Jump to content
Dogomania

Ania :)

Members
  • Posts

    3372
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania :)

  1. Czekałam na takie wieści ! Rewelacja :) :)
  2. [quote name='ladySwallow']Nasz na łóżko wchodzi, ale jest z niego również wypraszany regularnie, jeśli jest potrzeba ;) Szczotkowanie uprawiamy codziennie praktycznie, ale to dla naszej korzyści, bo byśmy utonęli w morzu białych kudłów :diabloti: A krzyczenie... Cóż, ja nie krzyczę, ja złowieszczo ciskam gromami :lol: Ostatnio niecenzuralnie poleciało do Jaxa na spacerze, aż się pani obejrzała na nas, ale zwykle odwołuje się do Jaxa resztek rozumu i radzę mu, aby sobie o nich przypomniał, bo będzie źle :lol:[/quote] A ja nie lubie spać później w tej sierści i w tym piachu :P czasem, ale bardzo rzadko się zdarzy, że pozwolę mu wejść, ale kładzie się wtedy w nogach. Szczotkuję jak mi się przypomni, ewentualnie jak linieje, to częściej. A jak mnie wkurzy to krzyczę i to ostro, ale jakoś musi dotrzeć do tego pustego łba :D
  3. To ja powinnam się smażyć w piekle... mojemu nie pozwalam wchodzić na łóżko, krzyczę na niego i nie szczotkuje go regularnie :(
  4. Osobiście bardziej podoba mi się w łańcuszku, bo je po prostu uwielbiam :D w obroży według mnie wygląda jakby miał za bardzo ściśnięte ;) Ale i tak jest piękny. Odkąd macie Jaxa regularnie odwiedzam galerię tylko nie komentuje:)
  5. Ania :)

    Tiesto Domino

    Nie no to już dorosły facet jest ! Świetny:)
  6. Jak to śmiesznie wygląda jak takie duże psy mają głupawke. :D
  7. Super wieści. Trzymam kciuki, by wszystko poszło dobrze! :) :) :)
  8. Ania :)

    Vigo :)

    Cudo nie pies po prostu :D :D :loveu:
  9. [quote name='cavani']A u Dorci wszystko dobrze. Dziewczynka się rozkręca, robi się coraz bardziej wyluzowana i zabawowa. Uwielbia aportować. Rzucane patyki podobno przerabia na drzazgi. Za to piłeczkę przynosi, rzuca pod nogi i czeka na kolejny rzut. :lol: Judytka ze wzruszeniem opowiadała mi dzisiaj, jak to usiadła sobie w fotelu, a Dora położyła jej się na piersiach, głowę ułożyła na szyi i grzała ją całym ciałem. :loveu: Ja osobiście uwielbiam takie psinkowe termoforki. Sama mam w domu trzy, tylko znacznie mniejsze.[/QUOTE] Od samego początku wiedziałam, że to kochana sunia. :loveu: Musi szybko znaleźć swój domek... ;)
  10. Nie wiem, czy Dorce by pomogło, ale mojego laba kąpię w szarym mydle jeśli dostanie łupieżu (często po kąpielach w różnych bajorkach..) i pomaga rewelacyjnie. Można spróbować... ;)
  11. [quote name='cavani']Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.[/QUOTE] Ja również :) [url]http://img6.imageshack.us/img6/5812/schroniskowbiaejpodl460.jpg[/url] miło jest zobaczyć Dorkę na fotelu a nie za kratkami :loveu:
  12. Jezu jak super. Cały czas o niej myślałam i o tym, że marznie w budzie. Ciesze się bardzo :)
  13. Śledzę od samego początku wątek. Jestem zakochana w Dorce. :( Szkoda tylko, że nie mam warunków na drugiego psa...Mam nadzieję, że szybko będzie grzała dupkę pod kołderką...
  14. Nie jestem w stanie nic zadeklarować :( Gdybym miała swoje pieniądze nie byłoby problemu, ale jestem zależna od mamy.... Mogę tylko podnieść. Trzymam mocno kciuki !
  15. Niestety nie mogę nic zaoferować.. :( Trzymam kciuki za "małego".. przy okazji podniosę
  16. Ania :)

    Tiesto Domino

    To dobrze, że jest już lepiej ;)
  17. Ania :)

    Tiesto Domino

    Trzymam kciuki by wszystko było dobrze ! Tiesio bądź dzielny !!!
  18. Ania :)

    Tiesto Domino

    Jak on urósł ! Co raz piękniejszy się robi:D
  19. [quote name='dog193']Może któryś z terierów krótkowłosych? Foks, parson, jack? Manchester nie pasuje, bo one są nieufne do obcych. Chociaż nie wiem naprawdę, czy jakiś pies aż tak będzie się cieszył na widok obcych ludzi, w głowie mam tylko laba i goldena :D[/QUOTE] Mam laba i jakoś jest nieufny wobec obcych ;)
  20. [url]http://img691.imageshack.us/img691/7189/dsc07890gh.jpg[/url] :loveu: :loveu: :loveu: Abbi jest śliczna :D W jakim ona jest wieku:)?
  21. [quote name='dOgLoV']Tak , dokładnie :lol: ale moje zmiany z Tż-tem sie mijają ja chodze na popołudniu a Sebastian na rano i nie miała bym jak tam dojechać , poza tym od jutra będe sie opiekowala jeszcze psem kuzynki Labradorem Abisią :loveu: i juz w ogóle czasu nie będe miała na nic , rano wstac wczesnie isc do Abi dac jej jesc i wyprowadzic na ogród , posiedziec z nia troche i do pracy , pozniej mama bedzie musiala isc do niej wieczorem dac jej jesc i wpuścić na noc do domu ;)[/QUOTE] Zawsze możesz zadzwonić jak będziesz w pracy o ile czas Ci na to pozwoli ;) O, ale fajnie. Liczę na jakieś zdjęcia Abi :)
  22. [quote name='dOgLoV']Właśnie nie wiem , musiała bym sie dowiedzieć w związku kynologicznym , a związek jest otwarty w środy :/[/QUOTE] No to jutro :)
×
×
  • Create New...