][COLOR=Blue]Jestem pełna podziwu i bardzo wdzięczna warszawiakom i nie tylko warszawiakom za taką ofiarną, wspaniałą pomoc w poszukiwaniu Xantusia. [/COLOR][/SIZE]
  7. Wróciłam ze spaceru z psami, a tu taka Wiadomość !!!!!! Dobrze, że to on. Kora!!!! Pan Przemek!!!!! :modla: [SIZE=1][COLOR=Silver]Boże takie emocje to nie na moje lata[/COLOR][/SIZE] :shake:
  8. Orpha :buzi: Angie nie mogę wysłać zdjęcia bo nie umiem :oops: Xantuś tak wygląda jak na ostatnich zdjęciach, są bardzo wierne. [B]Ma[/B] na szyi czarną obrożę ze srebrnym, odblaskowym paskiem. [B]Miał[/B] czarną smycz i różową chusteczkę na szyi. Ale to mogło się zgubić. [U][B]Nie ma[/B] dwóch przednich górnych zębów - ta cecha jest bardzo pomocna w identyfikacji.[/U] [B]Jest [/B]chudziutki, kości wyraźnie wyczuwalne przez skórę zwłaszcza kości miednicy Przepraszam, że wygląda to na instrukcję.
  9. Orpha przepraszam bo powinnam z samego rana :oops: [B]Orpha dziękuję Ci bardzo za te pół nocy !!!![/B]
  10. Charly po tym wszystkim ...... to nie jest złośliwość :shake: :shake:. Według mnie to nie jest złośliwość tylko analiza faktów i zdarzeń.
  11. Jeśli ten piesek nie ma dwóch przednich ząbków to wtedy to na pewno będzie nasz Xantuś, niech sprawdzą w schronie (chyba mogą)
  12. Dziewczyny aby być pewnym czy to Xant, pani Beata widziała go parę minut zaledwie to trzeba sprawdzić pyszczek - Xantuś nie miał dwóch górnych ząbków "jedynek". Taki szczerbatek
  13. Erko myślę zrozumiemy Panią Beatę jeśli ta wczorajsza sytuacja ją zbyt wystraszyła. Xantuś w każdej chwili może do nas wracać. Transport już zostaw na mojej głowie
  14. Kora wygląda na Xantusia ale jeśli masz możliwość dowiedz się na Paluchu czy to jest taka obroża czarna z odblaskowym paskiem i czy pies miał różową chusteczkę. Albo podaj telefon do osoby która przyjmuje nowe psy A telefon o który pytałaś czyj, to tel. Erki z Kielc
  15. Powysyłałam do litery K, k z Warszawy
  16. wysyłam tel p. Beaty na PW orphy
  17. oixie dzięki, jak pani Beata????
  18. pixie zaraz zadzwonię do niej żeby weszła jeśli może Odbierz PW
  19. Ja zaraz wchodzę na listę użytkowników i do osoby, która często bywa na Dogo- wysyłam PM. Zacznę np. od litery K.
  20. Słuchajcie weźcie poprawkę na to, że jest wystraszony i spanikowany. [B]Do jutra może zawędrować całkiem daleko.[/B] Z tego co Erka napisała [B]pobiegł w stronę jakiegoś lasku [/B]
  21. Charly a Ty może z Warszawy??? To przyłącz się do poszukiwań. Może znasz osoby w W-wie niezwiązane z Dogo- poproś o pomoc w poszukiwaniach.
  22. Pati źle to zawsze wyjdzie i wcale nawet się nie trzeba starać
  23. Nie Charly nie miał adresówki, nie miał również napisanego numeru telefonu na obroży. Czemuś my zapomniały to zrobić???? :placz: :placz:
  24. [SIZE=3][B]Xantuś ma na szyi zawiązaną jasno różową chusteczkę i czarną ze srebrnym obróżkę [/B]To powinno ułatwić rozpoznanie go !!!!!![/SIZE]
×
×
  • Create New...