-
Posts
5940 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KrystynaS
-
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
O kochana a jak już adorował tą małolatę. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
pixie dobrze by było aby jakiś lekarz mógł nam podpowiedzieć. Ja byłabym za tym aby zrobić badania bo nie mam pewności czy jakoweś wogóle były robione. Były badania ale wyników na papierze nie ma, tylko głupie gadanie Pani B. że Xant ma 3 m-ce życia -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Odnośnie suni znalezionej w lesie : Erko to nie ja ją znalazłam tylko Xantuś. Zaciągnął mnie pod drzewo gdzie to maleństwo siedziało i trzęsło się A Erka była przeszczęśliwa, :mdleje: że znaleźliśmy tą suczkę, jaką miała zachwyconą minę (Erka) :wallbash: -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Witajcie Wszyscy!!! [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/happy0099.gif[/IMG] [SIZE=3]Przede wszystkim wielkie, wielkie dzięki dla Wszystkich, którzy uczestniczyli w poszukiwaniach Xanta [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/love0030.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/love0030.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/love0030.gif[/IMG] [IMG]http://www.topsmileys.net/smilies/love0030.gif[/IMG] Ogromne podziękowania dla osób z Warszawy, które "odbijały" Xantusia ze schronu [IMG]http://www.zolnierz.pl/doodatki/tmp/2008/01/flowers1.gif[/IMG] [/SIZE] -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Angie według mnie DOBRZE ROBIMY !!!! Napiszę tu coś strasznego w treści a potem mnie nawet zlinczujcie - nie jestem zwolennikiem miłości niesionej "na bagnetach". Kropka. Teraz krzyczcie. Proszę bardzo. Angie, orpha, idę do pracy na noc. Zadzwońcie jak się zakończyło z tym Paluchem, gdzie Xanti. Jeszcze trochę a będzie mnie trzeba odwiedzać na kardiologii -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
orpha skontaktuj się z Angie bo dziewczyna chce po X jechać tylko nie ma dokumentów. Erka chce porozumieć się z Korą żeby pomogła. Jeśli masz jej (Kory) numer to podaj erce bo może z tego wszystkiego gdzieś go zapodziała -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Angie już straciłam rozeznanie. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
orpha to nie jedziesz po niego???? co ustaliłyście z Erką???? -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Angie jeśli uda się go wyciągnąć ze schronu tak aby o 19.00 mógł wyjechać do nas to hotel nie będzie potrzebny. [B]KTO WYCIĄGNIE XANTA Z PALUCHA ALE SZYBKO!!!!!![/B] 0 19.00 wyjechałby do Kielc i odbierzemy go tutaj. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
EVA dzwoń do Kory. Potem niech Kora i Erka ustalą optymalne rozwiązanie. Ale czy to Kielce czy hotelik w W-wie to Trzeba go pilnie wiciągnąć ze schronu. On jest taki ciapuś i w schronie sobie nie poradzi!!!!! -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Angie może najlepiej byłoby dla Xanta jak wróci do Kielc, a jeśli to jakieś nieporozumienie czy niedomówienie to pojedzie do P. Bety za kilkanaście dni z powrotem. Według mnie tak będzie najbezpieczniej dla niego. [B]KTO WYCIĄGNIE XANTUSIA ZE SCHRONU ????????[/B] Mało czasu do 19.00 [B](osoba wyjeżdża do Kilec o 19.00 i go zabierze)[/B] -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
A może orpha mogłaby go wyciągnąc???? -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Czy Kora jako wolontariuszka na Paluchu mogłaby wyciągnąć Xantusia??? Proszę Was skontaktujcie się z nią kto ma do niej telefon -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Posłuchajcie, czy według Was lepiej by było aby pies wyrwał się i wpadł np. prosto pod samochód. i o tym by nas poinformowano albo nie. Wiemy jedno XANTUŚ NADAL SZUKA DOMU. Czemu tak wyszło, ........ nie drążmy tematu bo to i tak niczego nie zmieni. Pozwólmy Erce działać a jeśli dom w Krakowie nieaktualny to po prostu zacznijmy szukać nowego Domku dla Xantunia a on w tym czasie będzie kielczaninem -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Panie i Dziewczyny !!!!! Nie osądzajmy zbyt pochopnie, proszę Was. To się wyjaśni jak sądzę, chyba że wiecie coś czego ja nie wiem. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam ,za chaotyczność ale pisałam, rozmawiałam z erka, czytałam co Wy piszecie Podsumujmy [LIST] [*]Erka dzwoni do dziewczyny, która ma dziś jechać z W-wy do Krakowa, żeby zabrała Xanta z Palucha [*]w Krakowie była Pani zainteresowana adopcją Xanta, dzwoni czy to aktualne no bo pani może nie chcieć go teraz [*]jeśli pani go chce adoptować to pewnie pojedzie z tą dziewczyną prosto do Krakowa [*]jeśli rozmyśliła się to Xantuś zostanie odebrany w Kielcach przez kogoś z nas i będziemy szukać optymalnego rozwiązania dla niego[/LIST]Tylko aby ta dziewczyna jeszcze nie wyjechała z W-wy to go zabierze ze schronu Czy teraz bardziej czytelna sytuacja i nasze działania??? -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
erak nic nie wiedziała o sytuacji z P. Beatą. Teraz dowiedziała się ode mnie. Właśnie otwierała drzwi do domu i jednocześnie dzwoniła Za parę minut będzie na wątku. -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
w Krakowie podobno BYŁA podkreślam BYŁA Pani, która chciała przygarnąć Xantunia. Erka dzwoni spytać czy to aktualne -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
sama ofiarowała się nam jako transport gdy sytuacja będzie pilna -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
erka dzwoni do osoby, która będzie jechała dziś z W-wy do Krakowa -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
zaczekajcie moment, jestem w takcie rozmowy z erka !!!!!!! -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
Czyli niespodzianek typu qui pro quo dziś Ci nie brakuje :D :D -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
No to gratulacje dla świeżo upieczonej Cioci :lol: -
Wyrzucony jak śmieć staruszek już w nowym domu!
KrystynaS replied to erka's topic in Już w nowym domu
orpha cierpliwości. Ja o 18.00 wychodzę do pracy i co ...... nerwy. Dorze jest że wiemy że to najprawdopodobniej Xant, że jest w miarę bezpieczny, nie wpadnie pod samochód czy tramwaj i na pewno dzisiejszą noc spędzi w innym miejscu niż Paluch